BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 10 miesiąc temu #381354 przez justyna84
Na usg wyszlo wszystko ok :) 6 tydzien ciazy ,M uczestniczyl z zaangazowaniem :) .Wszyscy sie ucieszyli ze bedzie dzidzius :) tylko ja mam obawy jak sobie poradze ale mam nadzieje ze bedzie ok :) wszystko jest do przezycia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381367 przez megi23
To super Justyna dasz rade a na kiedy masz termiin?? I widzisz odchudzac sie nie musiszz :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381446 przez karotka18
hej moja koleżanka jest w 10 tg ciąży ma już córcie gabrysie jest o miesiąc młodsza od kuby i tez troszkę się martwię czy da rade ale zobaczysz wszystko się uda. u niej z tego co wiem płód rozwija się wolno jest za mały na 10 tydzień ale lekarz powiedział ze wszystko w porządku i nie ma się czym martwic bo w drugiej ciąży może tak być

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381447 przez justyna84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381450 przez justysiak83
Witam weekendowo.
U nas dzisiaj nareszcie piękna pogoda i zmykamy na weekend nad rzeczke do lasu :) Za 2 tygodnie zaczynam wakacje i już sie nie moge doczekać, co nie Pulpecyjko i Olko :) :) :) wtedy damy czadu na forum jak za dawnych czasów :lol: :silly:
Sylwira myślałam o tobie ostatnio :blink:
Justyna gratuluje dzidziusia w brzuszku. Ja tez co raz cześciej myśle o drugim ale na pewno nie wczesniej niż za rok. Otstanio się dowiedziałam że moja koleżanka jest w ciąży (ma juz synka 2 miesiące starszego niż Dominik). tamta ciąże przeszła okropnie. praktycznie 9 miesiecy wymiotowała i przytyła tylko 7 kg. a teraz czuje się jeszcze gorzej...
Pozdrawiam was mocniście :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #381455 przez nikita
ja również witam weekendowo :)
my we wtorek jedziemy na tydzień albo dwa zależy ile wytrzymam ;) do moich rodziców :lol:
u nas cieplutko :lol: :lol:
ja tez parę dni temu sie dowiedziałam ze moja kuzynka jest w ciąży i wiecie wstyd sie przyznać ze troszkę jej zazdroszczę :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381478 przez megi23
haha Nikita skad to znam zzdrosc :silly: powiem wam bajer maly strszie szaleje za szwagierka za tesciowa mniej i miedzy nimi jest rywalizacja ijedna i druga mu cos kupujei sie przescigaja ktora leszpe moj S wczoraj mowi zrobmy sobie 2 to sie podziela mowie noo gorzej jak za A czyli szwagieka bedzie i 2 szalec :lol:

aaa gadalismy o budowie domu jak dobrze pojdzie od nastepnego roku zaczynam budowe i babcia mojego S powiedziala ze nam pomoze przy budowie i tesc pewnie tez :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381490 przez sylwira1721
Witam sie i ja :)

Pulpecyjko ale sie usmialam z tego jak mezowi tłumaczylas hahaha :lol:

dostalam okres jupiiii a wczoraj gin byla przekonana ze ja w ciazy jestem :silly: i zaczela szukac dzidzi przez usg i szukala w macicy i mowi nie ma a potem taki tekst a sprawdzimy teraz czy czasem poza macicą nie ma!! dziewczyny ja myslalam ze tam umre ze strachu ! jak mi powiedziala ze nie jesem w ciazy to odetchnelam z ulga :) bo jak narazie to nie chce drugiego bobaska bo by mi umowy nie przedluzyli (znaczy tylko do dnia porodu )a na pracu BARDZO mi zalezy :)

ps . Tobik nie byl ze mna sprzedalam go sasiadce na godzinke :P

zaraz ide na polko bo pogoda normalnie cud miód :lol:

buziaczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381521 przez pulpecja
a ja jadę z mężusiem i szwagierkiem do Wrocka kibicować naszym :lol: :lol: :lol: jedziemy niestety tylko (albo aż ;) ) do strefy kibica :)
TRZYMAĆ KCIUKI za brameczki naszych :ohmy: :woohoo: :side: oby ten upał ich nie wykończył ;)
moja mama zostanie u nas z Kasiulką :)

justysiak ja chyba nie przetrwam tych dwóch tygodni odliczania do wolnego :silly:

justyna ale fajnie wstrzeliliście się w ten sam termin :woohoo: cieszę się bardzo,że USG w porządku :kiss: :kiss:

nikita ja też często zazdroszczę drugiej dzidzi :) ale my też najwcześniej działamy w 2013 r.

buziole :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #381652 przez olka
DO BOJU POOOLSKOOOOOOOO!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381762 przez justyna84
Witam my jedziemy dzisiaj do opola do ZOO i do brata mojego M bo wlasnei tam mieszka
Mam do was takie pytanie wieem ze to jeszcze za wczesnie ale zastanawialam sie nad wozkiem czy nie kupic samej gondoli bo spacerowke juz mam a dzidzia urodzi sie na zime . Oskar w gondoli jezdzil 4 miesiace bo mial za mala ja bym teraz kupila wieksza np. o taka tablica.pl/oferta/wozek-gleboki-ID13d7B.html#d75283d0;r:;s :

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #382446 przez olka
ojej, widzę, że cisza tu i nic nie piszecie :dry: ale tak jak piszesz Justysiaczku :) w wakacje to nadrobimy :lol: już nie mogę się doczekać :) :laugh: :laugh:

justyna, widzę, że tak ja u mnie trafiłaś w tem sam termin porodu dla drugiego dzieciaczka :) u mnie dzieci z końca marca :) i nawet już kiedyś pisałam, że spłodziliśmy nasze pociechy tego samego dnia 26 czerwca, tylko innego roku ma się rozumieć :blink: będziesz wyprawiała jedną imprezkę urodzinową :blink:

a! i mamy kolejnego zębaska - prawą trójeczkę :) także u góry komplecik się ładny utworzył :)

byłam dziś w rossmanie i kupiłam herbatki Hippa te duże za 12,99 :)

wkurzyłam się w sobotę, że nasi nie zdołali wygrać z Czechami :( :( no ale co zrobić :dry: pokażę Wam za to jak moja córeczka tańczyła w zeszły piątek na pikniku rodzinnym w przedszkolu i kibicowała naszym :laugh: :laugh: moja Izka ma opaskę na włoskach i fioletowe kapcie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382452 przez justyna84
Wlasnie dziwewczyny jakos tu pusto :)
olka ciekawe czy tego dnia urodze :laugh:
Wczoraj z M podjelismy decyzje ze wyjezdzamy do Niemiec z racji tego ze bedzie nastepne dziecko i trzeba im przyszlaosc zapewnic,a M ma obywatelstwo Niemiecke jeszcze tylko rok wiec trzeba z tego skorzystac zanim urodze. Az sie boje,ale jakos to bedzie chociaz tesciowa tam mam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382454 przez olka
ooo, justyna to może gdzieś blisko mely naszej zamieszkasz :)jak ma obywatelstwo to super :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382702 przez pulpecja
hej Kochane :)
co tu tak pusto ??
zajrzałam do kwietniówek - ale tam dużo FASOLEK :) nawet nie wiedziałam :lol:
justyna będzie dobrze, ważne że będziecie RAZEM w Niemczech :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl