BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 9 miesiąc temu #385518 przez baby_55
Czekoladko wiem coś o tym ;) też tak czasem mam, trochę snu i lepiej :)

dzisiaj robie drożdżowe ze śliwkami a we wtorek albo środę zrobię muffinki, miałam robić ciasto shrek ale akurat śliwki były na promocji to skorzystałam ;) heheh

Adi wstał dzisiaj o 5:30 więc niewiel później :) chłopaki sie rozszalały :)

miłej niedzieli babeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #385551 przez Gosia_Krupa
Witajcie dziewczyny!

Ja też mam doła(w ciąży nie jestem,więc sen nie pomoże ;) )i chociaż już mi troszkę lepiej to nadal siedzi w głowie...

W czwartek zepsuł się komp(mąż zajrzał i okazało się,że to niewielka awaria,którą zaraz naprawił,więc znów jestem online),w piątek Miśko dostał
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
i trzyma go w sumie do dziś,ale już jest lepiej,bo kupa była tylko raz i nie taka rzadka. Hania wczoraj rano 39,5st,wieczorem 38,7st,dzisiaj rano 38,5st... Nie wiem co to. Może trzydniówka może coś innego,bo poza gorączką nic.A jakby tego było mało w piątek mąż wracał z pracy i facet w niego pierdyknął,że niewiadomo czy samochód da się zrobić. Całe szczęście,że Rafałowi nic się nie stało(bolała go głowa przez co całą noc się martwiłam,bo wiadomo jak to jest,niby nic a może być coś w środku),ale samochód... Okaże się,że szkoda całkowita to dostaniemy kasy tyle,że na malucha nam starczy :(

Normalnie nie mam sił. Wiecznie coś,no życie mi same kłody pod nogi rzuca :(

Czekoladko,tapczanik super-my mamy podobny dla Michałka,ale 160x80.
Ja to bym chciała,żeby moje dzieci miały swój pokój to wujek zrobiłby im mebelki po kosztach,o coś takiego (te seledynowo-żółto-białe): www.polship-styl.pl/meble-galeria/meble-...owy-szafy-garderoby/

Sylka,u nas z siusianiem jest to samo. Hania woła siii,ale na nocnik usiądzie i wstaje. Był taki czas,że siadała na kilka minutek i udało się coś zrobić. Jak widziałam,że idzie kupa to też szybko na nocnik i udawało się ocalić pieluchę,ale odkąd Hania zaczęła chodzić(w sumie to nawet troszkę wcześniej)to z nocnikiem się pokłóciła i tyle :( Misiek nam w ogóle nie chciał usiąść. Przyjdzie pora na nasze Maluchy,same usiądą,będą wołały i w ogóle. Nie naciskam,nie nalegam... przyjdzie czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #385596 przez sylka
Gosiu ja też nie nalegam. Ostatnio siedział zabawiany z 10 min zaraz po przebudzeniu i nic a założyłam majteczki i zrobił siku w nie obok nocnika... Zrobił tyci więc posadziłam oa on chwilę posiedzial wstał uciekł i dorobił znów na dywan :P

Współczuję serii złych wydarzen. Może teraz będą same dobre. Mam nadzieję, że dzieckaczkom nic nie będzie i to tylko 3 dniówka u Hani a u Misia też nic poważnego. Oby męzulkowi też nic nie wyszło po tej zderzce a i aby samochód dało się naprawić. Bo teraz bez auta (szczególnie przy dzieciach i dojazdach do pracy) to jak bez ręki czy nogi.

U nas też nie zawsze kolorowo, pod górkę. Ale co zrobić trzeba dawać sobie radę. Buziaki dla was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #385682 przez czekoladka2904
Oj, ale się objadam dzisiaj tym ciastem z truskawkami :silly: :lol: Dzięki Baby za przepis - wszystkim tak bardzo smakowało, że pewnie zacznę je robić, ale z wiśniami, bo truskawki nam się kończą w ogródku, więc tyle nie uzbieram - ale ciasto rewelacja! :side: :lol:
Rodzice robili po południu grilla, zaprosili jeszcze kilka osób i w sumie deser mieliśmy z głowy, a zjadłabym całą blachę sama :silly: :side: :blush: W tygodniu robię jeszcze raz :)

Miałam trochę stracha wieczorkiem, bo 4-5 wkładek dzisiaj poszło i nie byłam pewna czy to nie wody płodowe ciekną... Ale ta ostatnia już praktycznie sucha była... więc sama zgłupiałam...

Gosiu współczuję tych przykrych doświadczeń - życie nie oszczędza nikogo, ale niektórym "dowala" za bardzo... U dzieci to pewnie przejściowe, a męża może warto wysłać na kontrolne RTG głowy...?? Tak dla pewności.. To tylko taka moja sugestia.
Ładny ten komplet mebli. My na razie w jednym pokoju, ale damy radę pomieścić to wszystko - już mam w głowie plan jak to ma być :) I nawet z miarką chodziłam i mierzyłąm, czy na pewno wszystko się zmieści :silly:

Jadę jutro na cały dzień do mamy, może na noc zostanę, bo mężulo jedzie w trasę wieczorem, więc zobaczymy..

Na razie zmykam, śpijcie dobrze :) :kiss:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #385753 przez andzia8555
Hej Dziewczynki,

ale mi ochoty narobiłyście tymi ciastami :silly: Ja dzisiaj delektowałam się sernikiem na zimno :lol:

U nas pogoda cudowna.... cały dzień spędziłyśmy na dworze B) A wczoraj byliśmy na festynie rodzinnym u Wiktora w szkole. Było super!!!!

ja ostatnio jakoś dziwnie sie czuje. Sama nie wiem jak to określić- coś się ze mną dzieje nie tak ale nie wiem co :unsure: :unsure: Wczoraj i dzisiaj wieczorem leciała mi krew z nosa-co mi się to nigdy nie zdarza :huh: :huh: Musze chyba znaleźć jakiegoś dobrego lekarz i sie do niego wybrać.........


Gosiu współczuje. Dzieciaczki mam nadzieje że już lepiej..... a co do męża to jak Go boli glowa to lepiej niech zrobi jakieś prześwietlenie, bo to żartów nie ma....

Miłej nocki życze :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #385775 przez baby_55
Czekoladko zapomniałam napisać, że śliczne łóżeczko :) bardzo mi się podoba :)
cieszę się, ze ciasto smakowało, u nas też schodzi migiem :) sama chetnie zjadłabym za jednym podejściem z połowę :silly:

Sylka, Gosiu faktycznie nie ma co naciskać, na każdego przyjdzie pora z siusianiem :)

Gosiu mój mąż miał kiedyś wypadek i orzekli kasację, my wzięliśmy kasę i udało się naprawić taniej niż oni wyliczyli, nie musisz wtedy koniecznie auta skasować, zostaje ci kasa i auto i ty decydujesz co zrobić, więc mam nadzieję, że u Was też się tak uda :)
zdrówka dla dzieciaczków :kiss: :kiss: :kiss: mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko przejdzie :)

Andziu a może to ciąża ???? :unsure: :unsure: :unsure:

u nas dzisiaj pogoda trochę lepsza, raz tylko kropiło a poza tym przyjemnie a pod wieczór już sie super wypogodziło, więc może jutro bedzie ładnie :) no zobaczymy :)
ja sie nawet nieźle czuję ale jak postoję przy gotowaniu obiadu w kuchni to kręgosłup mnie masakrycznie boli i dół brzucha też trochę pobolewa, dzisiaj po obiedzie jak sie położyłam, żeby odpocząć to usnęłam i spałam godzinę :ohmy: no i dzięki temu tak mi sie fajnie zrobiło i już nie bolało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #385892 przez baby_55
wczoraj ostatnia, dzisiaj pierwsza... no już dawno tak nie było :O !!!!

co u Was mamuśki?

Gosiu jak dzieciaczki?

Andziu i co z tą ciążą? jest szansa?

Czekoladko jak samopoczucie?

Dave wracaj tu do nas... nie mozesz tylko u lutówek siedzieć :angry: bo się zdenerwuję !!!! :silly:

lecę piec ciasto :) wczoraj jakoś mi sie nie chciało i odpuściłam sobie więc dzisiaj robie drożdżowe ze śliwkami i kruszonką :) mnmmmmm pychotka :)
kruszonka gotowa, ciasto powoli rośnie, jeszcze śliwki musze umyć i pokroić :)

jakbyście miały ochotę to zapraszam, do tego jak zwykle kawa z ekspresu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #385898 przez Dave
Jestem, jestem nie denerwuj się, bo Nikolce źle będzie.

Jestem w pracy i jakiś luzik jest więc poklikam z Wami. I już nie tylko dziś, a postaram się być tu na bieżąco.

Baby
- chętnie na ciacho się załapię :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #385932 przez baby_55
Dave to zapraszam :)

wakacje sie zaczynaja a u Was luz w pracy? to chyba niedobrze...

jak będziesz regularnie zaglądać to nie będę się denerwować :)

widziałam, ze o badaniach rozmawiacie i przypomniało mi się, że miałam przecież robione wszystkie badania ostatnio w szpitalu i nie dzwonili, znaczy, że zdrowa jestem i HIV też nie mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #385937 przez Dave
Baby - ano spokój jakiś nastał.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #385941 przez baby_55
Dave do kiedy masz zamiar pracować?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #385946 przez Dave
Do lipca. Juro idę na wizytę, to zagadam z lekarzem. Ale chce już w domku siedzieć.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #385949 przez Gosia_Krupa
Witam!

Dzieci chyba troszkę lepiej.
Miśko w sumie w kratkę,ale nie leje się z niego na szczęście. Mimo wszystko muszę go trochę zaprzeć,bo jutro mamy jechać do zoo z Akademii-zapłacone,wszystko uszykowane,szkoda żeby przepadło.
U Hani to chyba zęby. Boże,jeszcze tak strasznie nie było,a zęby dotychczas szły strasznie :( Dzisiaj obudziła się o 3 w nocy(nigdy w życiu jej się to nie zdarzyło odkąd przestałam karmić piersią)z gorączką. Rano jeść nie chciała,smoka nie(a jak jest marudna to trochę pomaga),w buzię zajrzeć nie da,chciałam jej dziąsła posmarować to na siłę musiałam to zrobić. Udało mi się zauważyć,że ma trochę rozpulchnione dziąsełka u góry(a niedawno nic-myślałam,że będziemy mieć sporą przerwę). Jestem już zmęczona :( i chcę żeby dzień się już skończył.
W dodatku jestem dzisiaj sama,bo dziadki pojechali... Miśka ominęły ostatnie zajęcia w przedszkolu. No,ale nie miałam z kim zostawić mojej Kluseczki. Żeby była całkiem zdrowa,bez tej gorączki co jakiś czas to bym wzięła dwójkę,a tak...

Baby,wiem,że to różnie może być. Na razie nic nie wiadomo. Gdyby dało się zrobić to chcemy robić na własny koszt,bo wtedy taniej. Ale jak szkoda całkowita to dostajemy tylko kasę(a to na pewno będą śmieszne pieniądze)bez samochodu,chyba że chcemy auto to wtedy pieniądze jeszcze mniejsze... Zobaczymy...

Dave,ja się pogniewam na Ciebie. Nie dość,że zaglądasz rzadko to jeszcze od wieków nie widziałyśmy Majci(na fb też nie miała swojego folderu z fotami).

Andziu,może to przez tą anemię?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #385957 przez Dave
Gosiu - siły, cierpliwości. Kochana trzymaj się dzielnie z dzieciakami.

Fakt, zgadza się muszę tu Majosa pokazać. Jak dziś lub jutro w domku pobuszuję to wrzucę



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #385963 przez Gosia_Krupa
Dave,trzymam Cię za słowo inaczej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl