- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
U nas się też chmurzy, czasem kropi i potem przestaje.
agi widzę że dużo Cię jeszcze obowiązków czeka ale miejmy nadzieję że Ami pośpi troszkę to jeszcze zdążysz odpocząć
Moja żaba ani myśli spać, myślałam że zaśnie na spacerku ale nie było o tym mowy
Dziewczynki mam pytanie, czym zajmujecie maluchy lub w co się bawicie jak trzeba zostać w domku w brzydką pogodę?
Na dworze to nie ma problemu ale w domu widzę że młodej czasem się nudzi. Rysować nie będzie bo po chwili zaczyna zjadać kredki, czytać książek jej nie mogę bo zaraz marudzi i zabiera książkę a potem ją gdzie porzuca, większością rzeczy zajmuje się na chwilkę a znowu mamy okres że sama nie posiedzi.Macie jakieś pomysły, co Wy robicie w domkach z dzieciaczkami?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Agusiak u nas na ząbki pomagało... gryzienie świeżej marchewki
Pogoda do bani ładna jesień tego lata...
My układamy klocki, puzzle drewniane. Kuba rysuje przegląda książeczki, jeździ samochodami. Oststnio coraz cześciej sam bawi się u siebie w pokoju, wyciągając z regału zabawki. A i oglądamy krecika lub smerfy czy lolka i bolka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Ale przynajmniej całą górę wyszorowałam i nawet firankę na schodach wymieniłam
Agus ja mam z Amcią ten sam problem,ponieważ wszystko interesuje ją na chwilę
Rysowanie,czytanie , to na 5 min fajne . Czasami daje jej pobawić sie w kuchni i to jest frajda . A ostatnio wyciągnęłam pudełko ze starymi telefonami,kablami,płytami i miała raj przez 40 min
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Wczoraj Paulinka bawiła się ok 40 minut kaszą spożywczą w woreczku, tylko że takie zabawy grożą później wielkim sprzątaniem
Trzymam kciuki żeby łóżeczko się sprzedało
Sylka zazdroszczę że Kuba potrafi już się sam sobą zająć. Linka też kiedyś umiała ale jej przeszło
No i jak na zbawienie czekam na czas kiedy przestanie wszystko wsadzać do buzi.
Moja żabka dopiero zasnęła o 12.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiu ja tez się łudzę , że jak Ami troszkę podrośnie , to będzie się sama bawić,zasypiać ,jeść ... i w ogóle to mam całą listę taka hahaha
A z wsadzaniem do buzi to nawet nie mów ... zawału juz parę razy dostałam przez to . Ostatnio Ami wsadziła do buziaka nakrętkę z wody mineralnej i wyciągnąć nie mogła , bo jej się zblokowała !!! namęczyłam się , ale wyciągnęłam w końcu.Później wsadziła znowu mały element z puzli piankowych , a na koniec obgryzła pudełko po tabletkach i trochę kartonu zjadła . No zgroza !!!
I chyba US ma jakiś tydzień zwrotów , bo dzisiaj ja otrzymałam zwrocik
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
My zaliczyliśmy po obiedzie pieszy spacerek i zakupy choć niekiedy niosłam Kubusia bo chciał na rączki. Odebrałam z poczty przesyłkę i okazało się że to kaloszki Kubusia- a zupełnie o nich zapomniałam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Bo jeśli tak Kochana to może zainwestuj w taki gąbkowy jak my mamy bo podejrzewam że dla kręgosłupika Amelci będzie lepszy niż ta wkładka producenta
I super, że też dostałaś zwrot podatku
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Sylka super że kaloszki przyszły
A my zaliczyłyśmy drugi spacerek ale na rękach bo wózek już bł feeeeee a za rękę nie chciała iść tylko sama, a mamy bardzo ruchliwą ulicę więc nie było o tym mowy.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Widze że będziecie szaleć na allegro teraz
Zaraz zabieram się za pakowanie rzeczy Kubusia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Sylka fajnie , ze kaloszki przyszły . Ale , ze zapomniałaś o nich
Oj jak ja Wam zazdroszczę tych pieszych spacerków
i faktycznie u Was wielkie pakowanie
Agusiaczku łóżeczko z materacem poszło . Rozejrzę się za tym co piszesz . Ale Nasz nie najgorszy , chociaż oczywiście bez porównania z tym z drewnianego łózeczka . Ami śpi na kołderce złożonej na pół , ale tak jak piszesz dla jej kręgosłupka lepszy będzie prawdziwy materac .
Oj tak Kochana , na allegro pewnie obie bedziemy buszowały
I mówisz , ze wozek już beeee ? no kurcze . Dorosleją te dzieciaczki . Ami też się czasami buntuje , ale jeszcze nie chodzi sama , wiec jakoś ją zawsze przekonam
Byliśmy na zakupach i w kfc
A jutro chyba do Auchan pojade i obadam co tam ciekawego dla Amci
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
A kiedy dokładnie ma się odbyć podróż, wyjeżdżacie jakoś w ciągi dnia czy może wolicie jechać w nocy?
My nad morze zawsze na noc wyjeżdżamy ale my mamy prawie 12 h drogi, ale mnie to nie przeszkadza. Uwielbiam tą podróż i jazdę w nocy, chyba droga to połowa frajdy
Sylka ja to na all szaleć nie będę, jedynie co to pooglądam sobie
Paulinka miała małe problemy z zaśnięciem ale w końcu uspała się na huśtawce, a znowu nie spała mi po południu tylko godzinę o 12. Nie wiem czy to już na stałe czy zaś tylko na jakiś czas. Kurcze marzy mi się żeby spała tak ja synek koleżanki, we wrześniu będzie miał 2 latka ale od dłuższego czasu śpi raz dziennie ale aż 3 godz.
Miłego wieczorku
EDIT:
agi to super że byliście w kfc czasem trzeba się troszeczkę porozpieszczać
A z tym wózkiem to tak, że raz nie protestuje a innym razem w nim nie wysiedzi
Udanego polowania jutro w Auchan, mam nadzieję, że znajdziecie coś ciekawego i oczywiście pochwalicie się zdobyczami
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Agusiaczku , ale Wam fajnie , ze Huśtawka tak na Linkę działa
Sylka czyli jeszcze tylko jutro i wyjazd!!! Alez to przeleciało
A ja mam nadzieję , ze najpóźniej jutro dojdzie rowerek Amelki
I zamówiłam ostatnio tą książkę co Sylka o niej pisała i jeszcze jej nie ma
Moja Mała jeszcze dosypia
Miłego poranka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi po pierwsze to zapomniałam pochwalić Twój cudny awatarek
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ja także niecierpliwa jestem i to strasznie. Jak coś zamówię na all to chcę żeby było na następny dzień a jak będzie za dwa dni to już za długo dla mnie i przebieram nogami
Mam nadzieję, że rowerek szybko dojdzie i Ami będzie się podobał, koniecznie się pochwal
Może napisz do tego sprzedawcy od książeczki? Ja tak chyba 4 dni na parasolkę do wózka czekałam w końcu zadzwoniłam i okazało się że poszła na inny adres i zaraz wysyłają do nas drugą, tak się przynajmniej Pan tłumaczył ale sądzę że w ogóle jej nikt nie wysłał bo zapomnieli bądź przeoczyli. T zadzwonił w czwartek powiedział że my w piątek jedziemy na wczasy i potrzebujemy tej parasolki i przyszła kurierem na drugi dzień rano
Linka wstała 0 6.30, myślałam, że dłużej pośpi po późno zasnęła ale nic z tego.
agi ja bym się cieszyła z tych 2 godzin spania w ciągu dnia jak świnka w deszcz, u nas to 40 min. maksymalnie godzina i po drzemce
Też w wózku najlepiej mi śpi i jak widzę że się budzi to jeszcze pojeżdżę wózkiem ale od kilku dni jak chcę ją wsadzić do wózka w porze drzemki to jest taka wojna, pręży się i zapiera nogami o pałąk byleby jej tam nie wsadzić
U nas słonko od rana, a podobno od przyszłego tyg zaś upały, chociaż wolę tak ze względu na Paulinkę bo przynajmniej można na dworze posiedzieć czy w basenie i jest co robić i czas miło upływa
Udanego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku dziękuje za miel słowo o awatarku
Dobrze , że z parasolką się wyjaśniło , a swoją drogą powinni jakiś gratis dorzucić .
Mówisz , ze upały wracają ? Ta pogoda teraz taka zmienna , ze nadążyć nie można . Ja tam takich temperatur jak ostatnio to bym nie chciała . Wystarczy 20 parę stopni
My jednak nie dotarłyśmy do auchan . Zebrać się nie mogłam , wiec tylko małe zakupy i pocztę załatwiłyśmy . Potem spacery i zabawy w ogrodzie
Popołudniu jak Mężus wrócił , to zrobiliśmy sobie grilla zamiast obiadu . Wcześniej przygotowałam mięsko i kiełbaski i miałam cały dzień luz
A rano na śniadanko przygotowałam Amisi jajecznicę . Ze swoiskich jajuszek z masełkiem
Jutro Mężuś zabiera mi auto,wiec chyba przez neta kupie ten kubeczek/bidon z nuka .
A co u Was Kochane ?
Spokojnego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
U nas dzionek minął miło i przyjemni, byliśmy dwa razy na placu zabaw raz do południa same a drugi raz po południu z mężusiem
Ale powiem Wam że jak na tak wypasiony plac zabaw to jeśli chodzi o huśtawki to jakaś porażka
Niektóre dzieciory to naprawdę okropne są.
Odwiedzili nas też dziś moi dziadkowie i posiedzieliśmy przy kawce i pierniczkach w czekoladzie
A około 17 to zaczęło u nas tak przeraźliwie wiać, że dosłownie na jakieś tornado się już nastawiałam bo masakra jakaś się działa
Udanego wieczorku
EDIT:
agi ostatnio razem posty piszemy ale jesteś szybsza o krok
Super, że tak fajnie minął Wam dzionek na huśtawce i że Ami pięknie się bawiła
u nas rano nie zapowiadało się jakoś specjalnie ale później był taki upał jak te minione.
Dobry pomysł z tą jajecznicą też muszę Lince zrobić przy najbliższej okazji
Mówisz że jedzonko wszędzie lata?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











