BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

12 lata 11 miesiąc temu #114679 przez Agusiak
witajcie przyszłe mamusie :)

My nadal walczymy z urządzaniem się i wystrojem wnętrz, a jutro czeka nas wizyta rodziców, teściów i siostry z narzeczonym :)
Ja czuję, że mam już coraz mniej sił, ale nie za bardzo mam jak poodpoczywać bo jeszcze jest tyle do zrobienia.
Mnie również brzuszek się jeszcze nie obniżył, a przynajmniej ja tego jakoś specjalnie nie zauważyłam.
W ten weekend mam zamiar spakować wreszcie torbę do szpitala, już mam wszystko poprane, teraz tylko wyprasować i do torby :)
Zostało mi jeszcze tylko dokupić kapcie.

Joleczka moja też leniwa, ale praktycznie cały czas taka była. W ciągu dnia zdarzy się, że wypnie mi się z prawej strony, czuję czasami jak ma czkawkę i powierci się troszkę na wieczór lub jak leże na boku. Lekarka mówiła, że dzieciaczki teraz to już duże są i nie mają jak fikać koziołków to się wiercą raczej. W poniedziałek mam wizytę i już się nie mogę jej doczekać.

Odpoczywajcie i spokojnej nocki dziewczynki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #114870 przez aniamaj133
Domek Zuzi:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114889 przez Agusiak
aniamaj133 śliczny domek :)

Widać, że już masz brzuszek nisko. Mój chyba też się obniżył ale nie znacznie.
Ja obecnie walczę z prasowaniem ale mam przerwę bo strasznie mnie plecy bolą.

Udanego weekendu!!! Może któraś napisze w poniedziałek, że została szczęśliwą mamusią :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114906 przez Agnieszka84
piękny brzuszek :) no ciekawe kiedy nasze dzieciaczki zechcą przyjść na ten świat:) w końcu to one decydują, kiedy są gotowe:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114937 przez kinia2403
moje sloneczko ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #114939 przez kinia2403
witajcie dzisiaj chcialam wkleic zdjecia mojego maleństwa niestety cos nie wchodza .... dzien mam caly zajety nie mam nawet kiedy opisac wam pobytu w szpitalu trzymam kciuki za was wszystkie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #115036 przez gumisiowa
kinia2403 za pewne ma za duży rozmiar, bo też tak miałam ostatnio za nim zauważyłam, że niemoże przekraczać x kilobajtów :)

aniamaj śliczny brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #115169 przez EMI 2011
Cześć Dziewczyny :)

Jak tam samopoczucie?
U mnie nawet, nawet. Coraz gorzej się śpi i wkurzam się, że jestem już taka "mało" sprawna. No, ale już bliżej niż dalej :)

Ja też pochwalę się Domkiem Emilki :)





Pozdrawiam
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115424 przez magga146
czesc dziewczynki
w koncu ladna pogoda :)

jak tam mamy juz druga majoweczke?? jeszcze czesc z nas okaze sie czerwcowkami hihih

ja wlasnie po ktg mlody jak zwykle szalal hihi najpierw nie chcial dac sie zlapac na wznak bylo ok ale jak kladlam sie na bok to uciekal zlosnik maly ;p ale wyszlo ok chodze 2 razy w tyg wiec juz mam troche dosyc :dry: jutro wizyta u lekarki zobacze co powie troche sie cykam ze bedzie cos nie tak ale mam nadziejej ze to moje schizy.

ogolnie jest ok :) tylko to czekanie....

EMI 2011
ladny brzuszek tylko wysoko go jeszcze masz ;)

aniamaj133
brzusi slicznusi :)

milego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #115431 przez gumisiowa
Hej dziewczynki,
U mnie ruszyło się o tyle, że od kilku dni odchodzi mi czop, ale nadal brak skurczy, więc jest opcja, że do tego 14 nie urodzę, a nie chcę jakoś tego przyspieszyć (np. chodząc po schodach czy skacząc na piłce) bo chyba jednak troszkę się boję tego, że to już blisko a mimo wszystko nie znam dnia ani godziny :P

EMI masz brzuszek podobny do mojego (oczywiście jak też stoję :P )

magga a na tych KTG masz już widoczne jakieś skurcze? ja np. nie dostałam skierowania jeszcze na ani jedno KTG. Dopiero jakby się młody mniej ruszał to mam jechać sprawdzić.

Miłego dnia dla Wszystkich :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115476 przez aniamaj133
Czesc Majóweczki!
U nas też spokojnie. Wczoraj byliśmy na komunii, troche bałam się, że się na niej rozsypie, ale Zuzia była tak grzeczna, że postanowiła jeszcze nie pchać się na świat. Chciałabym już urodzić :dry:
Wszystko gotowe, tylko czeka na nasze maleństwo :)
Wczoraj wieczorem miałam dziwne uciski w dole brzucha, zastanawiam się czy to ona główką się wierciła, czy co się tam działo ;)

Magga - głowa do góry, wszystko jest w porządku, już za niedługo będziesz tulić w ramionach swoje cudo.

EMI- brzusio śliczny. Mnie też już drażni, że nie jestem taka sprawna jak wcześniej :angry: Ale to już niedługo :laugh:

Miłego dzionka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115498 przez magga146
gumisiowa
zero skurczy ale z tego co slyszalam yo niektore kobiety nie maja tych przepowiadajacych tylko od razu zaczyna sie akcja porodowa. no bo nie robia teraz tak ktg ja mam ze wzgledu na cukrzyce ciazowa a jak sie nie ma i ciaza przebiega ok to raczej nie kieruja.
a skad wiesz ze czop ci odchodzi??


aniamaj133
mam nadzieje bo moj Stasiu lubi sobie cos wymyslac ze np za maly jest albo cos wiec pezwd kazda wizyta sie stresuje no ale mam andzieje ze bedzie ok

milego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115556 przez Agnieszka84
mi zostały jeszcze 3 dni do terminu:) już nie mogę się doczekać kiedy się zacznie się coś dziać!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115568 przez aniamaj133
Podobno robienie przysiadów przyspiesza poród ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115570 przez Agnieszka84
na mnie nawet przysiady nie działają:) szybko chodzę, mogę normalnie dźwigać, sex:) i nic!!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl