BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 11 miesiąc temu #397868 przez sylka
Wózek super szczególnie kolor orange :) W naszym 2w1 wkurzał mnie regulacja spacerówki pasami :P

Chciałam wypróbować ten krem-podkład jak skonczę dotychczasowy. Mam z Olay krem+ podkład w 1. Jak dla mnie ok, ale poza kilkoma raz na jakiś czas krostkami nie mam problemów z cerą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #397870 przez agi-p
Agusiak napisał:

A ja dziś pełna wiary i nadziei zakupiłam krem BB Garniera i chyba za dużo od niego oczekiwałam. Po pierwsze myślałam, że nie brudzi bądź brudzi niewiele a tymczasem brudzi jak zwykły fluid, a poza tym może i wygładza, nadaje koloryt i ładnie kryje ale tylko jak ktoś ma idealną cerę :P :P
No ale skoro już go mam to muszę zużyć :silly:


Kochana a to jest krem , czy fluid zwykły ? Ja pudrów żadnych nie używam , ale kremy owszem i właśnie też myślałam o tej seri BB Garniera . Ale jak to jakis koloryzujący krem , to ja nie chcę .

A wózeczek b.fajny . Też zauważyłam , ze jest dużo nowych i fajnych modeli . Za te dwa lata , jak sie juz postaracie , to dopiero szał będzie :) Teraz już jako doświadczona mama będziesz wybierała i przebierała , już wiesz na co zwracac uwagę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #397872 przez Agusiak
Sylka ja też nigdy w życiu nie miałam problemów z cerą, nawet w okresie dojrzewania miałam dwie krostki na krzyż i tyle. Nic nie musiałam stosować ani jakoś specjalnie o nią dbać.]
Ale po porodzie to dla mnie masakra jakaś, mam przebarwienia i w jednym miejscu u góry nosa (pomiędzy oczami) mam takie jakby ognisko, że ciągle tam coś mi wyskakuje i jest zaczerwienione. Byłam u dermatologa, przepisała jakąś maść która jest totalnie do d....Nic nie pomaga, już nie wiem jak mam sobie z tym poradzić :dry: :( Strasznie mnie to wkurza, nigdy się nie malowałam bo nie musiałam ale teraz chyba będę zmuszona to jakoś maskować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #397875 przez sylka
Teraz fajne są 3w1 i waga siedziska spacerówki i stelaża to np 10-11 kg a nie jak do tej pory buło 15 kg + Oczywiście byly i lżejszę w cenie 2000 zł i w zwyż. A teraz nawet Do 1000-1500 zł można kupić lekki wózek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #397876 przez Agnieszka_86
Witam dziewczyny,

Przyznam się,że czasami was poczytam.
Jestem mamą z maja 2011.
Nawet kiedyś uczestniczyłam w forum, ale to jak jeszcze byłam w ciąży, potem się wszystko jakoś urwało. Wchodziłam czasami, ale tylko czytałam, a nie pisałam.
Teraz pomyślałam, że się odezwę.
Tak prawdę mówiąc to kojarzę tylko Agusiaka z forum, ale widzę, że niewiele was tu pisze. No cóż może to trzeba zmienić i do was dołączyć na stałe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #397881 przez sylka
Witaj Agnieszko, ja co prawda nie majówka, ale zaglądam tu do dziewczyn :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #397884 przez agi-p
Agnieszka_86 pewnie pisz z Nami :) Agusiaczka zapewne pamiętasz , bo to prawdziwa majówka , jak Ty :) Ja jestem czerwcówką 2011 , a Sylka luty 2011 . Poza nami czasami zaglądnie jeszcze Kozłowska . Więc będzie fajnie jak i Ty dołączysz do naszego małego grona :)
Jak tam Julcia sie miewa ? Napisz coś więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #397891 przez Agusiak
Agnieszka_86 Kochana witaj i zostań z nami już na zawsze :)
Z majówek 2011 to jestem tu tylko ja i Kozłowska a jak widzisz moje Kochane dziewczynki agi i Sylka dotrzymują mi tu towarzystwa za ci jestem im ogromnie wdzięczna :kiss: :kiss:
Napisz coś więcej o sobie no i rozgość się u nas :)

agi dobrze, że kolczyk się znalazł bo to jednak byłaby strata i rzeczywiście w dziwnym miejscu się odnalazł :)
Super, że Linka wróciła, ale jutro znów wyjeżdża to się nią nie nacieszycie. Ale takie urok wakacji, że w domu się nie siedzi :silly:
Kochana ten BB niby nie jest fluidem tylko kremem, ma o wiele lżejszą konsystencję ale brudzi jak fluid chociaż nie czujesz, że masz coś nałożone na twarzy. Tzn jak się już wchłonie to nie brudzi prawie wcale, jedynie przy nakładaniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #397896 przez agi-p
Kurcze to chyba nie skusze sie na ten krem :( Ja mam ciężko dopasować krem . Zawsze coś mi nie pasuje , albo mnie wysypie . Mam dziwną cerę i dobranie właściwego kosmetyku była czasochłonne. Jak już mi coś spasi , to nie mogę za długo go używać , bo zaraz mi sie skóra przyzwyczai i uodparnia na działanie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #397898 przez Agnieszka_86
Aha to już rozumiem czemu tylko Agusiaka pamiętam :)
To rzeczywiście was mało...
Szkoda...
A jak wasze wątki lutowo-czerwcowe?
Troszkę większe?
U nas raczej w porządku.
Mamy już prawie 14 miesięcy tzn. 25.07. skończymy. Pokaźna kolekcja ząbków, bo 12... :) ale jeszcze same nie chodzimy, jedynie z pomocą. Wydaje mi się, że Julcia siłę ma tylko odwagi brak... No co tam jeszcze chciałybyście wiedzieć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #397899 przez Agusiak
agi-p napisał:

Kurcze to chyba nie skusze sie na ten krem :( Ja mam ciężko dopasować krem . Zawsze coś mi nie pasuje , albo mnie wysypie . Mam dziwną cerę i dobranie właściwego kosmetyku była czasochłonne. Jak już mi coś spasi , to nie mogę za długo go używać , bo zaraz mi sie skóra przyzwyczai i uodparnia na działanie :(


Aguś jak się już wchłonie ten krem to prawie wcale nie brudzi, jedynie przy nakładaniu.
Wiesz możesz kupić na próbę, kosztuje ok 17 zł więc nie jest jakiś koszmarnie drogi, a jak Ci nie będzie służył to może Linka go zużyje? Chociaż nie wiem czy dziewczynki w jej wieku używają taki8ch rzeczy, nie orientuję się :blush: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #397901 przez sylka
Agi ale miałaś niespodziankę z tym kolczykiem :D

Co do pracy to jutro dowiem się w kwesti wynagrodzenia i dopiero zobacze czy warto wogóle głowę sobie zawracać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #397904 przez Agusiak
Agnieszka to rzeczywiście sporo ząbków u Was, u nas tylko 6 i kolejne przebijają się w wielkich bólach. Odwaga do chodzenia też przyjdzie, wszystko w swoim tempie :)
A pracujesz może czy jesteś tak jak my w domku z córcią?

Wątek czerwcówek ma się dobrze, tam dziewczyn o wiele więcej. Wydaje mi się, że tylko u nas dziewczyny przestały pisać po porodach :(
A Sylka pisze w marcówkach 2011 gdzie piszą dziewczyny niemal wszystkim miesięcy :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #397909 przez sylka
ja piszę na marcówkach 2011 bo je założyłam (po awarii wcieło nam wątek), i miałam być marcową mamusią a że synek się pośpieszył i urodził się w kutym to jestem mamusią lutową :) Jednakże z przywiązania do naszej zgranej paczki z marca piszę tam i na fb z dziewczynami, Jest nas tam sporo :) Dokładnie ponad 20 z czego 15 to same marcówki, aktywnie piszące od samego początku a reszta po drodze sie wykruszyła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #397911 przez Agnieszka_86
No wiecie mówi się że nie liczy się ilość tylko jakość :laugh: :P
Ja też siedze jak na razie w domciu, kończe pisanie pracy mgr. a potem zobaczymy....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl