BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 8 miesiąc temu #411725 przez Agusiak
dzień dobry mamusie :)

Trzeba na nowo rozkręcić ten wątek bo widzę że szału w postach nie było :P :P
Fajnie Was znowu poczytać :) :)

My dziś na obiad do teściów jedziemy a po południu imprezka w domu bo moja mama ma dziś urodziny :) A wczoraj miała urodziny moja kuzynka i z tej okazji skakała z samolotu ze spadochronem w Bielsku :) Dostała w prezencie kurs spadochroniarski :lol: Teraz to są prezenty, co tam książka, kosmetyk czy kwiatek jak za moich czasów :silly: :silly: Ciekawe co następnym razem może skok na bungee? :ohmy: :blink:

Miłego dnia :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #411727 przez agi-p
Dzień dobry :)

Agusiaczku Kochana jak dobrze , ze już jesteś :) Wiem , ze wolałabyś jeszcze z rodzinka na wczasach przebywać , ale tu mi się tęskiniło za Tobą :) :P
Zdjecia Paulinki urocze :) To już taka duża panienka !!! A włosy ma fenomenalne ...ślicznotka :) A z plecaczkiem wygląda słodko :) Szkoda tylko , że wspólnych zdjęć nie zamieściłaś .
Gratulacje dla Paulisi za nowego ząbka , i to od razu czwóreczkę . I oczywiście za pierwsze wyraźne i trudne słowo . Zdolna Gwiazdeczka :)
Ciesze się , ze wypad Wam sie udał , pewnie naładowałaś akumulatory i masz teraz powera :) Czego tyle nakupowałaś ? Oj super , czyli na każdej płaszczyźnie same plusy z wczasów :)
A w postach szaleństwa nie było , ale i tak z Sylką sie starłyśmy,żeby tu nie wymarł wątek :)
Wszystkiego najlepszego dla Mamy z okazji urodzin :) A kuzynka to mega fajny prezent dostała !!! Chciałam Mężusiowi kurs spadachroniarski na rocznice Naszą wykupic , ale drogie to bardzo i z bólem serce musiałam zrezygnować :(

Kochana dziękuje za miłe słowa o pokoiku Ami . Jeszcze nie wszystko w nim tak jakbym chciała , ale nie da sie na raz wszystkiego zrobić . Mały pokój , wiec nie ma zbytnich możliwości , ale jest i się ciesze .
Paulisi pokój tez malutki i bardzo ubolewa nad tym :P Tu foteczki ....
Na wczorajszym ognisku było super . Zgram foteczki , to może coś będzie sie nadawało , zeby Wam pokazać . Ale powiem Wam , ze byłam jedyną trzeźwą osoba :P
Dzieciaki się wybawiły , psy wyszalały i było wesoło . Amelka o 20-stej zasnęła w wózku , a do domku jechaliśmy grubo po 22-giej .

Chyba oficjalnie mogę napisać , że odstawiłam Amelke od piersi :) Jest bardzo ciężko . Tzn Ami swietnie sobie radzi i pięknie MM pije . Ale moje piersi bolą okropnie , nawet dotknąć się nie mogę , każdy ruch sprawia mi ból . Mam twardą pierś , próbowałam odciągaczem sobie pomóc , ale parę kropli poleciało i tyle . Masakra . Aż gorączkę dostałam . Mam nadzieję , ze jutro będzie lepiej :)
Jak wytrwamy dziś bez karmienia , to usunę suwaczek :) Ciesze się jednak , że udało mi sie tak długo karmic :) 14 MIESIĘCY I 15 DNI :)

My dzisiaj idziemy an dożynki gminne do sąsiedniej wsi :P


Miłego dnia Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411730 przez Agusiak
przebiła się dziś prawa dolna dwójeczka :)

agi pokoik Linusi także śliczny :) Faktycznie pokoiki nie są duże ale za to takie cudowne, przytulne i słodkie :)
Mebelki też świetnie się prezentują :) My z siostrą miałyśmy w bloku wspólny pokój dopiero jak rodzice kupili dom to miałyśmy osobne :)

Świetnie że grill taki udany i oczywiście czekamy na fotki :)

Gratuluję odstawienia od piersi i mam nadzieję, że wkrótce poczujesz się lepiej i nie będzie z piersiami żadnych problemów. Wspaniale, że Amelka MM wcina :)

A mi Linka zaczęła się w nocy budzić, już tam w domku budziła się ok 24 lub 2 w nocy, ale myślałam, że to z powodu nowego miejsca ale wczoraj też mi się obudziła tu w domu. Mam nadzieję, że jak się zaaklimatyzuje to jej przejdzie.

Kochana wstyd się przyznać, ale wspólnych zdjęć nie mamy :( Mężuś ma z Linką dużo fotek bo to ja głównie robiłam zdjęcia, no a że ja nie znoszę pozować do zdjęć więc na prawie żadnym mnie nie ma, a te na których jestem nie nadają się do pokazywania :P :P

Udanych dożynek i dziękuję w imieniu mamy za życzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411762 przez sylka
Agi na zahamowanie laktacji pij napar z szałwii, odciągaj tyci mleka dla uczucia ulgi i po tym zimny okład by pokarm za szybko nie napływał. Musisz powoli wygaszać, bo zapalaenie piersi się nawabisz. Tak bym robiła :) U mnie było o tyle spokojniej że piersi same od kilku mies się przystosowywały bo Kuba coraz mniej jadł z piersi a w nocy nie jadł od 3 mies i tylko w dzień go karmiłam. No i wyszło razem 13 mies :)

Super że Ami pije MM i jakie jej w końcu posmakowało? :)

Super że ognisko udane.

My byliśmy wczoraj na wyścigach. pooglądaliśmy sportowe bryki KUba pobiegał sobie. Nawet zaczepił jakąs panią siedzącą na chodniku, zerwał i dał jej kwiatek :) Jej mąż sie z tego tak śmiał :D Ubaw mieliśmy z tego mojego malucha. Biegał pomiędzy ludzmi i gadał jak najęty. Wróciliśmy po 20.30 szybka kapiel i odlot :)

Agsiak Paulinka świetne włoski ma, taka laleczka z niej. A jaka juz duża i jak ładnie pozuje :)
Ze zdj. to nas podobnie zawsze ja robię. Choć P. też ale i tak zawsze suma sumarom mam mniej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411769 przez Agusiak
Sylka pokoik Kubusia też świetny i faktycznie macie chyba więcej zabawek niż przedszkole :P :laugh:

A Linka ma taki pokoik, chce zmienić w nim dywan na dziecięcy coś taki jak ma Amelka agi, obrazy mamy do powieszenia na ścianach i może coś na okna,jakaś firaneczka czy cuś :blink:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411771 przez agi-p
Agusiaczku woow jak Linka wystartowała z ząbkami !!! Szok , Gratulacje :) Może to powód wybudzeń nocnych .
A co fotek , ja tez zawsze mam najmniej zdjęć , jak mam w ogóle :P Z większości wypadów , to mnie nie ma na żadnym zdjęciu :P

Sylka Amelci posmakował Bebilon .Kiedyś próbowałam , ale nie chciała , a teraz go zaakceptowała , wiec jestem zadowolona :)
Musze tą szałwię kupić , a odciągać - odciągam , ale mozolnie to idzie . Ja od chyba 1,5-2 tygodni ograniczyłam karmienie Amelki i w ostatnim tygodniu pierś dostawała tylko od4-6 rano , a mimo to teraz piersi wariują . Każdy dotyk i ruch powoduje straszny ból . Jak do jutra nie przejdzie , to ide do lekarza .
Karola , ta moja przyjaciółka co ma Igorka , to dostała takie zapalenie , ze antybiotyk musieli wprowadzić . Nie pomagało i w końcu w szpitalu z zagrożeniem życia wylądowała ! Robili jej zabieg i z drenami przez 3 tyg chodziła .

Super , ze byliście na tych wyścigach :) A Kubus jaki szarmancki :) Już kwiaty rozdaje :P Super , ze taki otwarty i nie boi się ludzi :)

Ami już tez fajna .Dzisiaj w kościele zachwycała wszystkich . I mądra się zrobiła . Potrafi już dzidzi powiedziec i na wszystkie dzieci tak mówi , nawet starsze od siebie :P I jak czegoś nei chce , to uroczo kręci główką , zwłaszcza jak ją wołamy :P Ty ty ty tez zrobi :P Musze ja nagrać . I uczyłam ją , zeby mówiła dziękuje jak coś dostanie . Nie wypowiada tego słowa , ale macha główko...rozbraja mnie tym :)

Teraz zasnęła .Mężuś pojechał do sklepu i za godzinkę idziemy na te dożynki ze znajomymi :)

Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411773 przez agi-p
Aguś pokój Paulisi rewelacyjny !!!! Taki przestronny , duży i dziewczęcy :) Urocze motylki na ścianie i super naklejki :) Oj ma pole do popisu :) Zazdroszczę :) Zakochałam się w tym pokoiku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411780 przez Agusiak
Aguś dziękuję za miłe słowa, to był kiedyś mój pokój i wybrałam sobie taki zielony kolor a teraz wydaje mi się on trochę zbyt ciemny dla dziecka ale szczerze przyznam, że na razie nie mam ochoty na remoncik w postaci malowania pokoju :P

agi ależ Twoja znajoma miała przejścia z tymi piersiami, straszna sprawa :(
Mam nadzieję, że Tobie szybko przejdzie ale do lekarza wybrać się nie zaszkodzi, lepiej dmuchać na zimne.

Ale z Amelki już mądra dziewczynka, teraz to już te nasze dzieciaczki takie na prawdę fajne się robią. Ja to ciągle myślę że Linka nic nie rozumie a przecież ona rozumie już niemal wszystko i potem jestem w szoku jak mnie czymś zaskoczy ale myślę sobie później że to przecież już tak będzie i że to normalne :) Linka też nie mówi słowa dziękuję ale robi skinienie głową i tak samo robi jak mówi się do niej "dzień dobry" to odpowiada tym gestem. A najfajniej że już robi co jej się powie, np ostatnio poprosiłam ją żeby mi moje kochanie podało pilota (okropna ze mnie matka :blush: ) i mi przyniosła :lol: :lol:

Linka też teraz śpi :)

Miłego dnia Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411786 przez agi-p
Aguś mi ten zielony kolorek bardzo sie podoba...na prawdę jest świetny :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411788 przez Agusiak
agiiiiiii !!!!!!!!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411796 przez agi-p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411823 przez sylka
Agusiak pokój Paulinki cudowny i jaki duży!! :) Kolorek bardzo fajny sama zastanawiałam sięnad takązaielenią Kuby, ale stwierdziłąm że za mały pokój na taką intensywną barwę i wybraliśmy delikatny żółty odcień :) I tak za jakiś czas przemalujemy go na inny może kilka kolorów i zrobimy wtedy typowo chłopięcy pokój.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Kuba Też przynosi to o co go się poprosi i nie :P Ostatnio przynosi mi buty i sobie jak chce i ść na spacer a jak chce jesć to siada w krzesełku, wyciąga śliniak i woła am. Jak chce oglądać TV to wie że musi najpierw włączyć listwę za telewizorem i zaraz po tym biegnie przynieśc pilot

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411890 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Sylka Kubuś spryciula i mądry chłopczyk jest :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A my dziś miło spędziliśmy dzień, obiad u teściów udany i urodzinki mamy także.
Trochę mi smutno bo mężuś jutro już do pracy idzie a ja się bardzo przyzwyczaiłam że spędzamy całe dnie wszyscy razem.

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411892 przez sylka
My też miło spędziliśmy dzień w 3. Byliśmy na długim spacerku :) Kuba spał dziś znów tylko godz. w ciagu dnia i myślałam że pójdzie wczęsniej spać. ale nic z tego. Dopiero teraz zasnął po wypiciu 335 ml mleka a wczesniej tuz przed nim zjadł dano i bułkę maślaną.

Agusiak wiem jak to jest przyzwyczaić się przez rlop do posiadania męża przez cały dzien :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411938 przez agi-p
Dobry wieczór Kochane :)

Agusiaczku ja też przyzwyczaiłam się do Męzusia w domku , a do pracy wrócić musi . Jutro idzie tylko na chwilę , a od wtorku już normalnie :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sylka 335 ml mleka Kubuś wypił ??? Ale ma spust :) Super . A jeszcze nie dawno pisałaś , ze ma słaby apetyt :P Nadrobił wszystko . Ale nie ma się co dziwić ...z niego taki wszędobylski odkrywca , ze potrzebuje energii z pożywienia :)

Agus , super że obiadek u Teściów taki udany :) świetnie , ze macie takie relacje . Mi czasami brakuje tego kontaktu z teściami . Milo byłoby się spotkać na niedzielnym obiadku i pogadac o byle czym .

My dziś aktywnie dzionek spędziliśmy . Na dożynkach było fajnie , ale bardzo tłoczno . Kolejna do stoiska z piwem na godzinę stania !!! Naszym Mężczyznom cudem udało się po 25 min dostać piwko :P Ogólnie posiedzieliśmy chyba z 2,5 godzinki i przenieśliśmy imprezkę do Nas :P Wpadli jeszcze Ci Nasi przyjaciele z Igorkiem i urządziliśmy grilla :) Było jak zawsze sporo osób i zamieszania :P

Teraz już mi sie oczy kleją i głowa mi pęka ... chyba nadmiar wrażeń :P

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl