BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #841001 przez sylka
Gosiu ja w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej byłam z małym to miał jakieś 18 mies max 2 latka. Było to spotkanie z psychologiem i logopedą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841032 przez megi23
Hej S mi sie pochorowal cos mu w plecy wlazlo nie mogl wstac z lozka, ja i nim i mlodym sie zajmowalam, brzuch mi zaczal twardniec ehhh , powoli ogarniam pakowanie , no powiedzmy,

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Gosiu do osrodka to maluszki juz biora mysmy chodzili od 5 miesiaca wie nie ma ograniczenia wieku

A ja szukam audiologa, ide z malym tez do poradni psychologicznp pedagogicznej, mama ma soe zorientowac co i jal ide te mowe skontrolowac i czy napiecie moze miec wplyw...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841078 przez sylka
Po wizycie w poradni byłam u audiloga i neurologa. Mowa już ok, ale dalej jesteśmy pod opieka ww poradni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841175 przez megi23
Czyli najpierw do poradni tak? Potem ewentualnie do audiologa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841188 przez sylka
wg mnie tak bo audiolog pytala czy bylam i masz juz wykluczone problemy z rozwojem dziecka. A tak i tak Cie wysle pewnie by to sprawdzic. Naszza dokladna byla bardzo bo mowila ze lepiej kazda plaszczyzne sprawdzic niz zle i powierzchownie zdiagnozowac. A w PP i tak czekasz na termin chyba ok mies.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841204 przez Agusiak
hej :)

U nas już większość domowników ma katar, w czwartek idę z małą do lekarza bo jej ten katar spływa do gardła, chlupie, a nosek pusty i nie da się nic odciągnąć.

Paulina wreszcie nabrała ochoty na NORMALNE mycie zębów z płukaniem i wypluwaniem ;) więc już możemy kupować inne pasty. Całkiem dobrze jej to idzie więc bardzo się cieszę.
Został więc nam już tylko NOCNIK :dry:

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #841255 przez megi23
A do pp trzeba.miec skierowanie? Juz dzwonilam do mamy umawia nas i mam ja pod domem :laugh:

Agus wspolczuje kataru zdrowka i gratki dla Pauli Tymcio polyka zamiast wypluc heh 3 mam kciuki za nocnik, tez musze go pochwalic sam sklada zabawki jupiii mie musze tego na kolanach robic :silly: i robi sie bardziej samodzielny z ubieraniem, ja dzis piore, juz na balkonie schnie jego pranie , nasze sie robi i wypralam z gondoli poszewki

Sylwia tam mam druki pobrac to tylko do tego badania psychologicznego czy od razu pobrac do logopedy byloby 2 w 1 :D ?? no i miesiac sie czeka, mamcia dzwonila wypelnie dzis odesle jej jutro..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841391 przez Gosia_Krupa
Witam się z rana!

Więcej postaram się napisać późnie,bo teraz piszę z komórki!

Kubulkowi moc uścisków i całusów urodzinowych,a Wam dziewczynki miłych Walentynek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841420 przez Agusiak
Gosiu chyba Twój jakiś stary post wskoczył ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841443 przez sylka
Megi ja wypełniałam 1 podanie i po jakimś czasie dzwonili do mnie wyznaczyć termin i mówili że będzie spotkanie z psychologiem. A na spotkanie psycholog zawołała jeszcze logopedę. Ale mały był wtedy jeszcze mały wiec od raz logopeda nie był potrzebny, była to tylko rozmowa czy pije z butelki- już nie pił, czy ze słomki lub kubeczka próbuje itp takie rady jak usprawnic aparat mowy :) U Was wskazany teraz bo zależy Ci głownie na mowie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841459 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Agusia,no właśnie zauważyłam i nie wiem o co chodzi :unsure: Weszłam sobie z komórki na zp,ale coś mi się telefon zaczął mulić,więc zrezygnowałam i ostatecznie nie przeczytałam nic,a tym bardziej nie dodawałam posta.

U nas kolejny zasikany dzień :( Rany,normalnie mam już dość. Oddałabym komuś tą moją Kluseczkę na kilka dni i zapłaciła żeby ją odpieluchował,bo już mi ręce opadają :(

Teraz Kluska śpi to wiadomo,w pielusze,a potem?! A piać na nowo... Jeszcze jutro ją przetrzymam w majtach,a jak nici z tego to spróbujemy znowu za tydzień.

To tak szybciutko. Zmykam,miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841488 przez megi23
Dzieki za odp, jeszcze mamie co mam z dokumentacje zeskanuje o tym napieciu i rehabilitacjii, ja nie wiem czego sie spodziewac, na czym bedzie polegac, ale mowilam o tym S nic nie powiedzial .. a w uzasadnieniu Sylwia co pisalas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841508 przez sylka
Magda już nie pamiętam to było 1,5 roku temu :P Pisz to co Cię martwi i tak jak pójdziesz to będzie wywiad i dopowiesz co zapomnisz, sprawdza jak mały się rozwija i po kilku dniach bedzie do odbioru decyzja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841605 przez megi23
Napisalam, jeszcze S musi podpisac jak wroci z pracy i ide zeskanowac mamci niech jak najszybciej mi to zlozy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841628 przez Agusiak
dobry wieczór :)

U nas poszła fama że Mariusz T, zamieszkał w Dąbrowie Górniczej :S Oby to była tylko głupia plota :dry:

Jutro nefrolog Pauli, mam nadzieję że nic złego nie wyjdzie i że to jednak nie żadna kamica.

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl