BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

13 lata 5 miesiąc temu #35245 przez Agnieszka84
Ja tez będę majową mamusią :) Pozdrawiam wszystkie dziewczynki!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #35247 przez paulina2209
już jest was dwie :laugh: dziewczyny moja rada na początek ciąży to - nie czytać o komplikacjach problemach itp. nie bagatelizować żadnych objawów. pamiętajcie w ciąży nie ma głupich pytań. i wszystko będzie wspaniale.mdłości przejdą, zmiany nastrojów trzeba wykorzystywać na swoją korzyść, potem będą pierwsze ruchy, a potem strach przed porodem. szybko zleci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #35254 przez magga146
Agnieszka84
witam!!!!
super ze do nas dolaczylas jeszcze chwilke i bedzie mam nadzieje nas wiecej.
zaloz suwaczek ciazowy :)
no i czekamy na twoje spostrzezenia :)

ja to jestem w ogole panikara wiec w mojwj malej glowce pietrzy sie wiele watpliwosci i strachu moj maz mowi ze za duzo mysle ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #35255 przez Agnieszka84
ja też jestem panikarą.... jestem w 11 tygodniu ciąży i już się martwię, że brzuch mi jeszcze nie rośnie;) wiem, że różnie to bywa i może dopiero w piątym miesiącu będzie coś widać. Miałam tylko jedno usg w 8 tygodniu ciąży. Nie wiem kiedy następne zleci lekarz a juz bym chciała widzieć coś więcej!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #35256 przez paulina2209
powinnaś mieć w 12 tygodniu tzw usg genetyczne. zapytaj swojego lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #35257 przez baby_55
Między 11 a 14 tyg. na pewno będziesz miała zrobione USG, lekarz wtedy sprawdzi czy maleństwo dobrze się rozwija :)
Nie panikujcie dziewczyny i cieszcie się tym szczęściem, pamiętajcie, że dzieciątko wyczuwa wasze zdenerwowanie, więc zapewnijcie mu dużo spokoju do zdrowego rozwoju :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #35284 przez Agnieszka84
no jestem ciekawa co teraz mi powie, jak do niej pójdę. Po pierwszej wizycie nie spodobała mi się, zobaczymy co teraz mi powie. Jak nie będzie mi odpowiadać to poszukam jakiegoś lekarza prywatnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #35683 przez magga146
Agnieszka84
to czekamy na info.

ja jade 4 na badania genetyczne i na ta przziernosc karkowa. troche sie cykam ze bedzie cos nie tak :dry: ale jak zawsze musze sobie w tej mojej glowce cos wyobrazac. dlatego juz nie moge sie doczekac tego 4 i zeby byc juz po badaniu.

a tak poza tym to w sobote w koncu sie najadalm a dawno juz nie pamietam takiego stanu hihihi. mialam ochote na pizze no i dosc duza czesc pochlonelam. no ale nadal nie mam ochoty na jedzenie za bardzo, mam tylko takie chwile ze cos tam zjem wiecej. ostatnio tez chodzi mi smak za biala kielbasa hihihi

to czekamy na nowe mamusie majowe.

i inne dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #35707 przez Agnieszka84
No byłam .. ogólnie lekarka miła ale nawet za bardzo nie spojrzała na moje pierwsze wyniki i chyba będę chodzić prywatnie. Według jej obliczeń jestem w 12 tygodniu ciąży. Teraz powinnam mieć zrobione 2 usg, że zobaczyć czy jest wszystko w porządku. Zdecyduje się na usg prywatnie. Pójdę chyba w piątek.Poza tym zapomniałam się zapytać czy mam brać jakieś witaminy, bo sama mi nie zaproponowała:/ Myślę, że od 12 tygodnia powinnam brać witaminy i przestać brać kwas foliowy. Kurczę to moja pierwsza ciąża....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #35708 przez Agnieszka84
Dlaczego masz zlecone badania ganetyczne ? Madziu, na pewno będzie wszystko w porządku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #35712 przez paulina2209
badania genetyczne robią na usg każdemu ok 12 tc, spokojnie. a witaminy polecam a zwłaszcza że po 12 tc są takie z kwasem dha. zapytajcie w aptece będą wiedzieć co wam dać. lekarze nie przepisują zwykłych witamin tylko magnez czy żelazo jak trzeba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #35964 przez anlov
Witam:) I ja zostanę mamusią w maju:) a dokładnie 6maja według OM.
Za mną już dwa USG pierwsze w 6tygodniu-potwierdzające ciążę a drugie w 8tyg. i już widziałam bijące serduszko:) Na USG kolejne czekam do dnia wizyty tj. 3 listopada:)
Pozdrawiam i cieszę się, że jestem w pierwszej dziesiątce a nawet piątce hehe:)
Ania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #35972 przez ulcia85
cześć dziewczyny :woohoo:
ja jestem mamusia kwietniową,termin mam na 29 kwietnia,ale jeśli 2 dni poczekam to to juz będę majową :lol:
ja też mam jakieś dziwne lęki,a to brzuszek mi nie rośnie,a to nie mam żadnych objawów...teraz jak się wczytalam,to uświadomiłam sobie,że ja nie miałam robionej przeziorności karkowej :( nie wiem co teraz,wizyte mam za 2 tyg....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #35998 przez sylka
Dziewczyny nie martwcie się że nie macie żadnych objawów ciążowych czy że brzuszki wam nie rosną. Wszystko w swoim czasie. Mi nie towarzyszyły wymioty od początku. W 4 mies. brzuszek zaczął rosnąć i teraz mam piłeczkę :) Z objawów pojawiła się od 4 mies. zgaga. Cieszcie się że omijaja was co niektór atrakcje, najważniejsze że maleństwa rosną i się rozwijają :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #36098 przez Agnieszka84
No ja mam koniec 3 miesiąca i też żadnych objawów. Dziewczyny chodzicie prywatnie czy państwowo? Co polecacie? Bo ja niestetty państwowo trafiłam na źle..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl