BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

10 lata 7 miesiąc temu #751550 przez Agusiak
dzień dobry :)

megi przyniósł mi listonosz do domu.
A dawno zmawiałaś?
Bo ja tak ok 3 czekałam więc na pewno jeszcze do Ciebie przyjdzie.
Ale kurcze jest na prawdę fajna, a oprócz tego jest jeszcze książeczka z rabatami na produkty FP do zrealizowania w wybranych sklepach.
Dzięki temu dowiedziałam się mamy w Sosnowcu i Katowicach super, ogromne sklepy ze wszystkim dla dzieci FIDO czy jakoś tak :)

Dziś na 14 wizyta, ciekawe ile przyjdzie mi tym razem odsiedzieć ;)

U nas pochmurno, jak na razie to jest to ta brzydsza jesień :/
Czekam na tą piękną, złotą polską :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #751593 przez megi23
19 wrzesnia sie zapisalam :)
daj znac jak malutka po wizycie , ja tym razem jestem 1 mam na godz 14 :)

to juz bedzie twoja ostatnia nie ?? :)
ja nie wiem czy wychodzic , wczoraj mi cyce zmarzly :P
mama mi kupila staniki na cycki bo urosly mi juz :P oczywiscie , ja nie wzielam wiekszych , bo po co mialam byc na chwile jak zawsze :blink:

moze dam mu 2 sniadanie i na chwile do parku podejdziemy niech pobiega, szybciej pada wtedy :silly:
milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #751650 przez Agusiak
megi napisałam że czekałam 3 ale zapomniałam dodać że tygodnie :P

No powiem szczerze że chciałabym jeszcze się umówić na wizytę może za 2 tygodnie a jak wytrzymam to i za 3 po w sumie jeszcze mi 4 zostały i bez wizyty to tak jakoś dziwnie :P

Ja po domu tylko sportowe staniki a na wyjścia mam jeden super z triumpha minimajzer co trzyma wszystko w kupie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751738 przez megi23
ha po domu bez :P dzis jzu wyprobowalam numer 2 i cyce nie zmarzly :d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751925 przez Agusiak
U lekarza wszystko w porządku, bliznę mam piękną, mała waży 3200 gram +/- 400 gram (niezłe rozbieżności swoją drogą). Mam więc spore szanse na poród sn, ale to zależy ile jeszcze przybierze na wadze i od mojego ciśnienia które idzie w górę i dostałam leki.
Za tydzień mam kontrolę tego ciśnienia :)
GBS okej :)


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752001 przez megi23
super wiesci mloda ladnie wazy :)wiecej niz Tymcio :silly:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


o to moze za tydzien podgladniesz jeszcze ja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752099 przez Agusiak
dobry wieczór :)

megi jeśli za tydzień planuje ostatnią wizytę to pewnie podejrzymy młodą, ale jeśli zaleci jeszcze wizytę w kolejnym terminie to pewnie skupi się tylko na ciśnieniu.

A Ty jak się czujesz megi?

Jutro T ma wolne i jedziemy do MOPSu, a teściowie przyjeżdżają po Paulinkę i zabierają ją do siebie.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752106 przez sylka
Agusiak mała dorodna :D Kuba po narodzinach miał 2650g w 36 tc. :D Super ze wszystko ok i wyniki też ok.

To mówisz ze cię babwczka wystraszyła :(

U nas jako taki mnie i męża gardło boli jeszcze i ciagamy nosem, ale jakoś funkcjonujemy :P
Młody antybiotyk ma smaczny to go chętnie wciaga i na szczeście już kaszle tylko po wstaniu. Na katar inhalacje i na nocna grzejnik kłade tetrówkę popryskana Amolem to tez lżej mu sie oddycha.

Na poprawę samopoczucia zakupiłam sobie dziś śniegowce z membrana na zimowe zabawy na śniegu z dzieckiem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752139 przez Agusiak
Sylka to dobrze że Wasza trójka czuje się już lepiej :)

Wiesz, nastraszyła mnie troszkę ta babka to prawda, ale od razu pomyślałam o Agi. Jak dobrze, że one miały super opiekę i tak dobrze się wszystko skończyło. Majeczka okaz zdrowia i nawet nie znać że wcześniaczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752254 przez agi-p
Dzień dobry :)

Agusiu tak strasznie się cieszę , ze wszystko dobrze na wizycie :) Maleńka to już spora dziewczynka , pięknie :) Trzymam kciuki za ciśnienie :)
A ułożona dalej prawidłowo ?

A ta kobieta co opowiadała Ci o swojej córce , to całkiem niepoważna ! Jak można kobiecie ciężarnej opowiadać takie rzeczy ? Mnie jak ktoś zaczepiał i wypytywał , to jak już coś mówiłam , to zawsze tak optymistycznie .Ze trzeba myśleć dobrze , nie poddawać się i będzie dobrze . A nie jakieś horrory !
Ale swoją drogą ja miałam sporo szczęścia i moje Małe też , zwłaszcza Majeczka . Ta 3 ciąża była koszmarek i walką o życie i zdrowie Majeczki , a przy okazji moje .
Ja nawet nie do końca mówiłam o tym co mi lekarze mówili , bo to było zbyt drastyczne .
Ale widzicie wszystko zakończyło się superowo . Mam zdrowe silne dziewczynki :) :) :) a reszta pozostanie tylko wspomnieniem .
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Sylka
dobrze , ze Kuba antybiotyk bez problemu wypija :) Oby na kolejnej wizycie wszystko było ok . A kiedy idziecie ?
Wy z Mężem pewnie dłużej będziecie się męczyć , dzieciaki to mają jakąś moc i szybciej dochodzą do siebie .

U Nas oddychanie ułatwiał nawilżacz z olejkami jak zawsze . Codziennie włączam jak Majeczka idzie na drzemkę .


Moje dziewczynki skończyły antybiotyk :) Mam nadzieję , ze zimę przetrwamy bez powtórek choroby !
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



U Nas wczoraj taki piękny i słoneczny dzionek był , ze aż sobie pospacerowałyśmy . Zobaczymy jak dziś będzie :P

Majeczka pięknie się już przekręca z plecków na brzuszek :) Kolejny etap osiągnięty .

Dobra znikam , bo się niecierpliwi ...

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #752286 przez megi23
hej laski :)

Agi jakie one kochane i widac ze ami uwielbia Majcie mam nadzieje ze tymcio tak bedzie kochal dzidziola :silly:

Agus czuje sie o niebooo lepiej nudnosci minely , mam rano jak nie zjem i wieczorem jak nie zjem , juz nie spie na stojaco , ale mam czasami bole dolem i skurcze... i glowa mnei czasami boli , ale nic nie lykam :)

dzis uzeranie sie z Mopsem heh , jak powie ze mam z ZUSu dac zasiwadczenie o skladkach zatluke ja... :P


Sylwia zdrowka dla was .. tfu tfu my sie z mlodym trzymamy , ale nawet mama mowi ze wrocimy tam to sie zacznie .. boy nie :S
milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752291 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi zdjęcia cudne :) Śliczne te Twoje księżniczki i aż miło popatrzeć :)

Super, że mieliście dobrą pogodę, u nas było ciepło w miarę ale pochmurno :)

megi to dobrze że masz lepsze samopoczucie :)

U nas od rana zaś chłopki do telefonu przyjechali ale już poszli.
Na szczęście T jest w domu to się nimi zajmował ;)

Uciekam bo zaraz teściowie przyjadą po młodą a my lecimy na urzędy :dry:

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752505 przez sylka
Agi ale z Mai śmieszek :D A jak fajnie razem dziewczyny wyglądają i podobne do siebie :D

Do lekarza idziemy w nastepnym tyg jak skończy siecały antybiotyk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #752604 przez Gosia_Krupa
Hej dziewczynki!

Agi,Twoje królewny cudo :) I jakie uśmiechnięte :) Ja nie mam szans,żeby zrobić takie foty. Hania za nic w świecie nie spojrzy się w stronę aparatu,no a jeżeli jakimś cudem się uda(zazwyczaj muszę zrobić z siebie wariatkę bądź też skusić ją jakąś czekoladą czy czymś)to jest strasznie poważna :( Nie wspominając już o tym,że aktualnie(od sierpnia)brak aparatu :(

Dowód na Hani "uśmiech" poniżej :blink: Fota z telefonu sprzed kilku dni,więc jakość średnia,ale ten grymas...

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Agusia,spora Malutka :) Ale też może być spory błąd,wiadomo jak to jest z tym sprzętem. najlepszy lekarz się myli. Najważniejsze,że księżniczka jest zdrowa :) Tylko kurcze to Twoje ciśnienie...

Sylka,dobrze,że całą Wasza trójeczka czuje się lepiej :)

U nas spokój jak na razie :)

Tylko mi dzisiaj głowa pęka :( Normalnie pawia zaraz puszczę z tego bólu :( Dobrze,ze mąż odbierze Michałka,bo bym chyba zeszła w tym autobusie. Ja się dotknąć nie mogę do skroni,głowy skręcić czy opuścić,a co dopiero jechać takim rzęchem,co to buja na prawo i lewo :angry:

Miłego dnia!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752624 przez Agusiak
dziewczynki my już po urzędach, wnioski pobrane, ze skarbówki załatwione ale oczywiście nie obyło się bez pewnych komplikacji. Jednak to dopiero początek drogi.
Mamy składać wniosek o rodzinne dopiero w listopadzie ja już się małą urodzi.

Gosia Hania jest śliczna nawet z takim grymasem ;)

Dziewczyny a powiedzcie mi czy tak kasa z zasiłku z MOPS jest opodatkowana czy nie?
Babka z US zadała mi takie pytanie a mnie wryło, to chyba ona powinna wiedzieć.
Bo mnie się wydaje że nie, gdyż nie dostałam z MOPSu żadnego pita. Skutkiem czego mój dochód za 2012 rok jest zerowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl