BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 10 miesiąc temu #384222 przez baby_55
ja zaczęłam Adiego juz dawno wysadzać i teraz czesto woła sam, a pieluch juz nam malutko schodzi 1-2 w dzień w zasadzie tylko na kupę bo tego jeszcze nie rozpracowaliśmy ;) a nawet jak nie wołao nocnik to go sama czesto wysadzam i zawsze choć trochę zrobi :)
cieszę sie, ze zaczełam go wcześnie wysadzać jak tylo siedział i nie umiał z niego wstać ;) bo teraz nie ma problemu z siadaniem na nocknik i robieniem :)
nauczona doświadczeniem młodą też tak będę wysadzać, zaraz jak zacznie stabilnie siedzieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384225 przez sylka
ja wsadzałam jak miał 8-9 mies. i trochę siedział a teraz odkąd zaczął chodzić w 11 mies. skończyło się i nie chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384230 przez baby_55
to może na tej nakładce na normalnym wc by posiedział?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384301 przez andzia8555
U nas Antosia też nie ma mowy żeby usiedziała na nocniku :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384316 przez sylka
baby_55 napisał:

to może na tej nakładce na normalnym wc by posiedział?

Na normalnym sedesie nawet ze mna siedze tak by miał oparcie o mnie i też nic z tego posiedzi może trochę dłużej ale nie na tyle by wysiusiać sie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384337 przez kasiunia89
Hej laseczki!
Ja na chwileczke... dopiero odpalilam kompa...caly dzien do du... moj teraz sklada sypialnie, skonczylismy malowanie no i mysle jeszcze 2 dni i bedzie calkiem gotowe!
A mnie cos bierze od wczoraj mnie boli brzuch, plecy i nogi i dzisiaj troche glowa! Czasami ustac nie moge hehe a jeszcze z <oliverkiem na gore do juz calkiem boli wszystko! :/ Hmyy zobaczymy!

Buzki!!! :*

Zajrze tu pod wieczor jak poloze malego!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384399 przez baby_55
Kasiunia zdrówka, odganiaj choróbsko

Sylka to już nie wiem co Ci poradzić ... a próbowałaś wysadzac zaraz po obudzeniu wtedy każde dziecko robi siku... moze jak zobaczy, ze siku wylądowało w nocniczku i mam bije brawo i sie cieszy to zaskoczy z siadaniem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384421 przez Dave
U nas z wołaniem - si si - nieźle. Chociaż czasem woła i nic, albo nie chce usiąść na nocnik i za chwilę stoi w kałuży. Teraz całymi dniami lata bez pampka.
Nie wiem co doradzić.

A ja dziś pierwszy dzień w pracy po urlopie. I jeszcze mnie dziewczyny wcześniej puściły :P I dobrze, bo pełnej 12 godzinnej zmiany to nie wiem czy wyrobię. Ciepło, duszno u nas. Coś klima szwankuje i pot mi się leje po plecach i cyckach. Blllleeeeee......

No i słaba jestem i brzusio boli :( Ale to znaczy, że kropek rośnie :laugh: Odebrałam dziś wyniki i są dobre. Wszystko w normie, fakt że na najniższej granicy ale zawsze tak miałam.

Porozmawiałam z dyrektorem i we wtorek ruszam z moim ginem temat l4. Mam wszystko w nosie. Wolę siedzieć w domku.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384443 przez czekoladka2904
cześć dziewczyny,
Andziu gratulujemy zębolka! :)
Baby mówisz, że drożdżowe wcinałaś... Ja mam ochotę na coś na zimno. Kiedyś robiłam takie ciasto z bananami i galaretką na zimno, ale teściowa miała przepis i nie wie czy go nie wyrzuciła... Muszę upiec jakiś wynalazek w weekend :silly:

u nas ten sam problem, jak u Sylki - Gabryś nie bedzie siedział na nocniku tylko się nim bawi i wysadza miśki... :P chowa w nim różne rzeczy, np. swoje buciki :silly:
Byłam wczoraj na oddziale, bo od rana miałam skurcze i to dość bolesne po ok. 30sek co godzinę, co pół i różnie - nieregularne były, ale mąż nalegał by zadzwonić do gina, więc ten kazał przyjechać. W trakcie badania wyszło, iż rozwiera się szyjka, już jest na palec, czyli chyba ok. 2cm... No i zalecił brać magnez 6x500mg dziennie przez tydzień, ale biorę 2 czy 3 i to tak nawet pomaga, ale skurcze są nadal... Już wolałabym urodzić, te upały i skurcze przy Gabrysiu męczą mnie kilka razy mocniej niż cokolwiek innego... :dry: :huh:

U nas 32st. w cieniu przez prawie cały dzień... Coś okropnego! I tak od kilku dni... Może dzisiaj spadnie troszkę deszczu... :unsure:

A i mam pytanie do mamuś, które zastosowały takie rozwiązanie.. A mianowicie chodzi o mały tapczanik, narożnik bądź fotel rozkładany do spania dla Gabrysia. Szukam i przeglądam, ale nie mogę nic fajnego znaleźć, może macie jakieś linki, kontakty, czy coś z własnego doświadczenia.. Będę bardzo wdzięczna! :) :kiss:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384446 przez sylka
baby tylko widzisz że on usiedzi kilka sekund i nic dalej a siku zrobi choćby obok nocnika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384628 przez baby_55
Czekoladko na szczęście już niedługo, jeszcze dwa tygodnie i będziesz mieć malucha obok, a skurcze przejdą :) najwazniejsze, żeby jeszcze troszke poczekać dla malucha :)
co do łózeczka jeśli masz możliwość to zdrowiej dla kręgosłupa dziecka jest wstawić normalne łózko z materacem, bo takie rozkładane nie dają odpowiedniego podparcia dla kręgosłupa... my mamy takie nieduze 140*70 na jakiś czas starczy a przynajmniej ma porządny materacyk :)

Sylko to juz nie wiem co ci poradzić niestety, widocznie zupełnie nie jest do tego gotowy i trzeba poczekać B)

ciasto polecam to: mojewypieki.blox.pl/2009/06/Sernik-na-zi...enizowanych-lub.html
jest pyszniutkie, właśnie na zimno i taaaakie trussssssskawkowe :woohoo: po prostu boskie w smaku, robiłam już 3 razy w ciągu tygodnia bo mąż się dopominał ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385049 przez czekoladka2904
Baby ciasto wypróbuję jutro, bo mnie zainteresowało :silly: :lol: Dzisiaj po południu zrobiłam muffinki z czekoladą - zupełnie spontanicznie. Po prostu miałąm ochotę :side: :silly: A gdy przyszedł mąż, od razu padło pytanie: To tylko tyle ich zrobiłaś? :silly: A było ich 16szt. :woohoo: On to by zjadł wszystkie naraz - ale nie dziwię się, bo są pyszne :P :lol: Jak to muffinki - trudno im się oprzeć :blink:
Łóżko kupimy Gabrysiowi, tylko właśnie poszukuję czegoś godnego zainteresowania... Myślałam nawet nad piętrowym dziecięcym, które można rozłożyć i na razie w pokoju stałby sam dół, a góra byłaby zdemontowana... No zobaczymy, jak to wyjdzie..

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385259 przez baby_55
Czekoladko jaki masz przepis na muffinki? moze też bym zrobiła ;) coś za mną dobrego "chodzi" :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385468 przez czekoladka2904
Te ostatnie robiłam z tego przepisu www.przyslijprzepis.pl/przepis/muffinki-z-czekolada-4 , tylko nie dodałam śmietany i wyszły rewelacyjne! A i zamiast groszków czekoladowych pokroiłąm w drobniutką kosteczkę całą czekoladę mleczną. Pychotka! :laugh:

A taki oto tapczanik zamówiliśmy dla Gabrysia allegro.pl/tapczanik-sweet-color-zyrafka...x70-i2411207546.html Mnie się podoba - wybraliśmy ten z żyrafką :)

Chyba złapałam jakiegoś ciążowego doła.. :dry: Idę się położyć...
Dobrej nocki dziewczyny!

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385505 przez czekoladka2904
Witam się z samego słonecznego ranka! :)

Nasz Gabryś już od 5 na nogach :ohmy: :lol: :side: szaleje z dziadkiem :blink:
A ja przy dźwiękach Grechuty przeglądam co nieco..
No i dół minął - chyba się wyspałam :silly: Ciężarnej czasem do szczęścia nie trzeba wiele.. :silly: :lol:

Życzę wszystkim miłego dnia! :) :kiss:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl