BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #353563 przez sylka
My mamy takie tylko inna kolorystyka (pomarańcz zamiast zółtego)i nie mamy rzepa allegro.pl/sandalki-chlopiece-nike-rozm-19-5-i2296688261.html
a teraz planuję kupić jakieś chyba z Bartka z usztywnianą piętą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #353624 przez justysiak83
Uffff ale u nas upał. Masakra, Mały ucina sobie drzemkę, śpi tylko w bodziaku z kr. rękawem a i tak mu chyba gorąco. Dzisiaj jedziemy na wieś oglądać krówki i świnki :silly: Sylka gdzie kupiłam te spodenki co Kuba ma na zdjęciu w piaskownicy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #353625 przez nikita
hej hej nie wiem co sie dzieje ale Ignacy nie chce mi jeść może to przez ten upal rano wypił butle , jajecznicy nie chciał ,kaszki nie chciał tylko jabłka wcina :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #353642 przez arturek
hej dziewczyny:)
u nas równiez baaaardzo ciepło ,zuzia tez w bodziaku chodzi i kapeluszu ,smaruje ja Dax dla dzieci ale kremem i fajny jest szybko sie wchłania i fajnie pachnie:)
Mam problem z Zuzia bo nie chce pic mleka,od wielkiego dzwonu wypije rano mleko ,kiedy piła do kąpieli a teraz rano i max 12o:(a o kaszkasz to juz mowy nie ma... i cos nie bardzo chce tez jeść, niestey.Powiedzcie mi ( sorki ze tak bezposrednio)
ale jakie kupki robia wasze dzieci? takie juz twadsze czy takie wolniejsze jeszcze?Kurcza zuzia takie wolne te kupy robie ,nie wiem czy to tak powinno być...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #353646 przez olka
ifka napisał:


Olcia zapominam zawsze, ale teraz już sie "walę w głowę" i..... JUPIIIIII, GRATKI ZA PRAWKO!!! :lol: :lol: :kiss: :kiss:.

nikita napisał:

olka super :ohmy: :lol:

sylka napisał:

Oluś super że odebrałaś juz prawko i zakupy zmotoryzowane zaliczone :D


a dziękuję, dziękuję :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss:

a w ogóle witajcie :kiss: :kiss: :kiss:
u nas też upał :P :P ale tylko się z tego trzeba cieszyć :woohoo: :woohoo: Jasiek przez to jakiś mniejszy apetyt ma, ale wcale mu się nie dziwię... więc nikita, Ignacemu może przez upał nie chce się jeść :blink:
Arturek, u nas kupki różne, czasem twardsze, czasem luźniejsze, ale to chyba w zależności od tego co Jasiek akurat zjadł.
Jutro wybieramy się do Gdańska do ZOO no i chociaż na troszkę nad morze :) trzeba skorzystać skoro pogoda piękna i ma się dłuuugi weekend :woohoo: :side:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #353662 przez justyna84
u nas tez pieknie narazie siedze w domu ale jak tylko skonczy mi sie obiad robic to mykam na spacerek trzeba korzystac zz takiej pogody :laugh: .Moge powiedziec ze w Opolu jest super zoo i caly czas cos tam robia i jest cos nowego ,i planujemy sie tam wybrac ale nie wiem jeszcze kiedy M ms tam brata .Milego dzionka zycze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #353665 przez sylka
justysiak83 napisał:

Sylka gdzie kupiłam te spodenki co Kuba ma na zdjęciu w piaskownicy?

Justysiak, mamy je w spadku po synku szwagierki :)

Arturek Kuba raz zrobi takie bobki twardsze a innym razem papke to zalezy co zje i ile w ciągu dnia wypije. Ta papka nie jest taka mocno rzadka jak u noworodka. A próbowałaś podać Zuzi mleko smakowe są bananowe czy waniliowe.

Justyna Kluski kładzione z danio robi się tak: 1 zóltko łaczysz z mąką pszenną i dodajesz danio waniliowe (150g) jak widzisz ze ciasto za lużne podypujesz znów deko mąki - ja robię to na oko. I małą łyżeszką wykładasz na wrzątek i gotujesz póki nie wypłyną. POdajesz same lub z musem owocowym, swojskim gęstym sokiem :)

Kubusiek jeszcze ucina 2 drzemkę zasną w czasie powrotu z Kościoła. Rano zjadł bułke słodką i pół zwykłej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #353715 przez Karol
Witajcie dziewczyny po długiej przerwie :kiss:

U nas Karolek już sam chodzi :) I ogólnie jest fajnie :laugh: W święta wielkanocne mieliśmy urodziny Karolka :woohoo: Karolek dostał rowerek i huśtawkę od chrzestnych :side:
Chciałam Was zapytać co dajecie swoim dzieciom do picia w te ciepłe dni ? Bo my tylko na soczkach z BOBO FRUIT jedziemy :P Nie wiem co mogę jeszcze podawać . Herbaty zwykłej nie chce pić nie wiem czy jakieś owocowe dać ?

odpiszcie :) buziaki :kiss: paa :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #353731 przez nikita
Ignacy pije herbatkę z Hippa z dzikiej róży albo wodę, soków nie daje albo bardzo rzadko tak raz na 2 tyg ale najczęściej to wodę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #353768 przez justyna84
My bylismy dzisiaj u mojej mamy na dzialce ja troche odpoczelam a Oskar tyral z goła dupka siusiok mały :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #353787 przez sylka
Kuba pije wodę czasem jakiś soczek najczesciej z bobovity lub hipp bo sa bez cukru.
A do śniadania robię mu słabą herbatkę malinową z herbapolu.

Byliśmy dziś na fontannach i dużym placu zabaw Kuba skubany sam wspinał mi sięna drabinki, podwieszane siatki, wchodził do metalowych bębnów-tunelów. Był w swoim żywiole myslałam że nie da rady sam się wspinać a on nawet próbował wchodzić na ścianę wspinaczkową :lol: Wygimnastykowałm się za wszystkie czasy biegając pod mostkami, linami itp :)
Najlepsze że Kubulek sam bawił się w piasku a ja w odległości kilku metrów z trawnika zerkalam na niego. Co jakiś czas się odwrał pomachał mi i dalej się bawił :) zadowolony. To samo z bieganiem z piłka ganiał za nią kopał i niepatrzył że ja dalej jestem :)

Nie jest zazdrosny jak mam chrzestnicę na rękach tylko się śmieje i pokazuje dzidzię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #353828 przez megi23
Hej laski my juz u meza masakra byla jazda upal ale udalo sie w prawie 3 godz dojechac sprawdzil sie fotelik super glowe trzyma nawet jak maly spal machal sobie nozkami S powiedzial ze wart swojej ceny byl:-) maly biedny byl caly mokrya ja ledwo zywa ogarnelam troche i maz zrobil grilla najadlam sie i maly tez skrzydelka wcinal a wogole S powiedzial jak go zobaczyl ze wyrosl wloski mu urosly a nie widzial go miesiac tylko ze teraz jest mieszany i do mnie i do niego podobny zadizwil wszystkich jak biega najpierw asekurowal sie raczkami jak chodzil bo nie rowno jest na ogrodzie a potem juz biegal zaliczyl drzemke pojezdzil na swoim rowerku a pod wieczor Xs wzial nas na lody tzn ja i S wcinalismy a maly tubke ale byl szczesliwy hehe


apropo jedzenia mojemu upal nie przeszkadza wchlonal na ogrodzie pomidorowke jogurt z owocami skrzydelka chlebek popil woda z sokiem malinowym i zjadl tubke i oczywiscie wieczorem swoje mleko zageszczone kleikiem;-)
jejku widzialam te przepasc masakra zalewu nie bedzie przez 2 lata super heh
aaaaa widzialam sie. Z kolezanka co bedzie miec blizniaki jej maz jak sie dowiedzial na usg wyszedl powietrza lapac maja byc dwujajowe beda robic 3D usg nastepnym razem to moze plec bedzie jedno lezalo grzecznie a drugie ledwo bylo widac bo takie wiercace hehe biedna jest non stop jej krew pobieraja juz ma siniaki ale mowi ze nawet dobrze sie czuje termin ma na pazdziernik:-)


aaa dalam malego dzis do piaskownicy z jego nowym sprzetem lopatka i wiaderko nie byl zadowolony hehe za to grabek z rak do spania nie wypuszczal a jak ktos chcial mu wziac to plul ;-) S mu chce kupic wywrotke z wadera co chlopaki maja bo ta juz ma 3 lata i sie rozlatuje adzis posadzilam malego do niej i wozilam i byl happy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #353933 przez Karol
NIKITO , SYLKO

Jaką tę wodę podajecie ? Przegotowaną czy taką z butelki ( taką zimną ? :) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #353964 przez sylka
Spacer za nami i zakupy. Jutro robimy grila to musiałam kupić mięsko by dziś je zapeklować w marynacie :)

Karolek ja podaję zwykłą zimną przegotowaną wodę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl