BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

13 lata 5 miesiąc temu #39537 przez lidia83a
Ja płaciłam 200 zł, po badaniu otrzymaliśmy 2 zdjęcia i płytkę, na której jest kilka zdjęć i 3 filmiki. Badanie miałam robione w prywatnym gabinecie we Wrocławiu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39672 przez anlov
Czesc dziewczyny:)
ja mam termin na 6maja, wiec to juz 15tydzien:) czuje sie swietnie, mdlosci przeszly, nabralam checi do wszystkiehgo, moge gory przenosic:)
Jak mam sie tak czuc, to moge byc w ciazy caly czas;)
Ja za USG genetyczne płaciłam 150zeta i dodatkowo za wizyte 100:)
a zdjęcia sa cudowne:)
bedzie maly model:D
pozdrawiam:)
A.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39789 przez mania 82
Cześć Dziewczyny :-)

Ciesze sie ze u was wszystko w porzadku bo dawno nie zagladalam na forum. Ja mam termin na 11 maja wiec tez jestem juz w 15 tygodniu :-) Od czasu jak bylam na badaniu genetycznym nie ma dnia zebym nie zastanawiala sie co moj Skarbik aktualnie porabia - spi sobie slodko czy rozrabia i sie wierci ;-) Samopoczucie u mnie tez zdecydowanie sie polepszylo, tyle ze nie moge sobie poleniuchowac bo jak dluzej poleze to mnie glowa strasznie zaczyna bolec tak wiec staram sie jak najbardziej organizowac sobie czas (u mnie problem polega na tym ze jestem na zwolnieniu lekarskim i siedze w domu takze czas musze sobie czesto na sile organizowac) no ale Swieta coraz blizej takze teraz bedzie co robic :-) Jesli chodzi o badanie to ja placilam 150 zl w prywatnym gabinecie w Bydgoszczy, to bylo niby samo badanie ale normalnie porozmawialam tez z lekarzem, wypisal mi recepte jak o nia poprosilam i co najwazniejsze dostalam na wydruku 6 zdjec 3D (chociaz robilam badanie 2D!!!) i plyte z nagranym calym badaniem :-)

PS. Dziewczyny zastanawialyscie sie juz na imionami dla waszych Maleństw??? Mozecie sie w tej kwestii porozumiec z waszymy mezami/partnerami??? U nas jest mala wojna w tym temacie ;-) ale powoli zaczynamy dochodzic do porozumienia i zawezamy liste imion ktore wchodza w gre :-)

Pozdrawiam Was i Wasze Maleństwa cieplutko :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39903 przez Agnieszka84
Mania, a gdzie w Bydgoszczy robiłaś USG? Ja mieszkam w Bydgoszczy i chodzę do pani dr Senterewicz. Na badanie genetyczne usg 3d chcę pójść do kogoś innego z Bydgoszczy. Polecają bardzo dr Wasilewskiego.... Co Ty na to?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39934 przez magga146
a ja polecam p.Walentowicz z bydgoszczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40070 przez Agusiak
mania, a wracając do imion, to my z mężem oczywiście zastanawialiśmy się imionami dla Maluszka :)

Jeśli chodzi o chłopca to poszło gładko, mamy jedno wybrane imię i w sumie nie ma o czym dyskutować ;)
Przy dziewczynce już było nieco gorzej, mieliśmy chyba z pięć czy sześć imion, które braliśmy pod uwagę, ale w końcu zdecydowaliśmy się na jedno z nich. No chyba, że w między czasie spodoba nam się jakieś inne :laugh:

Na razie temat jest zamknięty, powrócimy pewnie do niego jak już poznamy płeć, czego nie mogę się już doczekać.

Kolejną wizytę mamy na 6 grudnia, więc może w prezencie Mikołajkowym poznamy płeć dzidziusia, jest to także dzień urodzin męża, także byłaby to super wiadomość w ten dzień :)

Pozdrawiam Was Dziewczynki:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40125 przez magga146
Agusiak
a powiedz jakie masz imiona?
ja mam tylko dla dziewczynki a co do chlopca to mamy problem bo mojemu mezowi prawie zadne sie nie podobaja a ja nie mam jakiegos takiego ktory by mi sie bardzo plodobal

moze wy cos dziewczybki podpowecie :)

3majcie sie cieplutko
pogoda do 4 liter

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40128 przez Agusiak
My dla chłopca wybraliśmy imię Krzysztof :)

A dla dziewczynki jak na razie Paulina :)
ale mieliśmy też na liście takie imiona jak: Kinga, Maja i Urszula.

Podobają mi się też imiona, np. Iga, Judyta, Patrycja :)
A chłopców to, np. Wojciech, Mateusz :)


A Wy jakie macie imiona dla Maluszków?? Zdradźcie nam ten sekrecik ;)

Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40271 przez anlov
dla chłopca mamy imiona: Maksymilian, Filip, Adaś, Staś, Adrianek
dla dziewczynki: Julka, Lenka, Zuzia, Marysia, Martynka

choć mój M nie wyraził aprobaty na żadne z tych imion hehe
zapytany jakie On proponuje mówi, że jeszcze za wcześnie na zastanawianie się. ach Ci mężczyźni, wszystko na ostatnią chwilę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40500 przez lidia83a
My imię dla dziewczynki wybraliśmy od razu : Julia. Co do chłopca, mnie podoba się Filip, no ale mąż raczej wolałby nazwać go inaczej, tzn. on chciałby Adriana, więc sprzeczamy się trochę :) a wg USG z 12 tygodnia wstępnie ma być chłopczyk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41185 przez Agusiak
Cześć Dziewczynki!!

Co tam u Was słychać, jak się macie Wy i Wsze Maluszki?

Pogoda się popsuła i jest jakoś tak szaro i ponuro. Ja obecnie siedzę w domu i odpoczywam od pracy, ale w taką pogodę to ani na spacer nie da się wyjść... Ech byle do Świąt :)
Mam tylko nadzieję, że spadnie wówczas trochę śniegu i nie będzie tak ponuro na Święta.

My czujemy się dobrze, chociaż ostatnio jakoś często boli mnie głowa, ale to może również wina pogody i ciśnienia.

Pozdrawiam Was wszystkie i czekam na wieści co u Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41229 przez magga146
czesc
no cos nam forum spi ;)

ja jakos dziewnie ostatnio sie czuje tak jak bym czyms sie zatrula takie uczucie ciezkosci mam na zoladku :( i caly czas cos mi sie w brzuchu i w jelitach przelewa. wczoraj to nawet biegunke mialam :/ ale po za tym wszytsko ok nie moge sie doczekac 9 bo ide na usg i moze poznam plec dzieciaczka no ale najwaniejsze zobacze czy wszytsko jest ok bo mam jakies stany niepokoju. a wy dziewczyny tez tak macie?

co do imienia to dla dziewczynki Zosia a dla chlopca to nie wiem dzisiaj w nocy przyszlo mi imie Mateusz :) i chyba mi sie podoba zobacze czy mezowitez sie spodoba

no to pisac co u Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41254 przez Mirella
Magga a może to przelewanie w brzuchu i jelitach to już pierwsze ruchy? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41257 przez Agusiak
Mnie się z kolei bardzo często odbija :lol:

A tak poza tym z dolegliwości to od jakiegoś czasu dopadły mnie zaparcia.
Żadne domowe metody (suszone śliwki, picie ciepłej wody z cytryną na czczo, itp, itd) nie przynoszą efektów, więc dostałam od lekarza przyzwolenie na czopki glicerynowe i nawet pomagają, ale nie można z nimi przesadzać.

magg, ja wczoraj też miałam czyszczenie, ale w sumie się ucieszyłam, bo pozbyłam się całego balastu ;)

A czy któraś z Was może siedzi w domku, na L4 lub z innego powodu??
Ja jestem w takiej sytuacji i mnie nosi. Ileż można sprzątać? ;)
A i z tym sprzątaniem też bez przesady, bo w końcu mamy się oszczędzać :)

Pozdrowienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #41288 przez magga146
Mirella kochana w koncu do nas zajrzalas ciesze sie :)
a wiesz ze sobie tak pomyslalam ale to chyba nie to bo za czesto czuje to bylgotanie. zreszta czuje sie tak jak by mi cos na "podrobach" zalegalo tak jak cos przy zatruciu.
mi sie tez czesto odbija niestety normalnie prawie caly czas :/

Agusiak
ja siedze na L4 praktycznie od 6 tyg. no tez mi sie nudzi tylko ja mam o tyle dobrze ze mieszkam z rodzicami i siostra i jej mezem i corka wiec mam wesolo hihi

Mirella
mam nadzeje ze bedziesz nasz czesciej odwiedzala! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl