BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 10 miesiąc temu #392099 przez Sikoreczka
U nas też duszno i gorąco. Napompowałam dziś Kubie basenik na tarasie i się pluskał pół dnia :D a później latał i bawił się z sąsiadką ( 5cio letnią ulubienicą :) ) nareszcie Kuba coraz więcej czasu na dworzu bawi się sam lub z dziecmi bo wcześniej to mnie cały czas za rękę ciągał żebym się z nim bawiła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #392169 przez justysiak83
Matko ale gorąco, podobno całe lato ma być takie upalne. A do tego te komary. A wogóle to zapomniałam już jak to jest spędzać cały dzień z dzieckiem i powiem wam że nie jest to łatwe :):) Jak wracałam z pracy, mały się troche pobawił i szedł spać, potem jak wstał \, 3 godzinki się pobawił i nocka a teraz od rana do wieczora razem :lol: pewnie jeszcze ze 2 tygodnie minął zanim sie przyzwyczaje, na razie mi nogi w d... wchodzą od spacerowania za rączke. :lol:
A w sobote mam wesele i kupiłam sobie buty, te pomarańczowe ze strony głownej.
bootsquare.pl/ :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392184 przez justyna84
Hej u nas upal niemilosierny jeszcze sie dzien nie zaczol a juz tak cieplo jest ;) .Wczoraj przesiedzialam caly dzien w domu bo maly ma taki katar i troche goraczki ze nei chchcialam z nim wychodzic ale widocznie to byla reakcja na szczepienie ;)

Ifka ty chyba kupywalas inchalator mozesz mi pokazac jaki masz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #392349 przez nikita
hej u nas dzisiaj chłodno 25stopnie :lol: i chłodny wiaterek!!!

justysiaj buciki super tez chciałam kupić takie ale niebieskie u nas były ale niestety mojego rozmiaru nie było :(

my 21 idziemy na 18-tke, robią na 35 osób więc tez troszkę sie wybawimy :) :)
a ostatnio byliśmy na koncercie LADY PANK :lol: :lol: och jak ja lubię jak on kreci tym tyłkiem :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392356 przez sylka
U mnie o 9.00 było już 30 st. w cieniu!!! teraz mamy 34 st.

Kuba już wypluskał się na balkonie siedział chyba z godz. w wodzie i szalał, ja cała mokra bo mnie pochlapał. zjadł bułeczkę z twarożkiem i ok 13 pójdzie spać- mam taką nadzieję. Zaliczylismy przed pluskaniem spacerek wróciliśmy dosłownie mokrzy. Kuba mimo ubranka na ramiączka płynął cały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #392528 przez olka
pulpecja napisał:


olka a Ty gdzie się podziewasz ?? ??


Jestem Pulpeciu :) ale nadal nie rozpoczęłam wakacji pełną gębą :dry: :dry: ciągle od rana do 15 siedzę w pracy nad paierzyskami :angry: :angry: i końca nie widać :dry: :dry: :dry: :huh: :huh: :huh: Jeszcze jutro i wtedy chyba wakacje... ostatni tydzień nauki był taki zalatany, że nie zdążyłam wszystkiego zrobić. W czwartek przed końcem roku szkolnego byłam cały dzień do 21 na wycieczce z dzieciakami z mojej szkoły w Wielkoposkim Parku Narodowym - chyba gdzieś blisko Ciebie, Nikita?

i tak w skrócie o Jaśku: szaleje, biega, dużo gada - po swojemu oczywiście. Wszystkie zabawki przystawia do ucha i udaje, że dzwoni :laugh: śmiesznie to wygląda :) a moja Izka jest na wakacjach u moich rodziców na wsi :) a od września do szkoły :ohmy: pierwsz klasa boszzzz, jak ten czas zapierdziela :ohmy: :ohmy:
u nas też ciepło, ale bez upału wielkiego, jak zwykle u mnie o jakieś 10 stopni C chłodniej :dry:

a tu mój rozrabiak :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392555 przez pulpecja
justysiak bombowe te Twoje buty, u nas też otworzyli ten sklepik i chyba będę ich stałym klientem, ostatnio kupiłam u nich dwie pary takich do "latania", takie:
online.bootsquare.pl/pl/p/7CQH82228DBLUE/79
są przemega wygodne, dosłownie jak kapcie :)))

i takie koralowe:
online.bootsquare.pl/pl/p/7CQH82340CORAL/132

u nas też upał nie do wytrzymania !!

sylwirka a Ty już po egzaminie na prawko ?? i jak było ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #392565 przez olka
pulpecju, a Ty kiedy masz swój egzamin? przypomnij :) bom zapomniała :blink:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392577 przez nikita
kurcze napisałam posta i co ????? ERROR!!!!!
Ignasia chyba użądliła osa w policzek :( :( w sumie nie widziałam tego na oczy ale latała kolo nas i po chwili mały zaczął płakać wyszła mu krostka i spuchł policzek :ohmy: wiec ja biegiem do domu a on śmiał sie przez łzy bo szybko biegłam i zanim dobiegłam do domu to przestał płakać a ja myślałam ze język sobie przydepnę masakra :P :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392589 przez megi23
Hej laski u nas teez upal maly mi spi od 16 :ohmy: wczoraj S kupil moskietere zalozylismy i w koncu moge miec pkno otwarte cala no?c spalam dalej na podlodze ale dzis ide na lozko:-) maly sie chyba za bardzo wyszalal w basenie maluchy w swopim on swoim no nic sie wody nie boi lali po nas strasznie a ten piszczal z radosci by mocniej uderzali mu rekami o wode rewelka te otulacze Tymek caly dzien lata musze dokupic narazie dajjemy rade jeden brudny piore w rekch i na slonce wysycha zanim 2 sie zamoczy:-) lata tylkow tym na bosaka i koszulka franca nic nie da na glowe zalozyc dostaje mis traszne potowki pomaga bepanthen i puder po kapieli heh poci sie po mamusi ma nowa zabawe chowa cos np pod wiaderko jaksi klocek odwraca do gorry dnem i udaje ze znika odwraca wiadro i mpowi ooooooo i wwyciaga i tak w kolko gada jak najety tata widzi s to juz tata a ja sie drocze z nim i mowie powiedz mama ten tata powiedz mama ten baba dziadzia tylko mama nie no chyba ze jedzenie widzi to wola mama daj ostatnio strasznie sie rozgadal aaaa i dzis powiedzial Ela tak tesciowa sie nazywa w szopku bylismy bo wie ze baba to Ela bo wolal baba Ela. Dzis sie tez pozarlaz z tesciowa 2 raz odkad tu jestem ale przyszla przeprosila wiec jest opki. Wiec caly dzien na ogrodzie spedzamy pluskajac sie w baseniku:-)
aaaa nawiedzona sasiiadka vco ma dom naprzeciwko te sama piosenka nas katuje pol dnia in the summer juz mi bokai wylazi

jak znajde sily to dam nowe fotki ale narazie mam ich brak lub brak czasu bo wyszywam mamie obrazek krzyzykiem zaczelam bedac w ciazy kota jej wyszylam jeszcze boksera psa chce zanim pojade do mamci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392634 przez justysiak83
pulpecja napisał:

justysiak bombowe te Twoje buty, u nas też otworzyli ten sklepik i chyba będę ich stałym klientem, ostatnio kupiłam u nich dwie pary takich do "latania", takie:
online.bootsquare.pl/pl/p/7CQH82228DBLUE/79
są przemega wygodne, dosłownie jak kapcie :)))

i takie koralowe:
online.bootsquare.pl/pl/p/7CQH82340CORAL/132

Ja tez bardzo czesto tam kupuje, mierzyłam te drugie ale cos mnie drapało na środku tam gdzie to sklejenie, a tych pierwszych u nas nie ma a super są.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392661 przez pulpecja
olka napisał:

pulpecju, a Ty kiedy masz swój egzamin? przypomnij :) bom zapomniała :blink:


ten sądny dzień to 16 lipca - teoria 9:10 praktyka 10:00 :lol: :silly:

justysiak dla mnie te drugie też mega wygodne, moja mama też sobie je kupiła tylko niebieskie...jedyny minus to, to że między dużym palcem a tym drugim już znika minimalnie kolor :( :(

no i się chyba napaliłam na te Twoje szpile :) mamy wesele we wrześniu więc okazja jest do kupienia :blink: :lol:

nikita cebula jest dobra na ukąszenie :*
mnie włąsnie przerażają te wszelkiego typu owady :( chyba też pomyślę o moskitierze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #392682 przez sylka
Pulpecja będę 3mała kciuki :)

U nas taka duchota że Kuba spi w samym pampku przy otwartym oknie a mimo tego 27 st w pokoju.

Wieczorem płakał bo chciał pluskać się na balkonie jak w ciągu dnia. Stał przy drzwiach i pokazywał palcem a na tłumaczenie że jutro opluska się na dworzu jeszcze głośniej płakał. P. poszedl go wykąać i dziecko juz zadowolone :) Właśnie zasypia w łóżeczku.

justysiak świetne buty, aż sama bym kupiła ten kolor tylko zbytnio nie miaabym do czego założyć :) ale boski. Pulpecja Twoje te 2 tez świetne :lol:

Kubusiek od dawna niechce jeść kaszek ryżowych a dziś podałam mu pszenno-żytnia z bobovity www.bobovita.pl/nasze_produkty/produkty_...ii/kaszki/KASZKA/517 i tylko dmuchnął całą miseczkę mimo że bezsmakowa. Wiec zje zawsze coś innego niz manna z owocami lub sokiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #392683 przez justysiak83
Ja kupiłam ten Raid do gniazdka i powiem wam że nawet działa.
Pulpecja mi się bardziej podobały inne (zaraz ci pokaze jakie) ale nie było rozmiaru.
Edit
www.bootsquare.pl/7sys32580/obuwie-damskie.html (wersja z różem) i
www.bootsquare.pl/7sgp32456/obuwie-damskie.html
Sylka u nas z basenem jest to samo, też nos w szybe wlepia i chce na balkon i ryczy jak mu nie otwieram :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392687 przez sylka
U nas o dziwo nie ma komarów, chrabąszczy ani innych robali :) a zawszeplaga była jak tylko balkon otwarty i światło zapalone.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl