BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 7 miesiąc temu #417239 przez malwinsien
zaczęłam dzisiaj 8 :) jedziemy prawie na tym samym wózku... trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417242 przez martela89
agi-p napisał:

Dzień dobry :)

Martela ja obaw nie mam :) Wiem , ze sobie poradzę :) W końcu różnica będzie 22 miesięcy między bobasami , a są przecież kobiety , które mają 9-cio m-czną przerwę i dają rade . Ja im więcej obowiązków mam na głowie , tym lepiej się organizuję :)
Marzyła mi się mała przerwa i ze względu na dzieci (zeby było im raźniej,żeby sie ze sobą wychowywały) , i ze względu na mnie (za jednym zamachem posiedzę w domku zanim wrócę na nowo do pracy i wiedziałam , ze im wiesza przerwa , tym bardziej nie będzie mi się już chciało wracać do pieluch). Dla mnie to układ idealny :) No , ale ja mam Mężusia na miejscu , więc zawsze troszkę mi pomoże . Chociaż szału nie ma , bo wychodzi o 5:30 i wraca różnie , czasem o 17 , a innym razem o 19-20 . Ale chyba wystarczy mi świadomość , ze jest :) No i w soboty kończy ok 13-14 , a niedziele ma wolne , wiec nadrabia szalejąc z Małą i Dużą :)
Przy Ami wszystko praktycznie sama robiłam , bo wiadomo Mąż w pracy . Jedyne co , to zawsze Mężulek kąpie Amisię . Mimo , że Ami budziła sie bardzo często w nocy , to tylko ja wstawałam , bo karmiłam długo piersią , więc Mąż mimo , ze chciał , na noc by się nie przydał :P
Ale wszystko zawsze mam posprzątane , obiadek zrobiony i nie siedze w domku uwiązana . Wybywamy często,spotykamy sie z przyjaciółmi i znajomymi , więc jeszcze jeden bobasek jak dla mnei , to strzał w dziesiątkę :)

U Ciebie to już w ogóle , przerwa byłaby 3 letnia , więc wydaje mi się , ze byłoby super :) Vanessa byłaby zachwycona młodszym rodzeństwem :) Jest już duża i na pewno mądra :) Nie ma co zwlekać , im większa różnica , tym dzieci maja ze sobą mniejszy kontakt . Tylko musisz się zastanowić , czy bez Męża dasz rade :)


Wiesz jak mój maż jest to dużo robi przy małej ale też długo ją karmiłam więc w sumie w nocy nie był przydatny :laugh: mam też mamę,siostrę i prawie całą rodzinę swoją i rodziców męża to myślę ,że dała bym radę :)

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417246 przez HERI
malwinsien napisał:

zaczęłam dzisiaj 8 :) jedziemy prawie na tym samym wózku... trzymam kciuki :)


No tak... jak Ty urodzisz to ja się będę musiała powoli szykować ;) Ale teraz tydzień to szmat czasu dla Maleństwa... ;)

Zasadniczo wszystkie tu na jednym wózku jedziemy... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417291 przez Dave
A mi się udało już z pracy urwać. Jeszcze tylko 2 zmiany :angry: :angry:

Pisałyście o smarowaniu i rozstępach. Ja w ciąży uznaję tylko oliwkę. I mam nadzieję, że nic mi się nie pojawi. Uważam, że to sprawa genetyczna, ale różnie to bywa.

CO do drugiego maluszka, to nie wyobrażam sobie mieć tylko 1 dziecko. Chciałam też, aby różnica nie była za duża. A czy dam sobie radę...?? Myślę, że dam :side:

Leżakuję sobie teraz :)

Majos u babci szaleje, to ja korzystam z lenistwa.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417298 przez agi-p
Heri ja do 4 m-ca tylko oliwki używałam . Wszystkie te kremy są od 4-go meisiąca .

Moniaa jaka Jula kochana :) Super to musi wyglądac jak tak przytula i całuje brzusio :) Ami jeszcze nie bardzo wie o co chodzi . Ale tłumacze jej i też przytula brzuszek :)

Kaikai super , ze Twoja koleżanka trafiła na takiego świetnego faceta , który kocha całą ją :) To ważne wiedziec , że mąż czy facet cię akceptuje taką jaką jesteś :) Mój Mężuś pod tym wzgledem cudowny i mówi , że kocha każde wgłębienie w moim ciałku :P

Malwinsien nie zawsze ta senność i niechciej mija . Czasem na chwilę przechodzi , a potem wraca ze zdwojoną siłą :P

Oj Wy to przynajmniej możecie się wyspac , bo my , które już mamy bobasy , to nie bardzo hahaha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417303 przez Dave
Korzystajmy z tego czasu, który mamy bo potem będzie go mniej. A szczególnie my - podwójne mamusie :side:

Ja dalej leniuchuję.

Jeszcze Majce nie mówiłam nic o rodzeństwie. Poczekam troszkę.

W czwartek jedziemy do moich rodziców i mój D chce powiedzieć im dobrą nowinę. Ja z racji mojej schizy, wolałabym poczekać do wtorku. Tak samo miałam zrobić z suwaczkiem, ale :dry: namówiłyście mnie :silly:
Swoim rodzicom już oczywiście na ucho wypaplał :huh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #417340 przez Urszula
Witam!

Dave to będzie przezycie powiedzieć Majeczce o Rodzeństwie :laugh: :laugh: :laugh:

Widziałam, że omawiałyście temat rozstępów. Powiem Wam, że ja nie mam śladu po ciąży nawet pół rozstępa :laugh: uzywałam od końca trzeciego miesiąca Bio Oil i Cocoa Butter. Codziennie po wieczornym prysznicu masowałam się na zmianę tymi preparatami. Jakby ktoś miał dostęp to jak najbardziej polecam :) :) :)

Dave my też czekamy z powiadomieniem mamy zamiar wysłać śliczne karty z cudowną wiadomością. Nasze rodziny są daleko od nas...Rodzinka M w Kanadzie a moja w Polsce My w Anglii więc nie chcemy tak przez telefon :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417345 przez Dave
Ula - pierwsze słyszę takie nazwy. Ja na szczęście też nie mam rozstępowych pamiątek. A jak pisałam smarowałam się codziennie po kąpieli zwykłą oliwką, którą z resztą już teraz podbieram Majce :



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417346 przez MoNiaaa
a po oliwce nie zostaja wam takie tluste plamy na ciuchach??ja tez siw smarowalam w ciazy ale pozniej wsyztskie pizamy mialam zaplamione i nie chcialo mi to puscic.
ja smarowalam sie tez calaciaze ale rozstepy mnie nie ominely ;/

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417353 przez Urszula
Dave to zapomnijcie o tym widocznie nie są dostępne na polskim rynku :dry:

MoNiaa ja nie miałam tłustych plam ale owszem pizama była lekko tłustawa. Starałam się wmasować jak najwięcej preparatu w skórę. Nie było problemów z dopraniem :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417359 przez Dave
Zdarzały się plamy na piżamie, ale schodziły po praniu. Czekałam chwilę żeby się wchłonęło.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417364 przez baby_55
Bio oil jest u mnie dostępne :) a to faktycznie działa ??
mnie juz tyyyle rozstępów wyszło, że szok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #417369 przez Paletka
hejka

u mnie bedzie bedzie,1,5roku miedzy Leonkiem a Bobaskiem boje sie pewnie jak to bedzie ale dac rade musze.:) tyle jest Kobiet co nawet blizniaki maja plus 1 czy 2 dzieci i daja rade:)

ja narazie kremow zadnych nie uzywam do brzusia;) moze pozniej

ale dzis super dzien...pogoda sliczna cieplutko...juz prawie wrzesien...


U mnie TYLKO bagatela 222 dni do porodu:)
eheh :woohoo: :woohoo: :lol:





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417370 przez agi-p
mi po oliwce plamy nie zostawały . Smarowałam ciało i czekałam chwilę , mimo że skóra nadal świecąca i mokrawa była , to plam brak :)

My o ciąży mieliśmy nie mówić , do dnia wizyty i ostatecznego potwierdzenia od lekarza . Ale mój Mężuś tak się ucieszył , ze rozgadał już niemal wszystkim ...pleciuga :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417371 przez Dave
Ja dokładnie tak samo, cicho sza.

A mój już plecie :) I mnie namawia na gadania :)

Powiem Wam, że mi się tak dłuży do 04.09 że to jakaś masakra jest. Już bym chciała iść do gina :ohmy:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl