BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 1 tydzień temu #644304 przez agat
Pauluska ja będę małego szczepić podstawowymi szczepionkami, tymi obowiązkowymi.

Madziu to widzę, że ten weekend jakiś ogólnie marudny. Mój potworek teraz też śpi z tatusiem w łóżku, ale jak się obudzi to czuję, że będzie koncert.

A gdzie w ogóle śpią wasze maluchy? Zawsze w łóżeczku czy też z wami w łóżku? Adas w nocy śpi w łóżeczku, ewentualnie rano, tak jak teraz, jak po jedzeniu już nie może przysnąć to biorę go do łóżka. A w dzień najczęściej śpi tam, gdzie my siedzimy, czyli w dużym pokoju (choc często też w sypialni w swoim łózeczku).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644316 przez Magdalena9t
Mój najczęściej śpi w swoim łóżeczku, czasem rano jak go nakarmię a jeszcze marudzi to mąż zabiera go do naszego łóżka ,kładzie go sobie na klatce piersiowej;) Mały to uwielbia;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644320 przez Magdalena9t
Dave dane do uzupełnienia tabelki: 3370g 55cm, sn :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644371 przez creatura
Gratulacje Pati i Kasrob!
Agat, od wczoraj przerabiam dokładnie to samo co opisujesz: brzuszek męczy Leosia i jest strasznie niespokojny, śpi najchętniej na rękach przy cycu. Wieczorem dałam mu kropelki Sab Simplex i noc przespał wzorowo (3 pobudki na cyca i dalej "w kimono"), a teraz znowu marudzi.... Nie wiem, czy to wina tego, że zjadłam coś nie tak, czy po prostu taki urok.

Karmię już na siedząco, więc jak bobo skończy jeść to podnoszę ręką z główką trochę wyżej - nie zawsze mu się odbija. Jak karmiłam na leżąco wcale nie odbijałam, bo dzidziuś zasypiał na boczku. Moje położne też nie nalegają na odbijanie - jak się uda to ok, jak nie też tragedii nie ma.

Leosiowi kikut obcięli już w szpitalu, teraz już tylko ten "guziczek" mu siedzi, ale widać, że szykuje się do odpadnięcia.

Dave, proszę wpisz do tabelki: Leon - ur.23.04.2013, 3340g, 55cm, sn.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644378 przez Dave
Gratulacje dla ostatnich kwietniowych mamusiek :laugh: :laugh:

Ula
- czekamy na wieści od Ciebie, bo Ty też nasza jesteś :lol: :lol:

Pauluska - ja szczepię tradycyjnie i beż żadnych dodatkowych rota, pneumo itp.

Suzi - Maja, jak samam mówi - lubi braciszka :kiss: Przychodzi głaszcze, całuje i się przytula. Wyczuwam nutkę zazdrości o mnie, ale jakoś to ogarniamy i nie jest źle. Gorzej będzie jak mąż do pracy wróci, wtedy to się chyba sklonuję :cheer:

Agat - Mati w nocy śpi z nami, póki co, bo jeszcze nie jestem w takiej formie żeby go wyciągać z łóżeczka. W dzień to różnie, ale najczęściej w łóżeczku, dla bezpieczeństwa, bo nigdy nie wiadomo, co Majce do głowy strzeli. Chociaż teraz śpiocha na łóżku, bo Majos z tatą szaleją na polku.

Dziś wybieramy się na krótki spacer :side:

Madzia, creatura - dane uzupełnione :) :)

Lecę jakiś obiad kręcić. Wpadnę później :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644424 przez creatura
Dave, dzięki za uzupełnienie tabelki. Chyba nieźle się czujesz, skoro śmigasz na spacerek i obiad gotujesz :side:
Leoś w nocy też śpi z nami, a w dzień to różnie: łóżko, łóżeczko, kanapa, wózek, a czasem na rączkach :blink:

Dziś piękna pogoda i jeden krótki spacer już zaliczony, po obiedzie tatuś planuje jeszcze jeden :woohoo:

Ula[/b, jak sytuacja u Ciebie? :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644429 przez Suzi
pauluska, ja ze szczepieniami tak jak Dave, tylko podstawowe, żadnych " koków" ani rota. Żadnych skojarzonych typu 5 czy 6 w 1

Nasze dane do tabelki: Mikołaj, 26.04 , sn, 3740g, 55 cm

Miko w nocy ale i w dzień najczęściej śpi w swoim łózeczku, jeszcze nie spał z nami póki co, ale nie dlatego ze mam TAKIE zasady, tylko nie było na razie takiej potrzeby, jak zaistnieją to nie będę miała oporów ;) a sypią głównie na boczku, na plecach nie lubi, zresztą jak czasem uleje to w sumie bezpieczniej jak jest na boczku, w końcu nie patrzę na niego non stop :silly: i tak juz się przyzwyczaił, raz jeden boczek raz drugi :side:

Pepuch na ostatniej nitce dzis :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644454 przez Magdalena9t
Ja tak samo jak Suzi i Dave też planuję tylko te podstawowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644471 przez Magdalena9t
Dziś mam już 14 dni :) :)
i lubię robić sweetaśne dziubki :lol:
Mój kochany synek :kiss: :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644497 przez Dave
Madzia - ale piękny dziubek :kiss: :kiss: :kiss: i jakie duże oczęta mam :kiss: :kiss: :kiss:

Mati z Mają i tatą na polku. Wreszcie wyszło słonko u nas :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644706 przez Dave
Ale tu dzis u nas cisza.
mamuski szaleja z maluchami:-)

ja juz w lozku odpoczywam z ksiazka:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644739 przez agat
Magdalenko śliczne minki robi Twój synuś :)

My dziś byliśmy dużo na powietrzu, bo najpierw spacer do kościoła i msza, później obiad u teściów i spacer do domu okrężną drogą nad zalewem. Adaś był bardzo grzeczny :)

Za to teraz szaleje. Do tej pory po kąpieli najładniej jadł i momentalnie zasypiał. A od dwóch dni cyrk - zje, położę go, niby śpi, a za 10 min ryk. No więc znowu cyc (bo szuka), znowu przysypia, no i znowu budzi się po paru minutach. Po 4 podejściu nakarmiłam go u nas w łózku na leżąco i tak zostawilam śpiącego, nie mam już cierpliwości przenosić go po raz kolejny.

A oto moja ślicznota:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644794 przez pauluska
Ohh ciężki wieczór za nami. Mała marudna bardzo płakała już myślałam że kolka ją bierze ale pruka to chyba wszystko ok ? Chyba za dużo spała w dzień dlatego taka marudna na wieczór Wasze dzieciaczki dużo śpią w dzień ? I dzisiaj na wieczór zjadła aż 120 ml mleczka rośnie w oczach, mam nadzieje że jej nie przekarmie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644837 przez Magdalena9t
Akurat zrobił wytrzeszcza :silly:
My też dziś zaliczyliśmy spacerek, nawet grzeczny był, :) za to wieczorem znów karmienie na raty, co chwilę odpychał cyca to ja go ,żeby mu się odbiło i dalej to samo , w końcu padł :side:
więc mam chwilkę, ale lecę zaraz spać, żeby coś wypocząć, ciekawe kiedy mi się teraz obudzi :unsure: czy da coś pospać :side:

Agat Twój synuś też lubi minki strzelać widzę :blink: naprawdę śliczne mamy pociechy wszystkie :blink: :blink:

Dobranoc :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #644873 przez Dave
dzien dobry kobietki:-)

jak minęła nocka? dzieci dały pospać?

ja to chyba w nocy będę musiała uruchomić laktator,bo maly spi a moje cycki grożą eksplozją.

milego dnia:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl