BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #410017 przez sylka
Kozłowska super że wakacje się udały :)
Co do nocki to raczej odreagowywał wrażenia z dnia i wizyty u krzykliwego sąsiada.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #410181 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kozłowska już myślałam , że Ty o Nas całkiem zapomniałaś .
Super , ze urlop taki udany :) Zdjecia macie świetne i widać , ze wszyscy zadowoleni :) A z tym domem , to Wam sie udało i wyszło bardzo tanio :) Same plusy :)
Też wydaje mi się , ze to nerwowe zachowanie Matka , spowodowane było wizytą u kolegi . Skoro płakał i czuł się niekomfortowo , to odreagował to w nocy :( Mam nadzieję , ze dziś już bez problemowa nocka była :)
A z tym , ze dzieci robią nie to , co od nich oczekujemy i z "premedytacją" robią coś innego , to całkowicie normalne . Amelka robi dokładnie tak samo , Igorek od znajomych , to dopiero jest małpiszonek . Mówisz nie wolno,a on i tak to robi i jeszcze się śmieje na całego , uciekając w najlepsze , bo wie , ze źle zrobił . Ale to mini :) Nie jest tak , ze sa niegrzeczni , tylko sprawdzają na ile mogą sobie pozwolic i co się stanie :P Trzeba to przetrzymać .
Kochana gratuluje nowych potraw i coraz większej wprawy w gotowaniu :) Mąż musi być bardzo zadowolony :)
Wpadaj do Nas częściej :)

Sylka Kuba jak zawsze powalił mnie z nóg :) Gigant normalnie :) Super sam wcina i taki spokojny i opanowany przy tym :) I czyściutko do o koła , bo przy Amie , to wszystko wszędzie brudne , nie wspominając o niej samej . Może jutro ją nagram , to Wam pokażę :P

A My wczoraj maraton zakupowy zaliczyliśmy . Amelkę zawieźliśmy do mojej Mamci i sru do sklepu . Wydaliśmy 560 zł , a jeszcze sporo nie kupione :( Potem obiad u Mamy i powrót do domku . Mieliśmy odwiedzinki . Wpadł do Nas brat Mężusia z dziewczyna , a potem Ci znajomi z Igorkiem . Umówiliśmy się dziś u nich i mamy nadzieję , ze duszonki w końcu wypalą :)

Miłego dzionka Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #410512 przez agi-p
Dzień dobry :)

Wczorajsze spotkanie z przyjaciółmi bardzo udane :) Dzieciaki szalały w ogrodzie na całego . Ami bawiła sie wystrzałowo . Duszonki wyszły rewelacyjne i humory dopisały :)
A jak jechaliśmy an to spotkanko,to zatrzymaliśmy się jeszcze pod sklepem i patrzymy a tu Nasi przyjaciele z 2 dzieciaków na rowerach podjeżdżają ...okazało się , ze chcieli nam niespodziankę zrobić i jechali do Nas :P Ale umówiliśmy się z nimi na dzisiejsze popołudnie .

Mamy dziś troszkę załatwień i zakupy szkolne trzeba dokończyć , ale popołudnie miło spędzimy :)

i z wczoraj z Igorkiem :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410542 przez sylka
Ale ekstra domek!!! Kuba bawił się w podobnym podczas wakacji i na placu zabaw mogło nic inne go nie istnieć :) sadził roślinki w doniczkach i non stop otwierał i zamykał drzwi i okna :P
Amcia widać zadowolona z zabawy z kolegą :)
Wy też zapewne odpoczęliscie w gronie znajomych i super że duszonki się dały :)

My wczoraj zaliczyliśmy rodzinny spacerek. Kuba tak się nabiegał że poszedł o godz. wcześniej spać. Cwaniak sam biegał po drabinkach. Im częsciej po nich chodził tym sprawniej mu to szło. Sam siada i zjeźdza ze ślizgawki :) Fajnie to wygląda i wkurza się jak chce m w czymś pomóc.

Udanych zakupów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411016 przez agi-p
Dzień dobry :)

Na początek pochwalę się , ze Amelce kolejny ząbek wyszedł :) Druga dwójeczka na dole się pojawiła . W przeciągu dwóch dni mamy 2 nowe piękne zębolki :)

Sylka no Amelce też domek przypadł od razu do gustu ...zresztą jak i autko na akumulator , w którym jak królowa siedziała :) Mają miejsce na takie zabawki , wiec nie ma problemu . A przynajmniej dzieci mają zajęcie . Amelka z Igorkiem świetnie się w nim bawili :) Śmiechu było co niemiara . Jak Ami zamykała drzwi i nie chciała wypuścić Igorka , to ciekał oknem , jak pijany mąż ... ubaw mieliśmy niesamowity. Amelka okładała go co chwilę i krzyczała na niego ... jak stare dobre małżeństwo sie zachowywali :)

Rany...Kuba to ma takie pokłady energii , że mógłby spokojnie kilkoro dzieci obdzielić :) Ale , ze już sam wspina się na drabinki , to szok . Szybko zdobywa nowe umiejętności :) Niesamowity jest :)

A my wczoraj pozałatwialiśmy sobie wszystko co zaplanowaliśmy . Nawet lekarza odwiedziliśmy . Dostałam skierowanie na rentgen z tymi moimi plecami . Lekarka tylko mnie pobadała i powiedziała , ze mam ogromny przykurcz mięśni , i że to bardzo bolesne jest i niewiarygodne , ze az tak mocny przykurcz mam . No boleć , boli , o różnych porach i przy wykonywaniu najprostszych czynności . Powiedziała , ze skoro od czasu znieczulenia odczuwam ból , to nawet dysk mogli mi przestawić . Zobaczymy co wyjdzie na rentgenie . W razie czego da mi skierowanie na tomograf .

Popołudniu odwiedziliśmy przyjaciół , fajnie było . Kosmetyki odebrałam i kolejne zamówiłam i ciuchami sie powymieniałyśmy :) I na sobotę na ognisko do lasu idziemy wszyscy :) Wesoło będzie :)

Uciekam , bo czeka na mnei góra prasowania , a kolejne pranie właśnie się wyprało , więc trzeba je powiesić :P

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411042 przez sylka
Ami wystartowała z ząbkami chyba na dobre :D :D
U nas chyba 5 idą bo kupy rzadsze, młody drażliwy i wszystko wpycha głęboko do buzi i szoruje po bokach. Dzis w nocy się budził średnio co 1,5-2 godz. chodziłam do niego.

Ja też musze zrobić RTG kręgosłupa i zobaczyć czy moja choroba postapia po porodzie czy nie i na jakąs rehabilitację iść. Póki co to nawet nie mam jak bo P. teraz do późna pracuje a nie chce by wyrywał się specjalnie z pracy by posiedzieć z Kbusiem. Może od września coś sie uda i wtedy jak synek szwagierki pójdzie do przedszkola to na chwile go podrzucę do niej.

Znów impezjecie? ale fajnie Wam, też bym posiedziała przy ognisku :)

Kuba pierun mały :) zwinny jest jak małpka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #411388 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Sylka Amcia zawsze ma tak , ze wychodzą jej praktycznie po 2 zęby w małym odstępie czasowym . Teraz miała 2 miesięczną przerwę . Pewnie znowu na kolejne poczekamy sporo .
Ale aż sie wierzyć nie chce , ze Kubusiowi juz 5 idą !!! Ten to ma tempo :) Ale biedulek tez się męczy z wychodzącymi ząbkami .

Kochana a jaka to choroba Cię dręczy ? Kurcze nie zaniedbuj tego i leć na ten rentgen , bo powikłania są najgorsze .
Ja miałam dziś rentgen , ale wyniki dopiero w poniedziałek będą . A dziś to kręgosłup boli na całego . Co chwilę muszę zmieniać pozycję , bo ciężko mi strasznie .

Dzisiaj kończyliśmy pokój Amelki I mimo , że jeszcze sporo brakuje , to i tak się ciesze A Amcia zachwycona i wyjść z pokoju nie chciała . Na razie ma naszą starą komodę i szafki , ale finalnie będzie miała kupione nowe Lekki misz masz w pokoiku i wszystko z innej bajki , ale pomału będziemy wymieniać na te rzeczy , które wybrałam dla Amelki
Wstawię foteczki , to zobaczycie .

A i kochane nie zwracajcie uwagi na Amelke i jej opaskę Wygląda w niej jak głupolek....a lubi w niej chodzić . Śmiejemy się , ze wygląda jak jakiś karateka :P

W ogóle to apeluję do Agusiaczka...Kochana wracaj do Nas :) Ile mozna się wczasować ??? No ...koniec tego dobrego :P

Spokojnego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411420 przez sylka
Fajnie wygląda pokoik Amelki :) nas też Kuba narazie ma meble które do tej pory stały w pokoiku. Jutro wrzucę foto po moim przemeblowani pokoju.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411456 przez agi-p
Dzień dobry :)
Dzięki Sylka :) Oj fajnie , pokaż foteczki po przemeblowaniu :)

U Nas od rana nieśmiało przebija się słoneczko :) Czyli ognisko jak jak najbardziej realne :) I dobrze , bo zakupy już zrobiłam i jeszcze tylko sałatkę musze zrobić :)

Mężuś wczoraj wieczorem coś gorzej sie poczuł ... dreszcze miał,gorączkę i zimno mu było . Mam nadzieję , ze obudzi się w lepszej kondycji .

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411485 przez sylka
Pokoik Kuby to były mój pokój i moje meble :) 1 ściana mi odpadła z ustawiania bo na całej mamy szafę. Może nic szałowego, ale Kuba lubi w nim się bawić.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pokoik Amelki jest przytulny, taki dziewczęcy i ten dywanik bardzo tam pasuje ;) fajnie rozjaśnia całość :)

Mam nadzieję że Twojemu mężulkowi przejdzie złe samopoczucie i na ognisko będzie w dobrej formie.

Mój pojechał teraz pograć w tenisa a po obiedzie idziemy sobie na wyścigi samochodowe i pooglądać wyscigowe, podtuningowane bryki :) Dziś w nocy u nas w mieście będa organizowane wyścigi wiec fajna impreza się zapowiada. Wiadomo my nie pójdzimy bo Kba sam nie zostanie w domku :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411508 przez agi-p
Sylka boski pokój ma Kubuś :) Też mega kolorowy i przytulny . A ile ma zabawek !!!! :) A kwiaty na parapecie go nie kuszą ? Ami pewnie zajęłaby się przesadzaniem :P I widze jeszcze akruzelkę nad łóżeczkiem :) Nasz juz dawno sprzedana .

Fajnie , że Mężuś jeździ sobie na tenisa :) Super , jak mozna tak zrobić coś dla siebie :) Ja od paru m-cy wybieram sie na aerobik i coś zapisac się nie mogę .

Ale atrakcje u Was :) Fajowo byłoby się wybrać na te nocne wyścigi :) Kuba będzie pewnie zachwycony dzisiejszym wyjściem :)

Na ognisko jedziemy :) Mężuś lepiej się czuje na szczęscie , chociaż widzę , że i tak troszkę nie swój jest . Mięśnie go łamią i czuje sie rozbity,wiec pewnie jakieś przeziębienie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411534 przez iwonaryki
sylka Cudny pokój ma wasz synek :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411543 przez sylka
Agi kwiatki go raz skusiły i zwalił mi 1 i od tej pory spokój :P A karuzelka jeszcze jest bo wieczorem jak wskakuje do łóżka to sobie ją włącza i słucha melodii. O dziwo nigdy nie ciagał maskotek to nie zdejmowałam pałąka.
Zabawek się faktycznie nazbierało. Przeważnie moi rodzice coś zawsze m wrzucają do paczki. W pokoiku jest jeszcze duża skrzynia na zabawki z jakimiś mniejszymi pierdółkami którymi bawi się mały. Tak jak u was zapewne w ozdobnych pudełkach ;)

Też tak pomyślałam że pewnie jakieś przeziebienie się do Twojego meża przyplątao. Mojemu tak na szybko to pomaga Fervex.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411658 przez Agusiak
dobry wieczór Kochane, już jestem :)

Wypoczęliśmy sobie superowska chociaż ogromnie żal było wracać ;)
W sumie to tylko za Wami mi się tęskniło bo tam net nie łapie :(

Pogoda była różna, ale ogólnie było ciepło chociaż Linkę na długi rękaw ubierałam.
Obkupiliśmy się w masę rzeczy że ledwo się zapakowaliśmy do auta :P
Lince wyszła lewa górna czwórka i jak siedzieliśmy przy stole to złapała za torbę od wózka i powiedział "torba" :laugh: :laugh: normalnie pięknie przez R a nie L :lol:

Cieszę się że u Was wszystko dobrze :)

Agi współczuje mężusiowi z powodu palca :(
Pokój Amelki jest Booooooski, ja też chcę taki i tak bardzo przypomina mi nasz domek letniskowy :) Jeszcze raz napiszę, że macie świetny ten Wasz domek :kiss: :kiss:
Gratuluję Amisi nowych ząbków :kiss: :kiss:

Kochane my wróciliśmy dzisiaj, jeszcze jestem trochę nieogarnięta, dwa prania już zrobione a jeszcze tyle przede mną :P Muszę z powrotem się tu zaaklimatyzować.

Dzieciaczki śliczne na zdjęciach i jakie już duże :)

Spokojnej nocki Kochane moje i do szybkiego spisania :kiss: :kiss:
agi pochwal się jeszcze pokojem Linki :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411716 przez Agusiak
kilka fotek :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl