BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 10 miesiąc temu #382929 przez baby_55
u nas tylko jedna była i to krótka :( a ja tak lubię patrzeć na burzę ... wczoraj tylko grad był, co sie czesto zdarza, jak sie przeplata ulewa z ostrym słońcem :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #382930 przez Gosia_Krupa
Sylka,chcesz i masz :) Foty sprzed 2 tyg.,bo nowszych jeszcze nie zgrałam. Miśka opitoliłam,bo już nie mogłam na niego patrzeć. Tyle ma tych włosów,że głowa ze dwa razy większa się wydaje...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

i Hańka pełna powaga
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A burze to chyba u Ciebie dzisiaj mają być?!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #382932 przez sylka
Misiek to słodki przystojniak :)A Hania jak wyrosła :cheer: ale podobna do Miska :blink: Fajne loczki ma :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382936 przez baby_55
Hańcia słodki golasek :blush: ale na buzi się zmieniła już taka duża pannica teraz :kiss:
Miśko przystojniak :woohoo:
ja z Adim też mam problem z tymi włoskami jego, na dodatek ma miękkie więc sterczą na wszytskie strony i taką wieeeelka i okrągłą głowę wtedy ma ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382945 przez Gosia_Krupa
No właśnie. Misiek to ma z kolei takie sztywne te włosy,grube i mnóstwo. A jeszcze teraz lato i co jakiś czas upały,więc włosy musowo krótkie. Płacz,ale jakoś poszło. Było lepiej niż ostatnio,więc mam nadzieję,że następnym razem obędzie się bez łez. Teraz trzeba pilnowac,żeby mu te włosy za bardzo nie urosły,bo wtedy jest gorzej. Nie dość,że maszynka ciężko łąpie to jeszcze trwa to baardzo długo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382947 przez sylka
Kuba ma mięciutkie włoski nawet teraz po ścięciu maszynką. Rosną nu bardzo szybko.

Kurcze katar nam się przyplątał bo dolne 3 na raz wychodzą. Na szczęscie zostaną tylko 5 i koniec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382949 przez andzia8555
Gosiu śliczne masz te dzieciaczki :*** Tylko całować :**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382955 przez andzia8555
Tośka ma katar już 4tyg i oczka czerwone. Chyba jest na coś uczulona :(
Byłam ostatnio z nią u okulisty i chyba będzie nosić okulary bo troszeczke zezuje na jedno oczko :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #382963 przez Gosia_Krupa
Andziu,dziękuję :)

Zgrałam foty z telefonu,więc jeszcze dołożę:

Hania i "tiate"
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Na urodzinowej huśtawce(tylko Misiowi oczka i buzia się odkleiły)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Hania jaskółeczka ;) Nie chce siedzieć pod folią,a czasami spacerujemy w deszczu...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382967 przez sylka
andzia8555 napisał:

Tośka ma katar już 4tyg i oczka czerwone. Chyba jest na coś uczulona :(
Byłam ostatnio z nią u okulisty i chyba będzie nosić okulary bo troszeczke zezuje na jedno oczko :dry:

Oczka mogą uciekać do 2 roku życia i to całkiem normalne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382968 przez andzia8555
też tak myślałam ale ta okulistka stwierdziła ze to bzdury i czym predzej zaczne ją leczyc tym lepiej.

Sama nie wiem co robić bo to oczko tylko troszeczke dosłownie ucieka :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #382969 przez Gosia_Krupa
andzia8555 napisał:

Tośka ma katar już 4tyg i oczka czerwone. Chyba jest na coś uczulona :(
Byłam ostatnio z nią u okulisty i chyba będzie nosić okulary bo troszeczke zezuje na jedno oczko :dry:


Andzia,moja Hania miała czerwone oczka zawsze po spacerze w zeszłym roku. A w tym o tej samej porze przyplątał nam się katar,więc też myślę,że na coś jest uczulona. Może topola,bo to ten czas,a u nas jest ich nawet sporo. Zapytam jak będziemy mieli szczepienie.

Hania z niedzieli
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


i Misiek już na krótko
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


I na koniec mała przejażdżka (proszę nie patrzeć na czystość auta,ale Miśko mył swoje bmw niezbyt czystą gąbką):
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382970 przez andzia8555
Gosia_Krupa napisał:

Andziu,dziękuję :)

Zgrałam foty z telefonu,więc jeszcze dołożę:

Hania i "tiate"
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Na urodzinowej huśtawce(tylko Misiowi oczka i buzia się odkleiły)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Hania jaskółeczka ;) Nie chce siedzieć pod folią,a czasami spacerujemy w deszczu...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


jaka ona słodka !!! :lol: i opaseczki na główce ma po prostu CUDOWNE!!!!(sama robisz czy kupujesz?)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382971 przez sylka
Misiek dorosło teraz wygląda :)

U nas z oczkami ok, kolezanki jak były u okulistów to mówili ze takie uciekanie to norma i często samo do 2 r.ż. zanika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382975 przez Gosia_Krupa
Stwierdziłam,ze wolę Micha w krótkich włosach. Jak był mniejszy to odpowiadał mi paź,ale teraz jakoś już mi nie pasuje.

Andziu,opaski kupowane,ale mam też robione :) Uwielbiam czapki i opaski-tu się muszę przyznać. Kupowałabym non stop...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl