BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 5 miesiąc temu #487386 przez baby_55
Gosiu jestem, jeszcze dom nie jest zaczarowany ;) choć powoli sie biorę za ozdoby, na razie zrobiłam Adiemu farbki i ciastolinę plus.google.com/photos/10560405817568939...hkey=CPzdru6G-vDNzgE
poza tym pracuję nad kartkami świątecznymi
no i napisałam dzisiaj wierszyk do kartek :)
a Ty już coś porobiłas? kalendarz adwentowy gotowy?

Basiek witaj po przerwie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487438 przez Dave
A ja mam chwilkę dla siebie. Maja padła, nawet nie zdążyła wypić mleka. Tylko ciut. No ale wcześniej od dziadka porwała na zimno pół kotleta :side:

Czekam na męża, który w końcu po 4 dniach w pracy wraca.

A ja się zaś pochwalę. Maja ostatnio szaleje z gadaniem. Dziś np. było "miał, miał, choć tu do mnie" :lol: :lol:

No mój Majus Leniwus Pospolitus wziął się za siebie :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #487466 przez Gosia_Krupa
Baby,kolory piękne :) A Adi jaki skupiony :D Czym farbowałaś? Widzę,że coś Dr Oetkera,ale co to?

Kalendarz skończony można powiedzieć,tylko jutro dołożymy brokat(bo aktualnie nie mamy go w domu)i jedno okienko do zapełnienia(to ostatnie)i koniec :)

Muszę się w końcu wziąć za to miasteczko,ale nie mam ochoty ostatnio(więc w sumie nie wiem czy się za to tak na prawdę zabiorę)i mnóstwo zwykłych rzeczy do zrobienia w domu. Przede wszystkim prasowania na jakieś 8 godz.

Hania spała w dzień ponad 3,5 godz. i teraz wariuje :( Nawet nie zauważyłam,że tyle czasu spała i teraz mam :( Pewnie w ogóle z mężem nie usiądziemy do filmu :(

Dave,piękne zdania Maja zaczyna tworzyć :) To już nie jest Leniwus :silly:

Podobnie z resztą jak moja Kluska,no chyba że chodzi o nocnik to tak :blink: w całej reszcie nadrabia za wszystkich :blush: Ostatnio panie w przychodni zwróciły uwagę na Hanie i mówiły,że wygadana jest jak nie wiem co i że bardzo ładnie jak na ten wiek. A ta zaczepiała wszystkie panie,które wychodziły z gabinetów krzycząc "jeś pani" żeby po chwili pomachać i powiedzieć "do dzenia".

Ach,i muszę się Wam też pochwalić,bo Hania rozpoznaje dwa kolory,czerwony i żółty. Pięknie je pokazuje i nazywa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487525 przez Dave
No to nadeszły u nas czasy chwalenia się :P

Maja też jak Hanula liczy " jeden, dwa, trzy...pięć..siedem, osiem" :P

Super się tego słucha :) :)

A co do strojenia domku. Hmmm.... do nas od środy lub czwartku wpada ekipa remontowa i raczej dom to będzie przypominał ruinę. Ale co tam.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488078 przez Marta M
Witajcie :)

Ja tylko chciałam przypomnieć głosującym i nie głosującym o klikaniu, teraz to naprawdę widzę w tym sens bo Maja ma już drugie miejsce, walczymy zatem o pierwsze i pomagamy jej spełnić marzenie, klikamy raz dziennie do 15 grudnia, gorąco zachęcam i proszę o pomoc w jej imieniu :)

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

A tu ranking miejsc:

www.promykslonca.pl/pl/na-jednym-wozku/5...zgoszone-do-programu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488184 przez Dave
Dzień dobry Kochane.

Co u Was??? Też biało i zimno??



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488271 przez Basiek.451
Hej! U nas zimno, ale my jescze dzisiaj siedzimy w domku. Jutro idziemy do kontroli, kiepsko to widzę, dalej jesteśmy chore.A ja nie mogę sobie pozwolić na dłuższe zwolnienie, okres przedświąteczny. Trzeba będzie nianię prosić. :(

Ładnie Wasze skarby liczą! :) Natalka tylko "tsy" pamięta. Gada jak najęta, ale raczej ciężko z tego wyłapać coś sensownego.

Miłego popołudnia! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488300 przez andzia2490
Hej u nas we Wroclawiu zimno ale jak na razie sniegu nie widac :dry: mam nadzieje,ze jednak tez troche przypruszy :blink: a ja wlasnie sie wzielam za swiateczne strojenie sklepu :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488474 przez Dave
Świąteczny nastrój nas ogarnia. No mnie póki co jeszcze nie tak bardzo, bo za dzień lub dwa wpada ekipa, która zrobi mi w domu niezłą rozpierdówę. Ale przy najmniej coś się będzie działo, i niedługo może w końcu dodatkowe dwa pokoje zyskamy :)

Maja umyta, mleko już prawie jest. Idzie już spać, bo wykończona bidula. Nie czekam dłużej.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488912 przez Gosia_Krupa
Witam się tylko i uciekam na dwór z Hanią.

Jak pójdzie spać to zajrzę i nadrobię te kilka postów :)

Tymczasem miłego poranka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488921 przez Dave
DZIEŃ DOBRY!

A u nas jakaś dziwna noc. Maja się budziła i płakała, mówiąc ała i pokazując na nosek. Ma katarek. I mam ogromną nadzieję, że to od ząbków, a nie jakach choroba.

Ja nadal kaszlę i oświeciły mnie dziewczyny o tych syropach co można brać w ciąży.

Ok. uciekam będę później



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488922 przez Basiek.451
Ja też się witam i uciekam! Idziemy na kontrolę do lekarza! Ostatni dzień leniuchowania! :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489027 przez baby_55
Hello :)

U nas wreszcie noc ok :)

kupiłam wczoraj granulki i żel na zabkowanie i wreszcie pomogło :) Adi przezpał spokojnie nockę bez krzyków i jęczenia :) jedna trójeczka sie przebiła, jeszcze druga i będzie spokój :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #489044 przez Gosia_Krupa
Baby,super pomysł,szczególnie jeżeli mówisz,że jest na to zapotrzebowanie :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Hanula też umoczyła paluszka w kleju brokatowym :) więc miała w tym swój udział :silly: Niestety taki tyci tyci,ale Misiek nie chciał,żeby się za bardzo zbliżała.

Byłyśmy na spacerku,Hanula zadowolona ze śniegu,chociaż mało go. Ale co się dziwić,zaczął się dopiero grudzień,a my nie mieszkamy w górach :blink:

I wczoraj zamówiłam lampki-śnieżynki,o takie:http://allegro.pl/show_item.php?item=2805138886

A za tydzień najprawdopodobniej idziemy z Hanią do przedszkola na dzień otwarty dla rodziców pt."Świąteczny czas". Mąż mnie dzisiaj zgłaszał i panie nauczycielki powiedziały,że mogę przyjść z Hanulą,zawsze ktoś na nią zerknie :) Więc na dzień dzisiejszy w przyszły wtorek mamy mały wypad :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489049 przez Dave
Basiu
- czekamy na wieści jak zdrówko.
Baby
- super pomysł. Kombinowałam kiedyś z ubrankami z UK z Ebay`a. Ale nie mam tam aż takich kontaktów, żeby się za to poważnie zabrać i żeby sprawnie hulało.
Kochana działaj!!
Gosiu
- coś mi komp znowu jazdy robi i zdjęcia nie widzę, ale na pewno jest piękny :)

U nam dziś dowieźli meble do kuchni i Maja szaleje ze styropianem. Oj, kuchnia tonie w białych kuleczkach. :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl