BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 9 miesiąc temu #400681 przez Agusiak
dzień dobry i miłego dnia życzę :)

U na na szczęście guzior powoli schodzi a zostaje wielka fioletowa śliwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #400872 przez Agusiak
O rany a co tu się dzieję?? :ohmy: :ohmy:
Czemu taka cisza?
agi gdzie Ty?
Sylka na wczasach a reszta dziewczyn??

Nam dziś dzień minął bardzo szybko i fajnie, Linką praktycznie cały dzień się ktoś zajmował więc mogłam na spokojnie i porządnie wysprzątać nasze poddasze, cały dół i schody :)
Zrobiłam też eksperymentalnie specyfiki z sody oczyszczonej, pastę i płyny do czyszczenia w spryskiwaczu to będę jutro próbować na łazienkach bo jeszcze to mi zostało. Muszę też Lince uprać wózek bo siedzisko ma już całe brudne.

Teściowie wzięli dziś Paulisie na plac zabaw a potem weszli na kawkę, a jutro przyjeżdża chrzestny Linki z rodzinką na grilla :)
I nie wiem czy Wam pisałam ale rodzice jadą jutro na wczasy na dwa tygodnie więc będziem gospodarzyć :laugh: Gdyby któraś była w okolicach Będzina to zapraszam na kawkę :lol: :lol:

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #400912 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Jestem , jestem :)
Wczoraj po pracy Męzuś musiał jeszcze jechac na fuchę do Bielska , wiec się tez zabrałyśmy i zostaliśmy u mojej Mamci na noc :) :) :) A dzisiaj po obiedzie jeszcze moją babcię odwiedziliśy i wpadła też chrzestna Amci z moją chrześnicą :P
A popołudniu wylądowaliśmy z przyjaciółmi na festynie w Jasienicy :) Fajnie było , a Ami to dała taki pokaz tańca , ze az się wracać nie chciało :P I do 21-szej posiedzieliśmy !!!

Agusiaczku tak sie ciesze , ze śliwa pięknie znika :) I mówisz , ze Paulinka żadnych objawów nie miała :) Bosko . Oj dzieciaczki to niezniszczalne są ... i dobrze :)
Daj znac jak działają Twoje specyfiki z sody :) Ja ostatnio tez zrobiłam zapas sody , bo miałam dodawać do prania i jakos zapomniałam :P
Super , ze tak Ci dzionek zleciał i odsprzątałaś się :) Fajnie , ze Linkę dziadkowie tak chętnie zabierają :) Przynajmniej masz troszkę spokoju i możesz coś zrobić , bo wiem , ze o odpoczynku mowy nie ma .

Iwonaryki witaj wśród Nas :) Ale masz wesoło w domku :) I córcie z tak mała różnica wieku :) Jak sobie radzisz z trójeczką brzdąców ? Fajnie , ze Grzesia dziadek zabiera :) Ale piszesz , ze odpoczniesz sobie z dziewczynkami....jakos sobie tego nie wyobrażam :) Ja mam dwie córcie , z tym ze z dużą różnica i nie odpoczywam nigdy :P

Kochane spokojnego wieczorku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #400966 przez agi-p
Dzień dobry Kochane :)

Agusiaczku chyba zostałyśmy tu same na posterunku :P Mam nadzieję , ze Sylka wypoczywa nad morzem i swietnie się bawi :) Kozłowska z tego co kojarzę też chyba w ten weekend miała jechać :)

My dzisiaj idziemy na wcześniejszą godz do kościoła , bo Ami od dłuższego czasu ucina sobie drzemkę około godz 10-tej. A po obiadku jedziemy na zakupy i w odwiedziny do brata Mężusia .Dostaliśmy zaproszenie , wiec wypada isć , mimo,że żona szwagra nie bardzo przypadła mi do gustu :P
Chce jechać do tesco , bo sa wyprzedaże fajne . W piątek kupiłam leginsy dla Amci , z Disney'a pakowane po 2 szt. Przecenione z 35 zł,na 17,50 . Super gatunek :) I żałuję , ze wiecej nie kupiłam , ale dziś naprawię swój błąd :P

Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401022 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi chyba faktycznie tylko my tu póki co jesteśmy :)
Super, że wczoraj mieliście taki miły dzień i dobrze że napisałaś bo już się martwiłam :P
Oj jak ja uwielbiam festyny i inne tego typu imprezy ale mam nadzieję, że trafimy na jeden będąc na działce :)
Dzięki za info o tym Tesco bo uwielbiam leginsy dla maluchów i chętnie Linkę w nie ubieram :)
Udanego spotkania u rodzinki :)
My czekamy na mojego kuzyna- chrzestnego Linki, przyjedzie z żoną i 2tenią córcią na grilla :)
Kurcze słonko i nas ładne ale jakoś tak chłodno jest w odczuciu.
Rodzice już na wczasach więc dwa tygodnie spokoju :blink: a że potem my zaraz wyjeżdżamy więc w sumie miesiąc :lol: :lol: Mama jeszcze przed samym wyjazdem mnie zirytowała ale już nie chciałam się kłócić przed podróżą ale i tak wrócę do tematu przy najbliższej okazji :angry: :angry:

Ja od rana walczę z łazienkami i już są czyste i lśniące ale powiem Wam, że z tą sodą to niezłą lipa, albo mnie coś nie wyszło. Więcej z tym zachodu i roboty niż daje jakieś efekty. Wypróbuję ją jeszcze tylko w praniu a do sprzątania będę jednak używać kupnych preparatów a na kamień w łazienkach nie zastąpiony jest kwasek cytrynowy lun połówka świeżej cytryny :)

Miłej Niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #401124 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Aguś jak tam grillek się udał ? Pogoda raczej dopisała,więc pewnie miło spędziliście czas i dzieciaki szalały w ogrodzie :)
Oj to odpoczniesz od rodziców :) Fajnie ...macie całą chatę dla siebie :) Miesiąc spokoju brzmi niemal idealnie :)

Szkoda , ze te specyfiki z sody nie okazały się aż tak skuteczne :( Tak się właśnie obawiałam , ze to będzie jak z tymi orzechami :P

My dzisiaj zalatany dzień mieliśmy . Po kościółku rajd po sklepach . Niezwykle owocny :) Nawet odkurzacz sobie kupiłam :) I Amisi oczywiście kupę rzeczy :) Paulince wzięliśmy polsat cyfrowy i teraz będzie mogła sobie skakać po kanałach ile wlezie :)

Po południu nie pojechaliśmy jednak do brata mężusia , ale na wycieczkę rowerową , a później na kryty basen i pizzę :)
Ogólnie było milusio :)
Paulisia miała dziś wrócić , ale jednak dopiero we wtorek się zjawi

A i koleżanka przysłała nam info ... sama już nic nie wiem :( Ale nasze forum tam na 1 miejscu :( Jak klikniecie na Polskę , to widać .
www.avast.com/pl-pl/maps



Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401161 przez Agusiak
dobry wieczór :)

agi super, że zakupy takie udane :) i jeszcze na rowerki poszliście to już w ogóle extra :)
a z tą stroną to mnie się tam nic nie wyświetla o naszym forum, w ogóle to jakieś cuda na kiju mi się tam pokazują :P

Grill się udał ale posiedzieliśmy chwilkę na dworze i uciekliśmy do domku bo było dosyć chłodno i wiał bardzo nieprzyjemny wiatr a na dodatek uwzięły się na nas osy :ohmy: i co jakąś pacnęliśmy to przylatywało zaraz kilka nowych :angry:
Pogadaliśmy, dziewczynki się wybawiły i wyszalały :) Linka chciała we wszystkim naśladować starszą kuzynkę a Amelka pilnowała żeby Linka nie brała nic do buzi i żeby czasem nie piła z jej butelki :silly: :silly: Amelka ma teraz etap że wszystko jej i o mamę bardzo zazdrosna jest.
Ale muszę kupić ten waterrrrr z Kubusia bo Amelka go właśnie miała a Lince super się z tej butli piło a to też niekapek jest.

agi fajnie że odkurzacz udało się kupić, ja ostatnio też byłam już bliska zmiany odkurzacza na nowy a kupowany był może ze dwa lata temu, ale T go porozkręcał, przeczyścił bo coś tam się zatkało i tak śmiga że o mało co mi dywanów nie powciągał :silly:

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #401180 przez agi-p
Dzień dobry :)

Agusiaczku fajnie , ze spotkanie udane :) I super , ze dziewczynki tak ładnie sie bawiły :)
Właśnie ostatnio czytałam , ze dzieci w wieku tej Amelki sa na etapie , ze wszystko jest ich . I to nie tylko rzeczy , które rzeczywiście do nich należą , ale wszystko co znajduje się w ich wzroku .:P
O jak mówisz , że ten water z Kubusia taki fajny , to też go upoluję :)

A odkurzacz kupiłam najtańszy jaki był :P Akurat była promocja i za 199 zł kupiłam :P :) A nie potrzebuję jakiegoś mega super ,bo u Nas wszędzie panele są :P , więc idealnie sie do nas nadaje :)

Zapowiada się ładna pogoda , więc pospacerujemy troszkę , Mężuś bierze auto do pracy,wiec dalsze wyprawy odpadają :)

Miłego poranka :)

Editt..
Zapomiałam zapytac , Agus jak Lince płatki smakują ? Je je same czy z mlekiem ?
Ja próbowałam podać Amci z mlekiem , ale woli na sucharka :P :) Właśnie jej nasypałam do miseczki i wcina słodko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401197 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi ja też zastanawiałam się nad pozbyciem się dywanów bo łatwiej jest zachować czystość chociaż trzeba częściej z odkurzaczem biegać no i zaleca się by alergicy nie mieli jednak dywanów bo w nich się wszystko zbiera.
Tylko co zrobić np z kanapą i fotelami żeby nie rysowały paneli no bo wiadomo, że się jej przesuwa czasem. Można by je podkleić filcem...no coś by się na pewno wykombinowało :)

Linka na razie też wcina te płatki na sucho i bardzo jej smakują :) Jeszcze jakoś nie podawałam jej ich z mlekiem bo zaraz już je wcina.
Ale wczoraj Amelka z mamą częstowały Linkę tymi piankami JOJO ale ta brała, polizała i im oddała :laugh: Oby jak najdłużej nie polubiła słodyczy :)

Lecę się ogarnąć i na kawkę a potem jak mi młoda nie zaśnie to na spacerek :)
Chociaż pewnie nie zaśnie bo pospała do 8.15 :laugh:

Miłego dnia :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401325 przez agi-p
Agusiaczku toż z Linki złote dziecko :) Do 8:15 spała ? No nie !!! :P

I kochana bez dywanów wszystko łatwiejsze :) Miałam 2 małe , ale ich też się pozbyłam :P
Ja też staram się nie wprowadzać słodyczy . Wiadomo czasami Amci dostanie sie jakiś rarytas , ale nie jest to nagminne . Jak już to wolę jej dac zwykłego herbatnika . Jeszcze słodyczy dość się najedzą .

A mojej Córeczce coś się stało :P Śpi już 2,5 godz !!! Ale to chyba dzięki biesiadzie w tle :P Normanie oszalec można , ale czego dla dłuższej drzemki...i spokoju mojego :P się nie robi :)
A i przyszedł rowerek Amelki , jak się obudzi,to będziemy testować :)

Słoneczko na całego.Ide zaraz ściągnąć z pola pranie Amelkowe i powiesić pościel i ręczniki . Zmieniłam sobie dzisiaj poszwy , tak ładnie to zaraz wszystko poschnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401346 przez Agusiak
agi to super, że rowerek wreszcie przyszedł :) Pochwal się i koniecznie napisz jak się Amisi spodobał :)

Linka wczoraj miała taką długą drzemkę, prawie 3 godziny i już naiwnie myślałam że jej tak zostanie ale dziś znowu tylko godzinka z hakiem :dry: Przez 3 godziny to można coś zrobić a tak to lipa.

Kurcze muszę pomyśleć poważne nad usunięciem tych dywanów. A nie rysują Wam się panele meblami?

Czekam na zdjęcia z testowania rowerku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #401412 przez agi-p
Aguś panele dość wytrzymałe chyba mamy :P Wiadomo jakieś tam zarysowania się tworzą , ale nie dużo.Amelka jeździ czasami krzesłami po całym pokoju i testuje panele ... i moją cierpliwość :P

Oj tak , przez 3 godz drzemki dziecka , to można całkiem sporo zrobić i nawet odpocząć :) Ami spała 2:40 !!! Ale fajnie było :P

A spacerki z rowerkiem zaliczyłyśmy już dwa :) Przypadł jej od razu do gustu :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401444 przez Agusiak
agi zdjęcia superowe, Amelka Boska :lol: :lol: A rowerek naprawdę fajny, jak oglądałam na allegro to właśnie tego typu najbardziej mi się podobały bo nie są takie tandetne :P :P
Świetnie, że Amelce przypadł do gustu a jak mamusi? dobrze się go prowadzi i w ogóle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #401530 przez Agusiak
a to Linka z dzisiejszego dnia: przejażdżka rowerkiem i plac zabaw :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401545 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Linka sama słodycz :) Rozkoszna panienka :) I jakie ma super buciki :) Ja do Befado się wybieram na zakupy dla Ami,bo nigdzie takiego rozm nie ma :(
I kask ma też świetny :) Kochana a włoski Paulisi to...cudowne !!! Już kucyczki pomału można robić :) Ja czekam i czekam...ale Ami dalej 2 piórka na krzyż ma :(

Rowerek fajny,ale jak za tą cenę , to szału nie ma .Mąż to w ogóle mówi , ze to badziew :P
Niby wszystko fajnie , wygodny (chyba :P ) , oparcie super,ale jeśli chodzi o rączkę do prowadzenia , to nie ma aż takiego skrętu dużego . Ogólnie jestem zadowolona , no i Amelka też , a to najważniejsze . Ale nie wyobrażam sobie jak wyglądają te tańsze rowerki ... w marketach kilka oglądałam , to całkowita porażka . Ten jest na pewno najlepszy z tych w tym przedziale cenowym .

Dzionek przeleciał błyskawicznie :) Ale sporo porobiłam . Na jutro zostało prasowanie :P Moje najbardziej znienawidzone zajęcie :P Ale ktoś to zrobić musi ;)

Agusiaczku super , ze wypadzik rowerowy taki udany...normalnie po raz kolejny fotki Wasze oglądam :) A na jutro jakie plany ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl