BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #755655 przez sylka
Agus poki co oficjalnie nic sie nie swieci, choc na wszelki wypadek od jakiegos czasu biore sobie kwas foliowy.
A witaminy kazala mi wziac endookrynolog.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755657 przez Agusiak
sylka napisał:

Agus poki co oficjalnie nic sie nie swieci, choc na wszelki wypadek od jakiegos czasu sobie kwas foliowy.

no to trzymam kciuki aby ten "wszelki wypadek" się przydarzył :blink: :P :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #755884 przez sylka
Dziś przyszły moje kozaki z membraną na śnieg i zadowolona z ich wykonania kupiłam Kubie z tej samej firmy :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756046 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Sylka
butki fajne :)
Ja się jeszcze z butami wstrzymam bo nie wiem jaki rozmiar stopy młoda osiągnie do zimny ;)

T wrócił z działki zadowolony bo dużo zrobili ale i tak dużo jeszcze zostało.
Przywiózł cały karton grzybów i teraz siedzi z dziadkami i obierają :P

Idę po jakiś prowiant i przed TV :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756083 przez sylka
Te co kupiłam są na 17,5 cm więc spokojnie powinny wystarczyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756199 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kochane zdjecie w brylkach jak tylko takowe zrobię , to Wam zaraz pokażę :P

Ostatnio jakoś czasu mi brakuje . Majeczka ma jakiś gorszy czas . Tzn więcej na rączkach chce przebywać , pewnie znowu z ząbkami coś się dzieje , bo pcha wszystko do buźki nerwowo .

Dziś mam zaplanowane szczepienie , ale kurcze mają przywieź te sprzęty i jestem w domu uwiązana w godz szczepienia :( muszę zadzwonić do przychodni i się dowiedzieć co i jak .

Pogoda fatalna , nie dość , ze zimno , to okropnie wieje i kisimy się w domu . Ami jak była mała , to codziennie spacerowałyśmy , a teraz kurcze więcej w domu siedzimy :(
Ale wyprawa z dwójką , to już nie takie hop siup , no i teraz po tej chorobie Małych to się obawiam trochę . Tym bardziej , ze Ami od wczoraj jakieś rumieńce ma i katar znowu się pojawił :(


Aguś dobrze , ze odzyskasz kombinezon :) Pewnie , ze nie ma sensu kupowac , skoro u koleżanki Twój leży .

Super , ze na działce udało się wszystko porobić :) Teraz pozostaje czekać na nowy sezon :) I już z Maleńką pojedziecie :)

Rany nie mogę się doczekać Twojej kruszynki :) No i czekam cierpliwie, a raczej już coraz bardziej niecierpliwie na Jej imię :) :) :)


Megi dobrze , ze wyniki ok . W ciąży to wiadomo , że niektóre wskaźniki odbiegają od normy , ale są prawidłowe mimo to .


Sylka oj Kochana z całego serca życzę Ci , alby kolejna ciąża była spokojniejsza . Ja się przy ostatniej namęczyłam i gdyby nie pomoc Mamy , to nie wiem jak by to wszystko wyglądało .
Jak się nie ma małego dziecka , to jakoś można sobie wszystko zorganizować , odpoczywać , leżeć , skupić się na sobie i ciąży . Ale przy takich żywotnych dzieciaczkach , to mowy nie ma o spokoju .

Buty super :) Oby się sprawdziły . Ty masz też w tym stylu ?


Ja szukam butów na zimę . Z jednej strony rozum podpowiada śniegowce , ale z drugiej marzą mi się super kobiece butki :P Ostatnimi czasy to albo w ciąży byłam , albo z małym dzieciątkiem i wiecznie wygrywała praktyczność i kończyłam z butami wygodnymi , ale niekoniecznie fajnymi :( W tym roku oczywiście zapowiada się powtórka z rozrywki , bo jakby nie było teraz przy 2 demonków buty muszą być bezpieczne i stabilne :P
Ach ...jeszcze kiedyś założę super sexi butki :P :)


Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #756208 przez sylka
Agi nie ja mam inne buty. mam takie
Buty fajne bo idealnie pasuja mi na stope a mam szczupła, zgrabne bardzo lekki i fajna elastyczną podeszwę mają.
Kupiłam je też tanio w porówaniu za ile je widziałam w innych sklepach w necie :)

Kurcze oby dziewczynek Ci znów nie rozłozyło. Mai dokuczają zęby :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756225 przez megi23
hej laski :)
ja nie pamietam jak mlody do mnei trafil w nocy :silly:

Sylwia super ja mam takie brazowe cos ala Ty z membrana , tylko na wkladanie w Deichmanie mi S w tamtym roku kupil maja na gorze futerko takie bardziej eleganckie niz sportowe..

Agi wpsolczuje zabkow Mai , Tymkowi tez ida jakies, nie chce mi dawac zabkow myc nawet , do buzi nie da zajrzec. za to rece pcha prawie caly czas , lub pieluche :P

Agus idz rodzic :P bi tez nie moge sie Twojej ksiezniczki doczekac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756237 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi trzymam kciuki aby dziewczynki niczego znowu nie złapały. Paulinka też ma wieczorami rumianki na buzi ale nic poza tym.
Kochana Ty to chociaż i tak użyłaś z Majusią pięknej pogody i słonka przez lato a my w zależności od pogody to może dopiero wiosną wyleziemy,hehehe.
Pochwal się sprzętami jak już przyjdą :)

Sylka butki fajne bardzo :) Ja jeśli będzie śnieżna bądź mroźna zima to także kupię coś w takim stylu, bo jednak wygoda u mnie to podstawa, a takie eleganckie to też mam dwie pary, jedne wyższe, drugie za kostkę więc będą ;)
Chociaż w te niższe może mi noga nie wejść bo są w lekki szpic a strasznie mi się noga znowu rozjechała :dry:


megi23 napisał:

Agus idz rodzic :P bi tez nie moge sie Twojej ksiezniczki doczekac :)

hahaha kochana nie jeszcze nie :P Jeszcze chociaż tydzień, dwa okej? :silly:
Byleby nie przenosić bo ja niecierpliwa potem się robię :silly:
Ale zdradzę Wam że mamy imię :laugh: Zobaczymy tylko czy nam się potem nie odmieni, także jeszcze chwilkę cierpliwości :kiss: :kiss:

Męża mam dziś w domku to zmuszę go żeby skręcił łóżko, przywiesił półkę i przemeblował pokój na gotowo. Ciekawe czy mi się uda :P

Miłego dnia :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756241 przez megi23
no dobra agus idzmy na kompromis tydzien :P
jak maz skonczy meblowac pokoj chcme fotki zobaczyc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756247 przez Agusiak
jasna sprawa :lol: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756270 przez megi23
a kiedy idziesz cisnienie mierzyc ??:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #756303 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Agusia,no ja też jestem ciekawa,ale już niedaleko :) Przenoszenia nie życzę,wiem jak to jest :(

Agi,chyba Cię rozumiem. Powiem Ci,że ja z Michałkiem wychodziłam na dwór codziennie. Czy wiatr czy deszcz czy mróz,codziennie min. 2 godz. na dworze. Tylko takie ekstrema nas zatrzymywały w domu. Bywało,że snuliśmy się po wsi jak jakieś duchy,bo ludzie nawet do sklepu nie wychodzili,a my z Miśkiem urządzaliśmy sobie spacery ;) Jak się urodziła Hania nie było wcale gorzej. Hania w wózek,my ubrani odpowiednio i też spacerowaliśmy. A teraz jestem sama z Hanią,wieje mocniej czy pada i już mi się nie chce wychodzić. Może też przez to,że Hania nie jest tak ułożona na spacerach jak Michałek,a może zwyczajnie się starzeję :blink: i jakiś marazm mnie ogarnia?! I też jakoś dziwnie mniej czasu mam :( Hania daje mi troch czasu,bo już więcej potrafi się sobą zająć,ale i tak zawsze mi godzin w dobie brakuje :(

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Kochane,kozaki tego typu będą wkrótce w Lidlu i też się zastanawiam nad ich kupnem :)
Ja też mam buty wygodne,ale na pewno nie kobiece :( Ostatnio sobie kupiłam takie kozaczki(na szpileczce) jak byłam z Hanią w ciąży. Jak już pojawił się brzusio to dałam do szewca,żeby mi obcasy skrócił(bo te miały z jakieś 8cm)i śmigałam w nich dalej. A potem chodziłam już w takich na płaskim,co bym mogła biegać swobodnie. Obiecałam sobie,że w tym roku kupię sobie takie do spódnicy no i spódnicę. Ale... zobaczymy!

Sylka,ale chciałabyś już? Bo jak tak to ja Ci życzę tego " wszelkiego wypadku" z całego serca :)

Michałek ostatnio powiedział,że będzie grał w przedstawieniu królewicza. Ciekawa jestem czy rzeczywiście będzie jakieś przedstawienie czy to tylko jakaś zabawa,bo nie chciał nic więcej powiedzieć :unsure:

Na koniec moja Mikołajka(foty już po tym jak się wytarła w mój rękaw,ale i tak wyglądała słodko)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Miłego dnia!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #756460 przez sylka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #756462 przez sylka
Ale z butami dla Kuby wyszła zamaracha :P Okazało się że kolezanka kupiła od nich dla swojego synka i powiedziała mi że ten mój rozmiar w tym bucie na bank nie będzie miał 17,5 a 17 cm. A ze nie płaciłam jeszcze za nie to napisałam maila do sprzedawcy ze rezygnuje z kupna. U innego sprzedawcy znalazłam inne i pokazała mi kobieta że na bank mają 17,5 cm.

HAnia słodka :D

Gosiu odp na Twoje pytanie z jednej str bym chciała a z drugiej jeszcze nie, bo zawsze jest coś jeszcze do zrobienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl