BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 11 miesiąc temu #898952 przez agat
Fajnie fajnie, że chudniecie :) Ja będę limit na tycie realizować ;) Na razie albo moja waga zastrajkowala albo nie tyje :) Ale przyjdzie na mnie pora...
Adaś już padł, choć dopiero pora kąpieli się zbliża. Imieniny u dziadków go wymeczyly. Teściowa co chwilę nad uchem szczebiotała, aż mnie głowa boli, a co dopiero dziecko :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #898957 przez Anabelle
creatura dawaj przepis na 20 kg mniej :D :D :D
wow wow wow!!!
Też tak chce <3
Ale byłabym piekna hahahahahahahaha

Mmmm a jakie foteczki piękne :) Takie niebanalne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #898980 przez Azja
hej

Agat super ze urlop sie udał, zdjecia super, widac ze Adasiowi sie podobało :)

Creo 20 kg :woohoo: :woohoo: wow gratulacje, ja sie ciesze z moich 7 :) co prawda ja sobie czasem odpuszczam i pewnie to dlatego, zdradz sekret, bo ja musze mojego M odchudzic :) stronka super, bede ja dokłądniej studiowac :)


wow my cały weekend gdzies w terenie, a to na grillu, a to na naszej działce,a to w p[orcie, w domu z Jaskiem siedziec nie mozna bo szybko go znudzenie bierze :dry: a taki sie wymuszacz zrobił ze hej, ale nie dajemy sie i ostro walczymy z Jasiowymi humorkami :)

cos jeszcze chciałam, ale nie pamietam, wpadne pozniej :cheer:
Podziękowania: creatura

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #898993 przez linda
Cześć Dziewczyny!
Daaaawno mnie nie było,wiem.Po całym dniu przed monitorem w pracy nie bardzo mam już ochotę na kompa,czasem czytam w tel co u Was:)
Jak już mam wolne to każdą chwilę staram się spędzać z Tosią.Zresztą moja kochana przylepka nie opuszcza mnie na krok od momentu jak przekraczam próg mieszkania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #898997 przez linda
Pół posta mi zjadło no :angry: tak sie konczy moje pisanie z tel.. :dry:

Agat-fotki supe!!-Adaś jaki duży chłopczyk-jak przedzszkolak wygląda :) a mamusia kwinąco :) Jak się czujesz?

Creo-szacun!!!!!!!!!! Jak tego dokonałaś, co robiłaś poza odstawieniem pszenicy? Azja-7 to też świetny wynik!
Też muszę zacząć coś działć bo samo to się raczej nie zrobi...
Podziękowania: creatura

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #899047 przez Azja
Hej

Linda zaglądaj do nas częściej :)

My się zaraz zbieramy na dwór, ogarniemy zakupy no i teraz jeszcze takiego upału nie ma :)

Creo super na stronka, wczoraj jak zasiadlam do kompa to się oderwać nie moglam:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #899084 przez agat
Linda czuję się dobrze, dziękuję :) Zapraszamy częściej!

Adaś dziś pospał do 8, także wszyscy zadowoleni :) Nie mogę doczekać się dzisiejszego usg...

Aaaaa dziś mamy 2 rocznicę ślubu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #899150 przez creatura
Od wczoraj nie potrafię się zalogo2ac z kompan, a z tel nie popisze wrrrrrri :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #899167 przez ilonah
Agat- zdjęcia piękneeeeee :cheer: i z okazji Waszej rocznicy dużo miłości Wam życzę :)

Creaturka- super wynik -20 kg w dół szacun ;) to teraz pochwal się nam fotką z nową figurą :)

Buziaki dla 15-miesięcznego Dawidka :kiss: :kiss: :kiss:

A my weekendzik wyjazdowo spędziliśmy. W sobote byliśmy nad wodą - ale się nie kąpaliśmy bo roztrzepana mamuśka zapomniała zabrać strojów kąpielowych ale akurat tam gdzie byliśmy to był festyn i maluchy bardziej się interesowały wszystkim dookoła niż wodą ale za to wczoraj Emi wyszalała się u znajomych w basenie i tak się wymęczyła, że przespała całą noc bez ani jednej pobudki a my od bardzo dawna spaliśmy bez małego lokatora między nami ;)
Uff ale gorąco na zewnątrz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #899187 przez creatura
No Heloł!

Mój brat jakieś dziwne zabezpieczenia poustawiał i dlatego nie mogłam się zalogować.

Buziaczki dla Dawidka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Agat, wszystkiego najlepszego dla Was w Dniu Rocznicy :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #899200 przez Suzi
Ja na sekundę na prawde bo zaraz wychodzimy

CreMoniu, ja powiem tylko tyle ze w ABSOLUTNIE KAZDYM wydaniu jestes PIĘKNĄ KOBIETĄ!!!! W kAZDYM, ale z pewnościa Twoje samopoczucie tu liczy sie najbardziej . Leoś - boszszszsz ,jka z obrazka!!! :kiss: :kiss:

A co do zdjęć - kamera i oniektyw ZAWSZE dodaja kg.
A ten Mikolaj!!! Ten to powinien o diecie pomysleć!! :) ;) :P :woohoo:
Dawidku lapaj buziaczki 15 x :kiss:

Agat - duuuuzo zdrowka i milości jeszcze więcej :kiss:
Podziękowania: creatura

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #899205 przez creatura
Zaczęło się od usunięcia z diety wszystkiego co zawierało gluten i zastąpienie pieczywa chlebem od Azji w wersji totalnie bezglutenowej, tzn. bez platków owsianych. Przepis: smakoterapia.blogspot.com/2013/11/znakom...eniajacy-zyciea.html
oczywiście przestaliśmy również jeść słodycze.
Potem powoli eliminowaliśmy mięso i nabiał, aż doszliśmy do tego, że teraz jemy jedno i drugie tak do dwóch razów w tygodniu.
Co jadamy:
- wszystkie warzywa (ziemniaki bardzo, bardzo rzadko, 2 razy na miesiąc) i owoce (łącznie z bananami, tak) i soki z nich wyciśnięte w wyciskarce ślimakowej (ważne, że w ślimakowej, bo ona pozwala na zachowanie i wyciśnięcie wszystkich wartości odżywczych, łącznie z takimi, których nasz organizm nie potrafi sobie pobrać z warzyw i owoców). Owoce staramy się jeść do wczesnego popołudnia, warzywa o każdej porze dnia i nocy (tak nocy, małż czasem o 23 robi sałatkę z pomidorów i cebulki ;) )
- kasza jaglana w ilościach hurtowych, codziennie, kasza gryczana, ryż (nie biały) - kiedy przyjdzie ochota
- warzywa strączkowe: ciecierzyca, soczewica, różne fasolki - ulubiona adzuki, nie powoduje wzdęć.
- mleko kokosowe, wiórki kokosowe, olej kokosowy - codziennie
- oliwa z oliwek, olej lniany nierafinowany, tłoczony na zimno
- owoce suszone bez dodatków cukru, oleju, siarki itd
- orzechy: migdały, włoskie, nerkowce i inne (też można, w zadzie każde, tylko te jakoś najczęściej kupujemy)
- nasiona dyni i słonecznika
-jajka: ja 2-3 w tyg, małż więcej
- ryby 2x w tyg
- ciasta z mąk orzechowych, słodzone melasami, cukrem daktylowym lub ksylitolem
- domowe słodycze bez cukru i glutenu (o tym za chwilkę)
- do picia woda z cytryną głównie. Okazjonalnie (urodziny, spotkania ze znajomymi) kawa, czerwone wino, małż okazjonalnie wódka ;) ;) ;) ;) )
- mięso, nabiał, jak pisałam, do 2 razy jedno i drugie (mięso duszone lub w pikarniku lub smażone na oliwie z oliwek w zdrowej panierce: sezam i mielony len +jajko)

Korzystam ze smakoterapia.blogspot.com/ , stamtąd biorę przepisy, raczej coś łatwego, bo nie mam za dużo czasu przy Leosiu.
Stamtąd biorę też pomysły na słodycze, np smakoterapia.blogspot.com/2013/01/najzdr...pralinki-figowe.html lub genialny krem ":czekoladowy" smakoterapia.blogspot.com/2012/05/krem-c...eczy-i-odchudza.html

Do chleba warzywa, ale też i pasty z ceciorki lub fasolowe.
Obiady zupy jarzynowe, potrawy na bazie kasz, czy strączkowych, obowiązkowo ogromne ilości surówek.
Ostatnio staramy się jadać też kiszone ogórki (po lekturze na akademii witalności ;) ).
Na imprezach rodzinnych nie jadamy glutenu, ale słodzone czy z majonezem zjamy, bo od jednego razu nikt nie umarł, ale musi to być rzeczywiście jeden raz ;) ;) ;)
NIe przestrzegamy rozmiarów porcji ani pór posiłków, ale szczerze organizm sam to reguluje i nie jada się tonami, a wieczorem mnie nie ssie wcale, mąż te pomidory z cebulą hołduje, ale on po prostu lubi to ;) ;) ;) Sportu nie uprawiam jakoś specjalnie, spacery, zabawa z Leosiem, rower wieczorami - bez spiny, choć ciało idealne nie jest, ale skóra potrzebuje więcej czasu, żeby się skurczyć ;) ;) ;) :P

i na koniec mojego wywodu - Azja, jesteś częścią naszego sukcesu, bo wszystko zaczęło się po przeczytaniu książki od Ciebie. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #899206 przez creatura
Suzi, noooo, ten Mikołaj to ma dopiero 18 lat, ale co zrobić, jak rodzice jakoś specjalnie nie działają na niego...... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #899227 przez Alex_87
Hej laseczki :)

Agat wyglądasz przepięknie i tak mi się podoba Twoja fryzurka :) Gratulacje przejścia na II level :D Ja od miesiąca tryskam energią :D No i wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :)

Creo gratuluje samozaparcia :) świetnie wyglądasz :)
Podziękowania: creatura

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #899232 przez Anabelle
Wow wow wow!!!
U mnie 69 kg na liczniku, wzrost 163 cm, a jak poznałam męża to ważyłam 53 kg!!!
Dramat, tragedia i rozpacz :P
Teraz w tym roku chce sobie dorzucić drugą ciążę to pewnie skończe podobnie na 80 kg
Post z dietą wrzucony do ulubionych i będzie czekał na koniec ciąży i karmienia UU :D
Podziękowania: creatura

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl