BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 1 dzień temu - 11 lata 1 dzień temu #641446 przez agat
Paulinko ja mm nie używam, ale moja bratowa robiła tak, że miała przygotowaną gorącą wodę w termosie i jej używała. Czekała tylko chwilkę aż trochę ostygnie.

Mój mały dziś marudzi strasznie, brzuszek go boli :( Tylko przy cycku się uspokaja. Jakie macie sprawdzone sposoby na brzuszek? My próbujemy masować, zginać nóżki, ale efekty marne.

Edit.

Patrycja urodziła Fabianka! GRATULACJE!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #641458 przez Magdalena9t
Też nie używam smoczka,jakoś bez niego dajemy sobie radę :blink:
Zresztą Mały ma problemy z ssaniem cycka,i muszę przez silikonową nakładkę go karmić, ale na szczęście świetna pani doradca laktacyjny pokazała mi jak mam masować jego dziąsełka i próbować bez nakładki karmić i myślę że będzie dobrze :) i oczywiście smoczka odradzała

Gratulacje dla Patrycji :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #641504 przez Gosia_Krupa
pauluska,ja przy pierwszym dziecku miałam odlaną przegotowaną chłodną wodę. Jak zbliżała się pora karmienia to gotowałam nową i dolewałam tej chłodnej albo wcześniej zagotowaną(ale już ostudzoną)wodę podgrzewałam nieco,tak aby była akurat do mleka dla Malucha :)
Przy drugim kupiłam sobie najtańszy podgrzewacz jaki znalazłam,na wszystkie niemal butelki :)

Dave,nie zapomnij zajrzeć na stare śmieci jak już się ogarniesz :) poznacie się nieco z Matim i nacieszycie sobą :) :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 23 godzin temu #641718 przez kasiorek0310
Witam na kłopoty z brzuszkiem mi najbardziej pomagał Bobolic
www.doz.pl/apteka/p7163-Bobotic_krople_6...maku_malinowym_30_ml

Pozdrawiam wszystkie mamusie świeżo upieczone i te oczekujące

Mama z czerwiec 2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 23 godzin temu #641722 przez creatura
Pati GRATULACJE!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 14 godzin temu #641779 przez monia89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Mój Antoś smoka nawet do buzi nie chce wsadzić za to butle z mlekiem jak byłam na uczelni wchłoną.......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 godzin temu #641896 przez Dave
hej,babeczki:-)

czekamy na wypisy:-) i sru do domu.

wybaczcie,ze nie relacjonuje ale jakos klikanie z tel mi sie przejadlo.

u nas wszystko ok. pokarm jert, maly glodomorek pieknie je.

boli mnie rana i dzis doszedl bol plecow:-(
jestem juz bez srodkow przeciwbolowych.

buziakujemy Was:-)

Pati-GRATULACJE:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 godzin temu #641928 przez agat
Dave świetnie, że u Was wszystko w porządku :) Czekamy aż zaklimatyzujecie się w domu i napiszesz więcej :)

Mój maluszek właśnie pięknie zjadł a teraz biedny pręży się i napina, kupki pewnie nie może zrobić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 godzin temu - 11 lata 9 godzin temu #641980 przez Suzi
Hej :)
Nie wiem czy uda mi sie wiele napisać bo Mikimjuz sie wierci, a ze śpi z kupsztalem niestety to muszę szybko interweniowac :P
PATIGRATULACJE!!!, mówiłam, ze po tym czopie to juz szybko pójdzie :silly: pokaz nam Fabianka, koniecznie

Dave, fajnie ze do domku wreszcie wychodzicie! Ale ciagle nie wiem - SN czy CC :unsure: ????

Co do smoka- nie uzywamy :) Miki jednorazowo je z jednej piersi i zasypia znieczulony :laugh: , jada mniej wiecej co 2,5 - 3 godz. dziś w nocy miał przerwy 4,5 godz a następna 3,5godz więc jest nieżle, nawet dał pokimac :woohoo:

Dzięki creaturko za szczegóły co do pozycji do karmienia, ale raczej nie skorzystam bo wole na siedząco.

Jeśli chodzi o wagę, to ja mam na minusie 17 kg w stosunku do wagi sprzed ciąży, a ze w ciąży przytyłam 1kg to ten bilans mnie BAAAARDZO cieszy. Traktuje to jako nagrodę za wyrzeczenia dietowe :lol: :lol: :lol: juz mierzylam moje czerwone jeansy , które sobie kupiłam będąc w ciąży z nadzieja ze będę je nosić - i faktycznie BĘDĘ!!!! Są dobre :lol: :lol: a ze to wersja slim, to tym bardziej cieszy :side:

Szkoda ze pogoda sie skiepscila, w sumie to nie wiem- dziewczyny kiedy wyszlyscie z maluchem pierwszy raz? Miki jest strasznie ciepłolubny więc ja sie póki co nie wyrywam

Ciekawe jak tam Ula i Annabelle, coś cisza zapadla :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 godzin temu #642000 przez kaikai
Hej

pisalam wczoraj ale podobnie jak u Dave zjadlo mi posta i juz wkurzona bylam.

Moj Dawid je mleko bebilon 1
Herbatke pije dwa trzy razy dziennie
smoka nie lubi czasami tylko jak jest glodny
Do robienia mleka mam czajnik z wyswietlaczem temperatury. Wczesniej gotuje wode potem tylko podgrzewam do 50 stopni
Na noc robie dwie butelki i wkladam do lodowki, jak maly sie kreci to szybko do podgrzewacza i gotowe.
Na brzuszek mam herbatke z kopru humana i kropelki Bobotic. Masuje mu tez brzuszek. Klade go na moim lozku tak zeby widzial tv, maly oglada, a ja masuje. Potem jak juz sie uspokoi to klade go na moim brzuchu i maly baczki puszcza i zasypia.

Anabele juz urodzila tydzien temu chyba bo widzialam na fb.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 godzin temu #642007 przez kaikai
Ilonka jaka faja juz Twoja corcia :) a interesuje sie juz tymi zabawkami na macie? moj Dawid ma karuzele nad lozeczkiem ale nie interesuje sie jeszcze tymi misiami za to bardzo lubi melodyjki z tej karuzeli i zasypia przy nich :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 godzin temu #642025 przez Suzi
Mam jeszcze pytanie do dziewczyn karmiących piersią, czy w trakcie jednego karmienia Wasze maluszki jedzą z jednej czy z obydwu piersi? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 godzin temu #642049 przez creatura
No właśnie Suzi, ja też nie mogę się już doczekać karmienia na siedząco, bo mnie ten leżący tryb życia dobija, ale jeszcze póki co to pełnej godziny na doopsku nie przesiedzę :S
Czyli rozumiem, że Twoje krocze zostało oszczędzone podczas porodu?

Właśnie zastanawiam się jak to jest rodzić ze znieczuleniem, więc dziewczyny, które brały może podzielą się wrażeniami. Wcale nie boli, czy boli tylko trochę? A skurcze parte czuć?

Leoś czasem zjada z 2 piersi. Stosujemy metodę, że najpierw do końca jedna pierś (wyznacznikiem jest to, że jak ucisnę to nie wypływa mleczko, albo malutki się wierci i wypluwa sutka), a potem druga pierś ile zechce. Następne karmienie zaczynamy od tej drugiej, niedokończonej piersi :)

Jeden dzień spacerowaliśmy już ok 15-20 min, ale teraz pogoda nieciekawa - mokro o chłodno, to się wstrzymujemy, tylko pokój często wietrzę.

Dave, super, że wychodzicie już do domu. W zaciszu domowym lepiej dochodzi się do siebie :) A jak Maja przywitała braciszka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 godzin temu #642059 przez Azja
witam
mi tez udalo sie zalapac na kwietniówke, Jasiek urodzil sie 30.04 o 15.35, wazy 3550 i 52 cm ale mi sie wydaje ze jest dluzszy ale chudzinka z niego, ladnie ssie cysia wiec szybko sie poprawi

niestety juz sie zazolcil wiec pewnie zybko do domku nie wyjdziemy bo musi sie naswietlac ale jest dzielny i ladnie to wszystko znosi, zdjecia wrzuce pewnie jak wrocimy do domu bo tu nie mam jak

porod sn, po zelu, foleju,oxy dopiero zadziala i akcja sie rozkrecila,teraz dochodze do siebie latwo nie jest ale do przezycia pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 godzin temu #642144 przez kasiaq81
hej dziewczynki ja tylko na chwilke jednak zostalam majowka,ale i tak Was czytam i bede pisac , dzis o 9 25 na swiat przez cc przyszla Adusia wazy 3030 i jest cudna. Pozdrawiam Was wszystkie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl