BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 7 miesiąc temu #416775 przez MoNiaaa
WITAMY CIE SERDECZNIE ROZGOSC SIE :)

nic nie nie boj kazda dopadaja rozne obawy ale bedzie dobrze 2013 rok bedzie szczesliwy dla nas :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #416778 przez malwinsien
dzięki wielkie tak liczne wsparcie kwietniówek na pewno pomoże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #416853 przez Paletka
hejka;)

witam nowe Mamusie:) Kaikai i Malwinsien:)


Dave
-spokojnie zrobie LISTE fajna--mam juz w tym wprawe;) jak sie bedzie wiadomo Terminki porodu tak na 100procent :)

Leoskowi przeszla goraczka...ja za to dzis czuje sie Masakrycznie...





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #416864 przez agi-p
Malwinsien witaj :) już 8 tydzień ? super :) Ja też cały czas drżę o maleństwo , zresztą jak każda z Nas :) Ale staram się myśleć pozytywnie i nie nakręcać się :)

Paletka dobrze , ze już po gorączce u Leonka :) A Ciebie też łapie czy czujesz się kiepsko z powodu ciąży ?

Dave uroczy suwaczek :) Ja swój dopiero po wizycie zrobię . Jakoś się boję :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #416868 przez Paletka
agi-p napisał:

Malwinsien witaj :) już 8 tydzień ? super :) Ja też cały czas drżę o maleństwo , zresztą jak każda z Nas :) Ale staram się myśleć pozytywnie i nie nakręcać się :)

Paletka dobrze , ze już po gorączce u Leonka :) A Ciebie też łapie czy czujesz się kiepsko z powodu ciąży ?

Dave uroczy suwaczek :) Ja swój dopiero po wizycie zrobię . Jakoś się boję :(

A i ja w listopadzie 29 będę miała . Ale jakby ktoś pytał to ciii :P Cały czas mówię , ze 17-stkę świętuje :P


wiesz chyba z powodu ciazy....oby tak bylo

wlasnie dlatego jeszcze nie ulepszam Listy:) spokojnie bd regularnie Modernizowana;)-Davku:)

Ania-napewno dobrze bedzie na wizycie;)

lece spac





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #416871 przez agi-p
To życze polepszenia samopoczucia :)

Ja też zmykam poprzytulać się z Mężusiem :P :)

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #416929 przez martela89
Mam pytanie do tych co będą mamą po raz 2gi :)

Nie boicie się,że macie takie małe dzidzi ,a w drodze jest kolejne? Bo ja nie wiem czy dała bym sobie radę i to w sumie mnie jeszcze powstrzymuje :dry:
No i to,że moj M za granicą pracuje i ja sama jestem przez 4-6 tyg,a potem wraca na 2tyg. i nie wiem czy bym sama dała radę z dwójką dzieci :unsure:

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #417004 przez agi-p
Dzień dobry :)

Martela ja obaw nie mam :) Wiem , ze sobie poradzę :) W końcu różnica będzie 22 miesięcy między bobasami , a są przecież kobiety , które mają 9-cio m-czną przerwę i dają rade . Ja im więcej obowiązków mam na głowie , tym lepiej się organizuję :)
Marzyła mi się mała przerwa i ze względu na dzieci (zeby było im raźniej,żeby sie ze sobą wychowywały) , i ze względu na mnie (za jednym zamachem posiedzę w domku zanim wrócę na nowo do pracy i wiedziałam , ze im wiesza przerwa , tym bardziej nie będzie mi się już chciało wracać do pieluch). Dla mnie to układ idealny :) No , ale ja mam Mężusia na miejscu , więc zawsze troszkę mi pomoże . Chociaż szału nie ma , bo wychodzi o 5:30 i wraca różnie , czasem o 17 , a innym razem o 19-20 . Ale chyba wystarczy mi świadomość , ze jest :) No i w soboty kończy ok 13-14 , a niedziele ma wolne , wiec nadrabia szalejąc z Małą i Dużą :)
Przy Ami wszystko praktycznie sama robiłam , bo wiadomo Mąż w pracy . Jedyne co , to zawsze Mężulek kąpie Amisię . Mimo , że Ami budziła sie bardzo często w nocy , to tylko ja wstawałam , bo karmiłam długo piersią , więc Mąż mimo , ze chciał , na noc by się nie przydał :P
Ale wszystko zawsze mam posprzątane , obiadek zrobiony i nie siedze w domku uwiązana . Wybywamy często,spotykamy sie z przyjaciółmi i znajomymi , więc jeszcze jeden bobasek jak dla mnei , to strzał w dziesiątkę :)

U Ciebie to już w ogóle , przerwa byłaby 3 letnia , więc wydaje mi się , ze byłoby super :) Vanessa byłaby zachwycona młodszym rodzeństwem :) Jest już duża i na pewno mądra :) Nie ma co zwlekać , im większa różnica , tym dzieci maja ze sobą mniejszy kontakt . Tylko musisz się zastanowić , czy bez Męża dasz rade :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417013 przez HERI
MoNiaaa napisał:

a wy ile macie lalek??
moj brzuch tak wyglada mam lekko obwisly i taki pomarszczony strasznie blee.ale koniec juz z tym tematem bo w depreche podpadne wy takie chudzinki ze az wsyd :huh:


U mnie minęło 27 ;)

To wyobraź sobie mój brzuchol, z którego straciłam ponad 40cm obwodu.... Ale nie narzekam ;) Troszkę skóry jest i to niestety jest skutek uboczny odchudzania ;)


Gratulacje dla nowych Mamusiek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417015 przez malwinsien
Jak to jest, że jedne mają płaskie, nawet jędrne brzuchy a inne bardzo niejędrne ciało po porodzie??? Geny czy kosmetyki??? Pytam, ponieważ to moja pierwsza ciąża. Moja mam popękała w ciąży od piersi po kolana, więc mam nadzieję, że dzięki kosmetykom tego uniknę :) Polecacie coś konkretnego??? :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417019 przez agi-p
Malwonsien niby wszystko zależy od genów . I niekoniecznie musisz po mamie coś dziedziczyć , bardziej po babci . Moja Mama po ciąży nie miała ani śladu i do dziś jest szczupła .A ja mimo stosowania przeróżnych kosmetyków mam kilka pamiątek po ciąży . Ale nie jest źle , bo rozstępy mam tylko na udach i to niedużo . A koleżanka ma cały brzuch , jakby pocięty miała .
Ja stosowałam różne kremy w ciąży i oliwkę . Teraz oczywiscie też będę regularnie wcierała w siebie kosmetyki , bo uważam , ze jak nie pomoże , to na pewno nie zaszkodzi , a uwielbiam się balsamować :)

Zaraz wyjeżdżam z domku i będę popołudniu , wiec miłego dnia życze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417020 przez agi-p
HERI napisał:


To wyobraź sobie mój brzuchol, z którego straciłam ponad 40cm obwodu.... Ale nie narzekam ;) Troszkę skóry jest i to niestety jest skutek uboczny odchudzania ;)


Gratulacje dla nowych Mamusiek :)


4o cm w obwodzie ??? szok . Jakos nie mogę sobie tego wyobrazić i tym bardziej gratuluję :) Jesteś niesamowita !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417021 przez HERI
No dobra, to skoro zeszłyśmy na temat kosmetyków, to mi powiedzcie - czy już teraz możemy je stosować?
Bo byłam ostatnio w Rossmanie i znalazłam jakieś na rozstępy dla kobiet w ciąży, ale na wszystkich jest napisane, że od 4 miesiąca ciąży.... ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417022 przez malwinsien
ojjj agi oby to było po babciach dziedziczne :) moja koleżanka zaczęła od smarowanie, ponieważ już miała widoczny brzuszek. Więc chyba nie zaszkodzi zacząć dbać od 3... może na początek oliwka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417042 przez HERI
agi-p napisał:

HERI napisał:


To wyobraź sobie mój brzuchol, z którego straciłam ponad 40cm obwodu.... Ale nie narzekam ;) Troszkę skóry jest i to niestety jest skutek uboczny odchudzania ;)


Gratulacje dla nowych Mamusiek :)


4o cm w obwodzie ??? szok . Jakos nie mogę sobie tego wyobrazić i tym bardziej gratuluję :) Jesteś niesamowita !!!


No cóż... w przeciągu półtora roku schudłam 56kg, więc skądś to musiało ulatywać ;) Zasadniczo biorąc pod uwagę ilość kg, moja skóra jest w rewelacyjnym stanie... A jak będzie wyglądać po ciąży to będę się martwić za jakieś 9 miesięcy ;) :P Grunt, że nie wzięłam się za jej likwidowanie po odchudzaniu, bo normalnie bym się załamała, że tyle pracy i że trzeba ją będzie powtórzyć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl