BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 10 miesiąc temu #382337 przez Gosia_Krupa
Witajcie przedpołudniowo!

U nas pobudka jest ok.7,potem spanko ok.11 (2-4 godz.) i spanko o 19-19.30 Mi pasuje super :) Tym bardziej,że rano Hańcię zabierają dziadkowie,a my z Miśkiem możemy pospać do 8 :D

A pomiędzy jest dwór i jedzenie,bo moja Kluska tylko by jadła i na rowerze śmigała(chociaż najlepiej na nogach,w wózku tylko przy dużych atrakcjach). Jak tylko ją rano przebiorę z piżamy stoi pod drzwiami i mówi:"dada" i macha nam "pa-paa".

U na s też dzisiaj gorąco. Hańka pewnie jeszcze z godzinkę pośpi,potem obiad i na dwór z ciocią albo babcią. A mama na aerobik :) Pierwszy raz w życiu. Nie wiem jak sobie dam radę,bo coś mi ciężko idzie koordynacja rąk i nóg :( Ale zobaczymy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382379 przez baby_55
Kasiu dasz radę, Adi też rozrabiaka, ale przeciez jesteśmy sprytne to musimy dać radę :)

Gosiu zazdroszczę też bym poszła na jakies zajecia, ale w pobliżu nie ma nic dla kobiet w ciąży, ale to nic odrbobię sobie po narodzinach Nikoli :D
moze uda mi się uskładać na playstation move czy jakoś tak i kupię sobie płytkę z zajęciami z zumby itp i będę w domu ćwiczyć :)

popatrzcie przywrócili wreszcie :) Mamusie Kwiecień 2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #382639 przez Gosia_Krupa
Widzę,ale co zostajemy tutaj? Czy wracamy tam? A może możnaby to jakoś połączyć?!

Baby,ja pierwszy raz w życiu na coś takiego poszłam,ale dzisiaj dostałam w kość. W pewnych momentach sobie odpuszczałam,bo stwierdziłam,że się jutro nie ruszę jak się przyłożę do wszystkiego,a ja przecież muszę być na chodzie ;) I tylko słyszałam: "końcówa(bo byłam na końcu sali),nie obijać się".

Ok,biegnę na meczyk :)

Buźka,pa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382642 przez Lalita
Witam ja takze jestem mam kwietniowa i staram sie o nastepna dzidzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382668 przez baby_55
Gosiu tak się zastanawiałam, ale chyba lepiej zostać tutaj i czasem tam wracać do wspomnień, bo te wątki, które są długie to sie czasem zawieszają, a tak będziemy mieć podzielone to i już
nie wiem co wy na to, ale czekam na wasze propozycje :)
co do zajęć to u mnie na początku zawsze pytała prowadząca kto jest po raz pierwszy i wtedy sama mówiła, na czym się oszczędzać, na co uważać, a jak byłam 3 mies po porodzie i karmiłam to mówiła, które ćwiczenia lepiej wykonać inaczej, więc moze powiedz nastepnym razem, ze doipiero zaczynasz i nie chcesz sie przeforsować

Lalita witaj :) powiedz coś więcej o sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382696 przez pulpecja
Dave napisał:

Sylka u nas sporo fasolinek.

Ja, baby, czekoladka i a_szka.


ojoj :) jak fajnie,że już nie ma tego errora i dzięki temu czytam takie fajne nowinki :) :) Bardzo Wam dziewczynki GRATULUJĘ :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382698 przez andzia8555
A ja na areobik wybieram się już od roku i jakoś wybrać się nie mogę ;) Ale osobiście wolę chyba siłownię :)

Ale dzisiaj był super dzień. Chociaż troche za gorąco :P Cały dzień byłyśmy na dworze z przerwą na spanie. Od rana chodziłyśmy po podwórku i bawiłyśmy się w piaskownicy no i huśtawka obowiązkowo :laugh: a po południu nalałam Tośce wody do przykrywki od piaskownicy i się pluskała w wodzie. Była w siódmym niebie :lol: Potem tatuś porwał ją na basen a ja robiłam zdjecia. Tośka nie chciała wyjść z wody. Później był płacz jak wyszła :(

Padła zmęczona o 21:00 :)

baby ja też jestem za tym żebyśmy tutaj zostały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382703 przez andzia8555
aha baby zrobiłam dzisiaj pierogi :laugh: Pychotka :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382751 przez baby_55
super Andziu fajnie, że smakowały :)
no i fajnie, ze dzień się udał, u nas pogoda średnia, bo co chwilę lało a nawet grad był ale jak wychodziło słońce to było cieplutko ogólnie jakieś 15 stopni więc nie tak źle, pojechaliśmy do sklepu pooglądac wanienki itp, także dzień udany, trochę załatwiliśmy, teraz siedzę i apkuję jakieś duperele z salonu, bo powli trzeba zacząć sie szykować do przeprowadzki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382789 przez andzia8555
Witam Dziewczynki z samego rana :) My dzisiaj spałyśmy do 8:20 Dałyśmy czadu :laugh:

Za oknem piękne słoneczko aż chce się żyć B)


Zmykam robić jakieś śniadanko :silly:

MIłego i słonecznego dnia Wam życze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382810 przez baby_55
My spaliśmy do 6:40 więc ok, potem doleżałam jeszcze w łóżku a Adi łaził po pokoju i grzebał po szafach ;) ogólnie wyspana jestem, nie ma co narzekać :)

słoneczko wkrada sie przez okna do mieszkania, więc zapowiada sie póki co ładny dzień, zobaczymy co bedzie później, bo tutaj potrafi sie wszystko w 20 min zmienić :silly: taki klimat heheh, czasem kilka razy jest gorąc w słońcu na zmianę z ulewnym deszczem

dzisiaj na obiadek pomidorówka i filet z kurczaka z patelni grillowej z ziemniaczkami i może surówka z marchewki...
właśnie, macie jakieś fajne przepisy na smaczne surówki do obiadu?
wprowadziłabym do naszego menu jakieś nowości... a nie tylko ciągle mizeria, buraczki, pomidor z cebulką i śmietaną, kapusta w różnych postaciach... NUDAAAAAAAA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382897 przez Gosia_Krupa
Baby,ja właśnie też sobie pomyślałam,że tutaj chyba bezpieczniej :)

Ja dzisiaj pospałam do 7.40,a Hania chyba się obudziła przed 7...

Co do fitnessu dam radę,nawet muszę powiedzieć,że specjalnie mnie dzisiaj nic nie boli. I zauważyłam,że nie tylko ja sobie odpuszczałam,kilka dziewczyn też. Na tych zajęciach co ja chodzę jest sporo osób,także nie sądzę żeby indywidualne podejście się dało. Ta "końcówa" to taki żarcik trochę. Nie jest źle,dam radę. Myślę,że za tydzień będę już śmigać :)

U nas dzisiaj ciepło,chociaż sporo chmurek na niebie. Wczoraj był upał niemiłosierny,a wieczorem burza straszna i brak prądu,także meczu nie obejrzeliśmy z męże. Parę urywków,bo tak zabierali,włączali...długa przerwa i włączyli na koniec,chyba żebym mogła zobaczyć wyniki i wpisać je sobie w mój niezbędnik ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382911 przez sylka
Dziewczyny fajnie że u was znów gwarno się robi :)

Gosia pokaż Miśka i Hanulkę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382912 przez baby_55
słyszałam o tych burzach... dziewczynie z października 2012 popaliło sprzety bo gdzieś niedaleko walnęło, tylko nie wczoraj a kilka dni temu, jakieś wyjątkowo gwałtowne te burze są

u nas w sumie też było dużo osób ale jakoś dawały dziewczyny radę, tzn miały zawsze czass dla kazdego :) no ale najważniejsze, ze Ci pasuje i dałaś radę, teraz to juz tylo lepiej będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382923 przez sylka
U mnie jeszcze burzy nie było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl