BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

12 lata 1 miesiąc temu #380820 przez sylwira1721
jeszce mam 7h do wyjezdzenia jutro ide na 2 h na jazde a wogole nie wiem gdzie sa jakie swiatla! mam nadzieje ze jutro to skumam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #380821 przez sylwira1721
a Olusia zdała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #380864 przez pulpecja
a widzę,że u Was inne zasady, może i lepiej...bo ja zanim dostanę pozwolenie na egzamin to pewnie minie.....

Olka zdała i już jeździ samodzielnie :woohoo: :woohoo:

a co do świateł:
okrągłe to kolizyjne (jeśli ruszasz na zielonym to musisz uważać na pieszych bo też mogą mieć zielone i auta jadą z naprzeciwka - stąd kolizja)
okrągłe ze strzałką to bezkolizyjne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #380868 przez pulpecja
aaaaaaaaaaaa :lol: Tobie to chyba chodziło o światła w aucie, gdzie które są :) :) :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #380924 przez olka
pulpecja napisał:

aaaaaaaaaaaa :lol: Tobie to chyba chodziło o światła w aucie, gdzie które są :) :) :unsure: :unsure: :unsure:


pulpeciu, lov ju za takie teksty :kiss: :kiss: :kiss: ale mi humor poprawiłaś :lol: :lol: :side: :side:

a ja nie śpię, tylko ciężko pracuję :S :S koniec roku szkolnego, więc ciągle mnóstwo na głowie :( :( :S :S


justyna gratuluję :kiss: :kiss: i dużo zdróweczka dla Ciebie i maleństwa :kiss:



sylwira1721 napisał:

a Olusia zdała?


sylwirka, zdałam już dwa miesiące temu :woohoo: :side: dokładnie 14 kwietnia :lol: :lol: za trzecim podejściem :lol: a gdzie Ty się kobieto tyle czasu podziewałaś? hęę? :unsure: :unsure: będę trzymać kciuki za Twój egzamin , pulpecyjko, za Ciebie też :kiss: pogadamy o prawku jutro może, bo teraz muszę prawdopodobnie iść spać :silly: w sumie późno dosyć się zrobiło :blink:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #380928 przez justyna84
JA dzisiaj ide na usg i wkoncu sie dowiem co i jak :laugh: .Potem to pewnie pujdziemy na spacerek bo dzisiaj sie zapowiada fajna pogoda a jutro 29st :ohmy: :ohmy: .. Milego dnia zycze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #380941 przez megi23
Hej laski ale wy mnie straszycie tym prawkiem :-)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



kobitki zdacie:-) moze i ja zdam hehe w sierpniu bede jezdzic 2 razy w tyg by szybciej skonczyc kurs

Justynka daj znac jak bbylo u gina i co i jak ja mialam isc dzis na jagody ale mokro strasznie a tak chcialam pierogi z jagod:-)

jak mi sie uda dam film jak maly molestuje pudelko:)



a tulic lubi sie do wszystkiego taki maly pieszczoch jest :side: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #381017 przez sylwira1721
olka napisał:

pulpecja napisał:

aaaaaaaaaaaa :lol: Tobie to chyba chodziło o światła w aucie, gdzie które są :) :) :unsure: :unsure: :unsure:


pulpeciu, lov ju za takie teksty :kiss: :kiss: :kiss: ale mi humor poprawiłaś :lol: :lol: :side: :side:

a ja nie śpię, tylko ciężko pracuję :S :S koniec roku szkolnego, więc ciągle mnóstwo na głowie :( :( :S :S


justyna gratuluję :kiss: :kiss: i dużo zdróweczka dla Ciebie i maleństwa :kiss:



sylwira1721 napisał:

a Olusia zdała?


sylwirka, zdałam już dwa miesiące temu :woohoo: :side: dokładnie 14 kwietnia :lol: :lol: za trzecim podejściem :lol: a gdzie Ty się kobieto tyle czasu podziewałaś? hęę? :unsure: :unsure: będę trzymać kciuki za Twój egzamin , pulpecyjko, za Ciebie też :kiss: pogadamy o prawku jutro może, bo teraz muszę prawdopodobnie iść spać :silly: w sumie późno dosyć się zrobiło :blink:


hahaha tak Pupeciu chodzilo mi o swiatla w aucie :lol: bo te takie inne znam :silly:

Olusia gratulacje kochana !! ja tez mam nadzieje ze do 3 razy zdam :) wkoncu do trzech razy sztuka :P

dzis mialam 2 h jazdy jutro mam plac na godzinke to musze go ponaciskac zeby mi swiatla wytlumaczyl i to by bylo wsio :lol:

dzis ladna pogoda wkoncu wyjde z Tobisiem na pole bo tylko jak patrzy przez okno to płacze i pokazuje palcem na piaskownice az mi go szkoda :(

aaaaa Tobiasz dzis zaliczy wizyte u ......GINEKOLOGA :lol:
nie wiem jak to bedzie wygladac ale nie mam go z kim zostawic i musi pójsc ze mna :) ja tego wogole nie widze ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #381025 przez justyna84
Sylwira ja tez tego nei widze ;) .Ja byla mz oskarem u rzedzie pracy i mnei olejka ominela bo baba mi sie wcisla ,a co dopiero u ginekologa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #381031 przez sylka
U nas dziś pochmurno i deszczowo. Jutro ma byc za to pogodnie i ciepło :) Kuba dziś marudny i zęby mu dokuczają. Uspokoił się po podaniu Panadolu. Teraz słucha piosenek na Vivie :)
Jak zaśnie dopakuję ostatnie rzeczy i jak P. wróci z pracy ruszamy w drogę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #381135 przez Natka
Sylka a gdzie wyjezdzacie ?? co mnie ominelo :P ??

dziewczynki mam pytanie: jakie kremy przeciwsłoneczne używacie??. ja mam z Zjaji ale jakoś do końca nie jestem przekonana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #381202 przez megi23
Hej Natka pojechala na slub siostry
a krem ja mam linomag sun bo jak latalam za kremami innego nie bylo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #381278 przez pulpecja
Dziewczynki sylwirka i olka ja ostatnio codziennie po kilka razy dziennie robię takie gafki i poprawiam różnym osóbkom humor :) :lol: :blink: :silly:
a żeby było śmieszniej, to chciałam pochwalić się mojemu M., że tak ładnie wytłumaczyłam sylwirce światła,a on do mnie "wszystko fajnie, tylko jej pewnie chodziło o światła w aucie" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no i dopiero M. mnie olśnił hahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:
widać, że nie tylko za kółkiem mam zaćmienia umysłu :side: ;)

sylka złóż siostrze najszczersze życzenia od nas "Marcówek i nie tylko" :) :kiss: :kiss: i super zabawy na weselu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #381333 przez Natka
megi dziekuje za odpowiedz :)

a wiec Sylka fajowej zabawy na weselu :) :P

ja właśnie siedzę z desperadosem , maly slodko spi i ogladam mecz :)

Jutro będziemy u nas ogrod robic juz sie nie moge doczekac koncowego wyniku :D :D

pulpecja uwierz mi jak ja zdalam pare lat temu prawko to wy razem z sywlira tez zdacie :) ze wzgeldu na jezyk polski (z czym u mnie bardzo kiepsko) ledwo co zrozumialam egazaminatora i sobie caly czasz myslalam : co on do cholery odde mnie chce :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #381344 przez megi23
NATKA to :unsure: w jakim Ty jezyku mowilas??

moj maly tez chrapie S zrobilam kolacje a ja ide spac glowa mnie boli dalej :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl