BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

12 lata 11 miesiąc temu #115574 przez aniamaj133
No to musisz być cierpliwa:)
Juz niebawem, najpóźniej tydzień po terminie i będziecie razem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #115656 przez gumisiowa
Magga, wiem, że odchodzi bo widzę jak idę do toalety. Nie da się tego przegapić. Albo na papierze albo na wkładce widać taką przeźroczystą lub żółtawą galaretkę, która troszkę się rozciąga jak w dni płodne. Niektórym odchodzi cały na raz i zabarwiony na czerwono - co świadczy, że poród może się rozpocząć w ciągu 24 h. A mi na raty i normalny od soboty wieczór. A w sobotę dużo sprzątałam i się ruszałam.
Świadczy to o tym że się szyjka skraca. W środę mam wizytę to się dowiem na czym stoję chyba, że akcja przyspieszy ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115682 przez magga146
gumisiowa
myslalam ze odchodzi caly naraz ja dzisaj troche zobaczylam takiego sluzu. ja jutro wizyta wiec widze ze mamy dzien po dniu :)
ja tez staram sie duzo wiecej zaczac ruszac juz w sobote 14 mam piknik firmowy i mam zamiar jscze na niego isc hihi zobacze czy mi sie uda zjesc karkoweczke z grilla a powiem ze baaardzo mam ochote :) ale zobaczymy czy moj Stas mi da isc ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115776 przez Joleczka
Hej Kobietki!!! :)


Widzę że niektóre czekają cierpliwie aż nadejdzie ich czas a inne raczej chciałyby żeby Maleństwa były już przy nich! Ja sama należę do tych niecierpliwych bo chciałabym mieć już Maleńką przy sobie , wiedziałabym wtedy że jest wszystko OK i że jest zdrowa!!

Tak jak patrze na Wasze brzuszki to macie śliczne domki dla Maluchów mój to istna panterka, nic nie dawało/daje smarowanie oliwką czy balsamami. Trochę mi wstyd zrobić zdjęcie gołego brzuszka! Ale WASZE są śliczne!! :) :) :)

Mi czop jeszcze nie odszedł ale w sobotnią noc zaczęły mi się dość mocne bóle podbrzusza tak jak na miesiączkę, wygląda to (bo mam to do dziś ale w większych odstępach) jak skurczę i występowały co 10-12 minut. Ból pozostał do dziś tylko że jest mniejszy i nie regularny, czekam na rozwój sytuacji! Chorobowe mam do 16 jeśli wcześniej nie urodzę to tego 16 mam przyjść po przekaz na szpital.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116109 przez aniamaj133
Cześć Dziewczynki!
Czy Wy też odczuwacie takie zmiany nastroju?
Wczoraj cały dzień nie zrobiłam nic pożytecznego, czułam się osłabiona i najchętniej nie wychodziłabym z łóżka, a dziś znów obudziłam się pełna energii i zapału do pracy:)
Idę pooglądać garderoby, w to się jeszcze nie zaopatrzyliśmy w naszym mieszkaniu, może znajdę coś ciekawego. Choć zdecydowanie bardziej wolałabym większą szafę i haczyki na ubrania dla gości. A tych pewnie będzie sporo jak mała przyjdzie na świat :)
Idę też zapisać się do nowej przychodni do lekarza rodzinnego, nic mi nie dolega, ale wole wszystkie druczki wypełnić teraz niż później się z nimi męczyć.
Trzeba by jeszcze sprostować adres na mojej hipowej karcie zdrowia :dry: Troche zbyt późno o tym pomyślałam :angry: Zobaczymy co da się zrobić.

Joleczka - nie przejmuj się brzuszkiem, to normalne, każda ciąża zosawia po sobie ślady, niestety nigdy nie będziemy mieć takiej figury jak przedtem, nawet jak wrócimy do swojej wagi. Ja się tym nie przejmuję zupełnie, ważniejsze jest dzieciątko w środku, a to niechaj zostanie miłą pamiątką po czasie w którym oczekiwałyśmy :)

Mnie do terminu porodu zostało 12 dni, ale ja chce już! :laugh: :laugh: :laugh:

Ściskam Was mocno, miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116114 przez bombel779
Dalej nie ma drugiej mamusi???? :) No dziewczyny co się tak ociągacie?? :P :) :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116158 przez aniamaj133
Nasze maleństwa uparcie czekają :)
Potem będzie wielki wysyp, jedno za drugim :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116545 przez aniamaj133
Dziewczyny chyba na porodówkach :silly:
Cichutko tu dziś :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116620 przez gumisiowa
Ja jeszcze w domu :P
Od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze co jakiś czas i kapie ze mnie wodnisto-białawe coś. Mam nadzieję, że uda mi się dzisiaj do mojej ginekolog dostać ehhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117017 przez aniamaj133
Gumisiowa, a dużo tego masz?
Ja też zauważyłam coś podobnego na bieliźnie, ale to są śladowe ilości.
Podobno mogą sączyć się wody płodowe, dobrze że wybierasz się do gin, napewno Cię uspokoi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117033 przez Joleczka
Hej Kobietki!!

Ja dziś rano wróciłam ze szpitala, spędziłam w nim wczorajszy dzień i noc. Pojechałam z bólami podbrzusza, miałam robione 3 razy ktg i na żadnym nie było czynności skurczowych a ja ból odczuwam do dziś co 8-10 minut. Wypuścili mnie do domu bo rozwarcie tylko 1,5 cm a potrzebowali łóżek. Z jednej strony to lepiej bo jestem w domku a na ten ból i tak nie umieli mi pomóc, muszę czekać na konkretne rozwarcie lub na odejście wód, no chyba że te bóle staną się naprawdę nie do zniesienia. Tak w ogóle to boje się że jestem za wąska w biodrach i ten ból spowodowany jest tym że mała nie może zejść niżej do kanału rodnego, w trakcie każdego takiego skurczu jak dotknę miejsca gdzie wystawia pupę i lekko naduszę to ból staje się silniejszy, już sama nie wiem co myśleć!
Poza tym nie myślałam że bóle przepowiadające poród będą tak bolesne!

Pozdrawiam Was Kochane!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117038 przez aniamaj133
Joleczka moja przyjaciółka też trafiła do szpitala z dość silnymi bólami, jednak nie było rozwarcia więc wypisali ją do domu (bóle zaczęły się w terminie porodu). Lekarze stwierdzili, że to skurcze przepowiadające i po dwóch dniach miała już maleństwo na swoich rękach. Wszystko możliwe, że już niebawem Twój Skarb przyjdzie na świat!
Na otuche dodam, że ona również nie była za szeroka w biodrach, bo do końca ciąży mieściła się w spodnie, w których chodziła na co dzień przed zajściem w ciąże.
Czekaj więc cierpliwie może to już tuż tuż :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117055 przez bombel779
Joleczka bądź czujna bo akcja może się w każdej chwili rozkręcić.
Mi w dniu porodu też powiedzieli że nie wiadomo czy dzisiaj urodzę bo rozwarcie tylko na 0.5 cm A skurcze miałam od 2 w nocy co 2-3min i z każdą chwilą mocniejsze.
Do szpitala pojechałam koło 5.00 na oddziale "siedziałam" od 6.00 a urodziłam o 21.14 :) trochę to trwało,fakt. Do 8cm rozwarcie ładnie postępowało i myślałam że stosunkowo szybko urodzę,ale później się zatrzymało i nie chciało ruszyć.Dopiero o 20.00 łaskawie zdecydowali się żeby mi podać kroplówkę (kiedy już ledwo żyłam) i po tym znowu ruszyło :)
Także uważaj Joleczka ;) i bądź dobrej myśli :)
Powodzenia!!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117083 przez Joleczka
Kobietki ja ledwo daje radę z każdym skurczem łzy stają mi w oczach bo tak boli, ale brzuch mi nie twardnieje tylko boli podbrzusze. Chodzę, kucam, kręcę biodrami ale to mało daje.
Boje się nocki bo pewno nie zmrużę oka.
Chciałabym już mieć to wszystko za sobą!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117103 przez bombel779
Jak brzuch Ci nie twardnieje to trochę dziwne... ?


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl