BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 10 miesiąc temu #379869 przez sylka
To musze wypróbowac :) Ogólnie lubię kosmetyli z Loreala :) Szczególnie puder mają fajny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379875 przez Natka
no ja tez :) ja sie jutro wlasnie wybieram na zakupy to rosmanna bo tusz puder szampon takie rzeczy mi sie juz koncza :)

daj znac co wybralas :)

ja lece po malego :)

papa i raczej do jutra :* :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379879 przez karotka18
Dziękuję dziewczynki :*

a ja z tymi hormonami co biorę to mam taka przygodę ze atakują mnie torbiele na jajnikach jeszcze jeden się nie wchłonie a już następny się pojawia , miałam tez robiony marker nowotworowy ale dzięki Bogu nie potwierdził się. Zaznaczam ze wcześniej nie miałam czegoś takiego jak torbiel a za to ginek mi mówiła ze to po ciąży może być efekt tego ze moja gospodarka hormonalna sama nie wróciła do stanu poprzedniego czyli z przed ciąży i coś tam działa nie tak. Czy któraś z was miała mrożoną nadżerkę ? jeśli tak to poproszę powiedzcie mi jak to było w waszym przypadku chodzi mi tu ogólnie czy boli czy to się później jakoś goi i takie tam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379883 przez sylka
Karotka mi sie po porodzie zrobiła nadżerka i mój ginekolog po zrobionej cytologii wynik dobry powiedziął żeby tego nie ruszać przed kolejna ciążą. Bo jest duża sznasa że wymrożona zacznie sie odnawiać. Jeśli nie planuję dzieci to może to zrobić a jeśli planuję ciążę to lepiej nie wymrażac a kontrolować i po porodzie jak sama nie zniknie (większośc znika) wymrozić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379888 przez karotka18
Dobrze wiedzieć nie chciała bym mieć później problemów z druga dzidzia w trakcie ciąży. Podpytam swojego ginka co i jak ale to dopiero w październiku jak pobiorę te hormony wstrętne spać mi się chce po nich strasznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379889 przez sylka
mój mówił że nadżerka nie zagraża kolejnej ciąży a póki cytologia ok nie treba nic robić. Badania hormonalne też musze zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379941 przez megi23
heloow Sylwira no mamy kontrol dopiero w wieku 2 lat nie kazal nic robic bo oczko samo moze sie naprawic w co nie wierze :S moj wlasnie sie tuli do pieluchy w lozeczu moze dplynie bo cos spiacy jest a apropo jezenia ja daje malemu na t :S tym z canpola ma taka miseczke a obiad to roznie tak jak Sylka jedna on je druga ja go karmie zawsze cos wleci on zawsze sobie popycha jszcze palcami by mu wiecej weszlo wyglada wtedy jak chomik :silly:
apropo nadzerki ja mialam przed porodem i porod ja zalatwil juz nie mam podobno przynajmniej moj gin takm mowil cysta i nadzerka
moja szwagierka miala zamrazana ale ona ma juz 3 dziei i nei planuje narazie... 4 chodz powiedziala ze jak wszyscy pojda do szkoly to moze.. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #379969 przez ifka
Sylka, ja używałam takiego korektora z Astora i byłam zadowolona,ale nie ma go już nigdzie u nas :S :P.Podobny do tego z Loreal`a, to chyba poszukam właśnie tego :woohoo: .Dzieki Natka :blink: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #380208 przez pulpecja
Cześć :)
ale fajnie wejść na forum i zobaczyć kilka stron do przeczytania :) :lol: aż chce się coś napisać :)

sylwirka będę mocno trzymać kciukasy :kiss: :kiss:

ja mam małego doła w związku z prawkiem, dzisiaj miałam 30 godzinę jazdy i jakoś nie widzę siebie na egzaminie, robię takie błędy, że nie mam siły się na siebie denerwować :ohmy: dzisiaj nie zatrzymałam się na warunkowej strzałce do skrętu :( i nie wiem skąd mi się biorą takie zaćmienia umysłu :P :angry: na szczęście Marcin (instruktor) widzi to trochę w innym bardziej optymistycznym świetle...jeżdżę dalej i jeśli do przyszłego tygodnia się nie opanuję z takimi "poważnymi" błędami to przed urlopem mogę zapomnieć o egzaminie (u nas po zapisaniu się na egzamin wyznaczają termin na za 3/4 tygodnie :( :ohmy: ).


ifka napisał:

Ogolnie jest niegrzeczna, próbuje wymuszczać :S , jak cos nie pasuje to okropnie piszczy :ohmy: :dry: :S albo jak sie budzi z fochem :angry: :dry:,ale często tez jest slodka, podlatuje do mnie i bez powodu dostaję buziaka,albo mocno mnie przytula i to jest najpiękniejsze :) :) :)


ifka wypisz wymaluj moja Kasia :silly: przyznam szczerze,że troszkę mnie pocieszyłaś, że takie zachowanie nie jest unikatowe :lol: :lol:

ifka napisał:

tak dokładnie, najlepiej nie reagować :) ,ale jak tak się "pruje" :ohmy: :S to czasem mnie już cholera bierze :P :angry: :laugh: .


DOKŁADNIE ;) ;) ;)


sylka napisał:

Dziewczyny jaki korektor pod oczy możecie polecić by dobrze pokrył cienie pod oczami :)


ja używam taki i jestem bardzo zadowolona: www.douglas.pl/douglas/productbrand_3205...M5ODIy&prodid=320557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #380388 przez sylwira1721
czesc Pulpecyjko :) ja wlasnie mam egzamin 4 lipca ale wiem ze nie zdam bo to dla mnie tez czarna magia :) ale jak nie sprobuje to sie nie dowiem ;p

ide posprzatac bo ktos musi ;/ buuu jak mi sie nie chce ! zagladne potem buziaczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #380391 przez ifka
Pulpecyjko hihihihi :lol: :kiss: .Pozostaje mieć nadzzieję,że to niebawem minie :S :P :) .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #380462 przez Natka
Dzien dobry :)

Sylwira I pulpecja mysle ze zdacie naprawde :) napewno bede za was kciuki trzymac :) a pozniej to jazda samochodem sama przyjemnosc :)

Sylka pochwal sie co kupilas w Rosmannie ?? :)

Ifka tez mam taka nadzieje :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #380747 przez pulpecja
sylwirka Ty jesteś lepsza bo dostałaś już papiery od instruktora na egzamin a mi Marcin ich nie wyda jeśli będę robiła błędy typu wymuszenie pierwszeństwa czy jazda na zielonej warunkowej strzałce :silly: :blink: i wcale nie mam do niego o to pretensji, wiem,że mnie nie naciąga na kolejne jazdy, bo sama widzę swoje zaćmienia :lol:

może mnie niedługo odćmi :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #380749 przez sylwira1721
ale ja wiem ze nie zdam i wlasnie z takim nastawieniem tam jade ;/

jutro wizyta u gina :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #380813 przez pulpecja
sylwira1721 napisał:

ale ja wiem ze nie zdam i wlasnie z takim nastawieniem tam jade ;/


ee tam, może to całkiem zdrowy objaw i dzięki temu zdasz ?? :kiss: a jeździsz jeszcze przed egzaminem ?? czy wyjeździłaś tylko 30 godzin ??

daj znać po wizycie u gina, ściskam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl