BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

12 lata 11 miesiąc temu #113307 przez Agusiak
cześć dziewczynki!!

ależ mieliśmy dziś parcowity dzień, ale też już praktycznie wszystko skończone, zostało tylko poprzsenosić niektóre rzeczy z jednego miejsca na drugie i już najważniejsze rzeczy będą gotowe :) wykończy mnie ten cały remont chyba ;) ale powoli zaczyna to nabierać ostatecznego kształtu.
Jeśli chodzi o torbę, to ja dzisiaj swoją wyprałam, jutro wypiore koszule do karmienia, które dziś przyszły i także mogę się już pakować :laugh: Potem dołożę jeszcze kilka rzeczy jak woda mineralna, jakieś żarełko, itp, ale najważniejsze już będzie popakowane.
Lecę się pomoczyć w wannie a potem do łóżeczka bo padam.

Spokojnej nocy kochane :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113516 przez aniamaj133
Hej Dziewuszki!
Wreszcie byłam zamówić wózeczek:) Bedziemy go mieli w przyszły piątek, choć dopóki nie urodze prze leżakuje on u teściów.
Zdecydowaliśmy się na: allegro.pl/3w1-najnowszy-zestaw-baby-mer...isy-i1578512007.html kolor: sałata + flowers :)
Teraz pozostaje kupno łóżeczka.

Buziaczki :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113599 przez Agnieszka84
Aniamaj, bardzo ładny wózeczek :)
ja będę miała taki : www.tomiko.pl/1010,mikado-aston-2011-wozek-wielofunkcyjny.html
ale jeszcze nie wybrałam kolorystyki, za dużo kolorów :D
jak się czujecie ? macie już jakieś oznaki zbliżającego sie porodu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113619 przez gumisiowa
Fajne te Wasze wózeczki :)
Ja żadnych objawów nie mam póki co a zostało 9 dni do terminu ;/
Mam 16 kg na plusie - w ciągu tygodnia przybyło mi praktycznie 2 kg ehh
A jak u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113630 przez Agnieszka84
ja przytyłam 14 kg, mam nadzieję, że już tak zostanie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #113679 przez aniamaj133
Hej, ja mam już +17 kg też myślę, że już wiecej nie przytyje;/
Niestety przed ciążą bardzo nieregularnie i niezdrowo się odżywiałam a potem diametralnie zmieniłam swoje żywieniowe nawyki i to prawdopodobnie z tego się wzięło :huh:
Oznaki porodu? Narazie nic nowego, brzuch dalej bardzo nisko :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113681 przez magga146
ja tez nie mam zadnych objawów porodu, chyba ze zaliczyc to ze mam uczucie w dole brzucha jak przed okresem i nieraz tez mnie boli kręgosłup jak przed okresem poza tym zadnej akcji porodowej. 2 razy w tygodniu chodze na ktg i nic tam nie zapisuje zadnych skurczy.

wozeczki ladniusie ja mam taki dokladnie ten kolor
allegro.pl/x-lander-xa-26-elementow-fote...apt-i1583750922.html
tylko bez fotelika x-landera bo mam jak juz kiedys pisalam maxi cosi

co do łózeczka to mam takie
allegro.pl/lozeczko-bukowe-120x60-wyprze...szt-i1582802950.html

co do wagi to ja jak narazie mam 5kg na plusie ale ja duzo spadlam na poczatku ciazy i juz pozniej jakos nie nadrobilam no i w koncu ta cukrzyca przez ktora musze byc na diecie.

mi sie tez STRAAAAASZNIE juz dluzy ormalnie godzina za godzina leci a do tego ta okropna pogoda przez ktora jeszcze bardziej sie dluzy ehhh

milego dzionka kobietki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113863 przez Agusiak
witajcie Kochane :)

U mnie także póki co brak oznak zbliżającego się porodu, a na plusie mam jakieś 15 kilo, ale jeszcze się tym nie martwię ;)

Ja wózeczek będę miała taki:

allegro.pl/3-w-1-espiro-gtx-gondola-spac...-wa-i1594405608.html

w kolorze fioletowym :)

a łóżeczko dla córci mamy takie:

allegro.pl/klups-safari-stylowe-lozeczko...nio-i1578277985.html

Miłego wieczorku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114210 przez koliber1
czesc dziewczyny:)
Bylam wczoraj na kolejnej wizycie.Brzuszek sie obnizyl,glowka bardzo nisko,ale pozatym zadnych oznak porodu...wiec zobaczymy jak to bedzie.Sama nie chce nic przyspieszac,przynajmniej do terminu:)
Widze ze przytylam najwiecej z Was ,ja mam juz prawie 18 na plusie,ale w sumie jestem dosc wysoka,i rozeszlo sie to praktycznie najbardziej na brzuszek,wiec nie martwi mnie to bo od 2 tyg waga mi juz stoi.Lekarz stwierdzil ze ciaza ksiazkowa,wszystkie badania przez 9 miesiecy w jak najlepszym pozadku.Mala wazy juz jakies 3,400 podobno ma dobic do 3,5kg.

Fajne te Wasze wozeczki,szkoda ze u mnie nie ma takiego wyboru wozkow a przede wszystkim kolorow.My mamy czarny,ale w sumie takie zawsze mi sie podobaly wiec jestem zadowolona.

No i co pozostaje nam czekac:)

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114371 przez aniamaj133
Pozostało nam już tylko czekać, aż nasze maleństwa zechcą wyjść na świat :)
Mój mąż jest już bardzo wyczulony na każdy mój ucisk lub ból w brzuchu, biedny :laugh:

Ja dostałam dziś jakiejś dodatkowej masy energii, wysprzątałam cały dom, poleciałam na miasto, zrobiłam obiad, a teraz w piekarniku piecze się ciasto :lol: ciekawe to bo przez ostatnie dni byłam bardzo leniwa i nic mi się nie chciało, ale to może wraz ze zmianą pogody. Dziś u mnie pięknie świeci słonce i jest całkiem przyjemni. Na dodatek jestem strasznie zadowolona z siebie, bo w końcu znalazłam łóżeczko, takie jak chciałam i całkiem nie daleko więc myślę, że w najbliższych dniach pojedziemy z mężem po nie, nie zdecydowałam tylko które z tych dwóch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114372 przez aniamaj133
pozniej dokleje zdjęcia teraz lece do ciasta:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114429 przez magga146
czyli juz gotowosc pelna do przyjecia naszych malenstw :D

aniamaj133
podobno jakis czas przed porodem kobieta czuje potrzebe wicia gniazdka czyli sprzatania itp pewnie ty to teraz masz. a ci powiem ze tez mnie nosi ale to chyab z nudow hihi

a to domek Stasia
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114541 przez gumisiowa
Magga146 Twój brzuszek w porównaniu z moim to malutki jest :) ale zgrabniutki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #114564 przez Joleczka
Witam Kobietki!! :)

No tak pozostało nam cierpliwie czekać, mi na ostatniej wizycie powiedział że jeżeli do 16-tego nie urodzę to mam przyjść po skierowanie na szpital, stwierdził że ze względu na moje nadciśnienie lepiej żebym wtedy była pod kontrolą. Boje się szpitali i wolałabym tam trafić jak już by się wszystko zaczęło ale skoro trzeba to muszę wytrzymać no chyba że urodzę przed 16... W co wątpię bo brzuszek nie opuścił mi się jeszcze, pozostały lekkie skurcze i twardnienie brzuszka!

A powiedzcie mi jak z ruchami Waszych dzieciątek?? Bo moja stała się bardzo leniwa?? I nie wiem czy powinnam się martwić???

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114650 przez aniamaj133
Magga - uroczy brzuszek, choć mój w porównaniu z Twoim jest chyba mniejszy, a podobno mam mało wód płodowych... Jutro zrobię zdjątko:)
Syndrom wicia gniazda - też już o tym pomyślałam:) hehe, juz nie umiem się doczekać, ale też martwie się by rozpoczęła się prawidłowa akcja porodowa, nie chciałabym wywyoływać porodu w szpitalu, ale cóż my tutaj nie decydujemy :dry:

Joleczka - moja Zuzia w ciągu dnia już tylko wypycha mocno nóżki, a na wieksze kopniaki mogę liczyć dopiero po większym posiłku lub po położeniu się do łóżka, nie wspominając o czkawce, która mała czasem ma :laugh:

Dobrej nocki Kobietki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl