BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #826600 przez Gosia_Krupa
Dobry wieczór!

Agusia,z powietrza. Ale pocieszę Cię i powiem,że Dorotka nie musi się zarazić,chociaż prawdopodobieństwo bardzo duże. Jak Michałek miał zapalenie spojówek to mi pani dr od razu powiedziała,że zapewne Hania się zarazi,bo taki wirus. Bardzo łatwo jest się zarazić. Ale Hania się nie zaraziła :) Myj Paulince często rączki,to najważniejsze,a jak zauważysz,że trze oczko czy zwyczajnie po buźce jeździ rączkami to od razu.

Wyniki ok. OB chociaż podwyższone ok. Wyniki wskazywały na jakiegoś wirusa,ale jest ok. Byłam z Hanią,więc od razu chciała ją osłuchać na wszelki wypadek i obejrzeć gardło. Osłuchała ją bez większego problemu,ale gdy położyła jej szpatułkę na język,ta zacisnęła zęby i ani w tą ani w tą. Już nosek jej zatykała,żeby buzię otworzyła.Ostatecznie szpatułkę dało się wyjąć,ale do buzi nie dała sobie zajrzeć.

Hania zdrzemnęła się w dzień to teraz daje czadu i już mi na kolana wchodzi. Zmykam więc. Miłego wieczorku!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826631 przez sylka
Fajne przeceny są w jednej księgarni internetowej (nieznanej mi - cynk otrzymałam dzięki 1 blogowi) Zakupiłam www.fabryka.pl/ksiazki/basn-o-stalowym-j...an-brzechwa-3776546/ i www.fabryka.pl/ksiazki/kot-w-butach-i-in...buch-ilustr-3747979/ Może któraś z Was na coś się skusi. Przeceniona jest nie tylko dziecięca literatura.

Agusiak oby szybko minęło i Dorotka nie załapała.

Gosiu dobrze, ze wyniki prawidłowe :)

Kuba ma się znacznie lepiej, gdyby nie kaszel po inhalacji to moge powiedzieć że jest zdrów :) Ale jutro nie puszczam, go na bal. Trudno za rok kolejny. Dzis w ciagu dnia było nawet -15 st. C to nie będe się z nim nigdzie wybierała.

Spokojnej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826775 przez Agusiak
dzień dobry :)

Ech przerąbane z tymi wirusami, dobrze, że teraz troszkę mrozu to może je powymraża trochę :S

Gosia dobrze, że ten wynik OB jednak nie oznaczał wirusa ani stanu zapalnego :)

Kochana z tym myciem rąk nie wykonalne :( Paulina ma łapki przy buzi cały czas więc musiałaby ciągle nad umywalką sterczeć :(
I oczywiście co było do przewidzenia nie da sobie zakropić oczu :(
Macie jakieś sposoby?

Sylka fajne te przeceny :) muszę poprzeglądać to może też coś upoluję :)

Czekam na teściową, ma być po 10, wybiorę się wtedy z małą na spacer bo chyba że mama będzie chciała iść to posiedzę z Paulinią :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826854 przez sylka
Agusiak chcesz troche mrozu wpadaj do mnie, mamy -18 st. C :P
Z kropelkami nie pomoge, bo nigdy nic Kubie nie musiałam zakrapiac.

Z ksiazkami to się udało :) Ogladałam wcześniej kota w butach w Empiku ale cena chyba 40 czy 45 zł mnie odrzucała na wstępie przed zakupem. Mogę polecić tanią i świetną książeczkę z kolorami, całym alfabetem, porami dni, przeciwieństwami, czesciami ciała, liczbami 1-10, przedmiotami, zwierzetami, kształtami. Wydanie twarda okłdka 96 str czyli wszystko co ważne w 1 ksiazce za całe 7 zł :) www.empik.com/marysia-ksiega-madrego-mal...1066506271,ksiazka-p

Gosiu mam pytanie ile dni inhalowałaś mukosolvanem. Lekarz kazał nam przyjsć w piatek jakby poprawy nie było, a widze ze jest. Kuba chwilkę pokaszle jedynie po inhalacji- ale to normalne. W ciagu dnia i nocy wcale, katra też mniejszy. Inhaluję go 2 x dziennie od wtorku czyli dziś 3 dzien. Nie wiem czy ciągnąc to jeszcze przez weeekend bo pon/wt chcę iśc na kontrol.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826928 przez Agusiak
Sylka dzięki za cynk i opinie, zamówiłam dwie te książeczki Marysia, jedna będzie na prezent jak coś ;)

Teściowa poszła z Dosią na spacer a ja po małej "bijatyce" zakropiłam Paulinie te oczy, ech czarno to widzę jak ona tak sobie nie da tego zakrapiać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826933 przez sylka
Aga mam nadzieję, że ksiazeczki Ci się spodoba :)

Grunt że się udało zakropić.

Mi właśnie przyszła czapeczka dla Kuby. Zamówiłam z h&m pilotkę 110/116 a babka wysłąła 134/140 odesłałam i dzis przyszła dobra i gratis spodenki piżamowe z H&M :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #827216 przez Gosia_Krupa
Dobry wieczór!

Miałam dzisiaj migrenę i nie miałam siły włączyć kompa :( Teraz już mi całkiem dobrze. Głowa co prawda jeszcze mnie boli,ale już da się żyć i nie chce mi się wymiotować.

Miałam w planach zrobić pudełko urodzinowe,bo koleżanka siostry chciała,ale nie dałam rady. Tyle co wykroiłam sobie pudełko,dekorować będę kiedy indziej. Muszę jeszcze pomyśleć jak do końca ma wyglądać,bo tego nie wiem na 100%. Pudełko jest biało-czarne.

Agusia,my też mieliśmy problem z zakrapianiem. Troje było nas zawsze przy tym. Dwoje trzymało,jedno zakrapiało,inaczej nie dało rady :( Pomiędzy przemywałam jej oczka zieloną herbatą,bo tak nam zalecił lekarz.

Sylka,ja inhalowałam dzieci 5-7dni maksymalnie. Jak nie ma problemu z inhalacją to jeszcze przez weekend Kubie rób,nie zaszkodzi mu raczej.

Mąż mi zamówił na imieniny:
bardzo jestem ciekawa :)
Nie mogę się doczekać,kiedy przyjdzie :)

Michał po balu zadowolony,bardzo! Teraz czekam na foty :)

Dobrej nocy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827669 przez agi-p
Dzień dobry :)

Agusiu teraz z tego co słyszę , to to zapalenie spojówek wszędzie grasuje . U mnie tylko Amelka miała , a wcale separowana nie była .
Kropienie oczu było u nas dramatem . Amelia tak mocno zaciskała oczka , ze nie wiem czy coś do spojówki wlatywało . Ale inaczej mowy nie było :( A neomycynę dawałam jej na śpiocha .Zaraz rączkami chciała wycierać , ale walczyłam z nią .


Gosiu całe szczęście , ze Hanuli ob jednak mieści sie w normach :)

Oj prezent super będziesz miała :) w sam raz dla Ciebie :)

My też czekamy na foteczki z balu :)


Sylka jak dobrze , ze u Kubusia tym razem nic poważnego i ładnie zwalczył chorobę :)

I dzięki za namiar na książki :) zaraz sobie popatrzę co tam mają :)


Ostatnio miałam trochę zamieszania i czasu oraz siły mało .

Cukry Amelki podwyższone , ale jak to nasz Dr stwierdził nie ma źle . Jednak ze względu na moją cukrzycę podejrzenie jej u Amelki jest niestety :( 7 lutego jedziemy do Katowic na szczegółowe badania .

A mnie gardło zaczęło boleć i migdał mi wybiło . Śliny łykać nie mogłam , pewna byłam że to angina . Pojechaliśmy do Dr i okazało się , ze ropień mi się zrobił :( ogromny i bolesny :( Dostałam od razu antybiotyk i jak do 12 godz by się nie zmniejszył , to miałam jechać do laryngologa i nacinać go :( Na szczęście zaczął się zmniejszać :) Teraz jest już niemal doskonale .

Jakiś zwariowany czas teraz :(

Zima rozkręciła się na całego :( biało i mroźno okropnie :( No ale potrzebny ten mrozek był .Tylko oby za długo się nie utrzymywał , bo ja ciepłolubna jestem :P

Miłej niedzieli Kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827685 przez Agusiak
dzień dobry :)

Gosiu, rewelacyjne to cudo od męża, ale będziesz teraz szaleć ze swoją twórczością :)

Aguś to mnie pocieszyłaś że Majeczka Ci się nie zaraziła tym zapaleniem spojówek od Ami mimo braku izolowania dziewczynek, mam nadzieję że Dosia też mi się nie zarazi.

Kochana dobrze że jedziecie na kontrolę cukrów z Ami ale trzymam kciuki aby wszystko było dobrze :)
Jak będziecie w katowicach to zapraszam do Będzina na kawkę :)

No zima się rozkręciła ale ten mróz jest bardzo potrzebny do pozbycia się wirusów.

Miłego dnia :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828386 przez megi23
Witamy, zyjemy i narazie w miare jest , widze ze Sylwia was informowala co i jak, narazie dieta, odpoczynek jak sie da ale sttach do konca bedzie, dopoki nie bede malego miec przy sobie.. widze Agi ze Ami cukier skacze , 3mam kciuki za dobre wyniki

Gosiu prezent super , bedziesz teraz wieksze cuda tworzyc

agus zdrowka dla Pauli

Mi sie S pochorowal bierze antybiotyk teraz on gardlo zlapal, ale juz jest lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828677 przez agi-p
Dzień dobry :)

Aguniu i jak oczka Paulinki ? Lepiej już ?


Megi już bliżej niż dalej masz do rozwiązania , więc musisz się dzielnie trzymać dzielnie :)
Kajtuś dzielny , to i Ty musisz brać z niego przykład :)


Sylka jak Kuba ???


Dziewczyny dziękuję za trzymanie kciuków za Ami ... do 7 będziemy czekać .

Mój ropień się zmniejszył na szczęście , ale antybiotyk wiadomo biorę nadal .

Małe coś katar dostały :( Dzisiaj od rana biegam od jednej do drugiej z chusteczkami . Zaraz im leki podam i mam nadzieję ,że zwalczymy w zarodku .

Dzisiaj miałyśmy iść na te zajęcia Amelki i dupka blada :( Ale Ami cały czas mówi , ze nie chce iść do klubiku , że się boi króliczka :( Kurcze ten jej lęk jest nie do pokonania , jak widzi kogoś przebranego to afera :(


Miłego dnia Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828727 przez megi23
Hej Agi u nas tez katar od wczoraj , ale nic nie daje bo splywa tylko wycieram, narazie bez kaszlu, dzis siedzimy w domu, bo zawierucha jest i sypie, mielismy z malym do fryzjera isc ale jutro pojdziemy...apropo mowy to u nas tez nie jest rozwinieta jak u Pauli, ale wiecej mowi , rozumie wszystko, najlepiej jak cos chce ode mnie lub S to mowi maaamooo lub taato rano wola mamo mleko mam nadzieje ze rozwinie sie z mowa tez juz widzimy postepy, jedzenie ok u nas , ma ograniczone slodycze, 0 czekolady bo wymiotowal nam ostatnio, zachowanie mlodego nieraz nas do granic wyttzymalosci doprowadza , tetaz jak mu cos nie wolno, to zatyka uszy ryczy i ucieka , na nic tlumaczenia ze krzywde sobie robi, wiec laduje do kata i to dziala , czekam az sie wyciszy , nawet S zaczal te metode stosowac i widzi ze dziala

Agi ja 7 jade do gina to podwojnie kciukasy bede trzymac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828746 przez Agusiak
hej dziewczynki :)

megi kciuki będziemy trzymać, zdrowia dla Was a Ty lepiej pokaż nam tu brzuchalka, bo tak dawno Cię nie było a już jest pewnie całkiem spory :)

agi za Ami też kciuki zaciśnięte oczywiście i oby to nie była cukrzyca.

U nas zaś u Linki stoi pod znakiem zapytania kamica :( Rozmawiałam z Panią nefrolog osobiście przez tel i mamy przyjechać z wynikami 19 lutego. Oburzyła się na tego chłopa od USG który mówił że to co tam wyszło to się nie opisuje w wynikach. Powiedziała że pewnie był młody (faktycznie tak) i że jak coś wychodzi to zawsze ma być opisane i sprawdzone czy coś się już nie zaczyna dziać.

Oczka lepiej ale zakrapianie to dramat, robię to na siłę bo inaczej nie da rady a potem długo się tulimy żeby się uspokoiła.
Ech...

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828875 przez megi23
Jak ladnie sie ubiore to zrobie no ostatnio bylo kolo 10 na plusie lacznie zobaczymy ile teraz

Agi powinien opisac usg zawsze sie robi , no ale skoro on mlody czyt niedoswiadczony...

Mlody spi ten wiekszy a drugi kopie mnie po pepku wrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #829395 przez Agusiak
dzień dobry :)

Coś tu cicho ostatnio :(

U nas wczoraj był dzień przesyłek, co chwile dzwonił jakiś kurier a jak już myślałam że wszystko przyszło to jeszcze sąsiad prosił żeby kurier zostawił u nas jego paczkę bo oni gdzieś wyjechali ;)

Przyszła szatka i świeca dla małej, sukienka dla Paulinki i buciki zimowe.
Gorąco Wam polecam jak poszukujecie bo fajna cena a jakość na prawdę fajna bo mamy już butki tej firmy. A te zimowe są na dodatek leciutkie :)
allegro.pl/40-trzewiki-ocieplane-dziew-w...-25-i3895540478.html

Dostałam też wiadomość że książki w Empiku są do odbioru, zamówiłam jeszcze z tej serii Marysia żegna pieluszkę :blink: :)

miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl