BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

13 lata 4 miesiąc temu #41310 przez Mirella
Magga, ale czytać to ja Was czytam :D gorzej z pisaniem, w ogóle mało piszę bo mało czasu mam. Moja rozbójniczka wymga nieustannej uwagi, także z pisaniem baaaardzo się ograniczam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41313 przez lidia83a
Cześć dziewczyny :)
ja na L4 jestem od 5-go tygodnia ciąży, ponieważ w moim przypadku od początku było wiadomo, że ciąża od początku do końca będzie ciążą podwyższonego ryzyka. Tak więc siedzę sobie w domku już kilka tygodni :) Dość długo staraliśmy się o dziecko, były liczne badania i jeszcze liczniejsze chwile smutku i załamania, więc teraz, kiedy nasze marzenie o ciąży w końcu się spełniło, do głowy by mi nie przyszło, aby narzekać na nudę itp.

Co do samopoczucia, to ostatnio kiepsko się czuję, tzn. niezależnie od tego co jem, ciągle mam dolegliwości żołądkowo-jelitowe, czasem naprawdę bolesne. Dziś w nocy np. prawie w ogóle nie spałam, tak mnie wszystko bolało :( No i mnie również żadne domowe metody do tej pory nie pomogły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41316 przez Asta
Witam! :)
Z ostatniego USG termin mam na 05.05.2011 r. Zobaczymy co będzie jutro, aż nie mogę się doczekać żeby znowu zobaczyć dzidzię i usłyszeć bicie serduszka. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41328 przez mania 82
Cześć Dziewczyny!

Na badaniach w Bydgoszczy byłam właśnie u Wasilewskiego. Polecam gorąco!!! Przesympatyczny, wszystko opowiada w czasie badania no i ma opinie najlepszego specjalisty.

Jeśli chodzi o imiona to u nas "wojny" ciąg dalszy. Ja chcę Jakub, a mąż Max, Marcel...

A jak się miewają Wasze brzuszki?? Mój powoli zaczyna ukazywać się światu ;-)


Pozdrawiam serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41334 przez Agnieszka84
No ja własnie chcę iść do Wasilewskiego na badanie genetyczne z 22 tygodniu. Ja jestem teraz w szesnastym i już powoli zaczyna coś widać:D Już nie mogę się doczekać następnego usg żeby zobaczyć mojego kochanego maluszka. Jeżeli chodzi o imię, to sama nie wiem ... mąż jakos nie kwapi sie na razie do szukania odpowiedniego imienia a ja mam cały czas dylemat.. dla chłopca podoba mi się Nikodem, Ignaś, Remigiusz(Remik);), Gagbriel... sama nie wiem. Dla dziewczynki: Marysia, Lena, Gabrysia:) Ciężko będzie wybrać:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41353 przez lidia83a
Mój brzuszek też powoli wychodzi z ukrycia :) mam nadzieję, że do Świąt jeszcze się powiększy :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41404 przez Agusiak
Mój brzuszek też już zaczyna się pokazywać :)Na razie nieśmiało, ale i tak fajnie.
Czasem specjalnie troszkę Go wypnę, żeby Go ośmielić :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41410 przez Agnieszka_86
Witam Was dziewczyny. Miło was trochę poczytać. Ja też mam termin na maj, a dokładnie na 21.05. Więc mamy troszkę wspólnego :) Pozdrawiam majowe mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41420 przez Agusiak
Witaj Agnieszka_86 :)

Fajnie, że do nas dołączyłaś, im nas więcej tym lepiej i weselej :)

Ja też mam termin dokładnie na 21 maja :)

Napisz nam jak się czujesz, jak ma się Twój Brzuszek? :)

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41434 przez Asta
HURA!!! Na dzisiejszym USG dzidziuś pięknie się ułożył - CHŁOPCZYK!!! :lol: Uff! Nie musimy wybiera imienia dla dziewczynki, a był to wieeelllkiii problem...
Kobieca intuicja mnie nie zawiodła, a może raczej instynkt macierzyński... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41438 przez Agusiak
Asta, gratuluję!!!!!! Super wiadomość :)

Też chciałabym już znać płeć Maluszka, ale będę musiała jeszcze trochę poczekać do 6 grudnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #41471 przez Asta
Dziękuję! :laugh:
Nim się obejrzysz będzie 06.12, będziesz miała prezent na Mikołajki :blink: A jak przeczucia - bardziej chłopiec czy dziewczynka? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41494 przez Agusiak
wiesz cały czas miałam jakieś takie przeświadczenie, że jak kiedyś będę miała dzieciątko to będzie to dziewczynka, ale teraz coraz częściej myślę, że to może być jednak chłopczyk :)

Oby tylko na najbliższym badaniu Maluszek dobrze się ułożył, tak by można było zobaczyć kim będzie :)

No nic, czekamy... :):):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41507 przez Asta
No to będzie Mikołajkowa niespodzianka. :blink:
Czekam na wieści, jestem ciekawa. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41557 przez lidia83a
Asta ja również gratuluję :)
ja dowiem się więcej 02.12, wtedy będzie to połowa 16-go tygodnia, ale wg usg z 12-go tygodnia wstępnie ma być chłopczyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl