BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #392695 przez justysiak83
OJ weź u nas masakra z tym robactwem, ja jestem cała w bąblach (a właśnie, co u Bombla?) :lol:
NIe wiedziałaś jeszcze tej kaszki, chyba jakaś nowość, Domiś generalnie nie lubi kaszy, najchętniej to by jadł wszystko to co ja, czyli chipsy i pił piwo :blink:

a to wczoraj po scięciu włosów
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392719 przez sylka
ale Domiś dorosły w nowej fryzurze :)

Kuba tez lubi podjadać chipsy :P zawsze jakiegoś wycwani.

Dziewczyny ile razy dziennie dajecie do picia MM? U mnie Kuba pije 2 x dziennie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #392726 przez justysiak83
Dominik wógóle nie pije MM w postaci płynnej, przestał 5 miesięcy temu i nie ma siły żeby mu wcisnąć. Z chipsami to żartowałam, jeszcze nigdy nie próbował,ale ostatnio niechcący zostawiłam na półce obok jego łóżeczka wafelki czekoladowe wieczorem i jakiez było zdziwienie mojego M. rano jak zobaczył Domisia całego ubebranego w czekoladzie i z wafelkiem w ustach :)
ale wiecie co, Domiś nadal je w nocy, zjada 120ml. mleka przez sen, nie da się oszukać herbatką, będzie mruczał i stękał aż mu dam, to chyba nie za dobrze że jeszcze je w nocy, ale sobie mysle, kurcze co mu będe żałowac, tym bardziej że on do tłustych nie nalezy a mlecznych posiłków je mało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392736 przez sylka
Kuba czasem chipsa dostanie dla smaka. Słodyczy nie chce chyba, że tyci czekolady, ale ciastka, wafle itp mogą nie istniec woli od tego bułki drożdzowe czy zwykłe z dzemem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392741 przez justysiak83
Domiś jest klusko-ziemniakożercą, uwielbia jeść same kluski i ziemniaki a jak mu chce dodac jakiegos soczku do tych klusków to juz do ust nie weźmie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #392745 przez sylka
Kuba to placko i makaronożerca. Placki każdy i wszędzie a makaron pod każą postacią a najlepiej jak jeszcze z sosem i mięsem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392785 przez Sikoreczka
Justysiak u nas też Kuba pije mleczko w nocy. Najczęściej tak ok 5-6tej.

Dominiś super chłopak :) a w nowej fryzurce rewelka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #392879 przez megi23
hej laski moje dziecko poszlo spac o 22 :ohmy: no bo na spiocha chciaam go nakarmic przed po 19 S mial byc o 22 a ja jak go zobacyzlam ze wchodzi po 19 w szoku bylam a maly zobaczyl tatusia juz rackzi i tatatata no to go wyciagnal poszli na ogord na hustawke i sie rozbawil no a wstal standard przed 7 juz dzis :S

Jystynka Dominis rewelacja duzy chlopak :kiss:
moj je MM 2 razy dziennie bez niego zyc nie moze :silly: Tymek je kazki ale te tylko na mm nie chce innej te nowa tez z bobovity mam i ja polubil

aproo jedzenia Tymek nie je slodyczy wcale no chyba ze cos znajdzie np pod lozkem u szwagierki a ja nie zdaze doleciec ...ostatnio tak wynykal paluszka jaki byl dumny jak sie wczolgal pod lozko pietrowe maluchow a tam cs bylo :blink:

a odnosnie pluskania Tymek by z niego nie wychodzil zakrywamy im na noc by owady nie powlatywaly to lazi kolo niego i chce cegly odkrywac a jak ma okazje to odlatuje chociaz raczke zamoczyc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #392880 przez justysiak83
Witam upalnie.
Moje dziecko tez ma już dość tego gorąca, zawsze rano jest taki żwawy a teraz lezy w łóżeczku i słucha muzyki :silly:
Co do kapieli do Domis tez ma świra na tym punkcie. Jakby mógł to by cały dzień w basenie siedział.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #392887 przez megi23
a oto kilka fotek baseniku :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


i jeszcze jedno
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #392894 przez justyna84
MEGI fajny ten twoj chlopiec :) -mokra dupka :laugh:

Oskar tez uwielbia wode ale niestety ja mu basenu nei rozloze bo nei mam nawed balkonu ;) nic ie pozostaje jak wybrac sie na odkryty basen

Wczoraj to mnie z tego upalu tak glowa bolala ze myslalam zem nei rozsadzi a tu trzeba bylo wyjsc z dzieckiem ale tylko do cenia gdzie chlodniej :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #392961 przez sylka
Tymek jak wyrósł nie poznałabym go :)

Kuba dziś wstał o 6.00 ze śpiewem na ustach, szalał w łóżeczku a później znów zasnął i spal mi do ok 10.00!!! Wstałam obiad zrobiłam, psa wypuściłam by pobiegał, zniosłam wózek a on nic hałas go nie budził. Zjadł śniadanie i zaraz zmykamy na spacer i zakupy. Musdzę mu kupic sandałki bo te co mamy juz ciężko wchodzą i sa na styk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #392994 przez justysiak83
Matko, padam, w domu mam 30 stopni a Dominik zamiast ok.9:30 to zasnął dopiero przed chwilka (10:45), ledwo żyje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393088 przez nikita
hej hej
my juz po kąpieli w ogrodzie i teraz mały zalicza drzemkę :lol: :lol: :lol: :lol:
sam sie położył i zasnął chyba ta kąpiel w basenie go wykończyła :silly: :silly:
my tez musimy kupić nowe sandałki do juz sa małe jak narazie to chodzi na boso po podwórku troszkę marudzi bo go kamyczki kują ale idzie ;)

megi faktycznie ja tez bym nie poznała Tymka zmienił się
justysiak wkoncu sie doczekałaś, Domiś juz śmiga :lol: :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #393148 przez sylka
Spacer i zakupy zaliczone. Kupiłam sandałki :) juz przetestowane.
Po powrocie szaleństwa w basenie, zaraz obiadek i drzemka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl