- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
Oj robicie smaka tymi żelkami
Przepisy podam później ... teraz nie mam głowy .
Ale czuję się dziś już lepiej troszkę . A najważniejsze ,że Ami od wczoraj nie gorączkowała
No i dzisiaj jedziemy do mojej Mamci na kilka dni .Mam leżeć i wypoczywac, a w domku mi to wcale nie wychodzi
Miłego dzionka Kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi cieszę się że już macie lepsze samopoczucie a najważniejsze że Ami nie ma gorączki
To mówisz że mężuś znowu Cię do mamci wywozi, heheh
Ja też najbardziej lubię Haribo żelki ale z Lidla nie są specjalnie dobre więc może jednak nie kupuj. My je kupiliśmy tylko ze względu na wczorajszy święto duchów bo były w temacie
Ja zrobiłam pranie młodej, teraz piorę koce i potem jeszcze jedno pranko kocyków bo się nazbierało
U nas leje, my dziś odpuszczamy odwiedzanie grobów bo jak zwykle w ten dzień wyjeżdża na drogę większość debili którzy tylko dwa razy w roku jadą autem na 1 listopada i na Boże Narodzenie i już w radio mówią o masie wypadów, iluś ofiarach śmiertelnych i dużej liczbie pijanych idiotów
Miłęgo dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
No pluszaki trzeba co jakiś czas prać niestety i temu ich nie lubię
Niby kochane i przyjemne przytulaski, ale tyle z nimi roboty
Jedziemy już , więc uciekam.Pojawię się najpewniej jutro dopiero .Musze kupić doładowanie do neta do Mamci , a dziś raczej nigdzie go nie dostanę .
Udanego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Noc mielimy koszmarną, a raczej ja miałam
Jestem niewyspana ale ratuję się kawą, a ok 11 przybędzie do nas siorka ma.
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Gosia_Krupa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2784
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiak,u nas noce ostatnio też są straszne
My też wczoraj nigdzie nie wychodziliśmy,bo pogoda po prostu katastrofa,a Hańka ma gile do pasa
Teraz Kluska musi swój rytuał przeddrzemkowy odbębnić,czyli Boogie Woogie,Cukierki,Mydło i mnóstwo innych,bo muszę powiedzieć,że się rozhulała
No i odkryła nową zabawę
Agi (nie musisz odpowiadać,bo to trochę chyba prywatne pytanie)a powiedz mi,Wy mieszkacie na swoim czy wynajmujecie?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Wczoraj mieliśmy wizytowy dzień. Odwiedziny grobów ze str. meża i rodzinki z jego str. Młody sie wyszalałm wycałował wszystkich. Prababcia zadowolona z odwiedzin prawnuka bo widziała go jak miał jakieś 6-7 mies
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku mam nadzieję , że ta nocka jednorazowo taka kiepska . Kawka zapewne postawiła Cię na nogi
Gosia Kochana ta Twoja Hańcia , taka mądra już
A co do Naszego domku , to dopiero przed Nami cała procedura przepisywania . I Nasz domek i duży dom teściów , jest na Teścia . Mąż ma 3 braci , ale domy i działkę Teść chce przepisać na Nas i najmłodszego syna,reszta się ma zrzec . Tym sposobem My mielibyśmy większą część , a Marek górę dużego domu . Ja dążę do tego , zeby to wszystko było załatwione najdalej w przyszłym roku . Nie życzę nikomu smierci , ale wiecie jak to bywa , jak już sie komuś umrze . Potem wszyscy nagle coś zaczynają utrudniać itp ...
Mieszkamy tu niespełna 2 lata , wcześniej wynajmowaliśmy i płaciliśmy 1200 miesięcznie , więc teraz odczuwamy niesamowitą ulgę
Sylka , ale fajny dzień za Wami
Z dobrych wieści , to Amelka ma się juz prawie dobrze
Ja troszkę gorzej
U Mamci zostajemy do niedzieli
I uwielbiam tu być
Miłego popołudnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Sylka to fajny mieliście wczoraj dzień bo miłe spotkania i super że Kubuś odwiedził prababcię
agi ogromnie się cieszę że Ami już niemal zdrowiutka i mam nadzieję że Tobie też zacznie choroba przechodzić.
Ja też jestem zdania że wszystkie sprawy urzędowe trzeba załatwiać jak najszybciej bo nigdy nie wiadomo co komu pisane a z takich niewyjaśnionych sytuacji to potem tylko problemy są.
Widzę że mieszkacie w domku prawie tyle co my u rodziców
My przeprowadziliśmy się jak byłam prawie w 9 miesiącu ciąży i pamiętam że miałam takiego powera że biegałam z torbami, najpierw ze starego mieszkania, potem tu w domu, składałam z T meble, potem sprzątałam i wszyscy na mnie krzyczeli a ja po prostu dobrze się czułam i musiałam to sobie porobić i to jak najszybciej. Nie znoszę jak robota się ciągnie
Nam dzień minął b. miło, odwiedzinki siostry bardzo udane a potem pojechaliśmy jeszcze do szwagierki do sklepu i Linka znowu zarobiła kilka ubranek
No i super wiadomość dnia to taka że ta moja koleżanka z sądu urodziła dziś Oliwię
Miłego wieczorku Kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Dziś odwiedziliśmy groby mojej cioci i pradziadka. Kuba zadowolony obserwował znicze
Wczoraj z wujkiem grał nawet w piłkarzyki i zgadnijcie kto wygrywał
Agusiak gratulacje dla znajomej
Kuba wczoraj dostał fajnego bekającego misia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku my się przeprowadzaliśmy końcem lutego 2011 . Też miałam powera i chciałam wszystko robić . Oczywiscie z każdej strony opieprz zbierałam , ale co tam
Efekt ciszył ogromnie
Gratulacje dla koleżanki
Ale i tak w przyszłości z daty będzie niezbyt zadowolona
Super , ze Lineczka znowu się obłowiła
Sylka założę się , ze wygrał Kubusiek
Ja objadałam się pizzą
I szukam teraz jakiś ciuchów ciążowych , bo już "powyrastałam" z wiekszości
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Kuba tez ma więcej ubrań niż my razem wzięci i wiecej szaf potrzebuje
Super że Amelka już lepiej się czuja mam nadzieję że i Tobie sie poprawi.
Kuba mega marudny jakiś i słaby apetyt ma w sumie tylko melko chetnie pije i kakao. Ta 5 daje mu do wiwatu chyba. Jutro podam mu z pół dawki Panadolu moze będzie spokojniejszy i mniej marudny.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Aguś właśnie wiem że koleżance się udało że nie 1.11 rodziła ale w sumie 2.11 to też niezbyt fajnie
Ja jestem zaś ze stycznia i bardzo sobie chwalę tą porę na świętowanie
Pizza mniam
Jutro też odwiedzimy część grobów a w niedzielę resztę
Jak znajdziesz jakieś ubranka to koniecznie się pochwal, z miłą chęcią pooglądam sobie
Lecę na Rodzinkę.pl
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Aguś ja groby odpuszczam . Nigdy nie lubiłam jakoś specjalnie chodzenia po cmentarzu , teraz jeszcze ta choroba . Mężus z Paulą i moją Mamcią byli wczoraj , a ja pojadę w przyszlym tygodniu .
Za ubraniami muszę się chyba wybrać do komisu z rzeczami dzieciecymi . Mamy tu taki jeden , ogromniasty i mają tam wszystko dla niemowląt , starszych dzieci i odzież ciażową
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi super że macie u siebie taki komis. U nas niestety nie ma takich w miarę porządnych. Są labo typowe sklepy z używaną odzieżą ale tam przyznam szczerze nie bywam bo raz poszliśmy i nic nie było porządnego i jakoś się zraziłam i jest jeden komis o którym mi wiadomo ale też niespecjalne są tam rzeczy.
Ja zaś lubię w to święto poodwiedzać groby bliskich
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











