BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #377319 przez olka
justysiak83 napisał:

Kurcze u Ciebie to przechodziło z jednego niekapka do drugiego a u nas tylko butla... może do 18 nie będzie pił z butli, albo żeby się na szklana nie przestawił :) w gimnazjum :silly:


justysiak, nic się nie martw :blink: u nas też tylko butla, żadne niekapki czy inne "pieprzoty" :silly: mojego księciunia nie satysfakcjonują :blink: tylko butla zwyczajna z canpola :)

kurde, dziewuchy, co tu tak cicho dziś było? na mecz pojechałyście, czy co? :unsure: :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jasiu już w nastroju przedsennym jak widać na powyższych obrazkach :lol: :silly: starał się nie zasnąć, ale mu nie wyszło... ;)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377445 przez megi23
Hehehe super Ola my tez kibicowalismy z Tymciem w domku jak on krzyczal i rekami machal jak byl hymn a jak gol. Byl dla nas hehe tatus mial wychodne ubral koszulke zabral szalik i do baru do kolegi poszedl dalam mu wolne :-) wczoraj nam piaskownice powiekszal bo dla 4 dzieci to za mala jedna i teraz duza bedzie wlasnie poszedl konczyc maly uwilbia w piachu siedziec. Najlepiej by nie wychodzil ;-) dzis i ja weszlam i budowqalam zamek jak za dzieciecych czasow maluchy byly zadowlone :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377726 przez justysiak83
Hej. My tez kibicowaliśmy tylko jak był gol to się zaczełam drzeć i mały się przestraszył i się popłakał :blink: ale potem była wspólna radość :blink: U nas nic nowego, chodzenia nadal brak :( Za 3 tygodnie wakacje... Wczoraj robiliśmy projekt łazienki i juz jesteśmy po tynkowaniu i wylewkach. Za 3 tyg. glazurnik wchodzi i ocieplenie na zewnątrz. Myśle że na Boże Narodzenie ida nam się wprowadzić :woohoo:
Slemy buziaki weekendowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #377971 przez pulpecja
hej Kochane :*
sylka jeszcze ode mnie spóźnione życzonka urodzinowe - SZCZĘŚCIA i UŚMIECHU każdego dnia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
EURO tak Was wciągnęło, że tu i na facebooku takie pustki ?? :)

olkaJasiu i Iza są za każdym razem bardzo słodcy :)Super parka ;)

justysiak w takim razie trzymamy mocno kciuki, aby Wigilia była już w Waszym domku :kiss: :kiss: :kiss:
my spędziliśmy kolejne 3,5 dnia w Polanicy :) Oj fajnie tam jest, tak spokojnie :)) Byliśmy z mamą mojego M. i powiem Wam,że było fajnie :) a tu moje-nasze Serduszko:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #378044 przez megi23
Hej laski
Aga Kasia jest przepiekna i wykapana mamusia :-)ma sliczne oczka:-)
hmm czy ja wiem czy wciagnelo to Euro my dzis spedzilismy dzien familijnie jeden dzien co S ma wolne takze korzystalismy byl megaaa dlugi spacer ja objadalam sie lodami Tymek tubke jadl sama:-) od dzis ucze go jesc samodzielnie radzi sobie chodz i cos zostaje to na krzeselku to na bodziaku ale pracuje raczkami jak moze by wszystko wyladowalo w buzi ;) dzis tez prbowalam zaczac usypiac go bez smoka ale z tym to musze poczekac plakal i biedny po zebach jezdzil dokuczaja mu bo kolejne w drodze
po spacerku byla drzemka cala nasza 3 padla nawet ja co mi sie nie zdarza spac popoludniu Tymus jak zaspal po 16 wstal po 19 i bawil sie do niedawna :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #378048 przez sylka
Pulpecja dzięuję za życzenia :)
Kasi ślicznie wygląda jak zawsze. Mała roześmiana kobietka :kiss:

My byliśmy dziś na festynie z okazji Dnia Dziecka i 15 lecia naszej parafii. Duża impreza jak co roku :) loteria, atrakcje dla dzieci, zaspoły, jedzonko itp. Niedawno wróciłam bo wieczorem po zaśniećiu Kuby poszłam sobie sama z koleżankami :) Kubusiek zadowolony był bardzo :) a najbardziej podobał mu się balon z helem który mu kupilismy. W domu cały czas z nim biegał i się chichrał. Teraz balon przywiązany jest do łóżeczka. Jutro zapewne znów bedzie zabawa na całego z balonem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #378326 przez nikita
hej ostatnio pisałam wam o kumpeli ze jej maleństwo pręży sie przy piersi i tak jak pisałyście ze mogą byc to gazy no i niestety mieliście racje. koleżanka daje espumisan a moje pytanie jest takie co może jeszcze dać malej żeby jej ulżyć bo ona ten espumisan musiałaby dawać codziennie, jest jakiś inny sposób aby malej pomóc?
proszę napiszcie bo Ignaś nie miał takich problemów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #378351 przez olka
hejka!!! :kiss:

nikita, sposób z suszarką do włosów ponoć przynosi ulgę. Strumień powietrza kieruje się na brzuszek. Nie wiem c jeszcze, bo nas też ten problem nie dotyczył
pulpecja, Kasiulka prześliczna jak zwykle :cheer: :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #378375 przez megi23
Oooo widze ze Jasiu uwielbia kremy i inne pudelka jak Tymcio :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #378380 przez sylka
Nikita pisałam na fb :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #378386 przez nikita
dzięki dziewczyny za porady i te na fb również :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #378418 przez justyna84
Nikita a czemu twoja kolezanka nei chce espumisanu dziennie podawac? od tego on jest ze sie go dzinnie podaje zeby wlsnie ulzyc inaczej nie bedzie dzialal prawidlowo ,nei ma sie czego bac . Ja tez dawalam kropelki ale san simpex i dawalam dziennie przed kazdym karmieniem bo na tym to polega . Niech maly lezy czesto na brzuszku ja przykladalam nozki do brzuszka i Oskar wtedy pierdzial:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #378426 przez nikita
justyna no właśni ona się boi podawać espumisan codziennie dlatego szuka innego sposobu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #378434 przez justyna84
To wedlug mnie jak sie boi to niech wcale go nei podaje ;) . U mnie wszystko inne zawiodlo moze jej pomoga domowe sposoby :)
A ja chyba musze sie zapisac do gina bo mam strasznei dlugie cykle i juz mnei to denerwuje bo potem glupieje i mysle ze jestem w ciazy a ilez mozna ....
My mielismy straszne kolki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379101 przez megi23
Justyna gratulacje :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl