BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #379728 przez megi23
sylwira1721 napisał:

Megi jezeli sie nie myle to tobie zezował Tymus??


hej tak i dalej mu oczko ucieka ale do 2 rorku nic nie mam robic wtedy mamy kontrol on ma jeszcze wade +2 :S czemu pytasz?

oto kilka fotek mego rumcajsa hehe moglam mu tak dac na imie bo pasuje do niego :silly:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379781 przez Natka
Hey dziewczyny :*

widze ze forum znowu smiga :)

po 1 gratulacje dla Justyny .. ehh zazdroszczę ci :) tez bym juz chciala nastepne :)

Megi, Tymek swietnie wyglada, Kasia sam cud i miód no a Kuba uroczy jak zawsze :)

Megi, to już lekarze tak szybko stwierdzili wadę wzrokowa u małego ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #379784 przez megi23
Natka no wiesz moja mama zauwazyla Tymek mia 6 miesiecy poslzismy do naszego okulisty robil mu od razu wszystkie badania bo byl spokojny i tak wyszlo i wada i zezik
Natka mam bardzo madra mamusie :laugh:

aa w koncu udalo mi sie do neurolog dodzwonic juz 2 miesiac probowalam to sie na blok operacyjny dodzwonilam do laboratorium az w koncu pani z izby przyjec mi numer dala 26 czerwca na 8 : 15 mamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379801 przez ifka
dziewczynki powiedzcie mi: Wasze maluszki już jakos tam jedzą same prawda? Moja Luska też,ale mam pytanko: macie takie zwykłe talerzyki czy takie z podziałkami?I które lepsze i czy w ogole ma to znaczenie :unsure: :lol: Bo jak daję Lusi na takim zwykłym, to robi mamałygę ze wszystkiego razem miesza i ciapka :S :dry: :laugh: .Wasze robią to samo? :unsure: :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379802 przez Natka
Megi, to sie zapisuje to twojej Mamy :) kiedy nastepny wolny termin :lol:

Piotrek ma od jakies czasu okres wymuszania wszystko placzem :( :( jak mu mowie ze nie lub nie wolno ( lub nie idziemy 10ty raz po schodach , bo on uwielbia chodzic po schodach ale oczywiscie za raczke :) ) to siada na ziemie , rece zarzuca na glowe i jest jeden wielki ryk
Nie reaguje na to az sie uspokoi ale czasami gra mi to tak na nerwach :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379805 przez ifka
Natka, Luśka ma podobne "trzaski" to chyba ten wiek :blink: .Jak się wkurzy,ale bo cos jej nie ponosi to krzyczy niemiłosiernie :S :ohmy: :angry: :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379810 przez megi23
hehe nie ma sprawy :) Natka a odnosnie wymuszania to moj tez jak mu czegos nie pozwole to sie drze i rzuca ja go na podloge i on sie wycisza... wlasne wyladowal na dywanie oo i cisza juz nie ryczy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379819 przez ifka
tak dokładnie, najlepiej nie reagować :) ,ale jak tak się "pruje" :ohmy: :S to czasem mnie już cholera bierze :P :angry: :laugh: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379825 przez sylka
Ifja ja na zwykłym kolorowym dziecięcym talerzyku. Kuba nadziewa mięsko na widelec. Robi mamałygę połowa na rekach, podłodze coś w buzi a ja 2 widelcem podaję do buzi z doskoku.

Każde dziecko wymusza. Jak Megi kładę na plecach na dywanie i czekam aż ucichnie i nie reaguje. A na podwórku biorę na ręce i trzymam mocno bo się wigina tak skrępowany uspokaja się. Kuba lubi chodzić po schodach jak P. wraca z pracy często jak wchodzi do domu KUba chce wyjśc na klatke i śmigają po schodach. MAły trzyma sie barierki i schodzi jak dorosły na przemian nóżkami a ja lub P. go z tyłu asekurujemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379834 przez sylwira1721
megi23 napisał:

sylwira1721 napisał:

Megi jezeli sie nie myle to tobie zezował Tymus??


hej tak i dalej mu oczko ucieka ale do 2 rorku nic nie mam robic wtedy mamy kontrol on ma jeszcze wade +2 :S czemu pytasz?

no bo moj tez ma zeza i musze z nim jechac do poradni dla zezowatych i chcialam zobaczyc jak to u was wyglada :)


Justynka gratulacje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379849 przez Natka
ifka napisał:

tak dokładnie, najlepiej nie reagować :) ,ale jak tak się "pruje" :ohmy: :S to czasem mnie już cholera bierze :P :angry: :laugh: .


ifka no wlasnie mnie tez :)

Najlepsze jest jak tak krzyczy to co chwle patrzy na mnie czy go tez widze ze on tak krzyczy ( smiac mi sie wtedy chce :woohoo: ) ale staram sie byc opanowana :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379858 przez sylka
Dziewczyny jaki korektor pod oczy możecie polecić by dobrze pokrył cienie pod oczami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379859 przez Natka
sylka napisał:

Dziewczyny jaki korektor pod oczy możecie polecić by dobrze pokrył cienie pod oczami :)


sylka ja polecam ten: allegro.pl/rozswietlajacy-korektor-lorea...-03-i2401314200.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379864 przez sylka
Muszę wyskoczyć dziś do rossmana jak p. wróci do domku i zobacze go ;)Natka dobrze kryje? bo niestety mam od urodzenia spore cienie, taka moja uroda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379866 przez Natka
Tak bardzo dobrze kryje moim zdaniem :) i fajnie sie rozprowadza tym pędzelkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl