BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

10 lata 7 miesiąc temu #769890 przez Agusiak
agi zdrówka dla Ciebie, oby szybko sobie poszło to co się przyplątało ;)

Gosia Hania ma super czuprynkę i do Ciebie bardzo podobna się robi i do Twojej siostry też, bo Wy podobne do siebie jesteście :)

My po wizycie teściów, mała pięknie spała i ogólnie było miło :)
Dziewczyny dostały prezenty, na szczęście takie praktyczne a my ładną sumkę pieniędzy , co z pewnością najbardziej się przyda ;)
Ja już zapowiedziałam że nie chce dla dziewczyn ŻADNYCH zabawek na prezenty, zwłaszcza dla Dosi bo wszystko ma a Paulinka to wiadomo w miarę jak będzie się robiła coraz starsza to jej się będzie kupować odpowiednie rzeczy ale póki co mówimy STOP ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #770069 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Agusiu dzięki za życzenie mi zdrówka , oj przyda się , bo coraz gorzej się czuję :( Byle tylko Małe znowu nie złapały niczego .

Kochana super , ze teściowie stanęli na wysokości zadania i dostaliście kasiorkę :) Kurcze takie coś najlepsze , juz Wy wiecie w co zainwestować . A praktyczne prezenty też bardzo lubię . Zwłaszcza , ze od zabawek to już świra można dostać , a jak się ma już dziecko w domu to w ogóle wszystkiego pełno .


Idę się położyć , bo już nie wiem co robić ...kurcze a tu przy karmieniu nie wiele mogę :(

Dobrej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770360 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi jak się dziś czujesz?

U nas nocka średnia :dry: Brzuszek dawał o sobie znać, młoda też wyjątkowo często chciała jeść tej nocy. Denerwujące jest to że je prawie godzinę, nie zje całej butli, potem twardo zasypia i po 2 godzinach znowu drze się o mleko. I nie rusza jej mizianie po policzku, pstrykanie w bródkę ani przebieranie w celu rozbudzenia i dokończenia flachy :huh:
Ech już zapomniałam jak to jest, hehhe :silly:
A na dodatek ta mała przylepa pięknie śpi jak ktoś ma ją na rękach albo przynajmniej leży obok.

Dziś znowu mamy wizytę położnej, mam nadzieję że ostatnią ale ona jeszcze coś o czwartku wspominała.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #770368 przez megi23
hej laski :)
oj Agus ja narazie nie wyobrazam sobie wstawania w nocy :P cio prawda i tak wstaje na siku , ale to o 4 rano :silly:
Agi jak zdrowko
l]aski wczoraj zamowilam mleko dla malego i zaplacilam 65 najdrozsze chyba mleko pod sloncem :ohmy: ale tu go nie ma , mam nadzieje , ze jak przyjedziemy do mamy to kupimy mu, bo s nie chce mu zmieniac na inne
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

dzis w nocy Jula wymiotowala ance , lezy nie poszla do przedszkola :( , ja odbieram Dominika ze szkoly bo anka jedzie z Miłoszem do logepedy...
milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770515 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry w piękny ciepły i słoneczny jesienny dzień :)

My już po spacerku,a teraz próbuję w jakiś sposób zmusić Hankę do drzemki,z marnym skutkiem niestety :(

Chciałabym coś porobić,a z marudzącą Hanią ciężko,więc super by było gdyby jednak usnęła :) A po południu uciekam na zumbę w końcu :) Bo w zeszłym tygodniu nie byłam przez te nadgodziny męża :(

Mam w planach wpaść do Empika po jakąś książkę dla męża(prezent imieninowy)i nie mam za bardzo pojęcia co mu wybrać :( Dodam,że chciałabym żeby to była książka po angielsku,więc wybór mam trochę okrojony. I Michowi chciałabym kupić nowego Czu Czu :)

Agusia,ja też bardzo lubię praktyczne prezenty :) Super,że teściowie pomyśleli o wydatkach jakie teraz Wam doszły i trochę Was wsparli. Wy już najlepiej będziecie wiedzieli w co je zainwestować :)

Agi,sytuacja w domu normalna,bez zmian. Czyli trochę gęsto,ale da się przeżyć ;)

Rzeczywiście,udało mi się ostatnio "złapać" kilka Hańkowych uśmieszków :)

Z wyjazdem do rodziców to jeszcze nic pewnego,niestety,bo sytuacja w pracy u męża jest jaka jest :( Ale pewne jest,że przyjadą po Michałka i zabiorą go na kilka dni,myślę, że 5-6. Dwa,góra trzy razy mogę go nie posłać do przedszkola(tak żeby potem nie miał za wiele do nadrabiania),a taki wyjazd pomoże mu trochę naładować akumulatorki i może lepiej będzie mu się pracować potem w przedszkolu. Tak mu się tęskni do dziadków,że może jak spędzi z nimi trochę czasu to i skupić będzie mu się łatwiej na konkretnych rzeczach.

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770865 przez Agusiak
dobry wieczór :)

megi dobrze że nie jedziecie tam gdzie teściowa chciała, bo z Twoimi tendencjami do przeziębień to lepiej teraz nie ryzykować.

Gosia wypad do dziadków na pewno Misiowi dobrze zrobi. Swoją drogą biedne te dzieciaczki. Z jednej strony fajnie w przedszkolu bo rówieśnicy i w ogóle a z drugiej to już jakby nie było jakieś obowiązki a tu się tęskni i przykrzy czasem za takim domowym leniuchowaniem no i bliskimi.

U nas dzień zakręcony. Mamy na piątek pokazać się na pierwszej wizycie u pediatry. Jutro musimy podjechać zapisać na te bioderka. Dzwoniłam do szpitala i oczywiście miejsc nie ma, ale babeczka w naszej przychodni mówiła że ta lekarka ze szpitala poleciła aby rodzice kontaktowali się z nią bezpośrednio w jej gabinecie a nie przez rejestrację bo jej zależy żeby to pierwsze USG było jak najwcześniej. Mam nadzieję że uda nam się umówić z nią w miarę szybko. W razie czego mam jeszcze namiar na dwie przychodnie a jak coś to prywatnie.

Kurcze dziś jest mój termin porodu według OM :blink:

Dorotka jest hmmmm specyficzna bo robi raban o mleko po czym wypija 30-40 ml i śpi w najlepsze tak twardo że w żaden sposób nie idzie jej obudzić. Odkładam więc ją, wylewam mleko a ona po 1- 1,5 h budzi się i jej się przypomina że nie dojadła. No a wiadomo że mm nie wolno tak często dawać :dry: Ech...... mam nadzieję, że niedługo unormuje się z tym flaszkowaniem :silly:

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770884 przez sylka
czesc. Od jutra Kuba w domu na syropie flavamed jak bedzie goraczka to antybiotyk bo kaszle mokro i flegme ma jak lekarz go osluchal. Wiec ja do piatku w domu. Jutro Was nadrobie :D Dzieki za mile slowa co do pracy :)

Agusiak ja na bioderka zapisywalam od raz poorodzie, tzn maz, bo tez kolejki byly.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #770960 przez Agusiak
Sylka no u nas od razu po porodzie to nie dało rady bo żeby dostać skierowanie to konieczny jest pesel dziecka a na niego troszkę się czeka więc chyba u Was jest inaczej? Z Pauliną też nie było problemu a teraz jest koniec roku i już ciężko wszędzie z terminami :S

Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #771009 przez sylka
u nas podaje sie przy rejestracji adres i date narodzin a pesel pozniej jak juz jest to sie dolacza. Nie trzeba go koniecznie miec by zapisac dziecko na wizyte ktora bedzie za 6 tyg a kolej juz leci :) Tak samo zalatwialam okuliste czy neonatologa i pesel dodawalam w dniu pierwszej wizyty. Teraz tez zdazylo mi sie gdzies zapisywac Maje szwagierki i wystarczyla data ur a ona w dniu wizyty dodawala do karty pesel. Nie wiem jak u Was ale u mnie wydaja jeszcze te ksiazeczki rumowskie do lekarza.

Tak wogole to dzien dobry i milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #771034 przez Agusiak
dzień dobry :)

Sylka no widzisz u nas nie ma tak dobrze :)

No to rozpoczynamy kolejny dzień :silly:

Miłego dla każdego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #771135 przez Agusiak
kilka fotek :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #771295 przez megi23
hej laski
Agus slodkie kruszynki mamusia tez :)

u nas jak u Sylwi bez problemu mozna zapisac pesel sie donosi i wsio ...

Kubus zdrowka :*

ja posprzatalam , mam podlogi umyc , ale mi sie nie chce :P ,mlody spiocha :)jak przyjdzie moja biedna pensja zamawiamy mlodemu lozko , powiedzialam do S ze mnei nie interesuje maly dostaje eksmisje, bo sie poprzytulac nie mozemy nawet :silly:
zaraz wam wstawie zdjecie fasolki z ostatniego usg , bo kiedys Agi mnie prosila :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #771325 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Agusia,u nas też pesel jest niepotrzebny. Przy rejestracji podaje się tylko imię i nazwisko,a przy wizycie lekarz sobie wszystko spisuje. Wiadomo,że na pesel trzeba czekać średnio 2 tyg.,więc wiele rzeczy po prostu nie dałoby rady zrobić/załatwić.

Sylka,te książeczki RUM-owskie są tylko w kilku województwach. My w Kostrzynie mieliśmy,a tutaj w zachodniopomorskim już ich nie ma.

Megi,no myśliciel Ci rośnie ;)

Agusia,ślicznotki z Was :D Każda jedna!

Wyobraźcie sobie,że poszłam wczoraj do Empika kupić tą książkę po angielsku,a tam tylko trylogia Greya,Gra o tron(którą mąż przeczytał po polsku)i parę romansów :angry: Ten nasz Empik to taki mniejszy jest i wiele działów jest okrojonych,ale nie sądziłam,że książek obcojęzycznych nie ma w ogóle,nie ma nawet takiego działu,a te książki to był jakiś dodatek,promocja,okazja czy coś tam.

Znalazłam książkę,po którą mąż sięgnąłby z ogromną ochotą,ale te z kolei w większości księgarni są niedostępne,a w tych nielicznych można zamówić/kupić,ale czas oczekiwania to ok. miesiąc :( Więc już nie wiem sama co robić :( Wiadomo,że i tak nie dostanie prezentu na czas :(
Pójdziemy dzisiaj z Michałkiem w mieście do pary księgarni,może gdzieś coś będzie ciekawego,ale już się nie nastawiam na taki prezent. Chyba przeniosę go na urodziny ;) Do tego czasu mam nadzieję pojechać do Szczecina,a tam Empik jest normalny :)

Znalazłam też fajny prezent dla Michałka:
www.miniavanti.pl/mini-rtv/2490-cd-boombox-zygzak-mcqueen.html
Ale chyba siostra mu to kupi. A my dalej szukamy,chociaż mąż coś tam mówił o Mańku z Zygzakiem
allegro.pl/cars-rc-tir-maniek-kontener-z...331-i3651294707.html Ewentualnie wersja allegro.pl/disney-mowiacy-cars-auta-tir-...aut-i3626292320.html
To jednak jeszcze do przemyślenia,bo chociaż Michałek nie raz wspominał,że fajnie by było mieć Mańka i Zygzaka to jest to trochę duży prezent i gdzieś go trzeba trzymać,a ten obawiam się tak łatwo do piwnicy nie da się wynieść ;) Patrzyliśmy również na tory wyścigowe też z Autami Disneya. Ciężki orzech do zgryzienia :dry:
A jakby tego było mało to muszę jakiś tort wymyślić :unsure: W ogóle to na początku myślałam,żeby zrobić Michałowi urodziny w sali zabaw,ale nie dość,że to drogi interes,to obawiam się poza tym,że nie wszyscy by przybyli,bo podobnie jak my mieszkają za miastem i trudniej o dojazd. Więc chyba zostaniemy przy domowych urodzinach. Michałkowi tak na prawdę wystarczy,że przyjadą babcia z dziadkiem i ciocia Aga z rodzinką oraz ciocia Marzenka. Dziecko jest wtedy przeszczęśliwe.

Zmykam kochane szykować się na autobus i heja po Miśka iw poszukiwaniu prezentu. MIŁEGO!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #771339 przez Agusiak
megi ale śliczny dzidziuś!!!! :lol:

Gosia prezenty rewelacyjne, ale ceny też niczego sobie ;)

Byłam dziś w szpitalu w tej poradni od bioderek i faktycznie nie mają już terminów ale rozmawiałam osobiście z lekarką i przyjmie nas 20.11 ale kurcze to też odległy termin. Dzwonię jeszcze w dwa miejsca, może tam będzie coś szybciej.

Przyszły dziś nowe, większa paputki dla Paulinki, ale ma radochę :) chodzi i mówi że ma nowe baleriny ;)

A ostatnio jedziemy gdzieś autem i staliśmy na światłach a Paulina nagle mówi : "jechać dziady!!" :ohmy: Szok :huh: A potem mówi, że na czerwonym trzeba stać, na zielonym jechać a na żółtym uciekać :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #771463 przez sylka
Gosiu prezenty czadowe :D A z tortem napewno cos wymyślisz i jak zwykle będzie oszałamiający :D

Kuba ma fioła na punkcie Angry Birds więc na bank taki tort wyczaruję ;)

Co do Empiku to zawsze zamawiam z ich str internetowej z dostawa do salonu. Nie dosć ze na niecie ksiazki są tansze niz w salonie to i przesyłka do salonu za free a mam go i tak pod nosem :)

Agusiak Dorotks śliczna żabka mała :d a Paulinka jak spora już!! Dobrze że udało sie załatwić jakiś termin u Dr.

Megi fajowa fasolinka :D Moze mysliciel rośnie :D

Byliśmy dziś na kolejnej kontroli u stomatologa. Kubusiek zdrowe ma ząbki. Kolejna wizyta za 3 mies :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl