BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #395175 przez olka
sylka, malbork to jest drugi dom prawie :) 10 km mamy :) a kiedy będziecie jechać, to może na kawkę wpadniecie? ja w przyszłym tyg. do rodziców wybywam, ale w sumie coś tam mogę wykombinować, żebyśmy się spotakły :)

a tu Jaś przed obcięciem włosów :)


... i po ostrzyżynach ;)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #395318 przez bombel779
Sie ma lachony :silly:

Justyna wpadłam spytać JAK SIĘ CZUJESZ???????? :) :D W którym tyg. aktualnie jesteś? Czy druga ciąża różni się od pierwszej? Lepiej czy gorzej znosisz? :) :silly: :laugh:
My po długich rozmowach postanowiliśmy że spróbujemy w tym mies. zmajstrować jakiegoś dzidziusia :silly: :lol: jak się uda to super!! A jak nie .....to wstrzymamy się chyba do przyszłego roku.
Ja bym bardzo chciała teraz być w ciąży i szybko urodzić żeby za jednym machem odchować dwójkę, póki i tak jestem z Jasiem w domu a potem dzieciaki do przedszkola i ja na spokojnie do pracy!! Bo teraz (cały czas szukam roboty) ale przez to że nie mam żadnego żłobka dla Jasia trochę mam uwiązane ręce :dry:
No nic, zobaczymy co los przyniesie :) Jakby cu to trzymajcie kciuki - za bobasa i za pracę ;)

Justyna zdrówka dla ciebie!! ;)

Acha Olka Jasiu w krótszych włosach wygląda o niebo lepiej!!!! ;) :laugh: :kiss: :kiss: Sama go podcinałaś?


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395346 przez Emme
Bombelku co ja czytam!! :D:D super :woohoo: :woohoo: :woohoo: trzymam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395349 przez bombel779
Emme napisał:

Bombelku co ja czytam!! :D:D super :woohoo: :woohoo: :woohoo: trzymam kciuki!

Heheheh :lol: Mam nadzieję, że w przyszłym mies. powiem "będę mamą po raz drugi" !! :silly: :laugh:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395354 przez Emme
bombel779 napisał:

Emme napisał:

Bombelku co ja czytam!! :D:D super :woohoo: :woohoo: :woohoo: trzymam kciuki!

Heheheh :lol: Mam nadzieję, że w przyszłym mies. powiem "będę mamą po raz drugi" !! :silly: :laugh:


przesyłam Wam dobre fluidy (zeby nie powiedzieć "jestem z Wami" bo może to głupio zabrzmieć :D hihi a przynajmniej dwuznacznie :silly: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395364 przez bombel779
Emme napisał:

(zeby nie powiedzieć "jestem z Wami" bo może to głupio zabrzmieć :D hihi a przynajmniej dwuznacznie :silly: )

hyhy :lol: ciekawe co by T powiedział..?? :silly: :blink: Muszę go spytać :silly:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395419 przez sylka
Justyna jak po wizycie?

Bombel 3mam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395424 przez Agusiak
bombel779 napisał:

My po długich rozmowach postanowiliśmy że spróbujemy w tym mies. zmajstrować jakiegoś dzidziusia :silly: :lol:

Bombel ale super wieści :laugh: :laugh: Zaciskam kciuki żeby się teraz udało i żebyś nie musiała czekać do przyszłego roku :blink: :lol: Powodzenia :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395427 przez justyna84
Maly rosnie jest wszystko ok serduszko bije (najbardziej mi o to chodzilo bo na pierwszej wizycie jeszcze nie bylo ;) . Nieprawdopodobne jak on urusl w ciagu 3 tygodni!!!! Mam 3 terminy porodu kazd inny :) . Ciesze sie strasznie :) Pytalam lekarza o plec choc zabardzo sie nei ludzilam ze w 10 tygodniu mi cos powie chociaz przypuszczalnie i tak tez sie stalo :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395549 przez bombel779
Justyna a na kiedy masz termin? :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #395559 przez justyna84
bombel najpierw mialam na 22 lutego tak jak urodzl sie oskar a w karcie ciazy mam na 12 lutego ;) wczoraj na usg nas bylo na 17 lutego ;) pewnie zas urodze wczesniej 2 tygodnie
Poslalam ci PM

Fajnie ja siedze na kompie a moje dziecko wywala mi gary nie ma co :laugh: . Jechala bym na bym na basen ale Oskar ma kaszelek i sie boje na dodatek leci mu z nosa nei wiem co dzisaj bede robic ;) te spacery juz mi sie zmierzly caly czas to samo ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395655 przez olka
bombel, kopę lat!!!! :lol: :lol: :lol: gdzie Ty się podziewałaś ? :) opowiadaj co tam u Was, jak Jasiu, budowa domku? :unsure: :) ja spadam, bo burza i muszę kompa wyłączyć...
Buziaki! :kiss:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395824 przez bombel779
justyna84 napisał:

bombel najpierw mialam na 22 lutego tak jak urodzl sie oskar a w karcie ciazy mam na 12 lutego ;)

To będziesz robiła jedną imprezę urodzinową!! :) heheh
Gdyby nam się udało to byłby kwiecień :) achhhh jak byłoby fajnie! :) :silly: :blush:

olka napisał:

bombel, kopę lat!!!! :lol: :lol: :lol: gdzie Ty się podziewałaś ? :) opowiadaj co tam u Was, jak Jasiu, budowa domku? :unsure: :)

Kochana Jasiek nie pozwala mi siedzieć przed kompem :P Do tego końcówka szkoły, więc mnóstwo nauki i mnóstwo spraw do załatwiania. Apropo - 16tego mam obronę więc trzymajcie kciuki! :)
Poza tym dużo czasu spędzamy poza domem (powiem wam że te upały tak mi przygrzały na dekiel, że ilość spotkań z teściami w ostatnim mies. przekroczyła dozwolony limit (!) :silly: i gdybym chciała to bym mogła w zamian za to nie jeździć teraz do nich przez najbliższych kilka mies.!!! :P ;) :lol: )

Jeśli chodzi o domek, to praca wre :) instalacje już rozprowadzone, płyty gip. powiertane, szambo wkopane ;) dzisiaj akurat robią nam wylewki :lol:
Kuchnię mamy już zamówioną, w zasadzie jest już gotowa, czeka w magazynie :D
Mebelki dla Jasia również zamówione, mają dotrzeć do nas w II połowie lipca.
Teraz trzeba wytrzasnąć skądś pieniądze :P i urządzić resztę :) - pomysły już mam co i jak ma wyglądać, kwestia tylko zakupu (płytek, paneli, mebli....) i jazda! :) :P :lol:

Co do Jaśka to mam 2w1 :P - aniołek i diabełek :silly: z 1 str. jest przekochanym, przeuroczym i przeradosnym dzieckiem :) a z 2 str. to mały łobuziak! :P obcy ludzie nawet mi mówią "po oczach widać, że to łobuz" !!! :silly: :silly: :blink: :lol:
Cały czas próbujemy się odpieluchować.. :) Póki co dalej Jasiek robi pod siebie tudzież w majtki, ale mamy już 2 sukcesy. Pierwszy - Jasiek zrobił siusiu w majtki, po czym zawołał mnie,złapał się za krocze i powiedział "sisi" :lol: Drugi sukces - Jasiek idzie do nocnika, siada na niego i sika - w majtki bo akurat miał na sobie :P ale nieważne! ;) Ważne jest to że sam poszedł i usiadł ;) :lol:
W ogóle jak puszczę go bez majtek i gdzieś narobi, woła mnie, pokazuje palcem gdzie nasikał albo nakupkał i mówi"bee" :) i palcem grozi :lol: hehe
Mówić generalnie jeszcze nie mówi, choć usilnie próbuje i coraz częściej mu "coś" wychodzi :D ostatnimi czasy np. często powtarza: auto, lampa i pyta - gdzie? :P :lol: :) hihi Mam nadzieję że niedługo się rozkręci bo już bym chciała z nim pogadać!!!!!! :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #395830 przez sylka
Bombel u nas podobnie idzie odpieluchowanie. Kuba najczęsciej robi w majtki lub gdy jest bez nich :P Jak zrobi siku to pokazuje gdzie zrobił. Taki plus że wiem gdzie zetrzeć lub zaprać dywan. Kupa najczęściej ląduje w majteczkach. Na nocnik nic nie zrobi nawet po drzemce. Chyba za wczasu pod koniec snu robi w pieluchę ;) Mały sukces bo zaczynają mu przeszkadzać mokre slipki :) i czasem jakby zapłacze i odciąga.

Super że powoli już masz pokupowane rzeczy do domku. Jak masz gdzieś foto pokaż meble :D

Powodzenia na obronie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl