BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 1 tydzień temu #643257 przez Suzi
Hejka :)
Ula, a nie jest to bolesne? bo ja wspominam masaż szyjki jak najgorzej... :P a ty tak sobie lekko o tym piszesz :ohmy: trzymamy kciuki, żeby ruszyło, moze jednak bez tego masażu

U nas pepusch trzyma się dziarsko, ale my go zniszczymy, prędzej czy później :silly:

Dave, napisz oj napisz wiecej, ciekawe jestesmy i relacji i zdjeć Matiego, a ja z uporem maniaka pytam czy miałaś cc czy sn?

creaturko, my majówke spędzamy tak samo jak Wy, identico :P z ta róznicą , ze mnie sie udało dziś na godzinkę wyskoczyc do Kościoła, ale pogoda do spaceru nie usposabia :(

A Mikuś kończy dziś tydzień i pozdrawia cioteczki i kolegów i kolezanki forumowe

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #643318 przez Urszula
Zuzi nie sprawia mi to bólu....z Elizia też miałam ten masaż i wcale nie wspominam źle...Mikus śliczny i kochany!!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #643363 przez agat
Jaka krówka pocieszna :) Do wycałowania :)

W rewanżu Adaś-myśliciel:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pępek u Adasia po dzisiejszej kąpieli wisi dosłownie na 1 niteczce, no ale wisi. Juz mu mogłam całość pod kikutem wyczyścić. Jutro powinien odpaść, lub może w nocy przy zmianie pieluchy.

Czekam aż królewicz zaśnie snem kamiennym i idę się myć. Kręci się wierciołek i nie zdziwię się jak zaraz sie obudzi. Mąż wybył na pępkowe, bo koledze się dzidzia urodziła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #643364 przez Dave
Dziewczynki, pierwszy dzień za nami.
Jakich taki chaotyczny jednak. Ale trzeba wszystko jakoś zorganizować, z czasem będzie coraz lepiej.

Jutro wrzucę jakieś zdjęcia Matiego. I coś więcej kliknę.

Suzi - u mnie było CC.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #643452 przez agat
Dave w jakim programie robiłaś naszą tabelkę? W wolnej chwili mogłabym ją uzupełnić, ale nie mogę jej niczym otworzyć :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #643563 przez Magdalena9t
Agat u nas też pępulek na włosku, wisi z niecierpliwością czekam aż odpadnie :)
Suzi,Agat śliczni wasi synkowie :)
Przed chwilą nakarmiłam Tomka, mąż jeszcze ululał, czas spać bo za parę godzin pobudka :blink:
Dobranoc :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #643577 przez ilonah
Suzi i Agat śliczne te Wasze bobaski :)

Madzia ja pępuszek po kąpieli przemywałam spirytusem w takich proporcjach: 2 miarki spirytusu i 1 miarka wody, maczałam tak patyczek (taki co do czyszczenia ucha) i maziałam po pępuszku. A jak już odpadł, to tego dnia co odpadł to przy każdej zmianie pieluszki psikałam Octeniseptem żeby ładnie się wygoił i jest ok.

Emilkę wczoraj wieczorkiem brzuszek bolał :( prężyła się bardzo i płakała, podaliśmy jej herbatkę koperkową i masowałam jej brzuszek i niedługo po tym przeszło i zaczęły pierdzioszki odchodzić. Noc bardzo ładnie przespała, jadła i zaraz zasypiała. Zastanawiam się czym to mogło być spowodowane, bo nic nowego nie jadłam, hmm.

Dziś przyjeżdżaja do nas znajomi z dziećmi na weekend, mam nadzieję, że maleńka bedzie grzeczna jak zawsze i że brzuszek nie bedzie już jej bolał, bo cięzko patrzeć jak sie taki maluszek męczy. Mam troszkę stresika jak się z tym zamieszaniem ogarnę i jak to zniesie Emilka. Lecę robić moją ulubioną szarlotkę póki maleńka śpi.

Miłego dnia mamusie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #643599 przez pauluska
Dziewczyny mam pytanie odnośnie herbatki do mam które podają swoim dzieciaczkom. Niunia moja wypija zazwyczaj 90 ml mm więc zrobiłam jej porcje herbatki 100 ml (czytałam że na dobę można podać tyle herbatki ile maluch wypija porcji mleka - czy to prawda, stosujecie się do tego ? ) Igunia wypiła 20 ml czy mogę podać jej ta herbatkę później czy za każdym razem mam robić świeża porcje ? Kiedy najlepiej podawać herbatke ? I jeszcze mamy problem. Na języczku jest biały nalot myślałam że to po mleku ale nie znika ? Co można stosować ? W aptece dostałam apthin ale napisane jest że powyżej roku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #643678 przez agat
Pauluska jesteś pewna, że to nie od mleka? Mój tez ma bardzo często biały języczek.

Co do herbatki to nie pomogę, bo ja nic młodemu nie daję, rumianki i koperki sama piję i dostaje je w mleku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #643684 przez pauluska
Hmm w ogóle jej to nie schodzi zobaczę jeszcze raz po herbatce. Jak nie to położna poleciła apthin

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #643685 przez kasiorek0310
Agata jak jaak brałam to tez mały miał chyba z 2 tyg i tak jak pisze kaikai dawałam raz na wieczór bo wtedy miał te ataki i pomagało a nic mu nie było wiec mu nie zaszkodziło

jeśli sie mogę wtrącić to
co do picia i herbatki to ja nie robiłam nowej porcji tylko jak dawałam to grzałam żeby była cieplejsza a nie zimna herbatka a przy MM podawanie herbatki ale samej wody wskazane ławiej dzieciom sie wypróżnić wtedy

Pozdrawiam cieszcie sie maluszkami ja mam juz 2 latka i daje popalić wszystko na nie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #643741 przez agat
Dzięki za rady z kropelkami. Mój mały jeszcze nie ma jednego określonego momentu, gdy boli go brzuszek. Czasami z rana, czasami po południu.

Pępek odpadł :) Tzn ten główny kikut wisiał na 1 długiej niteczce i dziś to obcięłam, a w pępuszku jeszcze został mały fragment, na którym ten główny kikut wisiał.

Dziś Adaś kończy 2 tygodnie. 2 tygodnie temu o tej porze gryzłam ściany na porodówie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #643742 przez patrycja280791
witam :)

nie załapałam sie juz na kwiecien :)
urodzilam 1 maja o godzinie 11.55

maly wazyl 3830 i 58cm

jest malym glodomorkiem ale na szczescie mam wystarczajaco pokarmu
porod byl ciezki bo wody mi odeszly juz o 2 w nocy i rodzilam jak to polozna mowi "na sucho " najwazniejsze ze maly zdrowy a porod to juz przeszlosc :) pozdrawiamy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #643746 przez agat
Patrycja gratuluję serdecznie!!!! Śliczne bobo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #643747 przez patrycja280791
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl