Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Rodzimy w marcu 2011

7 lata 6 miesiąc temu #652050 przez nikita
ale fajne miejsce na relaxik :) ja to chyba przez wakacje zwariuje okazuje sie ze moja mam a chyba bedzie w tym czasie w Niemczech i nie wiem jak sobie dam rade z moimi dziećmi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #652057 przez justysiak83
Pulpecja nic nie wiem o 40 h. ale czuje że ty coś wiesz... :)
Nikita dasz sobie radę, silna babka z ciebie.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #653051 przez pulpecja
justysiak83 napisał:

Pulpecja nic nie wiem o 40 h. ale czuje że ty coś wiesz... :)

tutaj jest projekt ustawy bip.men.gov.pl/images/stories/karta/proj...ozen%20kn%202013.pdf

punkt 5 i 7 :( zmiany od stycznia 2014 r.

Przekładając wszystko na normalny język, wychodzi, że urlop będzie 28 dniowy w ciągu całego roku szkolnego. A odnośnie 40h pracy - słyszałam od wielu osób, że ma to wyglądać m.in. tak mając 4 godziny lekcyjne zostajesz dodatkowo 4 godz. które przeznaczysz na papierki, spotkania z rodzicami itp. itd.
Jestem zielona w tych przepisach, a w sumie od nikogo nie słyszałam niczego bardziej konkretnego.

7 lata 6 miesiąc temu #654448 przez nikita
hejka hejka
a my zakupiliśmy trampolinę i zjeżdżalnię do ogrodu dla naszego urwisa :) a domek sie juz robi.
Teraz mamy bardzo duży ogród bo działki w koncu zostały podzielone i zaznaczone na mapkach wiec można szaleć co prawda sąsiad jest załamany :P no ale co ja moge za to :P :P :P
jeszcze tylko hamaczek i jakiś pawilon żeby troszkę cienia było :)

7 lata 6 miesiąc temu #654452 przez sylka
Nic tylko czekamy na fotki :D

7 lata 6 miesiąc temu #654579 przez justysiak83
Pulpecja weź mnie nie załamuj. masakra jakaś :(
Anitka juz sie nie mogę doczekac fotek :) ja niestety mam bardzo małą działkę a tak naprawdę prawie wcale jej nie ma, ale bardzo blisko mamy park, z małym 10 minut na piechotke i na przeciwko plac zabaw, nie jakies super nowy ale zawsze ;)

7 lata 6 miesiąc temu #654897 przez nikita
ogród jest spory ale mi i tak sie nie podoba bo jak to na wsi wszystkiego w kolo pełno a to taczka a to wózek a to cegły juz mnie szlak trafia a T jeszcze z budów przywozi różne rurki ostatnio przywiózł wannę, kibelek, zlew i brodzik!!!!! śmiałam sie ze będzie latrynę wiejską robił :P i to wszystko stoi za garażem na mojej trawce, szlak mnie trafia

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #655901 przez nikita
dostałam kilka fotek z wakacji weekendowych co bylismy rok temu, zobaczcie jaki Ignacy był klops ja go takiego nie pamiętam :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

7 lata 6 miesiąc temu #655979 przez sylka
Super fotki ja pamietam takiego Ignasia Ostatno ogladalam fotki Kuby i mowilam do meza ze zawsze chudy mi sie wydawal a po fotach widac faldki i pucki na buzi. Kiedy to bylo gdyby nie zdj to bym nie uwiezyla ze to pulpecikami byl

7 lata 5 miesiąc temu #679107 przez majeczka22
Witam wszystkie mamy już dwulatków:) Sama nie jestem jeszcze mamą, chociaż mam już 24 lata.
Natomiast mam dwuletnia bratanicę która urodziła się 19 marca 2011 r. :)
Na początku nie potrafiłam zaakceptować zaistniałej sytuacji tzn takiej że jej rodzicami wtedy zostali 17 latek i 15 latka , którzy jeszcze chodzili do szkoły.
Ale szybko zdanie zmieniłam jak maleństwo się urodziło i po raz pierwszy ją zabrałam na ręce zaraz po urodzeniu w szpitalu. Potem jak Maja miała miesiąc to odważyłam się ją karmić. i zostało to do dziś że mała za ciocią by w ogień poszła.Jak ciocia je to trzeba ją nakarmić,ciocia musi kąpać i ostatnim hitem jest to że z ciocią się najlepiej śpi a rano na pobudkę najlepsze są łaskotki.

Jak na dwuletnie dziecko Maja strasznie dużo rozumie i zapamiętuje różne nowe słowa które potem non stop są powtarzane w kółko do znudzenia. Potrafi sama wyłączyć radio, otworzyć drzwi, śpiewa kołysanki pluszowym misiom i lalką

Tyle spostrzeżeń moich na temat mojego 2 letniego urwisa, który jutro na trzy dni do mnie przyjeżdża bo mieszka w innym mieście że swoją mamą.

pozdrawiam Marta

7 lata 5 miesiąc temu #685673 przez nikita
ciekawa??? napisz coś :P hihi

7 lata 5 miesiąc temu #688021 przez olka
dzień dobry :) co tam dziewczyny u Was? :silly: :silly: :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

7 lata 5 miesiąc temu #688068 przez pulpecja
Hej:) my dzisiaj zaliczyliśmy wycieczkę do Wrocławia do zoo :) Kasia oczywiście zachwycona :D

7 lata 4 miesiąc temu #689520 przez nikita
do ZOO???? my tez mieliśmy jechać i jakoś nie dojechaliśmy :( Może pojedziemy juz w większym gronie :P

7 lata 4 miesiąc temu #693793 przez pulpecja
nikitka a też do wrocławskiego zoo się wybieracie ?

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka