BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #621089 przez Gosia_Krupa
Megi,no te bluzki i spodnie są od jutra. A te na długi rękaw to były jakieś 3 tyg. temu. Ja tam jestem bardzo zadowolona z ubrań z Lidla,więc musowo trzeba iść sprawdzić czy jeszcze coś dostanę :)

U nas ciepło,ale pada,a momentami nawet leje. Ale to dobrze,bo szybciej zielono się wokół zrobi :)

Moje dziecko mnie zaskakuje. Ale ona ma pamięć :ohmy: Wyobraźcie sobie,że mam nagrane ok.70-80 odcinków Klubu Przyjaciół Myszki Miki. Ja jej włączam,a ta jak tylko usłyszy tytuł mówi mi jakie będą mysie sprzęty,mało tego często mówi co nimi będą robić. Może będzie miałą lepszą pamięć od mojej :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621101 przez Agusiak
dzień dobry :)

dziewczynki widzę że też miałyście wczoraj przeboje z tym sklepem. Ja wzięłam do koszyka trzy rzeczy, chcę płacić i wtedy w kasie mi wyskoczyło że dwóch najfajniejszych rzeczy już nie ma, a mało tego pojawił się napis że minimalna kwota zakupów to 59.90 więc niech się
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
:angry:

Gosia tak też myślałam, że te dżinsy fajne, a te co pokazałaś teraz w linku to najlepiej obejrzyj na żywo. Ja kupiłam kiedyś w Lidlu takie tyle, że sztruksy i nie są fajne. W ogóle nie są rozciągliwe, a w pasie bardzo odstają i w sumie jak już je w ogóle młodej zakładam to z szelkami :dry:

Do nas przyjeżdżają jutro znajomi z dzieciakami. Poinformowaliśmy ich o akcji z ospą, ale to ich nawet ucieszyło bo woleliby żeby dzieci już miały, hehe. W poniedziałek zaś przyjeżdża Asia, też musiałam jej dać znać bo jest w ciąży, ale też się nie obawia, hehe. No i wkurza mnie to że u nas wszyscy zdrowi a przez tych.....ja teraz muszę informować innych z małymi dziećmi i w ciąży jaka jest sytuacja. Chociaż nie ma co panikować bo pytałam lekarza i zarażenie się jest niemal niemożliwe w naszym przypadku no ale ja bym nie mogła nie powiedzieć.

Lecę na kawkę jakąś.
Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621110 przez megi23
tak Agusi ja dobieralam by miec tee 60 zl a i tak dupa mialam zakupy za 100 zl niech sie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
jak powiedzialas ie zarobia na nas :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621124 przez Agusiak
hehe megi dokładnie ich strata :P

A właśnie kurier przywiózł paczkę i W KOŃCUUUUUU dotarł do nas ten fotelik na rower, a młoda dostała kolorowy zegarek :silly:

agi a Ty gdzie się podziewasz? Mam nadzieję że wszystko u Was dobrze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621126 przez megi23
ja dalej czekam na swojego :angry: ale dostalam smsa ze wyslali juz.. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621195 przez Agusiak
a wczoraj jeszcze kupiliśmy Paulinie kolczyki złote, na urodzinki, może dokupimy jeszcze jakieś ubranko albo ciastolinę i prezent gotowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #621205 przez megi23
swietnie a uszka ma przeklute?? juz :)

kurier w Rzeszowie juz :dry: zeby przyjechal znaim wyjde :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #621218 przez Agusiak
megi uszka jej przekłuliśmy jak miała 11 miesięcy także na roczek miała już kolczyki :)

Podobno najlepszy wiem to 8-10 miesięcy bo się szybciutko goi a dziecko nie łapie się tak za uszka albo dopiero po 4 roku życia.
Ja miałam późno przebijane, bo chyba w zerówce albo w pierwszej podstawowej i bardzo źle mi się goiły. No ale wtedy igłą przebijali, podkładając pod ucho coś twardego :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621220 przez megi23
ja mialam 6 tyg jak mi przekluli :D :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621226 przez Agusiak
o rany to faktycznie wcześnie :ohmy:
Mnie kosmetyczka przestrzegała że najlepiej jak się zrośnie ciemiączko lub jak jest prawie zrośnięte bo nie ma niebezpieczeństwa w razie jakieś infekcji.
U takiego 6 tygodniowego maluszka bym się jednak bała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621540 przez Agusiak
Linka drzemie, ale już od jakiegoś czasu więc pewnie zaraz się obudzi.
Dzwoniłam do przychodni, powiedziałam o tej ospie i Pani mnie uspokoiła, że jak rodzice się umyli i przebrali po powrocie to nie powinniśmy się zarazić, a nawet jak coś przynieśli to zagrożona jest tylko Paulina. Proponowała mi szczepienie ale już za późno bo to tydzień prawie minął więc mamy czekać czy coś będzie. Ja mam przeciwciała więc dzidek jest bezpieczny. Trochę mnie uspokoiła no i cieszę się bo nie widzieliśmy się z rodzicami po ich powrocie od kuzyna bo byliśmy na górze u siebie i widzieliśmy się z nimi dopiero na drugi dzień :)

Ale wiecie co, gadałam dziś z siostrą bo ich też zaprosili, ale nie mogli przyjechać bo mieli jakieś już plany, a siostra mi dziś mówi że jej narzeczony nie miał nigdy ospy :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621542 przez sylka
Widzę, że debatujecie nad kolczykami. Ja póki co Kubie nie przekułam uszu :lol: :blink:

Agusiak pokaz kolczyki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621559 przez Agusiak
Sylka a kiedy planujesz przebić ;)

A kolczyki takie najbardziej popularne dla dzieci ale najważniejsze że na angielskie zapięcie.
U jubilerów jak byliśmy to tej samej próby zaczynały się od 150 zł a na allegro kupiliśmy za 98zł z dostawą gratis :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621597 przez sylka
Śliczne :) Takie eleganckie w swej prostocie.

Kiedy planuję... poczekam aż sam do tego dorośnie :blink:

Dziś ja maż skończy pracę jedziemy na zakupy w poszukiwaniu trzewików wiosennych. 3majce kciuki by udało się coś fajnego trafić w dobrej cenie i by Kubie się spodobały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #621638 przez Agusiak
Sylka to trzymamy kciuki za udane bucikowe łowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl