BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 1 miesiąc temu #615972 przez Agusiak
dziewczyny ja jestem wkurzona na maksa. Rodzice byli wczoraj u Amelki od mojego kuzyna na urodzinach, i okazało się że ma ospę :ohmy: :ohmy: I wyobraźcie sobie że oni nie odwołali tej imprezy. Mam nadzieję że moi rodzice nie przywlekli niczego do domu bo go chyba zabije :evil: :angry: :angry: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #615998 przez sylka
Agusiak jak Amelka miała strupki to już nie zarażała, ale jeśli babelki bądz krostki jak pryszcze to zarażała na całego i trzeba czekać 2-3 tyg na to czy coś wyjdzie czy nie. Obyście nie załapali ospy bo niebezpieczna jest dla dzidziusia w brzuszku a i Paulinki też szkoda by załapała.

Rodzice Amleki to totalni idioci, jak można narażać inne dzieci!!!!! My nie poszliśmy na urodziny nawet pojedyńczo właśnie po to by nikogo nie zarazić. Ważniejsze od imprezy było zdrowie zaproszonych gosci.

Gosiu zdrówka dla Hani.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #616005 przez Agusiak
Sylka ta idiotka, żona kuzyna dopiero w sobotę przy ubieraniu zauważyła coś i poszli do lekarza więc to na pewno były początki. Szlag mnie zaraz jasny trafi, powiem Ci że aż się poryczałam z wściekłości bo mam ochotę do nich zadzwonić i ich zwyzywać.
Moi rodzice oboje mieli ospę, myślisz że mogli coś przytargać do domu?
Ku.wa mają się do mnie i młodej nie zbliżać :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #616026 przez megi23
hej laski ja juz po dentystce ,sama poweidziala , ze mam mocne zeby :ohmy: bo ja leczylam zeby majac 18 lat w liceum jeszcze :ohmy: :silly: 2 troszke byly i jej plomba zl iceum wyleciala i dala nowa i tyle i z malym moge do niej przyjsc to zobaczy mlodego paszcze :blink: wiecie co on ma biale przebrawienia na 2 zebach i chceb y go zobaczyla . tylko jak go przygotowac by lama nie byl :P tzn nie oplul jej :P
kupilam mlodemu dzis miseczke z canpola zamykana i kubeczek do picia wiec nauke zaczniemy :)
przed dentysa bylam na spacerku z mlodym , mimo ze slonce to mi zimno bylo :dry:
:ohmy: :ohmy: :ohmy: Aga to nic nie da bo to z powietrzem przyjdzie boszz co za ludzie brak mi slow do 10 dni dziecko zaraza , jak bylam w pasmanterii to kobieta mowila ze ospa szaleje wlasnie jej 2 dzieci juz ma i maz.. :( dobrze ze Tymcio ma za soba.. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #616066 przez sylka
Agusiak pewnie ze mogli. Ja też miałam i P a mimo to jak w domu ospa jest to się ją przenosi. Dla pewności pytałam lekarza o to jak byliśmy z Kuba na pogotowiu i dlatego żadne z nas samo nie poszło nawet na urodziny by dać prezent i zanieśc to co szykowałam na Swieta. Po prostu bałąm sie, że możemy zarazić pozostałe dzieciaki.

Z jednej str. Paula miałaby to już za sobą a z drugiej to niebezpieczne dla Ciebie. Zadzwoń do lekarza bo wiem że by nie zachorowac mogą podac jakieś przeciwciała czy jak to sie tam nazywa (nie pamiętam teraz nazwy). Tylko nie wiem czy jeśli chorowałaś to maluszek w brzuszku jest też chroniony czy może cos przejśc do niego mimo to że Ty masz przeciwciała.

Do dzis też nie wiem czy KUba załapał ospe w szpitalu, od kogoś dorosłego z pułpaścem (na zakażniaku mógł ktoś leżeć) czy po porostu z powietrza na spacerze codziennym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #616086 przez Agusiak
czytałam troszkę na necie no i wychodzi na to, że jak ja chorowałam to nie powinno być tak źle, bo dziecko korzysta z moich przeciwciał. Po 20 tygodniu ciąży to już w ogóle nie jest żaden problem ale ja jestem dopiero na początku :(
Mam nadzieję że nic nam nie grozi bo nie ręczę za siebie...

Matko nie wiem gdzie oni mają mózgi, chyba w
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #616092 przez sylka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziś zrobiłam na sprzedaż kilka spineczek :P


Widze nowy avatarro u Ciebie ale suwaczka Paulinki nie widać :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #616098 przez Agusiak
Sylka ja widzę suwaczek młodej :unsure:

A awatarki tak szybko mi się ostatnio nudzą że szok :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #616103 przez sylka
Ja nie widze dlatego napisałam :P

Kobieta zmienna jest :D

edit.

A teraz juz go widac, to ja nie wiem o co kaman :dry: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #616111 przez Gosia_Krupa
Sylka,pokaż te spineczki :silly:

Agusia,mam nadzieję,że mimo wszystko będziecie wszyscy zdrowi! Kuzyna i jego żony nie będę komentować,bo to nie ładnie tak mówić jak mam w myśli,kiedy ich nie znam :silly: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #616130 przez sylka
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #616282 przez Agusiak
Gosia_Krupa napisał:

Agusia,mam nadzieję,że mimo wszystko będziecie wszyscy zdrowi! Kuzyna i jego żony nie będę komentować,bo to nie ładnie tak mówić jak mam w myśli,kiedy ich nie znam :silly: :angry:

Gosia uśmiałam się :blink: :lol:

Sylka spinki fajowe :)

Paulinka zasypia w swoim pokoiku a mam nadzieję że się troszkę odstresuję bo aż cała chodzę.
Ech szkoda gadać.

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #616354 przez Gosia_Krupa
Sylka,spinki fajne,szczególnie te na drugim zdjęciu :) Widziała podobne na All,więc może uda się sprzedać :) A powiedz jeszcze na jakie one są zapięcie?

Ja też się zabierałam za spineczki dla Hani jakiś czas temu,tym bardziej,że mam mnóstwo tasiemek. W kropki,kratkę,gładkie satynowe i rypsowe,bawełniane i inne... Kupowałam do kartek,ale w sumie nie dużo ich zużyłam od tamtego czasu,więc może warto je wykorzystać w inny sposób?!

Żebym miała materiały to bym porobiła opaski(takie zamiast czapy),a tak muszę kupować :(

Łobuzy usnęły razem z nami :) Tzn. leżeliśmy sobie całą czwóreczką :) Dzieci zasypiały(aż w końcu usnęły),a nam się wzięło na luźne pogaduchy :)

Siostrzenica się mnie dzisiaj pyta,kiedy dostanie zaproszenie na urodziny Hani(ach,rozpieściłam tą moją rodzinkę)... Więc chyba na szybkiego jej jakieś sklecę :blink:

Poza tym mama wyszła ze szpitala i pobiegła do Lidla kupić Hani kołdrę i poduszkę na urodziny :silly: bo taką jej rzuciłam propozycję. Myślałam,że da sobie na luz,a tu proszę,niespodzianka :) Także jeszcze tylko pościel(w sensie poszwy)i Hania będzie miała "spanie" jak duża dziewczynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #616393 przez sylka
Gosiu spineczki są typu "pyk" 3 cm i 4 cm a te wieksze to 5 cm.

Kurcze wieczorem czuje się koszmarnie z tym przeziębieniem :( Dodatkowo dochodza bóle kości.

Przed chwil zrobiłam masę i przełożyłam kajmaka. Bedzie cos słodkiego jutro do kawki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #616631 przez agi-p
Dzień dobry :)

Wczoraj miałam małe zamieszanie i czasu mało na forum :)

Agusiu wczorajszą batalię z urzędami załatwiałam z pomocą Pauli :) Pojechała ze mną , bo nie chciałam na pierwszy raz się tak przeciążyć . I tak rana mnie bolała po bokach jak prowadziłam auto . Ale w piątek już sama jadę . Tyle , ze Ami zawiozę do Mamy .

A z tą ospą to teraz jakaś plaga . Igorek od koleżanki też teraz przechodził i mówi, ze wszystkie dzieciaki w przedszkolu mają ! Ale w sumie lepiej szybciej to przejść .
No ale ze strony rodziców Amelki to skrajna nieodpowiedzialność ...jak można zapraszać gości jak dziecko chore ? I to na ospę , która wiadomo jakie powikłania może przynieść . I jeszcze , ze Wam nie dali znac wiedząc , ze w ciaży jestes !!!


A z kolei moja 4 letnia chrześnica Juleczka w szpitalu jest :( Bo panuje też wirus , który powoduje wymioty i biegunkę i biedulka się odwodniła :(


Natka to się naimprezowałaś :) Takie babskie wyjścia są super :)


Gosiu domowego szpitala nie zazdroszczę :( Lepiej coś ? Dobrze , ze Ty się trzymasz .
I jak fajnie , ze Mama wyszła ze szpitala :) I to z takim zapasem sił :)


Megi super , ze juz po dentyście :)
I powodzenia przy nauce samodzielnego jedzenia Tymcia :)


Sylka Ty to mimo gorszego samopoczucia i przeziębienia tak szalejesz w kuchni ? Kajmak ... pycha :)

A spineczki rewelacyjne . Mi z kolei bardzo podobają się te z 1 zdjecia . Sa urocze :) Na allegro je wystawiasz ?


Ja zaraz zrzucę fotki i może coś wybiorę , zeby Wam pokazac moja najmłodszą pociechę :)
Powiem Wam , ze Maja lepiej ostatnio śpi w dzień niż w nocy :P Coś w tej kwestii dogadać się nie możemy :)

Dzisiejsze spacerki nie dojdą do skutku :( Tak sobie zaplanowałam , Mezuś mi koła w wózku napompował wczoraj i co ? Deszcz :( Ja chyba jestem skazana na siedzenie w domu :(

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl