BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

13 lata 11 miesiąc temu #400681 przez Agusiak
dzień dobry i miłego dnia życzę :)

U na na szczęście guzior powoli schodzi a zostaje wielka fioletowa śliwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #400872 przez Agusiak
O rany a co tu się dzieję?? :ohmy: :ohmy:
Czemu taka cisza?
agi gdzie Ty?
Sylka na wczasach a reszta dziewczyn??

Nam dziś dzień minął bardzo szybko i fajnie, Linką praktycznie cały dzień się ktoś zajmował więc mogłam na spokojnie i porządnie wysprzątać nasze poddasze, cały dół i schody :)
Zrobiłam też eksperymentalnie specyfiki z sody oczyszczonej, pastę i płyny do czyszczenia w spryskiwaczu to będę jutro próbować na łazienkach bo jeszcze to mi zostało. Muszę też Lince uprać wózek bo siedzisko ma już całe brudne.

Teściowie wzięli dziś Paulisie na plac zabaw a potem weszli na kawkę, a jutro przyjeżdża chrzestny Linki z rodzinką na grilla :)
I nie wiem czy Wam pisałam ale rodzice jadą jutro na wczasy na dwa tygodnie więc będziem gospodarzyć :laugh: Gdyby któraś była w okolicach Będzina to zapraszam na kawkę :lol: :lol:

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #400912 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Jestem , jestem :)
Wczoraj po pracy Męzuś musiał jeszcze jechac na fuchę do Bielska , wiec się tez zabrałyśmy i zostaliśmy u mojej Mamci na noc :) :) :) A dzisiaj po obiedzie jeszcze moją babcię odwiedziliśy i wpadła też chrzestna Amci z moją chrześnicą :P
A popołudniu wylądowaliśmy z przyjaciółmi na festynie w Jasienicy :) Fajnie było , a Ami to dała taki pokaz tańca , ze az się wracać nie chciało :P I do 21-szej posiedzieliśmy !!!

Agusiaczku tak sie ciesze , ze śliwa pięknie znika :) I mówisz , ze Paulinka żadnych objawów nie miała :) Bosko . Oj dzieciaczki to niezniszczalne są ... i dobrze :)
Daj znac jak działają Twoje specyfiki z sody :) Ja ostatnio tez zrobiłam zapas sody , bo miałam dodawać do prania i jakos zapomniałam :P
Super , ze tak Ci dzionek zleciał i odsprzątałaś się :) Fajnie , ze Linkę dziadkowie tak chętnie zabierają :) Przynajmniej masz troszkę spokoju i możesz coś zrobić , bo wiem , ze o odpoczynku mowy nie ma .

Iwonaryki witaj wśród Nas :) Ale masz wesoło w domku :) I córcie z tak mała różnica wieku :) Jak sobie radzisz z trójeczką brzdąców ? Fajnie , ze Grzesia dziadek zabiera :) Ale piszesz , ze odpoczniesz sobie z dziewczynkami....jakos sobie tego nie wyobrażam :) Ja mam dwie córcie , z tym ze z dużą różnica i nie odpoczywam nigdy :P

Kochane spokojnego wieczorku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #400966 przez agi-p
Dzień dobry Kochane :)

Agusiaczku chyba zostałyśmy tu same na posterunku :P Mam nadzieję , ze Sylka wypoczywa nad morzem i swietnie się bawi :) Kozłowska z tego co kojarzę też chyba w ten weekend miała jechać :)

My dzisiaj idziemy na wcześniejszą godz do kościoła , bo Ami od dłuższego czasu ucina sobie drzemkę około godz 10-tej. A po obiadku jedziemy na zakupy i w odwiedziny do brata Mężusia .Dostaliśmy zaproszenie , wiec wypada isć , mimo,że żona szwagra nie bardzo przypadła mi do gustu :P
Chce jechać do tesco , bo sa wyprzedaże fajne . W piątek kupiłam leginsy dla Amci , z Disney'a pakowane po 2 szt. Przecenione z 35 zł,na 17,50 . Super gatunek :) I żałuję , ze wiecej nie kupiłam , ale dziś naprawię swój błąd :P

Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401022 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi chyba faktycznie tylko my tu póki co jesteśmy :)
Super, że wczoraj mieliście taki miły dzień i dobrze że napisałaś bo już się martwiłam :P
Oj jak ja uwielbiam festyny i inne tego typu imprezy ale mam nadzieję, że trafimy na jeden będąc na działce :)
Dzięki za info o tym Tesco bo uwielbiam leginsy dla maluchów i chętnie Linkę w nie ubieram :)
Udanego spotkania u rodzinki :)
My czekamy na mojego kuzyna- chrzestnego Linki, przyjedzie z żoną i 2tenią córcią na grilla :)
Kurcze słonko i nas ładne ale jakoś tak chłodno jest w odczuciu.
Rodzice już na wczasach więc dwa tygodnie spokoju :blink: a że potem my zaraz wyjeżdżamy więc w sumie miesiąc :lol: :lol: Mama jeszcze przed samym wyjazdem mnie zirytowała ale już nie chciałam się kłócić przed podróżą ale i tak wrócę do tematu przy najbliższej okazji :angry: :angry:

Ja od rana walczę z łazienkami i już są czyste i lśniące ale powiem Wam, że z tą sodą to niezłą lipa, albo mnie coś nie wyszło. Więcej z tym zachodu i roboty niż daje jakieś efekty. Wypróbuję ją jeszcze tylko w praniu a do sprzątania będę jednak używać kupnych preparatów a na kamień w łazienkach nie zastąpiony jest kwasek cytrynowy lun połówka świeżej cytryny :)

Miłej Niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #401124 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Aguś jak tam grillek się udał ? Pogoda raczej dopisała,więc pewnie miło spędziliście czas i dzieciaki szalały w ogrodzie :)
Oj to odpoczniesz od rodziców :) Fajnie ...macie całą chatę dla siebie :) Miesiąc spokoju brzmi niemal idealnie :)

Szkoda , ze te specyfiki z sody nie okazały się aż tak skuteczne :( Tak się właśnie obawiałam , ze to będzie jak z tymi orzechami :P

My dzisiaj zalatany dzień mieliśmy . Po kościółku rajd po sklepach . Niezwykle owocny :) Nawet odkurzacz sobie kupiłam :) I Amisi oczywiście kupę rzeczy :) Paulince wzięliśmy polsat cyfrowy i teraz będzie mogła sobie skakać po kanałach ile wlezie :)

Po południu nie pojechaliśmy jednak do brata mężusia , ale na wycieczkę rowerową , a później na kryty basen i pizzę :)
Ogólnie było milusio :)
Paulisia miała dziś wrócić , ale jednak dopiero we wtorek się zjawi

A i koleżanka przysłała nam info ... sama już nic nie wiem :( Ale nasze forum tam na 1 miejscu :( Jak klikniecie na Polskę , to widać .
www.avast.com/pl-pl/maps



Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401161 przez Agusiak
dobry wieczór :)

agi super, że zakupy takie udane :) i jeszcze na rowerki poszliście to już w ogóle extra :)
a z tą stroną to mnie się tam nic nie wyświetla o naszym forum, w ogóle to jakieś cuda na kiju mi się tam pokazują :P

Grill się udał ale posiedzieliśmy chwilkę na dworze i uciekliśmy do domku bo było dosyć chłodno i wiał bardzo nieprzyjemny wiatr a na dodatek uwzięły się na nas osy :ohmy: i co jakąś pacnęliśmy to przylatywało zaraz kilka nowych :angry:
Pogadaliśmy, dziewczynki się wybawiły i wyszalały :) Linka chciała we wszystkim naśladować starszą kuzynkę a Amelka pilnowała żeby Linka nie brała nic do buzi i żeby czasem nie piła z jej butelki :silly: :silly: Amelka ma teraz etap że wszystko jej i o mamę bardzo zazdrosna jest.
Ale muszę kupić ten waterrrrr z Kubusia bo Amelka go właśnie miała a Lince super się z tej butli piło a to też niekapek jest.

agi fajnie że odkurzacz udało się kupić, ja ostatnio też byłam już bliska zmiany odkurzacza na nowy a kupowany był może ze dwa lata temu, ale T go porozkręcał, przeczyścił bo coś tam się zatkało i tak śmiga że o mało co mi dywanów nie powciągał :silly:

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #401180 przez agi-p
Dzień dobry :)

Agusiaczku fajnie , ze spotkanie udane :) I super , ze dziewczynki tak ładnie sie bawiły :)
Właśnie ostatnio czytałam , ze dzieci w wieku tej Amelki sa na etapie , ze wszystko jest ich . I to nie tylko rzeczy , które rzeczywiście do nich należą , ale wszystko co znajduje się w ich wzroku .:P
O jak mówisz , że ten water z Kubusia taki fajny , to też go upoluję :)

A odkurzacz kupiłam najtańszy jaki był :P Akurat była promocja i za 199 zł kupiłam :P :) A nie potrzebuję jakiegoś mega super ,bo u Nas wszędzie panele są :P , więc idealnie sie do nas nadaje :)

Zapowiada się ładna pogoda , więc pospacerujemy troszkę , Mężuś bierze auto do pracy,wiec dalsze wyprawy odpadają :)

Miłego poranka :)

Editt..
Zapomiałam zapytac , Agus jak Lince płatki smakują ? Je je same czy z mlekiem ?
Ja próbowałam podać Amci z mlekiem , ale woli na sucharka :P :) Właśnie jej nasypałam do miseczki i wcina słodko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401197 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi ja też zastanawiałam się nad pozbyciem się dywanów bo łatwiej jest zachować czystość chociaż trzeba częściej z odkurzaczem biegać no i zaleca się by alergicy nie mieli jednak dywanów bo w nich się wszystko zbiera.
Tylko co zrobić np z kanapą i fotelami żeby nie rysowały paneli no bo wiadomo, że się jej przesuwa czasem. Można by je podkleić filcem...no coś by się na pewno wykombinowało :)

Linka na razie też wcina te płatki na sucho i bardzo jej smakują :) Jeszcze jakoś nie podawałam jej ich z mlekiem bo zaraz już je wcina.
Ale wczoraj Amelka z mamą częstowały Linkę tymi piankami JOJO ale ta brała, polizała i im oddała :laugh: Oby jak najdłużej nie polubiła słodyczy :)

Lecę się ogarnąć i na kawkę a potem jak mi młoda nie zaśnie to na spacerek :)
Chociaż pewnie nie zaśnie bo pospała do 8.15 :laugh:

Miłego dnia :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401325 przez agi-p
Agusiaczku toż z Linki złote dziecko :) Do 8:15 spała ? No nie !!! :P

I kochana bez dywanów wszystko łatwiejsze :) Miałam 2 małe , ale ich też się pozbyłam :P
Ja też staram się nie wprowadzać słodyczy . Wiadomo czasami Amci dostanie sie jakiś rarytas , ale nie jest to nagminne . Jak już to wolę jej dac zwykłego herbatnika . Jeszcze słodyczy dość się najedzą .

A mojej Córeczce coś się stało :P Śpi już 2,5 godz !!! Ale to chyba dzięki biesiadzie w tle :P Normanie oszalec można , ale czego dla dłuższej drzemki...i spokoju mojego :P się nie robi :)
A i przyszedł rowerek Amelki , jak się obudzi,to będziemy testować :)

Słoneczko na całego.Ide zaraz ściągnąć z pola pranie Amelkowe i powiesić pościel i ręczniki . Zmieniłam sobie dzisiaj poszwy , tak ładnie to zaraz wszystko poschnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401346 przez Agusiak
agi to super, że rowerek wreszcie przyszedł :) Pochwal się i koniecznie napisz jak się Amisi spodobał :)

Linka wczoraj miała taką długą drzemkę, prawie 3 godziny i już naiwnie myślałam że jej tak zostanie ale dziś znowu tylko godzinka z hakiem :dry: Przez 3 godziny to można coś zrobić a tak to lipa.

Kurcze muszę pomyśleć poważne nad usunięciem tych dywanów. A nie rysują Wam się panele meblami?

Czekam na zdjęcia z testowania rowerku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #401412 przez agi-p
Aguś panele dość wytrzymałe chyba mamy :P Wiadomo jakieś tam zarysowania się tworzą , ale nie dużo.Amelka jeździ czasami krzesłami po całym pokoju i testuje panele ... i moją cierpliwość :P

Oj tak , przez 3 godz drzemki dziecka , to można całkiem sporo zrobić i nawet odpocząć :) Ami spała 2:40 !!! Ale fajnie było :P

A spacerki z rowerkiem zaliczyłyśmy już dwa :) Przypadł jej od razu do gustu :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401444 przez Agusiak
agi zdjęcia superowe, Amelka Boska :lol: :lol: A rowerek naprawdę fajny, jak oglądałam na allegro to właśnie tego typu najbardziej mi się podobały bo nie są takie tandetne :P :P
Świetnie, że Amelce przypadł do gustu a jak mamusi? dobrze się go prowadzi i w ogóle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #401530 przez Agusiak
a to Linka z dzisiejszego dnia: przejażdżka rowerkiem i plac zabaw :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401545 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Linka sama słodycz :) Rozkoszna panienka :) I jakie ma super buciki :) Ja do Befado się wybieram na zakupy dla Ami,bo nigdzie takiego rozm nie ma :(
I kask ma też świetny :) Kochana a włoski Paulisi to...cudowne !!! Już kucyczki pomału można robić :) Ja czekam i czekam...ale Ami dalej 2 piórka na krzyż ma :(

Rowerek fajny,ale jak za tą cenę , to szału nie ma .Mąż to w ogóle mówi , ze to badziew :P
Niby wszystko fajnie , wygodny (chyba :P ) , oparcie super,ale jeśli chodzi o rączkę do prowadzenia , to nie ma aż takiego skrętu dużego . Ogólnie jestem zadowolona , no i Amelka też , a to najważniejsze . Ale nie wyobrażam sobie jak wyglądają te tańsze rowerki ... w marketach kilka oglądałam , to całkowita porażka . Ten jest na pewno najlepszy z tych w tym przedziale cenowym .

Dzionek przeleciał błyskawicznie :) Ale sporo porobiłam . Na jutro zostało prasowanie :P Moje najbardziej znienawidzone zajęcie :P Ale ktoś to zrobić musi ;)

Agusiaczku super , ze wypadzik rowerowy taki udany...normalnie po raz kolejny fotki Wasze oglądam :) A na jutro jakie plany ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl