BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

10 lata 8 miesiąc temu #730593 przez Agusiak
dobry wieczór :)

agi my okazuje się też mamy jutro gości :)
Zadzwonili moi rodzice że wpadają od rana, robimy duszonki i pojadą jak młoda zaśnie żeby nam w urlopie nie przeszkadzać :blink:

Kochane a ja się dziś pobuczałam bo mi córcia moja najukochańsza powiedziała JA KOCHAM CIE :kiss: :kiss: :) :)

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #730597 przez Gosia_Krupa
Hej kochane!

Przepraszam,że tak się nie odzywam :( Raz udało mi się wejść i nawet trochę poczytać,ale już nie dane mi było cokolwiek napisać :/

Mąż miał wczoraj i dziś wolne i trochę trzeba było się sobą nacieszyć i wykorzystać fakt,że oboje jesteśmy w domu :) Dlatego plewiliśmy płyty przyszykowane na garaż,bo garaż miał być w zeszłym roku,ale finansowo nie daliśmy rady i tylko płyty były wyłożone. Dziadek to zasypał potem piachem i mieliśmy małą dżunglę :dry: Z tych wszystkich dziur takie zielska,że masakra :( Mam bąble na rękach i straszne zakwasy na udach i trochę mnie boli krzyż.

Wczoraj udało mi się wyskoczyć na pół dzionka do koleżanki przetestować mojego Big Shota,na którego zbierałam 8 miesięcy :) Pojechaliśmy odebrać Micha i potem mnie mężuś zawiózł,wieczorem umył dzieciaki,położył spać i po mnie przyjechał :)

Z Big Shota jestem mega zadowolona :lol: Kupiłam sobie dodatkowo kilka wykrojników w tym ażurowe listki i jestem po prostu zachwycona :)

Michał przeszedł po raz kolejny kryzys dnia trzeciego(w przedszkolu),na szczęście tak łagodnie :) Teraz przez te dwa dni to odprowadzaliśmy go całą rodzinką :) Tzn. ja,mąż i Hańcia :) I Michałek był w przedszkolu krócej,bo odstawialiśmy go po 8 i odbieraliśmy przed 14. A zazwyczaj jest od 7.30 do 16.30. Mógł w omu się dłużej pobawić,wczoraj ponoć na dworze jakieś wprawy urządzał,był u kolegi,dzisiaj kolega przyszedł do nas potem znowu Michu do niego(a my zbieraliśmy zabawki).

Sylka,strasznie dużo tych dzieci w grupie :ohmy: A ile jest opiekunek? U Micha jest 12 osób w grupie i dwie panie,często bywa też jeszcze jedna(tak z doskoku,trochę tu trochę tam do pomocy). Wcześniej była okrągła 20 w grupie.

Dzisiaj poza tym odwiedzili nas moi rodzice :) Posiedzieliśmy,pogadaliśmy,byliśmy na ogrodzie pojeść trochę owocków :) Zaprosiłam ich na grilla,więc jak tylko będą mieli jakąś luźną sobotę czy niedzielę to mają przyjechać.

Co tam jeszcze pisałyście?! Nie pamiętam :(

Moja Hania je sama. Absolutnie karmić jej nie wolno bo dostaje białej gorączki :dry: Ale radzi sobie na prawdę pięknie. Bywa,że nalewam jej zupę i idę sprzątać w pokoju,a ta ładnie zjada i tylko przychodzi,żeby jej zdjąć(najczęściej czysty)śliniak.
No,ale niestety nie chce nawet próbować się sama ubierać :( Nawet butki przynosi,wdrapuje się na kolana i mówi "załóż".

Co do biegania w ciąży do toalety,ja tego nie przerabiałam ani w jednej ani w drugiej ciąży.

Agusia,rowerka zazdroszczę. Sama bym sobie pojeździła. Niestety nie mam ani rowera,ani towarzysza do ewentualnych wypraw.

Więcej nie pamiętam :(

Aaaa... Sylka,remont był jak mówiłam mini,bo tylko zmienialiśmy tapetę i przestawiliśmy co nieco. Może na jakiejś fotce znajdę w tle tapetę to pokażę :)

A tymczasem życzę miłego wieczorku i spokojnej nocy!

Mam tylko coś takiego,ale tapetę widać. I Michu jeszcze w starej fryzurze.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730771 przez agi-p
Dzień dobry :)

Sylka nawet nie wiedziałam , ze te badania nie są robione w każdym laboratorium . Powinni je robić w szpitalu normalnie .
Jak miałam zlecone specjalistyczne , to moja diabetolog dała mi skierowanie i w szpitalu miałam pobierane .


Agusiu usłyszałaś chyba najmilsze słowa pod słońcem :) Ależ to musiało byc słodkie i rozczulające . Kiedy Amelka mi tak powie ?

I super , ze rodzice wpadną :) Posiedzicie milutko ,pojecie pysznych duszonek i potem sobie sami posiedzicie :)


Gosiu no dawno Cię nie było . Ale fajnie , ze znalazłaś chwilkę .

Tapeta bardzo fajna :) A model na zdjęciu jeszcze lepszy .

Ogólnie zdjęcia jak zawsze rewelacyjne . I widzę , ze i Ty się świetnei bawiłaś :)

Oj to teraz ze swoim Big shotem będziesz prawdziwe arcydzieła tworzyła :) Czekam na efekt :)

Super , ze Michaś kryzys przedszkolny przeszedł łagodnie :)


Ja dziś już okna pomyłam w kuchni , łazience i w pokoju Amelki :) Teraz chwila przerwy i wracam do pracy .
Troszkę przygotowań mnie czeka .

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730789 przez Agusiak
dzień dobry :)

Gosia no jesteś wreszcie :)
Ja na tym necie nie obejrzę wszystkich zdjęć ale te co mi się raczyły otworzyć są super, szczególnie Twoje na Junaku :lol: :lol:


agi Ty jak zawsze na pełnych obrotach :blink: Czy Ty w ogóle kiedyś kochana odpoczywasz? :P :P
Udanej wizyty gości i miłej zabawy :)

U nas od rana słonko, ale jeszcze chłodno i rosa na trawie.
My już po śniadanku i czekamy na "wizytatorów" ;) :laugh:

Miłego dnia kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730907 przez megi23
hej laski chcialam wczensiej napisac alee tak mi sie slabo zrobilo ze zdazylam doleciec do lozka i nogi do gory dac serducho jak szalone mi walilo :ohmy: :( teraz mnie glowa bardzo boli eh...

super Gosia pokoik i fajnie zdjecia :0

agi zwolnij troche :P i odpocznij sobie mama robocop :)
Agus udanego spotkania wizytatorow :)

u nas teraz lsonko synio poszedl na drzemke ja wcinam rosiol bo mnei naszlo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731006 przez Agusiak
hej hej :)

Rodzice zabrali młodą na spacer, T pojechał na podbój lasu z wykrywaczem metali a ja pomyłam naczynia i odpoczywam :)

megi oj chyba zaczynają się u Ciebie dolegliwości pierwszego trymestru. Mam nadzieję że przejdziesz go jednak łagodnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731052 przez Gosia_Krupa
Dobry wieczór!

My dzisiaj zrobiliśmy sobie takiego spontanicznego grilla i było miło i pysznie :)

Michałek był z dziadkiem na rybach i wrócił zadowolony :lol: To jest agent mały i jakże on jest inny od Hani. Dziadek opowiedział: Stoją sobie na brzegu,dziadek z wędką,Michu z jakimś patykiem... Przychodzi dwóch panów i się rozkładają obok na stanowisku,ale ledwo się mieszczą . Teściu mówi do jednego z nich,żeby przyszedł obok niego,bo on tylko małe karasie chce na szczupaka. Ten zadowolony podchodzi,rozkłada sobie krzesełko,zabiera się,żeby usiąść na co Michałek: ymmm,to może pan sobie postoi,a ja usiądę?! Ten się zaczął śmiać i mówi,proszę bardzo siadaj. Normalnie jakbym tam była to nie wiem czy najpierw się wstydzić czy położyć się ze śmiechu na ziemi. Ten nie krępuje się przed nikim i wali prosto z mostu,a każdego traktuje jak znajomego.

A Hania?! No cóż,słów brak. Ale dzisiaj był szwagier z Leną na chwilę i ta się mnie wstydziła. Co ja na horyzoncie to ta głowę w drugą stronę. Wredna będę,ale miło pomyśleć,że nie tylko Hania się tak wstydzi.

Co do Big Shota to czekam na okazję. Na razie nikt nie potrzebuje kartki i ja również,ale kiedyś się jakaś znajdzie :) Muszę parę zrobić ot tak i się rozreklamować ;)

Mykam do męża pouczyć się angielskiego.

Miłego wieczorka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731170 przez Agusiak
dzień dobry :)

Ja miałam koszmarną noc, chodziłam sikać niemal co godzinę, złapał mnie skurcz ale nie w łydce bo z tymi sobie radzę ale jakoś z przodu bardziej, jakby w piszczelu. Nie mogłam tam dosięgnąć przez brzuch i mężuś o 4 nad ranem masował mi nogę a ja myślałam że nie wyrobię z bólu :angry: masakra.
Rano zaś złapał mnie taki ból w dolnym odcinku kręgosłupa, że ani siedzieć, ani leżeć, dopiero no spa pomogła.
Bóle takie miewam czasami przy @ i nie było to przyjemne :dry:
Czemu zawsze tak jest że w domu czuję się ekstra a na wyjeździe do dooopy i nic tylko leżeć :angry:

ech, miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731252 przez megi23
hej laski agi wpsolczuje latania mnei tez dzis o 1 w nocy przescignelo , do tego Tymcio malo o zawal mnei nie doprowadzil cos mu sie snilo i taki krzyk ze ja na rowne nogi oczy otwarte i nei wiem co robic ... nieprzytomna bylam ... ale przytulilam i zasnal juz u mnie .. mysmy byli na wincentiadzie i zjadlam wielka krome chleba ze smalcem i ogorkiem kobieta duza dala i smalcu i wielkiego ogorka by jam yszy nie zjadly :P normalnei bym tego nie tknela :silly: do tego kupilam boczek i salceson jesuu co ja jem w tej ciazy S szczerzy zeby ze jem mieso .. bo ja z tym cienko i powiedzial zeby zaplodnilby mnie wczesniej jakbym tyle i to jadla :P :blink:

obecnie tymcio robi drzemke, jak wstanie zje obiad idziemy znowu o 15 Kasia Kowalska bedzie promowac zwierzaki do adopcji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731467 przez Agusiak
dobry wieczór :)

megi ja uwielbiam chleb ze smalcem i ogórasem, mniam :lol:

Nam dzień minął bardzo przyjemnie i korzystamy z pogody bo podobno od jutra mają być deszcze :(
Musimy też podjechać do miasta naszym skocznym autkiem, bo zapasy się skończyły a ten sklep na miejscu to by nas zrujnował. Trzymajcie kciuki żebyśmy w obie strony dojechali szczęśliwie ;)

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731585 przez Agusiak
dzień dobry :)

Ja czekam na bułki bo T pojechał do sklepu, potem śniadanko i mykamy do miasta :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731599 przez megi23
hellow u nas juz kropi wiec spacer w kaloszach bedzie :P jeszcze 2 dni i zobaczymy co mi z brzuchu siedzi juz nie moge sie doczekac :lol:
moje dziecie od rana mi serwuje herbatke :) porozkladal ten zestaw z wadera filizanki i cala reszte i przynosi do kosztowania

aaaa maly wczoraj sie tulil do mnie i mowie mu delikatnie poglaszcz mamy brzuszek bo tam dzidzia jest a on usmiech podniosl bluzke i glaskal i sie smial :blink:

ja dzis na sniadanie bulke razowa z salcesonem zjadlam :P a nie lubie hehe mama do mnie ze gbyby wiedziala ze bede jesc wziela by o wieleee wiecej :blink: dodam ze brata malo nie zabilam bo zjadl mi 5 z 8 plasterkow :angry: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731650 przez agi-p
Dzień dobry :)

My sobotę spędziliśmy super. Znajomi z synkiem przyjechali i bosko z Ami sie dogadywali . Bawili się , próbowali gadac ze sobą i Amela tak pięknie się dzieliła zabawkami .
Panowie wypili kilka głębszych i już słabiutko wyglądali :P Ale wesoło było bardzo .

W niedzielę po śniadaniu wyruszyliśmy na spacer , a potem wpadli inni znajomi na kawę . Jak pojechali , to spakowaliśmy Małe i pojechaliśmy do mojej Mamy , Babci i potem do Szczyrku . Ludzi ogrom , bo pogoda fajna do spacerów . Amelka karuzelę zaliczyła i cieszyła się niezmiernie .

Za tydz w niedzielę jedziemy z przyjaciółmi do wesołego miasteczka do Chorzowa , to dopiero Amusia się wyszaleje :)


Agusiu ja w nocy odpoczywam - śpiąc :P O ile Maja nie ma innych planów :)

I Kochana , Ty już masz ostatnie tyg ciąży , to samopoczucie będzie się pogarszało nie tylko na wyjazdach . A dolegliwości będą się potęgowac niestety :(


Megi coś mi się wydaje , ze a ciąża będzie bardziej problematyczna niż przy Tymku .

A zachcianki , to ja dobrze znam :P Też mnie ciągnęło do jedzenia , którego normalnie bym nie tknęła :P


Gosiu oj Hanusia wstydliwa , ale tak ma sporo dzieci , wiec nie masz się co przejmować .

Napisz mi prosze jaki to program do tego angielskiego macie .Musze coś kupić , a ten chwaliłaś .

A Michałek bezpośredni :) I dobrze , poradzi sobie w życiu :)



Sylka i jak tam Kubuś ?


Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731781 przez Agusiak
hej ho :)

My szczęśliwie wróciliśmy na ranczo a i zakupy bardzo udane :)

agi super, że mieliście taki świetny weekend :)
Ja w miasteczku w chorzowie to wieki nie byłam, chyba jak sama byłam dzieckiem, ale jest tam masę atrakcji a teraz to już pewnie dopiero tego jest.
Za to ostatnio byliśmy w zoo a młoda nawet dwa razy bo jeszcze z dziadkami, Adasiem i szwagrostwem.

megi to nic tylko życzyć Ci smacznego pozostaje i jedz na zdrowie ;)

Kupiłam dziś Paulince większe kolczyki z zapięciem angielskim ale srebrne tym razem, bo jak ostatnio zdjęłam jej te złote to okazało się że są już małe bo ma je całe na uszkach odciśnięte. Kolczyki od jubilera więc mam nadzieję że nic jej nie będzie, tzn jakieś uczulenie bo ja w dzieciństwie miałam na srebro, ale wtedy też inne ono było.
Zakupiliśmy też płaszcz przeciwdeszczowy bo zapowiadali deszcze, daliśmy 22zł a w Biedronie w przyszłym tygodniu będą piękne po 10zł, do tego super gumiaki i laski rewelacyjne półbuty na jesień :ohmy: :ohmy: Mam nadzieję że uda nam się je upolować. Zerknijcie do gazetki jak macie możliwość :)

a to my z dzisiaj :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731811 przez megi23
Agus super ze wypad na miasto sie udal :)
i foto jakie lsodkie moj napewno brzuchol bedzie wiekszy :P
lukalam na gazetke Tymcio juz poduszke z maaa " myszka miki" upatrzyl i poszewke nic ze to mini :P ale maa i juz :silly: pokaz foto z kolczykami ??:)

Agi wypad do chorzowa chyba tam w planetarium bylam i zoo jak z mieszkancami bylam na wyjezdzie i noge zlamalam haha

mlody wlasnie wstal z drzemki bylismy rano po babcie i do piekarni po chlebek goracy na nozkach , musze go wiecej brac bo wygodny tlyko by w wozku pupe wozil a jak ma wyjsc to by biegal sam , a chceb y ladnie za raczke szedl , no i pieknie na nozkach spacerowal machal autobusikom haha zaraz zje obiadek i po reczniki do biedronki smigamy moze sepy nie kupily wszystkich :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl