BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 4 miesiąc temu #501134 przez Gosia_Krupa
Dave,to chyba już wieczna cisza :( Ale wierzę,że to jednak przedświąteczna gorączka...

My dzisiaj ubraliśmy z Michałkiem choinkę,bo już bardzo chciał. Dorobiliśmy łańcuch z kolorowych papierów i teraz cieszy oko :D

Hańka ma zapalenie spojówki,a już myślałam,że ją ominie,a tu niestety. Już zapomniałam,że Miśko miał,a tu Hanula... Oczywiście zakrapianie oczka to histeria nie z tej ziemi,ale co zrobić?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501144 przez Magdzia
Cześć mamusie :)

Z racji, że wygospodarowałam odrobinę czasu, wpadam i serdecznie Was pozdrawiam.

U nas po staremu. Młody szaleje. Od momentu ubrania choinki siada na ziemi przed drzewkiem, każe nam wszystkim usiąść obok i zaciesza :D Buja bombki, na Mikołaja mówi dzidzia :) Nie nudzimy się z tym naszym Krzysiem :) Ma chłopak fantazję, sto pomysłów na minutę :) Na święta dostanie zestaw instrumentów muzycznych i wypasiony znikopis. Chciałam mu też sprawić huśtawkę, ale to już pewnie innym razem :) Uwielbia tańczyć i rysować, jednak tylko przez chwilę i zaraz wynajduje sobie inne zajęcie np. gotowanie z mamą :P Wyciąga miski, garnki, łyżki i "gotuje" :P Z umiejętności krzysiowych...hmmm nic nadzywczajnego. Nie mówi zbyt dużo, raczej coś po swojemu, ale i tak przeważa yyyyyy. Widać , że wszystko rozumie, wszystko zrobi o co go poproszę, jednak z ładnym mówieniem mu nie idzie. Nocnikowe osiągnięcia odłożyliśmy na później. Nocnik służy mu do zabawy. Za to wchodzi na klapę od ubikacji i spuszcza wodę ;) Widać, że wie o co w tym temacie chodzi, jednak nie może się przełamać. Nic to, musimy poczekać.

Widziałam, że ozdabiacie z dzieciaczkami domy. Ja z braku czasu ograniczyłam się tylko do kupienia bombkowych, gotowych wycinanek, które zrobiliśmy razem i zawiesiliśmy na choince. Jednak Krzysia bardziej interesowały ścinki papieru niż sama zabawa w robienie bombek ;) Może za rok bardziej go ta zabawa zainteresuje.

Ściskam Was cieplutko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502514 przez baby_55
heejka
jestem i nadal żyję :D
tylko teraz przed świętami jest masakra

w święta lub po nadrobię obiecuję :)
buziaki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502516 przez Gosia_Krupa
To trzymam za słowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503057 przez Dave
Hallo, jestem i ja

Mati wzorowy chłopak, wszystko w najlepszym porządku.
Lekarz skwitował tylko cytuję - ma mega wielkiego fiuta będzie rządził na dziedzinie

Ha, ha, uśmiałam się aż mu cały obraz usg podskakiwał.

Ogólnie tak jak mówiłam, wsio ok. A co do mojej nogi to mam obserwować. To taka przypadłość w ciąży i prawdopodobnie po niej wszytko minie. Zobaczymy na następnej wizycie 15.01- jak coś to mi da dodatkowe leki. A walkę rozpoczniemy po porodzie.

Mam fotoska, ale jakoś nie wyraźnego. Mati pokazał fakjulca

Chyba przez to przeziębienie, młody jakoś mniejszy wyszedł niż ostatnio. Tzn. waży 400g, ale data porodu wg tego USG wyszła 29.04 A ostatnio 19.04

Ale tym się nie przejmuję.

A ogólnie u mnie to MASAKRA :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Święta, remont i to takki na maksa, typu wprawianie okien, gruz, jazda na maksa. Wieczny brak czasu dla siebie. Jeszcze goście byli, zabawiali. Ufff. dużo by pisać.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503350 przez andzia2490
hello, laseczki :blink:

U mnie tradycyjnie full roboty w sklepie przed świętami, więc nie ma kiedy wpaść jeździmy między placem, hurtowniami a sklepem ale jeszcze chwila i odpoczniemy :P szkoda tylko,że ta praca średnio przekłada się na pieniądze bo co z tego że teraz zapieprzemy i zarobimy jak do 2 dni po świętach nikt prawie nic nie kupuje i na jedno wychodzi :silly: :dry: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #503357 przez olka
Heeej! :) dawno do Was nie zaglądałam, muszę trochę podczytać :) nasz marcowy wątek jakoś tak mało "uczęszany" teraz, bo na FB rozmawiamy... ale czasem tu zaglądam, a do Was mam sentyment, bo "po sąsiedzku rodziłyśmy" :laugh: :blink: pozdrawiam Was kwietniówki ! :kiss:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503404 przez Dave
Andzia - no Wy to teraz macie szał.

Olka - hej, hej. Co u Was???
Ja jakoś fb nie lubię na pogaduchy i tam się nie udzielam. Teraz też laski z kwietniówek 2013 (niestety) szaleją ja fb. A to dla mnie żadna radocha.

Miłego dnia babeczki. Później poklikam :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #503405 przez Gosia_Krupa
Dave,no masz mały galimatias,ale już niedługo będzie wszystko skończone i będziesz mieć milsze zajęcia :silly: Dwa pokoiki dziecięce do wykończenia :) Czy może jeden? Dzieci będą miały osobne pokoje czy razem?

Olka,nasz wątek też tak średnio odwiedzany :( Ale może po świętach się coś ruszy ?! Super,że zajrzałaś :)

Co tam u Jaśka? Pochwal się swoimi ślicznymi dziećmi :) Jasia widziałam daaawno,pewnie się zmienił nie do poznania.

Andzia,domyślam się jaki macie zapierdziel. No,ale już niedługo odpoczniecie,zrelaksujecie się :)
A powiedz,przenieśliście już Bartusia do normalnego łóżeczka? Czy jednak jeszcze nie? JA już się też zastanawiam,tylko Hańka uwielbia swoje łóżeczko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503429 przez olka
fotki pokażę później, bo muszę poprzerzucać. A dzieciaki rosną jak szalone :) Jasiek od września w żłobku, bardzo dobrze sobie radzi :) A Izka w szkole - pierwszoklasistaka :)
Ja też początkowo na fb nie lubiłam pisać, ale większość dziewczyn tam się przeniosła i nie było wyjścia :dry: a do forum mam duży sentyment, to prawda ... i jak tak sobie przypomnę jakie było szaleństwo gdy w ciąży chodziłyśmy i ile wtedy postów produkowałyśmy to się uśmiecham w duchu. Ale taki urok tego forum, że po narodzinach dzieci coraz mniej osób się udziela. U nas sporo dziewczyn po raz drugi zostanie mamusiami, u Was też chyba? Niektóre już mają maluszki? Baby55?

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503463 przez baby_55
cześć Olka dzieciaczki mamy Ja, Asz_ka i Czekoladka :)
a teraz czekamy na zucha od Dave :)
tyle, ze Dave z porodem czeka aż ja przylece do PL hehehhe :silly: bo planujemy ja blogowo wspierać na porodówce :laugh:

no właśnie Dave dzieciaki będą miały osobne pokoiki czy wspólny?
my chcemy zrobić dzisiakom pokoik dopiero jak mała będzie miała roczek, wtedy oboje hurtowo przeniesiemy do własnych łóżek, całonocnie i w swoim pokoju :)

Gosiu na pewno się Hani spodoba nowe dorosłe łóżeczko w końcu to juz duża panienka :)

Andziu potem na sylwestra bedą znowu zakupy robić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503630 przez ulcia85
ja tez sie tylko przywitam i uciekam do garów ;) mąż wraca w sobote :lol: a tu drzewa nanosic trzeba,cos upiec no i zasypało śniegiem wiec co rusz trzeba odśnieżać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503994 przez ulcia85
dziewczyny poratujcie,kidys ktoraś dała przepis na ciasto(chyba sernik)ze smietana 30% ma któraś przepis???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504007 przez Gosia_Krupa
Ulcia,znalazłam na kompie coś takiego,nie wiem skąd mam ten przepis:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Baby,ja bym chciała przerobić łóżko Michałka. Teraz ma szufladę,ale chciałabym żeby szwagier przerobił mi ją(bądź zrobił nową odpowiednią)na taką do spania z materacem. Na dzień chowam do łóżka,a na noc wysuwam i jest spanko. Nie zajmuje to dużo miejsca,a w naszym jednym pokoiku to ważne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504123 przez Dave
Jestem :laugh:

Nie sądzę, że remont się szybko skończy. Teraz te pokoje od zera robimy, potem łazienka do totalnej przeróbki, potem likwidacja w przedpokoju tynku strukturalnego, potem remont u mamy ( w sensie wspólny korytarz), potem remonty wokół domu.

No i cały czas dłubanie jakiś drobnostek u nas.

Co do póki to był plan, ale się spsuł :dry: Czekam na końcowy efekt, jak wyjdą pokoje. Póki co to dzieciaki chyba w jednym pokoju będą stacjonować.Nie oddam sypialni :P :P Ale nie wiem tego na 100%.
Czekam jak się wsio poukłada.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl