BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 10 miesiąc temu #399067 przez Agusiak
my też już po spacerku, byłam w aptece, powoli dokupuje dla Paulinki brakujące leki i te które ewentualnie mogą się przydać na wyjeździe :) Kupiłam jej też żel na dziąsła bobo dent ostatnio miała ten niby lepszy jakiś zagraniczny ale średnio pomagał więc zobaczymy ja ten się spisze :)

U nas się też chmurzy, czasem kropi i potem przestaje.

agi widzę że dużo Cię jeszcze obowiązków czeka ale miejmy nadzieję że Ami pośpi troszkę to jeszcze zdążysz odpocząć :)
Moja żaba ani myśli spać, myślałam że zaśnie na spacerku ale nie było o tym mowy :P

Dziewczynki mam pytanie, czym zajmujecie maluchy lub w co się bawicie jak trzeba zostać w domku w brzydką pogodę?
Na dworze to nie ma problemu ale w domu widzę że młodej czasem się nudzi. Rysować nie będzie bo po chwili zaczyna zjadać kredki, czytać książek jej nie mogę bo zaraz marudzi i zabiera książkę a potem ją gdzie porzuca, większością rzeczy zajmuje się na chwilkę a znowu mamy okres że sama nie posiedzi.Macie jakieś pomysły, co Wy robicie w domkach z dzieciaczkami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #399097 przez sylka
Ja czekam az pranie się zrobi i dopiero spacerek może po obiedzie.
Agusiak u nas na ząbki pomagało... gryzienie świeżej marchewki :)

Pogoda do bani ładna jesień tego lata...

My układamy klocki, puzzle drewniane. Kuba rysuje przegląda książeczki, jeździ samochodami. Oststnio coraz cześciej sam bawi się u siebie w pokoju, wyciągając z regału zabawki. A i oglądamy krecika lub smerfy czy lolka i bolka :) Gramy też w piłkę i Kuba pomaga w codziennych porzadkach typu pranie, odkurzanie, ścieranie kurzy. No i tarzamy się i wygłupiamy na dywanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #399118 przez agi-p
I nici z mojego wypoczywania , bo zaraz przyjedzie Pani oglądać łóżeczko .
Ale przynajmniej całą górę wyszorowałam i nawet firankę na schodach wymieniłam :P

Agus ja mam z Amcią ten sam problem,ponieważ wszystko interesuje ją na chwilę :P Specjalnie chowam jej co jakiś czas całe pudło zabawek i wyciągam co 2 tyg , żeby zajęła się czymś dłużej . Najlepiej bawi sie jak siedzi na nocniku :P Ma koło siebie pudła z zabawkami i potrafi tak 20 min siedzieć , a czasami i dłuzej :P
Rysowanie,czytanie , to na 5 min fajne . Czasami daje jej pobawić sie w kuchni i to jest frajda . A ostatnio wyciągnęłam pudełko ze starymi telefonami,kablami,płytami i miała raj przez 40 min :) Zabawki dzieciece jej specjalnie nie interesują . Najlepszą jej zabawką jestem Ja :P Wystarczy , ze siedze przy Amci i mówię , a Ona jest w 7 niebie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #399133 przez Agusiak
agi to widzę że jeśli chodzi o zabawę to Ami z Linką bardzo podobne :)
Wczoraj Paulinka bawiła się ok 40 minut kaszą spożywczą w woreczku, tylko że takie zabawy grożą później wielkim sprzątaniem :P

Trzymam kciuki żeby łóżeczko się sprzedało :)

Sylka zazdroszczę że Kuba potrafi już się sam sobą zająć. Linka też kiedyś umiała ale jej przeszło :( Może powróci z czasem ta umiejętność bo Kubuś jakby nie patrzeć 3 miesiące starszy, więc może jak będzie starsza to też będzie się częściej sama bawić albo chociaż zainteresuje czymś na dłużej.

No i jak na zbawienie czekam na czas kiedy przestanie wszystko wsadzać do buzi.

Moja żabka dopiero zasnęła o 12.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #399315 przez agi-p
Łóżeczko się sprzedało...za parę groszy ,ale lepsze to niż jakby miało leżeć i niszczeć :)

Agusiu ja tez się łudzę , że jak Ami troszkę podrośnie , to będzie się sama bawić,zasypiać ,jeść ... i w ogóle to mam całą listę taka hahaha :P
A z wsadzaniem do buzi to nawet nie mów ... zawału juz parę razy dostałam przez to . Ostatnio Ami wsadziła do buziaka nakrętkę z wody mineralnej i wyciągnąć nie mogła , bo jej się zblokowała !!! namęczyłam się , ale wyciągnęłam w końcu.Później wsadziła znowu mały element z puzli piankowych , a na koniec obgryzła pudełko po tabletkach i trochę kartonu zjadła . No zgroza !!! :P

I chyba US ma jakiś tydzień zwrotów , bo dzisiaj ja otrzymałam zwrocik :) Mam na niego tyle zastosowań , ze nie wiem co wybrać . Kurcze , ze też nie może być tak , ze taki dodatkowy zastrzyk gotówki będzie wolny to planowanie . Zawsze znajdzie się dziura , którą trzeba załatać .


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #399322 przez sylka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


My zaliczyliśmy po obiedzie pieszy spacerek i zakupy choć niekiedy niosłam Kubusia bo chciał na rączki. Odebrałam z poczty przesyłkę i okazało się że to kaloszki Kubusia- a zupełnie o nich zapomniałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #399367 przez Agusiak
agi to super, że łóżeczko się sprzedało, masz rację że lepsza nawet nieduża kwota niż jakby miało stać i miejsce zajmować. A sprzedał się z materacykiem?
Bo jeśli tak Kochana to może zainwestuj w taki gąbkowy jak my mamy bo podejrzewam że dla kręgosłupika Amelci będzie lepszy niż ta wkładka producenta :huh: :blush: Przynajmniej ta co my mamy to jakaś porażka, ale może Wy macie cosik lepszego :)

I super, że też dostałaś zwrot podatku :lol: :lol: Oj to może wpadniemy dziś na siebie na allegro :P :P :blink: :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sylka super że kaloszki przyszły :)

A my zaliczyłyśmy drugi spacerek ale na rękach bo wózek już bł feeeeee a za rękę nie chciała iść tylko sama, a mamy bardzo ruchliwą ulicę więc nie było o tym mowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #399416 przez sylka
Agi fajnie, że łóżeczko sprzedałaś i jak pisze Agusiak lepsze coś niż nic :)

Widze że będziecie szaleć na allegro teraz :) My zwrot dostaliśmy w marcu :P

Zaraz zabieram się za pakowanie rzeczy Kubusia :) Mam nadzieję, że zmieszcze się w torby ;) a gdzie jeszcze my...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #399488 przez agi-p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sylka fajnie , ze kaloszki przyszły . Ale , ze zapomniałaś o nich :ohmy:
Oj jak ja Wam zazdroszczę tych pieszych spacerków :) A nie zapowiada się , zebym takich szybko doświadczyła , Ami uparty leniuch :P
i faktycznie u Was wielkie pakowanie :) Na pewno się pomieścicie , ale rzeczywiście dla Kubusia to najwięcej rzeczy będzie :) Super , ze jedziecie :) Ja juz zapomniałam , ze na wczasach byłam :P i chętnie znowu bym gdzies pojechała :P

Agusiaczku łóżeczko z materacem poszło . Rozejrzę się za tym co piszesz . Ale Nasz nie najgorszy , chociaż oczywiście bez porównania z tym z drewnianego łózeczka . Ami śpi na kołderce złożonej na pół , ale tak jak piszesz dla jej kręgosłupka lepszy będzie prawdziwy materac .
Oj tak Kochana , na allegro pewnie obie bedziemy buszowały :P
I mówisz , ze wozek już beeee ? no kurcze . Dorosleją te dzieciaczki . Ami też się czasami buntuje , ale jeszcze nie chodzi sama , wiec jakoś ją zawsze przekonam :P

Byliśmy na zakupach i w kfc :P Moja dieta dzisiaj w łeb wzięła . Mój Mężuś uwielbia kurczaki z kfc ,a ja nigdy za nimi nie przepadałam . Dopiero w ciąży zaczęło mnie ciągnąć do ich "cycków" :P I dzisiaj zjadłam kilka i frytki :P Od jutra znowu dieta :P
A jutro chyba do Auchan pojade i obadam co tam ciekawego dla Amci :P

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #399490 przez Agusiak
Sylka już się pewnie nie możecie doczekać wyjazdu :)
A kiedy dokładnie ma się odbyć podróż, wyjeżdżacie jakoś w ciągi dnia czy może wolicie jechać w nocy?

My nad morze zawsze na noc wyjeżdżamy ale my mamy prawie 12 h drogi, ale mnie to nie przeszkadza. Uwielbiam tą podróż i jazdę w nocy, chyba droga to połowa frajdy :lol: :lol:

Sylka ja to na all szaleć nie będę, jedynie co to pooglądam sobie :P Niestety aż tak duży ten zwrot nie był :S :blink:

Paulinka miała małe problemy z zaśnięciem ale w końcu uspała się na huśtawce, a znowu nie spała mi po południu tylko godzinę o 12. Nie wiem czy to już na stałe czy zaś tylko na jakiś czas. Kurcze marzy mi się żeby spała tak ja synek koleżanki, we wrześniu będzie miał 2 latka ale od dłuższego czasu śpi raz dziennie ale aż 3 godz. :ohmy: :ohmy: Wiecie ile przez ten czas można by zrobić? :P :P T już się położył bo jutro nieco wcześniej wstaje a ja siedzę przed TV i komputerkiem oczywiście :lol: :lol:

Miłego wieczorku :)

EDIT:

agi to super że byliście w kfc czasem trzeba się troszeczkę porozpieszczać :lol: :lol:
A z tym wózkiem to tak, że raz nie protestuje a innym razem w nim nie wysiedzi ;)
Udanego polowania jutro w Auchan, mam nadzieję, że znajdziecie coś ciekawego i oczywiście pochwalicie się zdobyczami :lol: :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #399563 przez sylka
Wyjeżdzamy w sobotę nad ranem, dokładnej godz, jeszcze nieustaliliśmy bo P. musi zobaczyć ile godz. jazdy wyjdzie. MYślę że gdzieś na 9-10 dojedziemy. W pensjonacie doba od 14.00 to sobie pospacerujemy po mieście lub nad morzem.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #399589 przez agi-p
Dzień dobry :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agusiaczku , ale Wam fajnie , ze Huśtawka tak na Linkę działa :) I u Nas jeśli chodzi o drzemki w ciągu dnia , to podobnie ...już tylko jedna od paru dni :( Ale za to prawie 2 godzinna , o 3 godz to nawet nie marzę . Te 2 to i tak cud , ale często dlatego,że jak widzę , ze sie wybudza , to pojeżdżę jeszcze wózkiem i śpi dalej . Zauważyłam , ze lepiej mi spi w wózku .

Sylka czyli jeszcze tylko jutro i wyjazd!!! Alez to przeleciało :) I jak pakowanie ? poupychałaś już wszystko ?

A ja mam nadzieję , ze najpóźniej jutro dojdzie rowerek Amelki :) I ze przypadnie jej do gustu :)
I zamówiłam ostatnio tą książkę co Sylka o niej pisała i jeszcze jej nie ma :( Kurcze ja to niecierpliwa jestem :P

Moja Mała jeszcze dosypia :) Ale zaczyna się przeciągać , więc chyba zaraz będzie się budziła .

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #399592 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi po pierwsze to zapomniałam pochwalić Twój cudny awatarek :kiss: :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja także niecierpliwa jestem i to strasznie. Jak coś zamówię na all to chcę żeby było na następny dzień a jak będzie za dwa dni to już za długo dla mnie i przebieram nogami :silly: :blush:
Mam nadzieję, że rowerek szybko dojdzie i Ami będzie się podobał, koniecznie się pochwal :)
Może napisz do tego sprzedawcy od książeczki? Ja tak chyba 4 dni na parasolkę do wózka czekałam w końcu zadzwoniłam i okazało się że poszła na inny adres i zaraz wysyłają do nas drugą, tak się przynajmniej Pan tłumaczył ale sądzę że w ogóle jej nikt nie wysłał bo zapomnieli bądź przeoczyli. T zadzwonił w czwartek powiedział że my w piątek jedziemy na wczasy i potrzebujemy tej parasolki i przyszła kurierem na drugi dzień rano :silly:

Linka wstała 0 6.30, myślałam, że dłużej pośpi po późno zasnęła ale nic z tego.
agi ja bym się cieszyła z tych 2 godzin spania w ciągu dnia jak świnka w deszcz, u nas to 40 min. maksymalnie godzina i po drzemce :( :(
Też w wózku najlepiej mi śpi i jak widzę że się budzi to jeszcze pojeżdżę wózkiem ale od kilku dni jak chcę ją wsadzić do wózka w porze drzemki to jest taka wojna, pręży się i zapiera nogami o pałąk byleby jej tam nie wsadzić :lol: :P Śmiać mi się chce i tylko huśtawka nas ostatnio ratuje.

U nas słonko od rana, a podobno od przyszłego tyg zaś upały, chociaż wolę tak ze względu na Paulinkę bo przynajmniej można na dworze posiedzieć czy w basenie i jest co robić i czas miło upływa :)

Udanego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #400050 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Agusiaczku dziękuje za miel słowo o awatarku :) Postanowiłam w końcu go zmienić , bo zawsze zapominałam :P
Dobrze , że z parasolką się wyjaśniło , a swoją drogą powinni jakiś gratis dorzucić .
Mówisz , ze upały wracają ? Ta pogoda teraz taka zmienna , ze nadążyć nie można . Ja tam takich temperatur jak ostatnio to bym nie chciała . Wystarczy 20 parę stopni :)

My jednak nie dotarłyśmy do auchan . Zebrać się nie mogłam , wiec tylko małe zakupy i pocztę załatwiłyśmy . Potem spacery i zabawy w ogrodzie :) Ami bawiła się i chodziła między krzesłami i huśtawką , a ja gazetkę czytałam . Huśtałyśmy sie też razem na podwójnej huśtawce i Ami miała frajdę przez długo czas :)
Popołudniu jak Mężus wrócił , to zrobiliśmy sobie grilla zamiast obiadu . Wcześniej przygotowałam mięsko i kiełbaski i miałam cały dzień luz :)

A rano na śniadanko przygotowałam Amisi jajecznicę . Ze swoiskich jajuszek z masełkiem :P Ale jak przystało na moją córeczkę , to jajka były wszędzie tylko nie w buzi Amelki :P Jest teraz na etapie , ze jak czegoś nie chce , to wytrąci to rączką . Normalnie taki zamach czasami bierze , ze potem jedzenie jest wszędzie , na mnie również . W ogóle to teraz zamiast "NIE" , używa rączek , bije , drapie i macha !!! Łobuz :P


Jutro Mężuś zabiera mi auto,wiec chyba przez neta kupie ten kubeczek/bidon z nuka .

A co u Was Kochane ?

Spokojnego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #400051 przez Agusiak
Dobry wieczór :)

U nas dzionek minął miło i przyjemni, byliśmy dwa razy na placu zabaw raz do południa same a drugi raz po południu z mężusiem :)
Ale powiem Wam że jak na tak wypasiony plac zabaw to jeśli chodzi o huśtawki to jakaś porażka :ohmy: :angry: Są tylko dwie z czego jedna z zabezpieczeniem dla małych dzieci a druga zwykła, no więc trzeba odstać kolejkę jak w mięsnym za komuny a jak już z Linką dopadłyśmy wreszcie tej huśtawki (kilkoro dzieci wepchało się bezczelnie :angry: ) to wyobraźcie sobie, że stał przy nas cały czas jakiś dzieciak ok 3 lat bo już mówił i ciągle gadał "zajęli mi znowu huśtawkę, ja chcę się huśtać"...i takie tam :angry: :angry: Normalnie stał jak ta menda i stękał, a ja sobie myślę gdzie ten dzieciak na litość Boską ma matkę bo już rósł we mnie gniew :angry: :angry: :evil:
Niektóre dzieciory to naprawdę okropne są.

Odwiedzili nas też dziś moi dziadkowie i posiedzieliśmy przy kawce i pierniczkach w czekoladzie :) :)

A około 17 to zaczęło u nas tak przeraźliwie wiać, że dosłownie na jakieś tornado się już nastawiałam bo masakra jakaś się działa :ohmy: Ale na szczęście przeszło i już jest spokojnie.

Udanego wieczorku :)

EDIT:

agi ostatnio razem posty piszemy ale jesteś szybsza o krok :P
Super, że tak fajnie minął Wam dzionek na huśtawce i że Ami pięknie się bawiła :)
u nas rano nie zapowiadało się jakoś specjalnie ale później był taki upał jak te minione.
Dobry pomysł z tą jajecznicą też muszę Lince zrobić przy najbliższej okazji :)
Mówisz że jedzonko wszędzie lata? :P Linka na szczęście nie wytrąca tylko kręci głową na NIE, albo odsuwa łyżeczkę rączką :lol: Ale też bije, drapie i wymachuje rączkami jak zgłasza jakiś ostry sprzeciw :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl