BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

12 lata 1 miesiąc temu #348056 przez nikita
hej
byliśmy wymienić mikrofale i nie było problemu nawet nie zajrzała do kartonu tylko od razu wymieniała a by sie zdziwiła jak bym wsadziła pustaka do kartonu hehe

heh i dzisiaj mikrofala juz kosztowała 300zl a my kupiliśmy za 260 :silly: :lol:

Sylka ja tez zauważyłam ze Ignaś bardzo spostrzegawczy jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #348094 przez megi23
:side: Hej mysmy niedawno wrocili ze spacerku maly ma nowe spodnie z Tomkiem chcialam kupic mu czapke ale wszystkie male a jak wrocilam do domu czuje reke mam mpokra mysle co jest patrze malego spodnie mokre rozbieram goa on sie przelal :ohmy:
caly gdzies mu chyba krzywo poszedl i to pampersa przelal :ohmy:

jadlam spagetti to myslalam ze mi stanie tak sie darl ammm i wsopinal po mnie ze musialam mu dac pozniej wchlonal budyn z biala czekolada on to ma spust :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #348220 przez justyna84
Hej wyslalam ten nieszczesny wozek ;) poczta i ubezpieczylam sobie w razie czego ;) ale mialam stresa musialam isc z nim pichota :blush: .Normalnie wiem ze to jest dziwne ale ja zawsze przed wszystkim sie tak stresuje ze szok az czasami normalnie nei mam do tego juz siły ;)

Pani rehabilitant polecil mi ze mam Oskarowi kupic pchacz ,mozecie mi powiedziec czy tej ktora go posiada pomugl dziecku w chodzeniu . Dzisiaj jak widzialam ze oskar tak zasowa po tym osrodku i strasznei sie cieszy ze moze sam chodzic to az mi sie plakac chcialo :)
Czy wszystkie pchacze taka funkcje ze kola sa wolniejsze zeby dzicko nei lecialo do przodu bo chciala bym kupic taki do 50 zl ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #348227 przez megi23
Hej ja ma mam pchacza i rehabilitantka tez mi kazala kupic kupilismy mu na mikolaja i najpierw byl przod bez kolek alle pozniej jak podrosl to uczyl sie wstawac przy nim i chodzic i teraz jak ma faze to lazi z nim po pokoju a organkami bawi sie tutaj u mamy nawet dzis baterie juz zaciagaly to zaczal plakac ze zwierzatka nie graja i jutro musze mu nowe baterie kupic poza tym ja blokowalam malemu kolka zeby nie zaryl teraz ma juz odblokowane bo potrafi zlapac rownowage my mamy smily


allegro.pl/chodzik-muzyczny-jezdzik-pcha...s-c-i2281458707.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #348233 przez sylka
U nas niewiele pomógł bardziej się nim bawił i zamierzam sprzedać. I tak kupiłam używany :P :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #348236 przez justyna84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #348251 przez arturek
hej
Justyna mysmy tez mieli pchacza ale takiego dosc starego z fishera,ale sie sprawdził. ja uwazam ze to dzieki niemu Zuzia tak szybko zajarzyła chodzneie,teraz juz w kat odstawiony teraz chodzi ze swoim nowym wózeczkiem i lalka:) a najlepsze jedt to ze wiecej nosi niz jezdzi i wyglada jak mała siłaczka:):):)
byłysmy dzis na szczepieniu,normalnie nic nawet nie jekła ,niezła sensacje tym wzburdziła,bo nie wiem jakos sie tak trafiło ze wszystkie dzieci albo u lekarza albo na szczepieniu beczały:)
potem w domu to miała taki humor zżesmy sie smiali ze chyba "głupiego jaśka " dostała:)
dziewczyny z czym dajecie chleb np na sniadanie??dajecie taki zwykły twaróg?
PS.JA TEZ SIE ODCHUDZAM,KUPIŁAM SOBIE TZW WSPOMAGACZE,ZOBACZYMY CHOC MYSLE ZE JUZ DUZO MNIEJ JEM...MOZE SIE UDA CHOC TROSZKU....BARDZO BYM CHCIAŁA CHODZIC NA JAKIES CWICZENIA ALE CZASU NIE MAM,NIE MOWIC JUZ O ZMECZENIU....SIŁY NIE MAM POPROSTU...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #348288 przez nikita
arturek a jaki wspomagacz kupiłaś sobie na odchudzanie??

justyna my nie mieliśmy pchacza tylko jezdzik z wysoki oparciem i nim Ignas pociskał nie ma oczywiscie blokady kółek ale może z 3 razy tylko upadł na kolanka. Kosztowal 80zl
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #348381 przez megi23
Wspmagacze hm... Ja tam tylko znowu pije czerwona herbate i zaczne zielona pic chodz teraz pije zywca z jablkiem ..... Oj jaz bym tez zchecia na aerobic poszla ale tu szkoda czasu a tam nie mam z kim malego zostawic tesciowa mi nie zostanie bo ona wygodna a chcialam szwagierke wyciagnac zeby sie ruszala bo jej z nadwagi juz stawy wysiadaja ja schudlam i waga stoi narazie 12 kg a gdzie reszta vhodz juz nie wierze ze wroce do wagi z sprzed ciazy bo organizm sie broni....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #348384 przez sylka
justyna84 napisał:

Sylka a jaki masz? pewnie taki jak ja chce to nei bedzie mial blokowanych kołek ;)

mam coś takiego allegro.pl/jezdzik-pchacz-playskool-i2279507413.html Wg. mnie szybko nie jeździ. Kuba kilka razy chodził przy nim a tak to bawił się tą klapka ładując w schowek zabawki lub pozostałymi elementami

Arturek ja daje makaron z twarogiem, cukrem, śmietaną i truskawkami
placki z dżemem, kanapki z serem żółtym, topionym czy wędliną, sam twarów z cukrem i bułeczką, kiełbaskę na ciepło, jajecznicy teraz mi niechce, naleśniki, placki z jadłkami czy ananasem.

Ja po porodzie póki karmiłam piersią miałam wage sprzed ciąży a teraz po zimie i odstawieniu przytyłam z 3 kg. Głownie poszło w uda, pupę i brzuszek. Niemniej jednak wchodzę we wszystkie ciuszki :P

Wczoraj cały dzień byliśmy na wielorazówkach wieczorem zrobiłam pranie ciuszków i pieluszki z nimi a dziś znów nosimy :) Kuba nie widzi różnicy a mi też nie sprawiają problemu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #348579 przez megi23
Ja jak wroce do meza to znowu nauka nocnikowania i kupie wielorazowki
Sylka ajak z wkladami ile ich idzie na dzien bo nie wiem ile kupic???

czekam az maly wstanie zje zupke i idziemy na spacerek jest 20 stopni:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #348602 przez sylka
Megi powiem tak wszystko zależy ile dziecko sika. Otulacz zakładam tak max 2 razy jak tylko zasiusiany. Jak włożę czysty suchy wkład to on sciąga te tyci wilgoci co pozostaje na wewnętrznym polarku i po chwili znów jest sucho. JAk kupa to wiadomo od razu do prania chyba że nie zabrudzony bo poleciały kuleczki :P Wkładki zmieniam po max 2 godz. no chyba że tyci jest 2,5 godz. Ja liczyłam tak 2 wkładki na 1 otulacz. Zawsze jak ci zabraknie to założysz jednorazówkę lub pieluszkę tetrową. Mam 4 otulacze ale jeszcze chyba dokupię ze 2. Pózniej ci powiem ile dziś żużyłam wkładówi otulaczy.
Ogólnie czy otulacz czy wkład szybko schną. Otulacz mam PUL sa jeszcze Minkee z takiego jakby pluszu na wierzchu i one ponoć deko dłużej schna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #348705 przez olka
witajcie :lol: :kiss:
NARESZCIE WEEKEND!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :side: :side: :side: :side: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
a na forum widzę spokój panował ostatnio, więc wiele mnie nie ominęło :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #348707 przez megi23
My juz po zakupach maly ma nowa czapke ale ma duza glowe i byl klopot bo wyrosl mi i na lato nie mialamzadnej juz w skllepie mu zmienialam hehe i nowego rampersa na lato i 3 bodziaki z krotkim rekawek i bluzeczke i poszewke na podusie z tomkiem narazie starczy:-) :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #348728 przez megi23
sylka napisał:

Megi powiem tak wszystko zależy ile dziecko sika. Otulacz zakładam tak max 2 razy jak tylko zasiusiany. Jak włożę czysty suchy wkład to on sciąga te tyci wilgoci co pozostaje na wewnętrznym polarku i po chwili znów jest sucho. JAk kupa to wiadomo od razu do prania chyba że nie zabrudzony bo poleciały kuleczki :P Wkładki zmieniam po max 2 godz. no chyba że tyci jest 2,5 godz. Ja liczyłam tak 2 wkładki na 1 otulacz. Zawsze jak ci zabraknie to założysz jednorazówkę lub pieluszkę tetrową. Mam 4 otulacze ale jeszcze chyba dokupię ze 2. Pózniej ci powiem ile dziś żużyłam wkładówi otulaczy.
Ogólnie czy otulacz czy wkład szybko schną. Otulacz mam PUL sa jeszcze Minkee z takiego jakby pluszu na wierzchu i one ponoć deko dłużej schna.


ok Sylka to czekam na relacje ja juz zapisalam stronke co podaawalas i z niej zamowie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl