BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 9 miesiąc temu #389376 przez pulpecja
Witam się wakacyjnie :lol: :woohoo: :kiss:
wprawdzie muszę jeszcze kilka razy zawitać do szkoły bo nie wyrobiłam się z papierkami ale wakacje i tak uważam za OTWARTE :) :lol: :lol:

justysiak83 napisał:

Macie może foteliki rowerowe? Jesli tak to jakie i wogóle czym sie kierować przy zakupie?


my mamy taki i pierwsza przejażdżka zaliczona i jest superowy :) :)
allegro.pl/fotelik-rowerowy-dzieciecy-ha...erw-i2440203825.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #389635 przez nikita
Witam wszystkich po krótkiej przerwie :lol: :lol:
u nas wszystko OK byliśmy na wakacjach u babci :silly: :silly:
coś ciekawego sie działo???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #389704 przez megi23
Nom justyna w ciazy jest yy bo nie wiem czy wiesz hehe:-)
dowiedzial sie wczorajj S ze nasza jedna kolezanka urodzila zdrowa coreczke 2 dni temu to 2 dzieckopierwsze poronila a jej meza brat nasz drugo kolega bedzie mial 2 dziurawce blizniaki rodzi w pazdzierniku jego zona smialismy ze sztuka jest zrobic w dziurawcu az 2 jeszcze hehehe :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #390662 przez Sikoreczka
Hej mamuśki :)

Witam się powakacyjnie :) my własnie wróciliśmy z Bułgarii byliśmy tam 2 tyg. Kuba super się spisał. Droga autem ponad 1600 km w jedną stronę pokonana z uśmiechem i zabawami. Na miejscu plażowanie, lepienie babek oraz basenowanie czyli błogie lenistwo. Pogoda dopisała. W aquaparku szaleństwo na zjeżdzalniach i pontonach, w zoo karmienie zwierzątek (teraz Kuba każdego pieska chce karmić listkami :) ) W delfinarium istne szaleństwo :) Ogólnie super wyprawa. Jak się troszke ogarnę to wstawie fotki :)
Buziaczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #390774 przez justysiak83
Hej ho.
Sikoreczka zazdroszcze wyjazdu. My na razie byliśmy tylko w lesie nad rzeczką na 3 dni i strasznie nas komary zjadły.
Zapomniałam napisać że Dominik w końcu zaczął chodzić, ale jak na razie i tak woli raczkowanie. Strasznie u nas gorąco, czy u was też taki upał?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #390860 przez megi23
Tez zazdroszcze my w tym roku chyba nie wyjedziemy bo kiedy??? No ale nic jak szczesliwie to prawko zrobie to cos pomyslimy na drugi rok Dominisss gratki za kroczki :kiss: super e tam Tymek tez raczkuje jak ma lenia u nas skwwar wlasnie zaraz ide go wrzucde do basenu bo zwariowac z nim idzie lata na golasa po pokoju. Tez ma m troche fotek jak nie padne to wstawie wieczorkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #390967 przez mankowa
hej, sikoreczka superr, zazdroszcze wyjazdu, podobno jest slicznie w bulgarii.Ja wreszcie na necie ale na krotko, bo chce miec swiety spokoj z tesciowa, nie wiem jak dlugo z nami pomieszka ale mam nadzieje,ze nie dlugo, ona z reszta tez sie meczy kobieta, no ale musze uzbroic sie w cierpliwosc i rozsadek, jakos to bedzie , najwyzej wlosy poleca hahahhaha, napiszcie mi tylko czy cos nowego u was sie wydarzylo, czy ktoras z was sie zaciazyla itd...bo my z mezem mamy taki plan juz zaczelismy brac witaminki ;)pozdrawliaju was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #391320 przez pulpecja
Sikoreczka dołączam się do tych pozytywnych zazdroszczeń :lol: :lol: ;)

mankowa póki, co druga dzidzia tylko u justynki.my zaczniemy staranka od nowego roku.

olka a Ty gdzie się podziewasz ?? ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #391341 przez Sikoreczka
jej idą Kubie 3-ki i od trzech tygodni chodzi spać o 22giej. Na wakacjach bardzo nas to cieszyło ale teraz to troszkę męczące bo nie mam kiedy ogarnąć nawet mieszkanka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #391348 przez sylka
Gratki dla Dominisia :lol:

Sikoreczka i ja zazdraszczam :0, my póki co niedługo jedziemy nad polskie morze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #391400 przez Sikoreczka
Też kocham Polskie morze ale byłam kilka razy z rzędu i nie trafiałam na pogodę więc teraz postanowiliśmy za tą samą kase pojechać tam gdzie pogoda jest gwarantowana :)
Jakby ktoś chciał namiary na Bułgarię to mogę polecić sprawdzoną firmę która wynajmuje mieszkanka i to naprawde bardzo tanio :)

Może na jakiś weekend pojedziemy do koleżanki do Gdyni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #391468 przez justysiak83
A my pojedziemy na tydzień od poniedziałku nad rzeczke tradycyjnie na nasza działkę, nigdzie dalej się nie wybierzemy ze względu na budowe. Za rok planujemy gdzieś nad ciepłe morza polecieć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #391725 przez arturek
Witajcie,
no my wakacyjnie sie witamy z wszytkimi:) mam nadzieje ze bede miała czas teraz tu cesciej zaglądac choc Zuśka powiem wam jak sie do mnie rano przyklei to cieko ja oderwac,no chyba ze tylko na drzemkę...a jak dzis obiad robiłam to stała i ryczała 30 min dopóku jej na rece nie wziełam ...masakra......nic nie moge zrobic w domu....
Pulpecja a jak twoja córa na rowerze siedzi grzecznie,tez bym bardzo chciała takie siedzenie bo bym sobie z mała pojezdziła a tak to sie mi nie chce pakowac na do tego nagrzanego samochodu i jeszcze ten fotelik...:/
musze sie tu rozglądnąc za takim na wakacje byłby super,
pozdrawiamy was wsyztskich:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #391782 przez megi23
a ja dzis z 2 godz sie pluskalam w basenie ciagnie mnei za rece to wlaze siedzimy i sie pluskam skacze w basenie a na 3 hop na pupe i ma niezla radoche ja go pod paszki trzymam
na 2 rok ja tesciowa i szwagierka kupimy taki na 3 metry bysmy sobie mogly same posiedzic Tymek bedzie juz tak duzy ze sam bedzie sie pluskal :silly:

dzis spalam na podlodze taki gorac ze nie wytrzyalam balkon otworzylam S wlaczyl do kontaktu na owady latajace by nas nie pogryzly Tymka lozeczko troszke odsunelam i sie wyspalam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #392055 przez sylka
U nas duchota też niesamowita, wczoraj 2 nawałnice z gradem przeszły i nic chłodniej nie jest. Patelni, ale mimo to spędzamy dnie na spacerkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl