BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #381395 przez Gosia_Krupa
Kasia,co to za pytanie?

Pisz co u Was i wklejaj fotę Oliverka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381398 przez baby_55
Gosiu no i przez to, ze nie dostałam kopniaka, poszłam do sklepu dopiero jak Krzysiek wrócił ;) ale przynajmniej przytargalismy mega zakupy i już nie szliśmy drugi raz :)
fajnie, tak sobie poćwiczyć, juz nawet nie chodzi o odchudzanie itp ale wysiłek fizyczny i takie oderwanie poprawia bardzo nastrój :)

Kasiunia no proszę 1000 post - gratuluję :) no i czekam na fotki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #381408 przez kasiunia89
Super!!!! Glupio jakos mi bylo, bo sie odlaczylam i nie wiedzialam jak powrocic hehe :)
U nas wszystko ok, niedawno sie przeprowadzilismy na wieksze 108 m2....
Oliverek chory... chociaz juz jest lepiej! :) Wszystko na raz nas napadlo...plesniawki, zapalenie krtani no i zabki...co prawda mial 4 i teraz przebil sie 5 a 6ty ciezko cos! Biedulek nic nie jadl z mleczkiem nawet problemy. placz placz i placz, nie przespane noce! Nawet nie umial zjesc ziemniaczka z maselkiem tak poduszonego! :p Dzisiaj juz zajdl ale tez jeszcze boli tam w buzce! :/ Jeszcze mamy antybiotyk, mysle ze szybko wroci do formy! :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381411 przez baby_55
Ale duży chłopak :) dużo zdrówka życzę i fajnie, że na nowym mieszkanku, my teraz też zmieniamy, z mieszkania na dom, dalej niestety z siostrą ale wiecej miejsca i ogródek dla Adiego więc dużo wygodniej będzie :)

co do ząbków to niestety większości spędzaja sen z powiek no ale co zrobić musimy to jakos przetrwać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #381412 przez Gosia_Krupa
Kasiu,cudeńko z Oliverka. Życzymy z Hanulą szybkiego powrotu do zdrowia :)

Baby,też bym chciała własne cztery kąty :( U nas ząbki 4,ale opłakane strasznie :( Przez Hańcię i rodziców(bo już sił nam brakowało).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #381415 przez kasiunia89
Dziekuje!!! :)
I jejciu!!! Gratulujeee drugiego malenstwa! :) Jak super! No my teraz mamy gora i dol.... mieszkamy w blizniaku pokaze fotke mam....:) Z boku tez kolezanka polka z mezem i synem takze jest fajnie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381416 przez Gosia_Krupa
Dobra kobitki,uciekam do spania już na prawdę,bo późno... Dobranoc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381417 przez baby_55
Kasiu my też w takim jakby bliźniaku ale to są po dwa łączone w zabudownie szeregowej, takie osiedle domków i w okolicy dużo polaków mieszka więc spoko :) w pierwszym tygodniu lipca się przeprowadzamy :) jak juz sie rozłożymy z wszystkim to wrzucę Wam fotki ze środka :) a tak wygląda z zewnątrz www.daft.ie/searchrental.daft?id=1215687


Gosiu śpij dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381418 przez kasiunia89
Ok dodalam fotki naszego domku! jest super wam powiem ! :) No na tamtym mielismy wilgoc fuuuu cos strasznego! A ten dom jest nowy ma 1,5 roku! :) Bardzo dobrze sie czujemy w nim! ;) Tak te zabki.strasznie moj maly przechodzi! 4 STALO W MIEJSCU NO I MAMY W KONCU 5 a gdzie reszta co to bedzie'?! Miejmy nadzieje ze dobrze to przejdziemy :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381419 przez baby_55
Kasiu fajny domek :) my na tym co sie wyprowadzamy też mamy wilgoć i grzyba na ścianach więc uciekamy stąd bo to jakiś koszmar normalnie :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381423 przez kasiunia89
Dokladnie! Tak samo my zrobilismy! Cos strasznego! A przeciez to tez prowadzi do chorob! :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381434 przez Dave
Kasiunia - Witaj :) :)

Olivierek cudowny :kiss: Super, że macie domek z ogródkiem. Baby Ty też, będą miały gdzie chłopaki w pikę pograć. Super, takie pozytywne zmiany. A w grzybie to nie ma co siedzieć :X

Ja tylko tak na chwilkę, ale jeszcze wpadnę :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381513 przez Gosia_Krupa
Nam też grzyb wszedł na ścianę. Sąsiedzi otwierają zimą okna w piwnicy i w domu wszystko wychodzi :( Tyle,że my nie mamy możliwości się przeprowadzić :( Polska... Szukam pracy,szukam,wysyłam cv,wożę osobiście i cisza... :( Normalnie załamka. Mam z kim zostawić dzieci,a pracy nie mogę znaleźć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #381529 przez baby_55
Gosiu ale ja jeszcze w Polsce nie spotkałam takiego grzyba jaki jest tutaj

w salonie


w sypialni za naszym łóżkiem


to są fotki z marca teraz niestety mimo, ze jest juz cieplej to wcale nie jest lepiej, tylko duuużo gorzej... grzaliśmy wszedzie na maksa, wietrzyliśmy mieszkanie, ale nic nie pomagało... a agent olał sprawę i tyle... więc jak mu oddamy klucze to może się obudzi :angry:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #381588 przez Gosia_Krupa
Baby,no takiego nie mamy całe szczęście. Teraz będziemy zmieniać grzejnik na większy,może to coś da...
Oby w tym nowym było wiecznie bezgrzybowo :)

Wiecie,wszystko mnie boli po tych zajęciach "zdrowy kręgosłup",ciężko mi sobie wyobrazić jak będę się czuła po poniedziałkowym aerobiku.

I powiedzcie mi jak mogę przekonać mojego starszego łobuza do obcinania włosków(dzisiaj kolejny raz histeria)i mycia głowy(tutaj wszelkie pomysły wyczerpałam-koleżanki mówiły,że odkąd zaczęły chodzić z dziećmi na basen nie mają tego problemu,ale u nas nie miałby kto z nim chodzić,no i to dodatkowe koszty,bo nie tylko zajęcia,ale też trzeba kawałek dojechać).

Mąż wybył na mecz do kolegi,a ja zostałam z Kluskami,które o dziwo(chyba na złość) jeszcze nie śpią,całe szczęście,że grzecznie leżą :) Przyjdzie mi po raz kolejny oglądać mecz w samotności...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl