BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 4 tygodni temu #617200 przez Agusiak
to widać tam nie mają tak zaawansowanego sprzętu, haha tylko pewnie tablice ze zwierzętami i literkami ;)

Sylka ja wiem właśnie, bo ja od dziecka u okulisty jestem i spędziłam tam większość czasu, ja byłam po opieką kliniki okulistycznej w Katowicach, jest znana na całą Polskę, tzw klinika Gierkowej ;) i wszystkie te sprzęty są mi doskonale znane.

Muszę ją zapisać gdzieś gdzie robią komputerowe badanie wzroku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #617206 przez Gosia_Krupa
Agi,no jak na mój gust Maja jest całkiem inna :) Ale przesłodka :) I jakie ma jasne włoski :) A Ami z kolei sporo ma na główce,a Ty tutaj tak narzekasz. Hania ma może nieco dłuższe,ale za to trzy na krzyż :( Takie pióra :(

Ja nie szczepiłam dzieci na żadne dodatkowe szczepienia. Michu chodzi do przedszkola już jakiś czas i przynosi tylko katary,chociaż wspominałam kiedyś,że mieli "epidemię" jelitówki. Michu miał tylko rozwolnienie,a Hania tylko jeden wieczór wymiotowała(chyba,że to jednak było po kluskach-no tego to się nie dowiem),także nie jest źle. Jakoś wszystkie "choroby" przechodzą łagodnie.

I dzisiaj standardowo jak zawsze :) Czyli Hania czysta osłuchowo,leciutko ma gardło zaczerwienione. Ma małą infekcję wirusową. W dzień inhalacje z samej soli,na noc Pulmicort(całe szczęście,że mam jeszcze 6 pojemników,bo to kosztuje prawie 100zł)i Mucosolvan jak podawałam. U nas panuje przede wszystkim wirus zapalenia krtani szaleje,tak mi powiedziała pediatra. Zdziwiona i zachwycona była Hani mową,bo ta tak ładnie prosiła,żeby usiąść na stołku. Myślała,że ma skończone 2 latka. W przyszłym tygodniu na bilans :)

Dzisiaj ładnie dała się zbadać. Uszy i gardło bez problemów :) Mam nadzieję,że podobnie będzie na bilansie. Osłuchała ją z przodu,a ona "juś konieć". Pani doktor mówi "nie,jeszcze plecki",a Hania "no dobzie".

Teściowa chyba czuje się lepiej,bo widziałam dwie michy farszu i "pierogi się lepią". Pomogłabym bo to akurat lubię robić,ale tak strasznie mi się chce spać :(

Hanuśka dała takiego czadu w nocy :( Nie kaszlała jak poprzedniej nocy,ale nie mogła spać,coś jej ewidentnie przeszkadzało :( Myślałam,że sobie pośpię jak chłopaki już pojadą,ale okazało się,że wizytę mamy na 9.40 i niestety,także oczęta mi się nieco kleją :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #617240 przez megi23
Agus to tak jak lekarz u S powiedzial do szwagierki ze malemu jej co ial 2 lata wtedy nie zrobi rtg klatki bo takim dzieciom sie nie robi , a moj tymek nie ial 2 miesiecy jak mu robili trtg klatki piersiowej , my odkad moja maam zauwazyla ze oczka mu ciekaja czyli od 6 miesiaca jezdzimy do okulisty co pol roku .. no komputerowo probowalismy ale zamykal , jakby byl tam gummi mis hehe , a krople teraz robi sie i przez 4 dni daje i potem idzie , dawniej przed badaniem dawali , teraz inaczej , a bada go normalnei , dno oka mu sprawdzal i od linijki takiej specjalnej :)

S dzwonil ze zalatwia ubezpieczenie a po niedzieli przeglad auta ..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #617255 przez sylka
Kuba krople miał podawane przed badaniem.

Agi Maja słodka a jaka Ami już spora i jak sie zmieniła. Włoski podrosły :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #617548 przez Gosia_Krupa
Sylka,zgodzę się z Tobą,Ami się zmieniła,chyba spoważniała :) No i włoski to fakt,urosły odkąd ostatnio ją tutaj widziałyśmy :)

Hania też miała oczka zakrapiane przed badaniem.

Dziewczynki,pamiętacie zaproszenie z Myszką Miki? Więc na szybkiego zrobiłam wersję dla dziewczynki(w tym przypadku Hani)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Zrobiłam foto komórką i wysłałam gościom wraz z tekstem ze środka,mówiącym o godzinie i dniu imprezki :)

Hanula odkąd się obudziła ma tak paskudny humor :( że już słów na nią nie mam. Teraz się trochę uspokoiła,wyciszyła,ale to tylko dlatego,że ogląda teledyski piosenek dla dzieci na youtube :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #617557 przez megi23
sliczne zaproszenie Gosi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #617598 przez Gosia_Krupa
Sylka,powiedz mi,ten Twój inhalator ma wymienny filtr? I czy w ogóle trudna jest wymiana tego filtru? No i czy można go łatwo potem dokupić? Orientujesz się?

I w ogóle jaki Ty miałaś ten inhalator? Taki: allegro.pl/inhalator-nebulizator-philips...ily-i3130193886.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #617636 przez Natka
witajcie dziewczyny :)

ja narazie tylko na chwile ..pozniej wszystko na spokojnie poczytam :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #617691 przez sylka
Gosia_Krupa napisał:

Sylka,powiedz mi,ten Twój inhalator ma wymienny filtr? I czy w ogóle trudna jest wymiana tego filtru? No i czy można go łatwo potem dokupić? Orientujesz się?

I w ogóle jaki Ty miałaś ten inhalator? Taki: allegro.pl/inhalator-nebulizator-philips...ily-i3130193886.html


Gosiu tak mam ten model. Filtr jest dołączony chyba jako dodatkowy tak jak pisze (taki biały słupek) Nie wymieniałm/ wkładałam nic na razie wiec nie wiem jak z wymiana i gdzie go się wogóle wkłada musze sie doszukać. Z zakupem filtra nie mam pojęci jak jest.

Zaproszenie cudowne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #617897 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Gosia zaproszenie fajowe :)

Natko no niezłe te artykuły :blink:
Czekamy na wieści co u Was :)

Ja coś zjadłam i jest mi strasznie niedobrze :X :(

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #617938 przez sylka
Dobry wieczór :D

Agusiak współczuje samopoczucia.

Kubusiek dziś w dzien poszedł spać w majtaskach i sucho było :) Zrobił siusiu przed i po drzemce :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #617955 przez Agusiak
Sylka to super, brawo dla Kubusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #618150 przez Agusiak
dzień dobry :)

Dziś warsztaty Mamo To Ja w Katowicach, mam nadzieję że rodzice poradzą sobie z położeniem Linki spać ;)

U nas nad ranem strasznie lało, ale mam nadzieję że zmyło cały śnieg :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #618165 przez megi23
hej laski
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

u mnie sloneczko , ja czekam na kuriera :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #618184 przez Agusiak
megi no to miałaś wieczorną przeprawę :/
Dobrze że ustawiłaś mamę do pionu. U mnie rodzice już tyle razy byli przeze mnie besztani i upominani że już robią to co ja uważam za słuszne, hahaha a przynajmniej się starają ;)

A powiem Wam że moje dziecko się chyba starzeje, a wnoszę po tym, że rano nie mogę jej wyciągnąć z wyra :laugh: Słyszę ją że np. obudziła się po 7 ale do 8 się wyleguje i nie zawoła. Tak jest już od jakiegoś tygodnia. A dziś jak do niej weszłam, no bo musi brać to lekarstwo co 12 godzin, to szybko zamknęła oczy i zaczęła pochrapywać, hahaha ależ mnie rozbawiła :lol: :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl