BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411944 przez Agusiak
Sylka Kubuś dużo mleczka wypija :lol: Będzie z niego "chłop jak dąb" :laugh: :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Spokojnej nocki :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411948 przez sylka
Dziś tyle wypił i o dziwo od raz po kolacji :blush: :silly: Standardowa porcja to 230 ml

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


W piątek wybieram się do endokrynologa, moja dr jż nie pracje w szpital i idę do nowej (zobacze co za jedna) Wezmę skierowanie na szczegółowe badnia hormonalne i przebadam się od stóp do głów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411972 przez Agusiak
dzień dobry :)

No ja też obiecałam sobie że ten tydzień poumawiam się na wizyty do lekarzy, w tym ginekolog i dentysta oraz skierowanie do endokrynologa i wezmę się w końcu za siebie. Męża też wygonię do lekarza z wynikami badań i rtg kręgosłupa bo odłożyliśmy to na po wczasach.
I jeszcze w tym tyg na szczepienie z Linką idziemy.

A od jutra znowu dietka bo na urlopie sobie pofolgowaliśmy a już ja to obżerałam się jak dzika świnka co zaowocowało kilkoma ładnymi kilogramami na plusie :angry: :dry:

Miłego dnia Wam życzę :) i oczywiście cała niecierpliwa czekam na wieści po badaniu od agi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411973 przez agi-p
Dzień dobry :)

Amelka bardzo niespokojnie w nocy spała biedulka . Coś ja męczyło i wstawaliśmy do niej na zmianę . A teraz bawi się w najlepsze na nocniku :)
Puszczam jej od paru dni Baby Tv i czasami rzuci okiem :P I tańczy :)

Sylka bardzo dobrze , ze do endokrynologa idziesz . Mam nadzieję , ze nowy lekarz będzie ok i Ci spasuje . Ja mam wizytę w przyszłym tygodniu , drugi raz u nowej babeczki i na NFZ , wiec spoko .

Właśnie w tym tyg jadę do Mamci na noc , bo muszę badania porobić , a kazali mi zbadać kortyzol i muszę być z samego rana i popołudniu na pobraniu .


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Uciekam na szybką kawkę , wysuszyć włosy i na badania :)

Miłego dzionka :)

Editt ...
Agusiaczku super , ze tez na badania idziesz . Ze zdrowiem nie ma żartów , a zawsze lepiej za wczasu leczyć różne dolegliwości . Mam nadzieję , że Twoje i Mężusia wyniki będą dobre :)
A co to za szczepienie Lineczki ? to po 18 miesiacu ?
Oj piszesz o diecie ... ja ledwo co schudłam i zaczęłam się cieszyć z nowej figurki hahaha :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411976 przez Agusiak
agi szczerze mówiąc to nie wiem co to za szczepienie, ale na ostatnim kazała przyjść po 15 miesiącu na jakieś i wpisała datę że od 21 do 24 sierpnia mamy się zgłosić. Oczywiście dopytam na wizycie lub może wcześniej tam zadzwonię o co chodzi.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #412006 przez sylka
Agi zdziwiłam się jak szybko dostałam termin do nowego endokrynologa. Zadzwoniłam i za tydz. wizyta i to na NFZ tzn. już w piątek :) Myslałam że znów czekanie jak nie mój lekarz itd. a tu pozytywne zaskoczenie. Pielęgniarka pewnie jakoś mnie wcisneła skoro mojego lekarza już nie ma :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


My na ostatnie szczepienie idziemy we wrześniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412022 przez Agusiak
agi dzwoniłam do przychodni i okazuje się że to jest kolejna dawka szczepionki tej co na początku szczepiliśmy czyli 5w1. T dziś podjedzie po receptę bo już mamy wypisaną i trzeba będzie wykupić szczepionkę.

Sylka to widzę, że u Was z kolejną dzidzią podobnie jak u nas. Chociaż ja póki co mam taki etap, że nie patrzę do wózków, ani też nie "zazdroszczę" kobietom w ciąży czy coś w tym stylu :P :P Chyba póki co mam dosyć ale w przyszłości bardzo bym chciała,ale to już czas pokaże jak się sprawy ułożą.

agi pewnie już po badaniu i czeka na wyniki jeszcze bardziej niecierpliwie niż my :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412030 przez sylka
Oj napewno :)

Póki co jak chcę malucha to mogę ponosić chrześniaczkę :) Chyba jutro do nich pójdziemy w odwiedziny :) Szwagierka miała ostatnio urodzinki to zaniosę jakiś prezent (wczoraj wieczorem sobie przypomniałam że w sobote miała :), tylko muszę pomyśleć jaki?? MAcie jakieś pomysły?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #412257 przez Agusiak
agi gdzie jesteś??
Masz już wyniki? :lol: :lol:

Sylka a co lubi Twoja szwagierka, np biżuterię, książki czy może jest fanką kina lub czegoś innego?

A nam wyszła prawa górna czwóreczka :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #412304 przez agi-p
Kochane moje :)

Ogłaszam wszem i wobec , ze termin porodu wypada na 28 kwiecień :):) :)

Jeszcze nie ogarniam tego wszystkiego i nie dociera to do mnie :P Wizytę mam u lekarki na 04/09 i wtedy troszkę się uspokoję , jak zobaczę maleństwo na usg :)
Męzuś już zastanawia się jak zamontuje 2 foteliki w aucie i jak Paula się jeszcze zmieści hahaha :) Oj wesoło będzie :)

Agusiaczku ale Paulini ząbki ekspresowo teraz wychodzą :) I to od razu z grubej rury...czwórki :) Normalnie nie nadążysz ze zmianą avatarka zębowego :P 10 ząbków ...supcio :)
No to nam na to szczepienie kazali przyjść jak Ami będzie miała 1,5 roczku .

Sylka na prawdę z tym terminem to Ci sie udało . U mas w Bielsku , to na NFZ we wszystkich placówkach na przyszły rok terminy !!! Kurcze z prezentem nie bardzo pomogę ... zawsze mam z tym problem :P

Oj normalnie nie mogę uwierzyć , ze niedługo będę miała kolejnego bobasa w domku ...a z pewnej wróżby wychodzi , ze będzie to 3 dziewczynka :P Kurcze zupełnie to jeszcze nie realne . O Ami 4 miechy się staraliśmy , a tu za pierwszym razem się udało , chyba właśnie temu taka zaskoczona jestem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412401 przez Agusiak
agi-p napisał:

Kochane moje :)

Ogłaszam wszem i wobec , ze termin porodu wypada na 28 kwiecień :):) :)


agi zaraz się chyba popłaczę, ze szczęścia oczywuście :lol: :kiss: :kiss: :kiss:
Ogromnie gratuluję i baaaaardzo się cieszę :)
Ale będziecie mieli wesoło, super :lol: :lol:
Może Ci się na maj przesunie i będziesz majową mamusia :blink: :lol:
Ściskam przyszłą mamusie i buziak dla fasolinki :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412410 przez agi-p
Dziękuje Agusiaczku :) Czyje się bardzo dziwnie z tym wszystkim , co bardzo mnie dziwi , bo przecież bardzo tego pragnęłam . Myślę , ze po wizycie u lekarza dotrze to do mnie na całego :)
Umówiłam się do dwóch różnych lekarzy , porównam i zobaczę gdzie czuję się lepiej i który bardziej mi spasuje :)

Ide kąpać Ameleczkę :) Odezwę sie później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412470 przez Agusiak
agi już pewnie nie możesz doczekać się wizyty :) Wszystko będzie super i dobrze, że umówiłaś się na początek do dwóch różnych lekarzy :)

Ja mam wizytę kontrolną u gin umówioną na 12.09 i zobaczymy co poradzi na moje wszystkie dolegliwości :P Muszę stworzyć listę bo troszkę tego jest :blink:

Kochana widziałam że wrzuciłaś ostatnio fotki przez pokazywarkę i postanowiłam też spróbować :)
A więc to nowy nabytek wakacyjny i teraz już nie musimy stać w kolejce na placu zabaw :silly:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A nam dziś dzionek zleciał bardzo szybko a pod wieczór wybraliśmy się z mężusiem i Linką na pizze, Linka oczywiście miała swoje jedzonko co by nie zachciało jej się podjadać nam z talerzy :)

Miłego wieczorku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #412472 przez sylka
Agi jeszcze raz teraz już oficjalne GRATLACJE :kiss: :kiss: :kiss: Ciesze się ogromnie :lol:
Kasujesz suwaczek karmienia i pokazuj nowy. Coś sie kończy a coś nowego się zaczyna :blink:

na 30 umówiłam dziś wizytę do neurologa dziecięcego :) Jakoś szybko udaje mi się zaąłtwiać ostatnio te wizyty :)

A propo pizzy wczoreaj Kuba wciągnął 2 duży kawałek pizzy z pieczarkami i szynką. Do tej pory objadał nas z brzegów ciasta a wczoraj dała mu cały kawałek :) Jadł aż się mu uszy trzęsły :) Raz na jakiś czas niech ma radochę.

Teraz tata go kąpie :)

A i mam płytki z wesela siostry obejrzałam właśnie 1 częśc :)

Idę oglądać zdj. Agsiaczka :P
JAka Linka już duża!!! i te włoski Szok nie poznałabym jej :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412512 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Agusiaczku Lineczka złamie niejedno serducho :P Jest śliczna jak laleczka i te boskie włoski :) Amelka przy niej to jak chłopczyk wygląda :P Widać , ze nowy nabytek przypadł jej do gustu :) Super macie te lampiony na tarasie :) W ogóle taki zadbany macie ogródek :) A na pokazywarce lepiej dodaje się zdjecia .Nie trzeba tracić czasu na edycję postu :)
Kochana pewnie , ze stwórz listę do lekarza . Też zaczęłam tak robić, bo potem o połowie rzeczy zapominam :P

Sylka Kochana bardzo dziękuje :) A suwaczek karmienia jutro usunę :) Wczoraj Ami jeszcze ciągła raz cyca , bo już mnie rozrywało . A ciążowy sama nie wiem czy zakładać . Trochę się boję , bo to jeszcze wcześnie . Myślicie , zeby poczekac do wizyty u ginekologa ? czy zakładać już ?

Alez Ci sie z tymi terminami udaje :) Super .
Też jestem zdania , ze raz na czas można podac dziecku coś innego do jedzenia :) Boczki z pizzy Ami tez już wcinała i bardzo jej smakowały :)

My dziś byliżmy z Fadem u weterynarza , bo kuleć nam zaczął w czwartek . Myśleliśmy , z emu przejdzie , ale było coraz gorzej . Okazało sie , że ma coś z barkeim . Musiał podczas wygłupów z psem od znajomych sobie naciągnąć . Weterynarz mówił , ze torebkę sobie zerwał . Przez 2 tygodnie mamy do minimum ograniczyć mu ruchy . Siku tylko na smyczy i to szybkie . Dostał zastrzyki i tabletki i liczymy , ze się poprawi .

A Ami też byliśmy dziś u pediatry ,innego niż zwykle . Martwią nas jej paluszki u stóp , bo jeden zachodzi na drugi .Nie wygląda to ładnie , a przestraszyłam się , że może mieć to jakieś następstwa . Podobno jak zacznie an dobre chodzić , to jej to przejdzie . Ale dostałam skier do ortopedy .Wolę dmuchac na zimne :)

Jestem dziś wykończona . Resztę napisze już jutro , bo oczy mi się kleją ...wszystko przez nadmiar wrażeń :P

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl