BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 4 miesiąc temu #493811 przez Dave
Hello,

U mnie zimno i biało. Szadź na drzewach i słoneczko czasami więc jest super. Tylko mrozisko trzyma.

Maja dalej zakatarzona, więc ze słoneczka jest doopa :dry:

Kasik - ja już się dobrze czuję, takie słabości I trymestru minęły i zobaczysz złapiesz powera.
Zastanawiam się jak to będzie z dwójką takich bąbli, ale co tam. Damy radę :laugh:

PM - nie wiem co to za nocne płacze, może faktycznie emocje dopiero wychodzą. Hmmm... nie wiem.

Andzia - a sobie życzę, żeby Mati był taki jak Maja, bo to złote dziecko.

A dziś wieczorem Maja zaliczyła bliskie spotkanie z krzesłem. Moja mama jej nie zauważyła i wpadła na nią, a Majaos na krzesło. I..... ma takie limo, że aż przykro patrzeć. Bidulka :(
Dziecko wojny i rozboju



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #494190 przez Basiek.451
Witam sie z rana! Biało za oknem, pięknie.Czuje się Święta! :laugh:

Pozdrawiam cieplutko i uciekam do pracy! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #494748 przez Gosia_Krupa
Witajcie!

Po pierwsze dziękuję za życzenia!!!

Po drugie zasypało nas tutaj na maksa. Nawet ciężko na sanki iść,bo niby kto je ma ciągnąć. Hani to nawet ciężko iść,bo śnieg miejscami sięga jej do dupci :silly: Ale od samego patrzenia aż się miło robi :) Zima przyszła :) Nie to,żeby mi tak pasowało w 100%(bo wczoraj wracaliśmy ekspresówką 50km/h),ale dzieci mają przynajmniej ubaw :) i w końcu może się wymrożą te wszystkie świństwa.

A poza tym:
Na weekend byłam u siostry i nie zaglądałam do neta.

Było miło :D
Byłyśmy z Michem w kinie na "Dino mama" i w domku u Mikołaja. Stamtąd mamy też miłe zdjęcie z brodatym i Mikołajką.
Szybkie zakupy i weekend minął.

Kasiek,gratulacje! Pokaż nam tu Aleksandra,wieki już go nie widziałyśmy.

Baby,ja chcę Adiego :silly: On jest taki słodki,że bym Ci go zacałowała :) Komplet wypasiony. Ja też chcę taki ;)

Dave,u mnie Michał był aniołem jak był mały. Schody zaczęły się ok.2-go roku. A Hania od początku pokazywała swój charakter :woohoo: Ja oczywiście życzę Ci kolejnego zlot(k)a :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #495254 przez Kasik88
A to mój mały łobuz:)
http://lh3.googleusercontent.com/-4sn9uiyf6cE/UMbW3oXyCFI/AAAAAAAAACg/DXE10OfjiWE/w819-h545-p-k/Alek
https://lh6.googleusercontent.com/-WcoV9FVrF7U/UMbW3pg9iwI/AAAAAAAAACc/G5WBTrLTUAI/w117-h174-n-k/Ale
https://lh6.googleusercontent.com/-njKTNv0glt8/UMbW4FjrdjI/AAAAAAAAACk/nua19xmz6FU/w263-h174-n-k/Ale

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #495439 przez baby_55
Kasik ale super kręcone włoski :kiss: słodziak

Gosiu super, że tyle śniegu :)
ja ten komplecik kupiłam z wałkiem i 4 kształtami do wycinania ciastek za 10E, jest też wersja różowa ;)

PM Adi nam tak jęczał po nocach przez górne trójki, teraz też czasem pojękuje, ale jest nieco lepiej odkąd wyszły, dzisiaj np nei obudził sie ani raz do rana

Dave biedna Majcia, Adi też sie rozbija wszedzie i co chwila jakieś siniaki ;)

U nas też przymroziło, jest prawie 10 a tu -1,5 stopnia ale przynajmniej słoneczko swieci :)

mieliśmy zajety weekend bo okazało się, ze na starym mieszkaniu zapleśniała nam choinka i musimy kupić nową :huh: było wiec jeżdżenie po sklepach i szukanie czegoś fajnego, w ończu kupiliśmy i stoi już ubrana na razie nie do końca jeszcze, bo chcę dorobić ozdopby z makaronu i z masy solnej, no i robię kokardki
miniwitraż na oknie też już wisi :) ach no i oczywiście próbuję robić dalej te gwiazdki z papieru ale cos mi nie idzie ;)
pierwsza partia pierniczków upieczona
ach i zapomniałabym kupiłam tutaj czadowe szyszki aromatyzowane "zapachem świąt" czyli troche jak przyprawa do piernika tylko z dużą ilością imbiru i pomarańczy, piękny zapach, rozchodzi się momentalnie po całym mieszkaniu :) super


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosiu w lidlu są fajne czapeczki z Mikim granatowa i z Minnie różowa w zestawie z szalikiem i rękawiczkami, są bardzo fajne, ja kupiłam młodym
www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=q4nL8N
na polskiej stronie nie ma wszystkich wzorów więc dorzucam jeszcze str irl
www.lidl.ie/cps/rde/xchg/SID-9DD13808-9D....xsl/index_26850.htm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #495660 przez Gosia_Krupa
Kasik,nie poznałabym Alka :) Urósł chłopak! Co do włosków mogliby sobie podać rękę z Hanią :blink:

Baby,kokardki bardzo ładne,ale i tak najpiękniejsza jest choinka :)
Czapy widziałam,kiedyś były też w Biedronce. My póki co mamy zapas czapek,rękawiczek na jakiś czas,chociaż znając mnie to jak będę miała okazję to i tak kupię :silly: Uwielbiam czapy :blush:

Ty to masz zawzięcie. JA od jakiegoś czasu nic nie mogę zrobić,bo wiecznie gdzieś muszę jeździć. A mam czas tylko jak Hania śpi,później już niestety nie,bo sama to ona może co najwyżej wejść mi na parapet,a jak da radę to i wyżej :blink: Trzeba mieć ją na oku cały czas. Ale pocieszam się,że przed świętami jeszcze coś zdążę zrobić,bo mąż ma urlop od 18-go :D więc nawet te kilka dni będziemy mieli przystrojone okna :) Choinkę mamy malutką,więc nic nie robimy.

A my już po wizycie w przedszkolu. Było miło,chociaż krótko :( Hania nawet się nie wstydziła,bawiła się ładnie,jadła klej i wciągnęła sporą garść ciasteczek :silly: Robiliśmy wielkie choinki i bombki,śpiewaliśmy,rozmawialiśmy o Bożym Narodzeniu :) Ogółem wizyta udana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #496772 przez ulcia85
hej.ale się dzisiaj uśmiałam :lol: zepsuła mi sie zmywarka,wezwałam hydraulika bo myslalam,ze to cos moze z przepływami,ale on stwierdził,ze to wężyk trzeba wymienic,a on tego nie zrobi bo wężyk w środku,to wezwałam faceta od zmywarek,on tez obejrzał pow,ze to roboty na pół dnia bo trzeba ja rozkrecic i sprawdzic itd.Tak sie wkurzyłam na fachowców,ze sama ja wysunęłam spod mebli,wyprostowałam wężyki,przewody i DZIAŁA :cheer: JAJA :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #497878 przez Gosia_Krupa
Znowu cisza straszna się zrobiła :(

Ulcia,to fachowcy,nie ma co ;) Chociaż jak zaczęłam czytać to myślałam,że spuentujesz,że to Jula naprawiła :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #497977 przez baby_55
Gosiu każda ozdoby na święta szykuje :) a ja jeszcze dodatkowo robię skarbonki dla dzieciaków :)

Ulcia brawo :)
sytuacja jak z "Usterki" z tvn-u :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499009 przez baby_55
witajcie :)

melduję, ze żyję ale czasu brak na długie pisanie
moze później wpadnęjak znajdę chwilę

buziaki dla wszystkich :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499293 przez Marta M
Witajcie, ja już ostatni raz nękam, bo jutro konkurs blogów się kończy, także proszę o ostatnie kliknięcia dziś i jutro...WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ W IMIENIU MAI I JEJ RODZICÓW :kiss: :kiss:

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

A w sobotę można sobie sprawdzić czy wygraliśmy, o tutaj :)

www.promykslonca.pl/pl/na-jednym-wozku/5...zgoszone-do-programu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499673 przez Dave
Coś nas ostatnio wywiało.

U nas...hmmm...robotnicy. Dziś mnie w łóżku zastali przed 7 rano. Ogólnie to jestem z nich bardzo zadowolona, ale wolę głośno nie mówić, bo tych baranów od budowy tez na poczatku chwaliliśmy.

Jeden stryszek prawie gotowy pod malowanie. No tylko pogoda nas trzyma, bo trochę zimno na wstawianie okiem, ale ma się trochę ocieplić. No i podłoga. A tak to już pięknie widać, że to pokój a nie strych :side:

A tak ogólnie, to jakieś badziewie mi wyskoczyło na łydce. W sensie, mam jednego żylaka, którego udało mi się zdobyć w pracy, ale dwa dni temu tak mnie bolała łydka i wieczorem patrze a tam pół łydki w popękanych naczyniach :ohmy: :ohmy: Masakra. Spuchnięte i bolące przy dotyku. Byłam dziś zrobić morfologię itp. no i jakieś dodatkowe badanie za zakrzepicę. We wtorek mam wizytę, to może gin coś doradzi.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499725 przez Gosia_Krupa
Dave,no to nieciekawie :(
A robotnicy... Super,że się spisują :D

Ja dzisiaj robiłam mężowi tort na 30-te urodziny :) Przyszli niespodziewani goście,dostał wymarzony prezent,a do tego tort,o którym zawsze marzył ;) Cieszę się bardzo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499727 przez Dave
Gosiu - widziałem. Tort megaśny. Ale mąż musiał mieć minkę :laugh: :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500303 przez Dave
Weekendowa cisza u nas :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl