BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 1 miesiąc temu #620177 przez sylka
Agusiak świetne zdjęcia i dzieciaczka widać :)

Ja po 2 kreskach wiedziałam ze bedzie chłopaczek, i zawsze chciałam jak patrzyłam na synka szwagierki :)

Moja mama chciał wnuczkę :blink:

Gosiu i ja jestem z Kuby dumna. 3 dzien w majtaskach i super sobie radzi. Tyci czasem podsika ale od razu biegnie pokazać ze siusiu i siada na nocnik by dokończyc. Wcześniej biegał już w majtkach tylko choroby nam przeszkodziły i lużne kupy przy nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #620204 przez Agusiak
Gosia właśnie Kinga nam się już nie podoba :P
Jak będzie chłopak to Mikołaj :) Mój T miał mieć Mikołaj ale że urodził się że 6.12 to został Tomaszem. A mnie Mikołaj się zawsze podobało.
A dla dziewczynki będzie duży problem z imieniem :huh:

Sylka gratki dla Kuby :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #620419 przez sylka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #620568 przez megi23
pokaz Sylwia ??:)
Agis dzidzi sliczne :) ja obstawiam ze chlopaka bedziesz miec :silly:
Sylwia super ze Kubus lata w majtasach nam daleko do tego :)
apropo moja mama tez chciala wnuczke i jak kiedys bedzie to Kasienka bedzie sie nazywac :)
ja wrocilam z galerii z mlodym bylam 1 raz w galerii autobusem i na samych nogach i powiem am ze grzecznie w galerii za raczke chodzil, nie uciekal , wybawil sie na kulkach :), a jak jechal autobusem to jakby dziecka nie bylo , co mu moja mamcia tlumaczyla a on oczy jak 5 zl i nic tylko sie gapil jak jechal haha :blink:
Kupilam w rossmanie okularki mlodemu nie lamia sie i tanie 9 zl :D no zobaczymy czy bedzie je nosil takie na slonce :blink:

zalupy w c&A zrobione .... babcia fundnie :D
kupilam dzis ten BIO OIL na rozstepy bo chudne i je bardziej widac :dry: zobaczymy czy cos pomzoe , byla promocja i ostatni to wzielam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620724 przez Agusiak
Dobry wieczór :)

Sylka super łowy :laugh: Pochwal się zdobyczami :)

megi Kasia bardzo ładne imię, Paulinka ma tak na drugie :)
I fajnie, że te okularki kupiliście, ciekawe czy je polubi ;)

A my skoczyliśmy na małe zakupy spożywcze po południu, ale tych akurat nie lubię robić :P
I Kochane mówię Wam oficjalnie, że już jest wiosna na całego i zima nie wróci bo dopadła mnie moja nieszczęsna alergia :( Gały mnie tak swędzą że oszaleję, łeb ciężki i boli, nos swędzi i kicham jeszcze. Ale grunt że wiosna.

Paulinka wieczorem marudna strasznie, ale jak pytam czy bolą ją dziąsła, to mówi że tak, a jak mówię żeby pokazała gdzie ząbek wychodzi to pokazuje i faktycznie lada moment przebije jej się kolejna trójka.

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #620739 przez megi23
My jutro do dentysty idziemy oby jej nie oplul i pokazal co ma w srodku :silly:
Kasia to ja mialam byc ale moj niezyjacy dziadzius nie doczekal meni chcial Magdalene w sumie mi sie moje imie bardzo podoba , ale mamcia meni wolala Kasia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620750 przez Agusiak
dziewczyny a ile kosztuje wysyłka w tym sklepie internetowym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620787 przez megi23
9.90 ale tam doliczaja podatek wat sie wkurzylam mialam kardigan w koszyku i byl rozmiar teraz pisze ze nie ma a do cholery nie moge im zaplacic bo serwer im chyba padl.. :angry: wczesniej to samo mialam w koszyku i dupa poszly sie pasc koszulki :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620833 przez sylka
Ja miałam jak Megi w koszku te rzeczy płaciłam i mnie wywaliło (wtedy padł server) Ponownie dobrałam rzeczy i teraz server chyba działa ale mimo że rzeczy były w koszyku to usuneli mi je wpisali brak towaru i dupa z moich zakupów.
Trudno. Wczoraj i dziś kupiłam na allegro i fb spodnie i bluzeczkę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620838 przez Gosia_Krupa
Jest informacja,ze mają problem ze sklepem. Ja wybrałam dwie sukienki,w tym jedna z bluzką i opaską(za 7,90) i tez poszła się
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
:angry: Pewnie jutro jak się dorwę to już nie będę miała w czym wybierać :( a dla Micha to już w ogóle bieda :(

Zostanę chyba przy sobotnim Lidlu :dry:

Mi też się podoba Kasia,ale mam bratanicę o tym imieniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #620848 przez megi23
ja kupilam dzis mlodemu spodnie na fb dres i slzafrok w koncu wyjechaly siodemka boszzz 3 ndi na przesylke czekam :angry: ja sobie jutro podejde do C&A i zobacze co maja bo i tak bez promocji teraz bralam . kij im w parasol a mogli na meni zarobic :P

moim zdaniem nie fair robia bo jak ktos mial w koszyku jak moga juz mowic ze nie ma to jakby ci ktos w sklepie ubrania wyciagal , sorki ale kipie zloscia :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620852 przez sylka
Megi dokładnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #620860 przez megi23
z tej zlosci ide po all buszowac :P

ide sie klasc kupilam mlodemu koszulke na all z myszka miki na pocieszenie :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621078 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Ja dziś szybciej,bo mam tyle do zrobienia dzisiaj,że ło matko :ohmy: A wieczorem jeszcze chyba idziemy do kolegi na urodziny.

Szkoda gadać z tym sklepem. Robią takie promocje to powinni być przygotowani na tłum. A nie potem takie cyrki :angry: Przepraszają,że serwer nie wytrzymuje,ale zakupów już nie masz :dry:

Ja chcę wysłać mamę jutro do Lidla www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-148E4B1C-FA....xsl/index_38273.htm Siostra kupiła Michałowi kiedyś dwa zestawy bluzek na długi rękaw i jemu się tak bardzo podobały,że chciał tylko w nich chodzić,a widzę,że są takie same tyle,że w wersji na krótki rękaw. No i bardzo bym chciała,żeby je miał,tym bardziej,że lato co raz bliżej,a Michu za dużo nie ma na ten czas.

Spodnie też mi się podobają www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-148E4B1C-FA....xsl/index_38274.htm tylko te trzeba kupować z centymetrem. Ale mama zawsze przygotowana :blink:

Agusia,te dżinsy co ostatnio były w Lidlu z tym różowym paskiem,co Tobie też się podobały są rewelacyjne :D I bardzo mi się podoba jak Hania w nich wygląda :)

No nic,uciekam kończyć śniadanie. A moja Kluska dzisiaj nadal strajk,jeść nie chce :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621084 przez megi23
hej laski Gosiu super bluzki mialam w C&A te co z zyrafa to z zebra w okularach to ja bylam wczoraj i nie widzialam w Lidlu nic jutro pojde w takim razie i mu kupie bo sie oplaca :D

my tez dzis mamy latania a chlodno jest :angry: i do dentysty wychodne z malym ..

milego dzionka laski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl