- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
Ja najbardziej lubię swoje duszonki
Agusiu powodzenia na usg i na rtg Mężowi . Oby wszystko się wyjaśniło i możliwe było rozpoczęcie konkretnego leczenia .
I dziękuję Kochana za gratulacje
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
T także robi pyszne, ale musiałam wywalczyć u niego dodawanie buraka bo u nich robiło się bez buraka a ja bez buraka nie zjem
Agusiu ja mam USG jednak jutro. Dziś tam nie gdzie chciałam jechać nie przyjmują a w inne dni tylko rano więc umówiłam się gdzie indziej, idę jutro na 16.15 i to 20 zł taniej
Powodzenia u dentysty
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
To dziś macie dzień medyczny. Oby wasze badania i Twojego męża Agusiak wyszły dobrze.
Duszonek nie znam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniamaj133
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 273
- Otrzymane podziękowania: 3
Wieki całe, mam nadzieję, że jeszcze coś tam mnie pamiętacie:)
Niesteyt zycie zawodowe, dom, rodzina i masa innych spraw zaprzątnęły moje zycie w stu procentach, brak czasu dla siebie, ale pewnie znacie ten emat doskonale.
Co u Was? Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio się z Wami kontaktowałam;/
Zuzia rośnie jak na drożdzach, chociaż należy do tych drobniejszych, waży niecałe 11kg - moja mała dziewczynka... włoski trzy na krzyż, ale widac ich już co raz więcej za to żabków mamy wysyp;/ Nestety te ostatnie wychodzą bardzo boleśnie;(
Dziś deszczowy smutny dzien spędzamy w domu na wspólnej zabawie. Porzuciłam wszystkie obowiązki na rzecz wspólnie spędzonego czasu;)
Kochane Mamy jakich wózeczków spacerowych uzywacie? Jeśli oczywiscie jeszcze korzystacie? Ja zwróciłam do sklepu już dwa wózki i teraz szukam czegos odpowiedniego a za razem na dłuzej niz pare miesiecy. Co polecacie?
Pozdrawiam Was cieplutko!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Kochana super, że u Was wszystko dobrze i na pewno masz masę obowiązków i mało czasu ale zaglądaj czasem do nas i koniecznie pokaż na Zuzię
Aniu ja ma taki wózeczek i jest z niego bardzo ale to bardzo zadowolona, minusem jest mały kosz i trudny dostęp do niego ale ja praktycznie go nie używam.
Ale nie wiem jak się sprawdzi zimą bo jest to typowa spacerówka ma malutkich kółkach
allegro.pl/wozek-spacerowy-lira-4-euro-c...ati-i2734645031.html
Powodzenia w wyborze i daj znać na jaki wózek się zdecydowałaś
No to czekamy na zdjęcia Zuzieńki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
allegro.pl/wozek-spacerowy-baby-design-s...012-i2766770374.html
Tu dokładne zdjęcia allegro.pl/wozek-baby-design-sprint-i2767133660.html
Na forum jest wątek o spacerówkach
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniamaj133
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 273
- Otrzymane podziękowania: 3
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Gosia_Krupa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2784
- Otrzymane podziękowania: 0
My już z Hańcią zaliczyłyśmy spacerek. Co prawda niedługi,bo 40min,ale po południu jadę na zumbę,a Hania ostatnio różnie śpi i mogę potem już nie zdążyć z nią wyjść
Jeżeli chodzi o duszonki to ja też tego nie znałam. My robimy różne potrawy w takim garnczku i mówimy na to po prostu kociołek
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Wózek zjamuje troche miejsca w bagazniku ale zdecydowanie mniej niż stelaż od wózka na pompowanych kołach typu 3w1, gdzie jeszcze dochodzi oddzielnie położone siedzisko spacerówki.
Gosiu pochwal się później efektami pracy przy albumie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
składniki:
ziemniaki,
buraki,
marchewka,
cebula,
kiełbasa,
boczek,
pieprz,
sól,
liść laurowy,
ziele angielskie,
smalec,
kapusta biała-liście (na spód i wierzch garnka).
przyrządzanie:
wszystko pokroić w plastry i układać w garnku warstwami. Na sam dół garnka kładzie się liście kapusty potem boczek (lub skórę z boczku), następnie ziemniaki, solimy pieprzymy,dajemy liść laurowy (2,3), ziele angielskie ok 5 sztuk. Potem kładziemy marchewkę, cebulę, boczek, buraki, kiełbasę i znowu ziemniaki i tak aż do wykorzystania składników. Każdą warstwę przyprawiamy jak na początku a liść laurowy i ziele angielskie co drugą warstwę
Mam nadzieję że coś z tego zrozumiesz
Duży gar duszonek robi się na gazie mniej więcej 45 min ale to musisz spr. czy ziemniaki u góry są miękkie. Jeśli te u góry są już miękkie to te na dole są już także dobre (uduszone)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Gosia_Krupa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2784
- Otrzymane podziękowania: 0
Sylka ok...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
To jest taki nasz przepis od pokoleń, haha ale co kraj to obyczaj i tak jak pisała agi niektórzy robią inaczej
agi czekamy na Twój przepis bo ciekawa jestem jak Ty to robisz?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Co do wózeczka , to my mamy ten sam co Agusia . Jestem z niego w 100% zadowolona . Jest świetny , łatwo się go prowadzi i jest mega wytrzymały
A o zimę się nie martwię . Wyciągniemy sanki i damy radę
Agusiu a buraka to kroisz w paski czy w ćwiartki ??? Ja w zyciu takich duszonek nie jadłam z burakiem , a bardzo chętnie skosztuję
Sylka a Ty dla Kuby wózek głęboki też miałaś Baby Design ??? Właśnie ostatnio je oglądałam i też je biorę pod uwagę
Gosia ale pyszności sobie serwujecie
Udanej zumby
Agusiu a jak tam rtg Męża ??? Coś już wiadomo ???
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











